[ Java Beograd @ 15.07.2019. 19:41 ] @


Kosovo - kobaja Grande. "Ja trenutno mogu da vam dam ... (sve je Dragče ispričao) a za ostalo ćemo da se dogovorimo:

- Rakete Mistral mogu da vam prodam, ako imate pare da platite u kešu.
- Možemo i da vam iznajmimo mašine za bušenje metroa, ionako su stare i više ih niko neće.
- I možemo neku koprodukciju da snimimo, da se vidi da smo prijatelji.
- Ono što smo vas bombardovali mesecima, pobili hiljade ljudi i porušili pola mostova - jbg, bili smo tako u mogućnosti. Nema ljutiš, bilo pa prošlo.




Emanuel: Ajd' sad da nađemo neki događaj od pre sto i više godina, pa da naložimo prostu masu, da se busamo u grudi i tako to.
AV: Možda je onaj događaj kad su Srbi i Somalijci probili Solunski front odličan za ovu priliku. Možda i nije, ali jbg to je jedino šta nas spaja.
Emanuel: A možemo i da balavimo oko nekog prastarog spomenika
AV: Super, ja ću da da pričam da je ovo istorijski trenutak, kad smo dobili još jednu poveću kobaju od demokratske Evrope. Ovaj put od prijateljske Francuske!

[Ovu poruku je menjao Java Beograd dana 15.07.2019. u 20:56 GMT+1]
[ Java Beograd @ 17.07.2019. 07:10 ] @
"Razgovor u četiri oka"



Ko razume - shvatiće.

[ DirigentXYZ @ 17.07.2019. 10:14 ] @
Mi izgleda više nemamo neprijatelje, danas Makron, sutra Tramp, pa marsovci, pa jude, pa djavo pa klinton pa isus hrist, ko sve dođe, biće lepo ugošćen, nema šta, Srbija - Kafana na balkanu, ma u evropi take nema. A jel jeo makrone so i leba i mozda stipnuo za obraz neku 13-ogodisnjakinju u skunjici, kojoj grudi onako malko rastu, al po malo tek da se vidi.
[ ademare @ 17.07.2019. 12:12 ] @
Pa sad , mogao je Makro(n) da glumata sta je hteo .

Ali zna se da on voli decake , da stipka .

Decko mu je Marokanac ! Pisalo se o tome po svetskim medijima , kada je morao da ga navodno otpusti itd .

Kristijanu Ronaldu je takodje bivski decko Marokanac ! Pun net slika sa jahte .

Zapadnjaci , mnogo vole te Marokance ?
[ DirigentXYZ @ 17.07.2019. 12:42 ] @
To nisam znao, ali sam video da sprema krlju za vučka, kako li je izbegao ne znam.