[ mb57 @ 09.04.2018. 06:48 ] @
Treba mi preporuka za iznajmljivanje ekonomičnog auta na period od dve nedelje.
Preuzimanje i vraćanje auta u Beogradu.
[ član @ 09.04.2018. 11:34 ] @
Hertz, Sixt, Avis. kod domacih rent-a-car firmi ti ne bi preporucio iznajmljivanje auta jer je velika verovatnoca da ces dobiti nekog raz*ebanog krsa za isto ili vise para nego nov auto kod ovih navedenih! eto, pogledaj ovde! napomena samo, da ako uzimas kod ovih koje sam preporucio, kaucija moze da bude prilicno visoka... izmedju 1000 i 2000e.
[ jablan @ 10.04.2018. 16:45 ] @
Za domaći AVIS sam pročitao loša iskustva pa sam ih zaobišao iako je cena bila najbolja na papiru. Na kraju sam rentao u Budget-u, i nisam imao problema.
[ mb57 @ 10.04.2018. 17:05 ] @
Citat:
jablan: Za domaći AVIS sam pročitao loša iskustva pa sam ih zaobišao iako je cena bila najbolja na papiru. Na kraju sam rentao u Budget-u, i nisam imao problema.

Kakve su cene?
[ Braxi @ 10.04.2018. 17:50 ] @
daj recite coveku gde ima Lada da se iznajmi, vidite da nece dirtektno da pita.
[ mb57 @ 10.04.2018. 18:03 ] @
Citat:
Braxi: daj recite coveku gde ima Lada da se iznajmi, vidite da nece dirtektno da pita.

Pitao sam direktno i poslao fotke ali džaba?



[ mb57 @ 10.04.2018. 18:26 ] @
Pošto nemaju Lade, tražio sam Volgu:





pošto nemaju ni Volgu, digao sam ruke i postavio pitanje ovde.
[ HoT_Steppa @ 10.04.2018. 18:36 ] @
Citat:
Braxi:
daj recite coveku gde ima Lada da se iznajmi, vidite da nece dirtektno da pita.


Vidim, ban te nije opametio.
[ član @ 11.04.2018. 09:06 ] @
Citat:
jablan:
Za domaći AVIS sam pročitao loša iskustva pa sam ih zaobišao iako je cena bila najbolja na papiru. Na kraju sam rentao u Budget-u, i nisam imao problema.

nisam citao ta iskustva na tripadveisor-u pre nego sto sam iznajmljivao auto kod Avis-a, da jesam verovatno ni ja ne bi kod njih uzimao :) ali stvarno nisam imao nikakvih problema. dobio sam auto star 4 meseca, za 10ak dana je cena bila oko 100 i neki € sa osiguranjem bez ucesca u eventualnoj steti (7-8€/dan je kada se uzme bez osiguranja). uzimanje/ vracanje auta je trajalo oko 10 min. koh Hertz/Sixt-a kada sam uzimao sve je isto tako proteklo, s tim sto je u poslednje vreme Avis ima uglavnom jeftinije ponude od ovih drugih, pa zato kod njih uzimam.