[ pedjolino1976 @ 18.11.2018. 08:13 ] @
Da li moze posto mi je ugradjen eon paket da se preko kompjutera gleda film na tv.komp je spojen preko swicha na modem ubee,a eon box je isto spojen na modem ubee zbog interneta.Pa mene zanima da li ovako moze da se umrezi komp i tv ili mora preko hdmi da spojim komp i tv.
[ ademare @ 18.11.2018. 11:50 ] @
Zasto bi spajao ?

EON je internet + program .

Zavisno od paketa imas pravo da instaliras program na nekoliko uredjaja . Jedan od tih uredjaja moze biti kompjuter.

Znaci instaliras program , internet u kompjuteru imas i gledas TV .
[ pedjolino1976 @ 18.11.2018. 12:33 ] @
pitam mogu li sa mog kompjutera da pustim film da gledam na tv
[ Java Beograd @ 19.11.2018. 07:52 ] @
Možeš. Najjednostavnije je ako i TV i komp imaju HDMI. Ako nemaju, onda napiši šta imaju, pa da vidimo šta ćemo dalje.
[ ademare @ 19.11.2018. 12:56 ] @
Eon Box je klasicni Kineski Android Tv box . Ja sam kod SBB-a , ali jos imam kablovski modem , nisam presao na EON , to je bas skoro pocelo .

Tako da predpostavljam da tebe zanima mogucnost da osim HDMI , povezes , da kompjuter pusta filmove, a da oni preko Boxa idu na Tv ?

Napisi sta EON box ima od ulaza ? Kinezi obicni stave USB ulaz i Sd card reader , pa je lako pustati filmove preko njih , ali da li Eon to ima ?

Druga stvar koju Kinezi imaju je WIFI . Da li EON to ima ?

I naravno da li EON ima slobodu da se instalira i sta od Aplikacija .
[ Java Beograd @ 19.11.2018. 13:04 ] @
Čitaj bre ademare šta čovek piše.
Oće da na TV gleda sliku sa kompa. EON mu je aplikacija, ne Eon Box
[ ademare @ 19.11.2018. 16:52 ] @
Citat:
pedjolino1976:
posto mi je ugradjen eon paket da se preko kompjutera gleda film na tv.komp je spojen preko swicha na modem ubee,

a eon box je isto spojen na modem ubee zbog interneta.


Prvi post, moj je samo razmak