[ Everprog @ 17.04.2018. 12:37 ] @
Odlučio sam da napravim spomenik navećem sinu Regiona, pa mi treba ovaj metal. Ime ovog velikana je sadržano u nazivu ovog metala, pa sam se zato odlučio za titanijum, umesto zlata ili bronze. Nažalost, čuo sam da će uskoro skočiti cena, pa rekoh da se na vreme obezbedim. Takođe, ukoliko znate da li može na nekom otpadu da se nađe Boing, uopšte mi nije bitno da li je voznom stanju, molim vas javite ovde ili na pp. Avioni koriste ovaj metal jer je lagan, a jak, a ja ću se već snaći kod lokalnih noćnih i brzih reciklatora.
[ gilopile @ 17.04.2018. 14:20 ] @
Boing je skup, iako nije u voznom stanju. Ja sam prodao keca u staro gvozdje i uzeo 100 eur, a zamisli koliko kosta mrcina poput Boinga? Ispod 1000 eur ga neces naci.

Izlij ga sa betonom, armiranim i caos. Dva dzaka cementa, pola kubika sljunka, 1 litar sike i vozi. Znam, zasluzio je on bolje i skuplje materijale, ali situacija je takva kakva jeste, sta da se radi.
[ Everxxx @ 17.04.2018. 14:29 ] @
Za druga Starog ni 2000 nije mnogo. Brine me da ne bude vise. Titanijum dolazi iz Rusije, bojim se da ce zbog sankcija da poskupi.
[ gilopile @ 17.04.2018. 14:31 ] @
Slazem se. Za tu ljudsku gromadu ni 3000 nije mnogo. Sacekaj, ako se debelo zarati, mozda se neki pogodjen avion strmoglavi u tvojoj blizini pa cupaj titanijum.
[ zeoN_Rider @ 17.04.2018. 14:32 ] @
Od tog posla sa titanijumom nema ništa.
[ belbeg @ 17.04.2018. 14:33 ] @
Evo, kod kineza ima sve da se nađe:
https://ru.aliexpress.com/item...per-kg-made-in/1480657457.html
[ Everxxx @ 17.04.2018. 14:37 ] @
Samo da rata ne bude, ludila medju ljudima. Uz to ovi moderni nevidljivi zrakoplovi se prave od kartona. Nema tu ni t od titanijuma.
[ obrensd @ 17.04.2018. 15:09 ] @
Mozda internet black market?

Povoljno!
[ Everprog @ 17.04.2018. 15:19 ] @
Koji je titanijum bolji, ruski, američki ili kineski? Još važnije, koji bi titanijum drug Stari više voleo?
[ anon334571 @ 17.04.2018. 15:27 ] @
Ne znam koji je najbolji, ali najviše bi Stari voleo hrvatski, samo da nije srpski, od toga dobija ospice :)
[ flighter_022 @ 17.04.2018. 15:30 ] @
kolumbijski, beli, titanium je najkvalitetniji.
[ ademare @ 17.04.2018. 15:49 ] @
A sta ce ti Tito danas ?

Ja sam cuo licno od ovog naseg Novog Vodje , da je on bolji od Tileta u svemu ! Veci je od njega bar za dve glave , tako da Tito nije najveci

Izgradio je Puteva , fabrika , i jos kojesta vise nego Tito bar 3 puta . Kredite, Prica se da se Tito mnogo zaduzivao , ovaj novi je i u tome Nenadmasan .

Razlika malo , slicnosti ogromne ! Za Tita se nista ne zna , ni ko je ni odakle je , jedino se zna da sa tamo nekim Kumrovcem nema nikakve veze . Posle rata , cekao je da sva rodbina pomre , pa da posle 20 godina jednom svrati i do tog Kumrovca . Hrvatski ni srpski jezik nije nikada naucio itd .

Za novog vodju se bar sve zna i mnogo vise nego sto on zeli da prizna . Da poreklo vodi direktno iz NDH ! Neko selo kod Bugojna . Prica o stradaloj familiji u Jasenovcu , ni sa cim nije uspeo da potkrepi osim patetikom ! Iz te NDH njegova porodica otac , stric idu 1943 , po kruznoj Turistickoj turi ! Od tog Bugojna , eto tako 1943. "Srbi " obilaze Turisticke znamenitosti Lepe Njihove !

Pa ne idu u Srbiju , sta ce tamo ? Nego preko Bugojna , Zagreba , Osjeka " beze" u "Sigurnu " luku Suboticu . Direktno na Madjarsku okupiranu i anektiranu teritoriju Backe , gde preostali Srbi sluze kao Glineni golubovi za Odstrel .

Sta je poenta cele ove price ? Da je novi Vodja Srbije , u stvari Regionalna licnost , mnogo vise nego Tito , koji nema veze sa bivsom SFRJ, kao sto ni danasnji vodja nema Nikakve veze za Srbijom i Srpskim narodom ! To sto je rodjen u Beogradu ne znaci nista , jer se u Beogradu radjaju svi od Hrvata do Albanaca !
[ Everprog @ 17.04.2018. 15:53 ] @
Nije loš taj kolumbijski, samo potrebno je skuvati ga sa sodom bikarbonom i vodom da bi se pretvorio u kamen. Bojim se samo da vandali ne oštete skulpturu od takvog kamena Možda je kolumbijski više za Pabla Eskobara?
[ gilopile @ 17.04.2018. 16:17 ] @
Ma hade, molim te, kakvi vandali, kakvi bakraci...Ko bre sme to da dira?
[ Everprog @ 17.04.2018. 16:22 ] @
Trolovi?
[ anon334571 @ 17.04.2018. 16:35 ] @
Ja bih da prepariramo nekog cigu i da ga turimo mesto Tite :D
[ Everxxx @ 17.04.2018. 17:46 ] @
Ja ne bih.
[ gilopile @ 17.04.2018. 18:24 ] @
Zasto cigu? Bolje Rusa, stari je gotivio Ruse. Cak se govorka da pravi Tita zivi u Rusiji, a poznato je da mu je ovaj, nama znan, bio dubler. Neverovatno je licio na njega, i ne bi niko provalio da je imao vremena da nauci srpsko-hrvatski jezik. Kako jedna mala sitnica zna da zezne stvar.
Tako da, sa ruskim titanijumom neces pogresiti.
[ Gojko Vujovic @ 17.04.2018. 21:09 ] @
Ever*

Izaberi jedan username koji zelis da koristis na forumu
Njega cu odbanovati ako je banovan
Ostale bih te zamolio da izbacis iz upotrebe