[ blaske007 @ 27.11.2017. 20:04 ] @
Verujem da dosta ljudi sa ovog foruma poseduje ovaj uredjaj kao i ja.Ja sam svoj kupio u jednoj poznatoj radnji specijalizovanoj za grejanje u Beogradu.Kada sam ga upalio ove godine desila se jedna cudna stvar,prijemnik koji ide dole kod peci lampica je non stop menjala boju zeleno-crveno i posle par minuta upali se samo crvena i to je to.Ne reaguje na komande.Pozvao sam prodavnicu i pitao za problem oni su mi rekli kako je istekla garancija i kao da nisam trebao da ga drzim na metalu to jest na pec vec na nekom drvenom delu i kako je to neka elektronika koja ne moze da se namesti i da treba da kupim nov koji kosta 7000din.Bez veze ukucam na youtube problem i nadjem isto lika koji je imao taj problem i da to u stvari nije kvar vec uredjaj trazi update firmware-a.Nadjem na netu fabriku u Poljskoj i oni mi potvrde da je to problem i upute me na tu prodavnicu.Ja nazovem opet njih i kazem im za to oni opet mene ubedjuju da ja treba da kupim nov i da oni to ne rade kada istekne garancija.Ja opet pustim mail fabrici i oni mi predloze da im posaljem postom uredjaj da mu oni odrade update besplatno.Posaljem avionom preko poste 800din postarina stigne do njih za tri dana odrade ga za dva dana i posalju mi ga nazad,na carini se zadrzao skoro 10 dana i naplatili 300 din.Tako da je sve sredjeno i da sada sve radi.Nadam se da ce pomoci nekome ako ima ovakav problem i da ne nasedaju na neprofesionalne prevarante u nasoj zemlji!
[ ststeva @ 25.02.2019. 09:37 ] @
Da ne otvaram novu temu, postavicu pitanje ovde.
U pitanju je prijemnik Auraton RT i R25 RT



Da li zna neko kako i da li moze da se manuelno ukljuci ili iskljuci kotao u kotlarnici uz pomoc dugmica na prijemniku?

Tu opciju imaju COMPUTHERM Q3 / Q7 koji se najcesce koriste.

[ zoran.mika @ 25.02.2019. 18:16 ] @
Na termostatu ne postoji klasični on-off prekidač, postoji takozvano privremeno deaktiviranje releja, u isto vreme se pritisne taster sunce i mesec u trajanju od pet sekundi,na isti takav način se aktivira.
[ goranbr @ 07.10.2022. 22:05 ] @
Postovanje, da li imas tekst poruke i email od te firme , posto imam isti problem