[ anon70939 @ 14.06.2018. 17:15 ] @
Niko ne komentariše ovo?
Danas izgleda baviti se pravim novinarstvom nije baš bezbedno...
Novinarstvo se svelo na "Soraja proterana iz Srbije" i slično...
[ verbe @ 14.06.2018. 17:28 ] @
Kidnapovao ga je kosovsko-zemunski klan. Jer je otkrio ko je ubio Ivanovica i to objavio. Zna se tacno ko je ubio Olivera Ivanovica i za koju sumu novca. Kad je to objavio, kidnapovan je i najverovatnije ubijen.
[ Shadowed @ 14.06.2018. 17:33 ] @
Citat:
verbe: Kad je to objavio, kidnapovan je i najverovatnije ubijen.

Gde je objavio? Moze li se videti?
[ verbe @ 14.06.2018. 17:44 ] @
Neka tv stanica je objavila, da li o2 ili prva, nisam siguran.
[ grejanje @ 14.06.2018. 17:55 ] @
Nije rekao ko je to uradio vec da zna i da je cena bila 40.000e
[ R A V E N @ 14.06.2018. 20:40 ] @
Citat:
CoyoteKG:
Novinarstvo se svelo na "Soraja proterana iz Srbije" i slično...


Biće Soraja Anna Chapman 2.0 (Anna Vasil’yevna Kushchyenko). Ili može prije da bude Christine Keeler.

A teško je znati šta je tu istina. Te sve vijesti sa portala moraju da prođu kroz pet epistemoloških filtera da se razabere šta je tu istina. Uglavnom, ne znam šta mu je bilo na pameti, pa da to javno objavljuje. Kao da je teško saznati za Tor.
[ jablan @ 14.06.2018. 20:42 ] @
Citat:
Shadowed:
Citat:
verbe: Kad je to objavio, kidnapovan je i najverovatnije ubijen.

Gde je objavio? Moze li se videti?


https://www.youtube.com/watch?v=cSVC6ll3beI
[ zeoN_Rider @ 14.06.2018. 20:50 ] @
Citat:
verbe:
Zna se tacno ko je ubio Olivera Ivanovica i za koju sumu novca.


Ko?
[ anon70939 @ 14.06.2018. 21:11 ] @
Nego nisam znao ništa o ovom novinaru, pa danas video ovo
https://www.youtube.com/watch?v=kVSfZoSYK2Q&feature=youtu.be/

Stvarno neki kompromitujuć lik
Izgleda je stvarno znao :)]

[Ovu poruku je menjao CoyoteKG dana 14.06.2018. u 23:55 GMT+1]
[ Java Beograd @ 15.06.2018. 08:23 ] @
Ovo je još zanimljivije:

https://www.youtube.com/watch?v=Jcx5UEx9XC4


"Samo ti prijavi policiji .... " ... pa će da te proguta mrak.
[ Java Beograd @ 15.06.2018. 08:46 ] @
Odgledao sam mnogo YT klipova - konferencija za štampu - koje je ovaj novinar držao.

Fascinantno šta je sve on istražio, šta je sve objavio, a poražavajuće kako AV vlast sve to zataška.

7:15 godinu i tri meseca zatvora za "objavljivanje slike" na spram 1 godine zatvora za ubisto.
[ R A V E N @ 15.06.2018. 12:31 ] @
Zato postoji nešto što se zove autocenzura, odnosno novinar sam sebe čuva od toga da mu mjesto na kojem stoji ne postana previše "usijano", je ga neće beskonačno sačuvati nijedna vlada, koliko kod dobrohotna bila. On je vjerovatno dobio garancije od nekoga da je siguran, ali riječ kriminalca je... riječ kriminalca.



Tako su Senada Avdića tažili po Sarajevu Z(l)ijad Turković i Lakić "da mu nešto objasne". Senad zove starog buldožera Karkina, Karkin mu kaže: "Ozbiljan je i opasan to kriminalni svijet, Senade". Uglavnom, Senad se izvuče, a oni završiše kao vodeći optuženi sa ostalom ekipom u procesu za, između ostalog, ubistvo 5 ljudi. Ili 6, ako se uračuna nerođena beba.

Vidi se po samom Senadu šta je prošao tokom svoje novinarske karijere.
[ anon142305 @ 15.06.2018. 14:08 ] @
Posle price o benzinu i fabrikama, Predsednik javlja da je Cvetkovic ziv i u rukama policije, gde ce dugo biti tu.
[ anon70939 @ 15.06.2018. 14:11 ] @
Gde javlja. Nasli ga?
[ anon142305 @ 15.06.2018. 14:16 ] @
Na konfereciji za medije, u toku je. Nasli ga u sirem rejonu Bele Crkve. Kaze, nije mu nista, sat pronadjen u kolima je plasticni, nije bio njegov. Sta prica u iskazu, o-tom-potom. Srbija nezdrzljivo juri napred, vece plate i penzije. Stranci prave ujdurmu u Srbiji, al mi im ne damo. Strucnjaci na celu sa Gasicem i Stefanovicem rade svoj posao bez da spavaju... Eto, ukratko to je receno. Bice ubrzo i na portalima sve sto je receno.
[ nemamstan @ 15.06.2018. 14:42 ] @
Jep!
Novinar je pronadjen živ i zdrav!
Ništa mu ne fali osim nekoliko kurtona.

Poglavica je najavio oštre mere protiv svih koji demonstracijama protiv akciza podrivaju državu,
nahebaće i oni što po facebuku šire lažne vesti.
Gradjani mogu mirno da spavahu, povećanje plata i penzija, na hiljade novih radniih mesta...

I još najavi pobedu Srbstva nad Kostarikom u nedelju.

Kad poglavica kaže
spremio sam 1000 evra, idem da uplatim tiket dok nije rasprodano.
[ anon70939 @ 15.06.2018. 14:58 ] @
Cirkus Kolorado
[ grejanje @ 15.06.2018. 15:12 ] @
@IUOP
Neobjektivan si.
Spominjes samo Gasicev i Stefanovicev nocni rad.
Precutao si, namerno, da Predsednik dve noci nije spavao..
[ nemamstan @ 15.06.2018. 15:14 ] @
Aaaaa, pa njemu su pretili...
Oni iz pokrajinske vlade Pajtića.
Otkrio je njihove malverzacije a o tome se ćuti.

Tako mi PINK-a i njihovog nacističkog dnevnika.
[ valerijan @ 15.06.2018. 16:56 ] @

[ anon70939 @ 15.06.2018. 17:54 ] @
Kolike su sanse da je stvarno bio kidnapovan, pa se digla ogromna buka, pa ga pustili i zapretili da kaze da je bio narokan LSDem i lutao po okolini danima :D

Nekako mi nerealno da je tek tako ostavio upaljen auto na sred ulice, i neko nepoznat je strgnuo svoj sat u njegovom autu, i pri tom da ga niko nije našao, a on nije ni znao da je nestao :D
[ dejanet @ 15.06.2018. 18:32 ] @
Ako covek ne izadje u javnost danas/sutra, onda je puno mesta za razne sumnje i teorije, koje ne idu u prilog vlasti.
[ Cube25 @ 15.06.2018. 20:44 ] @
Ono, javlja mi se... da je razgovor pre "pustanja" tekao:

Slusaj Batice, ja da se pitam, drugacije bi se sve ovo zavrshilo, preterao si... ali zvali su ovi odozgo...
... ... ...
I nemoj opet da se pravis pametan, jer sledeci put neces samo ti biti u pitanju. Shvati ovo kao opomenu, i misli na porodicu. Ne isplati ti se ta rabota.
[ nemamstan @ 15.06.2018. 21:23 ] @
Hebeš državu koju iz temelja uzdrma
iscenirani nestanak relativno nepoznatog novinara.
To pokazuje koliko je nepoverenje u Kalifa na radnom mestu Iznoguda.
Ekscesi se nizaju jedan za drugim.
Protesti malinara, protesti zbog poskupljenja goriva, uznemiravanje putem društvenih mreža, novinarske egzibicije...
Kalif se razvukao ko žvakaća da zatvori sve rupe. I kako se stvari razvijaju da će mu to biti glavni zadatak u narednom periodu.
Šta će sutra zabavljati Srbstvo videćemo.

Da li je novinar sam iscenirao svoj nestanak ili tu "nešto snrdi" je priča za sebe.
U svakom slučaju time što ga drži u zatvoru Kalif samo "duva u plamen".
[ niki212 @ 15.06.2018. 23:12 ] @
nemamstan ti si ustvari skiveni Iznogud



tvoja tajna zenjaje da

[ R A V E N @ 15.06.2018. 23:32 ] @
Znači, ovaj novinar je otišao da se opusti uz neki predeo, a frka je podignuta od strane nekog drugog (poslom usplahirenog) novinara?
[ nemamstan @ 15.06.2018. 23:34 ] @
Slučaj je postao zanimljiviji nakon pronalaska nestalog nego tokom nestanka pronadjenog.
Citat:
Cvetković više nije u policiji, detalji kasnije

Novinar Stefan Cvetković završio je davanje izjave u svojstvu građanina u Upravi kriminalističke policije u Beogradu.


Citat:
NUNS, NDNV: Gde je Cvetković?

NUNS i NDNV zatražili su od nadležnih državnih organa da saopšte gde se sada nalazi novinar Stefan Cvetković i da li ima zakonom predviđenu pravnu zaštitu.

Oni traže i informaciju o tome da li trenutno Cvetković daje iskaz, kome i u kom svojstvu, kao i kada je tačno pronađen, a takođe, ako je u svojstvu osumnjičenog, da li ima advokata i ko je on.

"Zahtevamo da svi detalji o slučaju Cvetković budu razjašnjeni do kraja i saopšteni javnosti, a tražimo i da predstavnici novinarskih udruženja imaju priliku da što pre razgovaraju sa njim", navodi se u saopštenju.

Nestali novinar Stefan Cvetković iz Bele Crkve nađen je živ i zdrav danas u ranim poslepodnevnim satima u širem rejonu te opštine.

Gde je sada pronadjeni?


[ Cube25 @ 16.06.2018. 00:23 ] @
Citat:
SLUČAJ NESTALOG NOVINARA: Evo šta je Stefan Cvetković rekao policiji
Z. U. - J. J. B. | 15. jun 2018. 22:02

Cvetkovićev iskaz u UKP pun "rupa", proveravaju se svi njegovi kontakti. Pre nestanka bio na Kosovu sa biznismenom iz istočne Srbije
NOVINAR Stefan Cvetković, čiji je nestanak prijavljen u noći između srede i četvrtka, tvrdio je u petak u prostorijama Uprave kriminalističke policije (UKP) MUP Srbije da su ga otele nepoznate osobe, čija lica nije video. Pretili su mu, ali ga nisu tukli. Interesantno je, međutim, da je Cvetković pronađen na ulici kada je izlazio iz kuće, nedaleko od njegovog doma.

- Tvrdio je da su ga iz automobila izvukle nepoznate osobe sa "fantomkama" i da prema njemu nisu bili grube. Nisu ga tukli, niti je gladovao. Analiza tragova na njegovom ručnom časovniku, pronađenom pored napuštenog vozila, nije pokazala DNK druge osobe. Ni u kolima, prema dosadašnjim rezultatima analiza, nema sumnjivih tragova - priča nam izvor iz istrage.

Prema operativnim saznanjima, Cvetković je pre desetak dana bio u Prištini u društvu poznatog biznismena iz istočne Srbije. S njim je, neposredno pre misterioznog nestanka, najviše komunicirao, što direktno što kroz poruke. Određene razgovore imao je i sa telefonskim brojem koji je lociran u Prištini, a zabeleženi su i razgovori sa nepoznatim osobama iz Makedonije.

Od trenutka kada je prijavljen njegov nestanak, svi Cvetkovićevi telefoni su bili pogašeni, a ima ih nekoliko. Tokom operativnog rada, presretnuto je nekoliko razgovara osoba s kojima je održavao kontakt, čija je suština bila da je on živ i zdrav, odnosno da mu se ništa nije dogodilo.

Prazan automobil bio je znak da počne potraga


- On ima priču da mu je prećeno zbog saznanja koje je izneo o ubistvu Olivera Ivanovića, pa da su ga čak i oteli ljudi koji su upleteni u taj zločin. Navodno, plan je bio da ga prebace u Rumuniju. Njegov iskaz je pun "rupa", ali sve proveravamo.

Policija, u saradnji sa BIA, pokušava da rekonstruiše ceo slučaj, kao i sve aktere. Posebno su im interesantni oni koji su smislili ceo ovaj plan sa nestankom Cvetkovića. Da li je u sve ovo upleten pomenuti biznismen i kakvu je ulogu imao, javnost će uskoro biti obaveštena.

Cvetkovićevi roditelji, inače, posle saznanja da im je sin pronađen živ nedaleko od kuće, nisu bili mnogo raspoloženi za razgovor s novinarima. Kratko su ponovili da nisu znali gde je bio prethodnih tridesetak sati, ali im je laknulo. Kako kažu, nisu upoznati s njegovim profesionalnim radom, jer ih je štitio time što im ništa nije govorio.



Cvetkovićev blizak prijatelj, koji je prethodnog dana davao iskaz u policiji o njegovom nestanku, otkrio je za naš list da je Stefanu neki policajac pre desetak dana, kada se vratio sa Kosova, nudio 24-časovno obezbeđenje, iako im nije prijavljivao da mu je iko pretio.

- Očigledno da znaju da je Stefan u opasnosti, pa na taj način žele da ga zaštite. On je to odbio, jer nije želeo da mu ograničavaju kretanje. Koliko znam, nije se osećao ugroženim - tvrdi Cvetkovićev prijatelj s kojim smo razgovarali dok se još nije znala sudbina nestalog novinara.


IŠAO U KRAJNOST

U BELOJ Crkvi nisu svi bili šokirani ovom vešću. Poznajući Cvetkovića, naslućivali su, kažu, da bi se ovakav scenario mogao dogoditi.

- Ranije je bio sklon ekstremnim situacijama, pa smo pomislili da je, možda, i sada posredi neka njegova igrarija, ali nismo o tome glasno govorili. Važno je da je živ, a ako je sve lažirao, treba da odgovara. Jer, cela Srbija se digla na noge zbog njega - rekao nam je jedan Belocrkvanin.

http://www.novosti.rs/vesti/na...tefan-Cvetkovic-rekao-policiji


A "lazirao je" zasto?
- Zato sto nije normalan?
- Hoce da udje u neki od rijalitija pa mu treba popularnost?
- Hoce da napravi policuju i BIA-ju ludim? Prosto voli kad ga istrazuju u sitna crevca?
- Hoce da skine premudrog predsednika? (za ovo treba stvarno biti blesav pa poverovati)



[ dusanboss @ 16.06.2018. 02:50 ] @
Kakoi da kažem a da ne budem vulgaran?

Nekako mi se čini da se ova država sve više svodi na one koji jjebu i one koji su jjebeni. Koja ste vi kategorija?
[ payge @ 16.06.2018. 10:30 ] @

Ova drzava sve vise lici na Ukrajinu.

Bedurija i novinari koji vaskrsavaju.
[ Living Light @ 16.06.2018. 10:50 ] @
Citat:
IUOP_1: Stranci prave ujdurmu u Srbiji, al mi im ne damo.

Citat:
nemamstan: nahebaće i oni što po facebuku šire lažne vesti.

Citat:
grejanje: Precutao si, namerno, da Predsednik dve noci nije spavao..

Citat:
nemamstan: Tako mi PINK-a i njihovog nacističkog dnevnika.

Citat:
nemamstan:Slučaj je postao zanimljiviji nakon pronalaska nestalog nego tokom nestanka pronadjenog.

Hahaha,
EBT,
Mi pod itno da uvezemo edno 80-100 šlepera Talibana, i to bez carine i PDV-a!
Čisto da kompletiramo cirkus.
[ Branimir Maksimovic @ 16.06.2018. 11:11 ] @
AV je mekani diktator, dugo ce taj vladati.
[ nemamstan @ 16.06.2018. 12:40 ] @
Stvar se u medjuvremenu medjunarodnizovala.

Pariz -- Reporteri bez granica (RSF) pozvali su na temeljnu i nezavisnu istragu o nestanku novinara Stefana Cvetkovića.

Sve kao u doba Slobodanizma i ministra za informisanje koji je u medjuvremenu postao Kalif umesto kalifa (o čemu je tada kao pomoćnik vezira maštao).
[ R A V E N @ 16.06.2018. 14:48 ] @
Indirektno, nemam pozitivno iskustvo s novinarima.

Novinarstvo se izučava na istom fakultetu na kojem i književnost i uvijek tu ima "dramaturgije", i mora tako biti, inače, neće im se ljudi vratiti da konzumiraju njihov medij. A ovamo u pravilu su novinari neki lijevi elementi, "za ljudska prava su", "za ugrožene i jadne", mrze kapitalizam, a preživljavaju po istom principu kao kapitalisti, jer se drugačije ne može preživjeti.
[ scoolptor @ 17.06.2018. 17:57 ] @
Pocelo je
[ SG kamikaza @ 17.06.2018. 18:41 ] @
Jedino bolje od same vesti na Alo.rs su komentari na istoj!

Ko to pise,a jos gore i satro komentarise?
[ Branimir Maksimovic @ 17.06.2018. 18:45 ] @
Placeni botovi- zapitaj se kad zaposle 30 pravnika na jedno mesto u drzavnoj firmi sta ovi rade ;p
[ SG kamikaza @ 17.06.2018. 19:08 ] @
Znam,i uvek u sebi kazem kako smo jeftini.
[ jovajovic100 @ 29.06.2018. 23:04 ] @
Nestanak novinara Stefana Cvetkovića izazvao je šok u srpskoj javnosti, a posle njegovog pojavljivanja ne prestaju da se ređaju pitanja o ovom slučaju, koji još nije dobio epilog.
Cvetković se pominje i kao čovek koji je istraživao ubistvo Olivera Ivanovića, a na konferenciji za medije koja je održana u Beogradu u Medija centru u januaru ove godine, pokazao je sliku potencijalnog atentatora.
Međutim, otkriveno je da je na fotografiji ugostitelj iz Vankuvera u Kanadi Zachary Zimerman, vlasnih “Sej haj kafea” i bloger na temu ugostiteljstva.
https://www.kurir.rs/vesti/dru...ek-iza-misteriozne-fotografije







Novinar Stefan Cvetković, koji tvrdi da je pre nekoliko dana bio otet, nalazi se na Kosovu kako bi, prema sopstvenim rečima, svedočio u slučaju ubistva Olivera Ivanovića, prenosi "Indeksonlajn".
Cvetković je za taj kosovski portal na albanskom, kako se navodi, rekao da je na Kosovu zbog svedočenja kosovskoj policiji i tužilaštvu u vezi sa slučajem Ivanović.
Rekao je da je tokom boravka na Kosovu u pratnji kosovske policije.
Cvetković je naveo da je došao dobrovoljno kako bi svedočio pred nadležnim organima u vezi sa ubistvom Ivanovića, sa namerom da pomogne razrešenju situacije i pozadine ovog ubistva.
Portal prenosi da se Cvetković bavio istragom o slučaju ubistva srpskog lidera na Kosovu Olivera Ivanovića, i da je svojevremeno izjavio da zna ko je organizovao ubistvo. Međutim, na konferenciji na kojoj je navodno izneo saznanja o ubistvu Ivanovića, Cvetković je pokazao sliku kanadskog ugostitelja iz Vankuvera, Zaharija Zimermana.
https://www.pravda.rs/2018/6/2...azivao-laznu-sliku-ubice-foto/

http://dirtroadtravels.com/story/say-hey-cafe
[ Shadowed @ 29.06.2018. 23:46 ] @
Moze li neko da kaze u kom minutu intervjua prikazuje tu sliku?
[ anon70939 @ 29.06.2018. 23:49 ] @
to sto je ugostitelj i bloger onda znaci da sigurno nije ubica, i ne mora da se istrazuje.
Mora da bude celav, hladnokrvnog pogleda i istetoviran barkod na potiljku?
[ Bradzorf012 @ 30.06.2018. 00:20 ] @
Ne, ne znači da sigurno nije ubica, ali još manje znači da jeste. Logika 0.
[ Living Light @ 30.06.2018. 00:28 ] @
Kume Bradzorf012,

ja sam te zamolio da podržiš tehnička lica i teme,

a ne da mi se baviš "Furadanima" i ostalim crnim hronikama.

Ajde, ne stoji ti to...

PS: Skidaj tu tamno braon farbu iz svog potpisa.
-To je za Kapelu !

Daj neku farbu punu života
[ nemamstan @ 30.06.2018. 00:45 ] @
Citat:
Shadowed

Moze li neko da kaze u kom minutu intervjua prikazuje tu sliku?

U dvanaesthiljadaostmstošezdeset

petom.
[ SASA M. @ 30.06.2018. 00:45 ] @
Kanada? U poslednje vreme sve u vezi sa Kanadom mi je sumnjivo.
[ Living Light @ 30.06.2018. 01:02 ] @
U vezi Canade mi je bilo sumnjivo, još kad je deda 46.-e otišao
da tamo domačicama popravlja gumice (po kupatilu),

-stalno im nešto kapalo...pomalo..

Pa je deda u junačkim godinama to dotezao! :)
[ scoolptor @ 30.06.2018. 04:48 ] @
Citat:
Moze li neko da kaze u kom minutu intervjua prikazuje tu sliku?


Evo

[att_img]

Inace, ovo sam video pre vise od nedelju dana.
[ Living Light @ 30.06.2018. 05:00 ] @
Samo te upitkujem,
jel moraš na ES-u to da "Konfrontiraš"

(slažem se sa tvojom dojavom, samo pitam, jel mora to ovde ?)

Mislim, da MI nismo TIM za TO !

Ima ko TO treba da radi, a NE mi....

Izvini na Iskrenosti
[ nemamstan @ 30.06.2018. 07:06 ] @
Pa kažem da premotate na 12:86 = 13:26.

Mahanje tim slikama je dobar primer kako se plasiraju dezinformacije.
On pita šta je u to vreme lice radilo na Kosovu
dok "stručnjaci" šire da je pokazao sliku ubice.

A sa slike se vidi da je "lice" snimljeno sa nokširom na glavi
i odeći koja odgovara januarskoj zimi
isto onoliko koliko i okruženje tropskog rastinja u pozadini slike.

Kako je takva slika mogla nastati na ulicama Kosovske Mitrovice u sred zime? I da "lice" pozira pred nadzornom kamerom sa osmehom u full HD?

[ Shadowed @ 30.06.2018. 10:09 ] @
Citat:
scoolptor:
Citat:
Moze li neko da kaze u kom minutu intervjua prikazuje tu sliku?


Evo

[att_img]

Inace, ovo sam video pre vise od nedelju dana.

Hvala. Ja nisam primetio kad sam prvi put gledao (vise slusao) a nisam imao nerava da pregledam jos jednom a na preskoke nisam nasao.
[ anon70939 @ 30.06.2018. 18:15 ] @
Citat:
Bradzorf012:
Ne, ne znači da sigurno nije ubica, ali još manje znači da jeste. Logika 0.

Jesam li ja rekao da jeste ubica zato što je bloger? Ili si ti to svojom "sjajnom" logikom zaključio tako... Ponovo blistaš kao po običaju...
[ bananaphone @ 30.06.2018. 19:05 ] @
Citat:
nemamstan:
Pa kažem da premotate na 12:86 = 13:26.

Mahanje tim slikama je dobar primer kako se plasiraju dezinformacije.
On pita šta je u to vreme lice radilo na Kosovu
dok "stručnjaci" šire da je pokazao sliku ubice.

A sa slike se vidi da je "lice" snimljeno sa nokširom na glavi
i odeći koja odgovara januarskoj zimi
isto onoliko koliko i okruženje tropskog rastinja u pozadini slike.

Kako je takva slika mogla nastati na ulicama Kosovske Mitrovice u sred zime? I da "lice" pozira pred nadzornom kamerom sa osmehom u full HD?



Na fotografiji je "lice", za koje treba da se utvrdi sta je radilo na ulicama Kosovske Mitrovice u datom periodu. Ne kaze da je fotografija nastala u Kosovskoj Mitrovici u tom periodu... Fotografija je nastala ko zna gde i ko zna pod kojim uslovima, mozda se covek fotografisao dok je bio na odmoru...
[ Bradzorf012 @ 30.06.2018. 19:11 ] @
Kojot

Ovaj naš je novinar koliko sam ja astronaut, a ovaj na slici je isto toliko ubica. Žalosno je sve ovo što nam se dešava, ubijen je čovek, neko ko je želeo mir i ko je imao šta da kaže. Prvo su mu pretili, palili auto, obijali stan, pretili porodici, na kraju su ga i ubili. Ovo piskaralo nema ni malo ljudskog dostojanstva, ne ostavlja na miru ni mrtvog čoveka, nego gradi karijeru na smrti Olivera Ivanovića. Ne zna se ko je gori, AV i njegovi psi koji su danima i mesecima lajali na svojim pinkovima i hepijima ili palanački džibrov. Ne znam i ne zanima me kakve se tu igre igraju, jer je više nego očigledno da je cela ova priča samo loša predstava u naprednom scenariju i režiji. Istinu ćemo saznati za sto godina, a ti nastavi da glumiš Herloka Šolmsa, vidim da si se uživeo u ulogu.
[ jovajovic100 @ 30.06.2018. 20:57 ] @
Primetio sam tek sada jako interensantan detalj na slikama Kanađana, potencialnog učesnika ubustva .
Na slici sa interneta na svom šeširiću ima neki crveni tekst , dok je na slici koju drži Stevan Cvetković
tekst volšebno nestao . Ili su ga dopisali na internetu , ko li možda to eventualno zna osim Cvetkovića.


[ nemamstan @ 30.06.2018. 22:03 ] @
Citat:
bananaphone:

Na fotografiji je "lice", za koje treba da se utvrdi sta je radilo na ulicama Kosovske Mitrovice u datom periodu. Ne kaze da je fotografija nastala u Kosovskoj Mitrovici u tom periodu...

Premotaj opet na 12800.
Novinar je govorio o video nadzoru i pominjao lica koja su snimljena kamerama.
Zatim je pokazao fotografiju i tražio da se utvrdi
šta je "ovo lice" radilo tih dana na teritoriji severne Mitrovice.
Dakle, "lice" se pominje u kontekstu lica snimljenih video nadzorom.
Logično je očekivati da pokazuje fotografiju koja je nastala u sistemu video nadzora.

Medjutim, ako to nije fotografija sa video nadzora onda novinar mora da objasni kako je snimak sa video nadzora povezao sa tom fotografijom?
On to nije ni pomenuo i zato ostaje da je to autentična slika sa video nadzora.
A kao slika sa video nadzora je potpuno besmislena zbog ambijenta u kome je snimljena.
Stoga je njegovo torokanje u tom delu obična budalaština.


Jbg, obrni - okreni
moram da se pomirim sa zaključcima Kalifovih UDBA-ša da su novinarove izjave u nekim delovima nelogične.



Citat:
jovajovic100

Na slici sa interneta na svom šeširiću ima neki crveni tekst , dok je na slici koju drži Stevan Cvetković
tekst volšebno nestao .

To je zato što fotografija ima veću rezoluciju nego fragment you-tube kadra. Osim toga pitanje je i osvetljenje u prostoriji tokom konferencije za novinare. Pa još konverzije kroz različite video formate.
Zato je logično da slika na video snimku bude zamućena kao što jeste.
[ bananaphone @ 30.06.2018. 22:42 ] @
@nemamstan - uopste ne podrzavam pricu novinara, niti znam ili razumem o cemu se tu tacno radi (ne sto me ne interesuje, nego jednostavno previse je mutna prica, ili ja ne mogu da skapiram), pogledao sam video, i samo komentarisem ovaj deo oko fotografije.


@Jova - pise "Jerry Maguire"