[ Everovic @ 16.05.2019. 13:29 ] @
Pokrenuo sam temu sa Huawei opremom i tema je odmah zaključana. Tako mi i treba kad hoću da prođem jeftinije.
[ MajorFatal @ 16.05.2019. 15:37 ] @
Plati licencu i imaćeš odmah 20.000 pregleda i 1200 komentara
[ Whitewater @ 16.05.2019. 20:27 ] @
Citat:
Everovic:
Pokrenuo sam temu sa Huawei opremom i tema je odmah zaključana. Tako mi i treba kad hoću da prođem jeftinije.


a da li volis da se vezujes ?

izvini ali Kyrgios, ti i malisvicer ulepsali ste mi dan danas jos uvek se smejem, suze mi teku
[ Everovic @ 17.05.2019. 09:19 ] @
Na kakvo vezivanje misliš? Emotivno možda?
[ bananaphone @ 20.05.2019. 05:36 ] @
Citat:
Everovic:
Pokrenuo sam temu sa Huawei opremom i tema je odmah zaključana. ...


Uveo ti Gojko sankcije

https://www.bloomberg.com/news...ess-ties-after-trump-crackdown
[ Everovic @ 20.05.2019. 13:51 ] @
Kriv sam. Koristio sam Huawei ruter. Sada sam prešao na ZTE i da kucnem u drvo izgleda da je sve u redu. Tema nije zaključna. Nadam se da nije problema što sada imam Kaspersky antivirus na ovom računaru. Jel Kaspersky još uvek zabranjen?
[ ademare @ 20.05.2019. 14:51 ] @
Naravno da jeste . Taj Kaspersky , je samo jedan od Putinovih Nickova , jos iz vremena KGB

Tema ce biti zakljucana , cim svrati , Tramp - Gojko . Samo tu ne znam sta je ciji Nick
[ test1234 @ 21.05.2019. 22:09 ] @
A jel i ZTE bio u nekoj blokadi zbog toga što su Kinezi proturili najsavremeniji tadar Irancima...
[ dusanboss @ 10.06.2019. 01:04 ] @
Zanimljiva ja sva ta prašina koja si digla oko Huawei. Da li su pronašli nešto konkretno u uredjajima što dokazuje da Kinezi špijuniraju ili se sve to radi zbog eventalne mogućnosti zloupotrebe?

Da li možda oni (USA) znaju za tu mogućnost pošto to već uveliko rade pa žele da zadrže monopol ? Ili je možda sve oko para te su Apple i Samsung odlučili da ulože veliku sumu na lobiranje i ostalo kako bi oslabili konkurenciju?

Ja mislim da je konkurencija zdrava pgotovo ako se radi o tako bitnim stvarima kao što je totalna globalna dominacija. Ne ulazim u to koga bih više voleo da me špijunira, Kineza il Amera il Rusa (ne Rusi i Ameri nisu isti ). Ne bih vole ni jednog. Čak mislim da je US malo bolja opciaj ipak podržavam konkurenciju u potpunosti.

Nisam totalno upućen u temu, moram malo da pročačkam bolje. Takodje mislim da nije uredu da se tema zaključa jer nije političaka.
[ Everovic @ 11.06.2019. 07:40 ] @
Naravno da je u redu. Ovo je privatni forum!