[ bogdan.kecman @ 04.07.2019. 15:53 ] @
najzad cu imati svoju majstorsku klonju ... trebaju mi hintovi :D ... nemam puno mesta (mislim da je 2.5x2.5m izmericu ovih dana tacno) .. jedino sto je jasno je da ce bude neka klasicna klonja mora negde da se.. ali ..bitniji mi je drugi deo, tj onaj za pranje .. sta mislite da li je bolje da "ozidam" veliki duboki lavabo gore sa metalnom mrezicom i 2 velike cesme ili da kupim neki metalni ili plasticni lavabo? nesto jeftino sto kad se poje%@#$%#e posle par godina kiselina i gova%#$^a da zamenim?

svaka ideja dobrodosla :D

jedino mi je kenjara limitirana gde ce bude, ostalo upravo razbijamo celo kupatilo i razvlacimo nove cevi tako da .. moze bude bilo sta bilo gde :D
[ Java Beograd @ 05.07.2019. 09:38 ] @
Duboki ozidani lavabo rulez. Ništa beli porcelani.

Kad se ja dohvatim paste za pranje ruku, pa natrljam od nadlaktice do dlanova ... pa šljus levo, šljus desno ... pa isplaknem pod mlazom vode ...

Sva sreća imam betonsku česmu u dvorištu. Nešto ovako otrpilike: http://media.viskomerc.com/2016/08/SAJT-Bela-prskana-L.jpg

Inače, u kupatilu ne bih ni mogao da se operem.
[ bogdan.kecman @ 05.07.2019. 11:13 ] @
znam kako to izgleda zato i pitam dal je neko sebi pravio da ima iskustva :D da podeli