[ deletraj @ 13.03.2020. 12:57 ] @
Postovani, masina wa 63080 kada radi na program za pranje vesa na 30 stepeni, vrati se unazad da ponovo odradi program. Npr ako program treba da se zavrsi za 15min , on kad dodje u 14 min. vrati se na 11 minut. Masina ne prikazu je nikakvu gresku.
Napomena na program od 90 stepeni masina radi normalno. Molim za pomoc, hvala unapred.
[ test1234 @ 13.03.2020. 15:21 ] @
Kaiš/remen i amortizeri.
[ deletraj @ 15.03.2020. 02:30 ] @
Hvala vam kolega test, sto ste odlucili da se ukljucite u moj problem . Amortizeri menjani skoro, a kako na pranje kod 90 stepeni ne vraca program. Kako tu ne uticeu kais i amortizeri?
Ja mislim da je rukovanje msinom u problem. Ta masina ima taster (
B ) za izbor pod prrograma, kad je meni objasnjavala zena koja pusta masinu ona kaze:(
" odaberem program ( dugme A za biranje programa )
"Pritisnem ovo gugme "( taster B menu = izbor pod programa za odabrani program)
"I pritisnem ovo dugme" ( F play / pause ).
Ali ona kad pritisne taster B ona uvek odabere razliciti pod program.
Jer to B nije neko fiksno dugme kao sto je centrifuga, pa ocu necu. Koliko sam ja mogo da razumem citajuci uputstvo tu se odabiraju razlicite funkcije glavnih programa. A ako ona na svako ukljucenje masine, pritisne jednom ( bez veze ) taster B radi reda. Ja mislim da je ona tu pomesala funkcionisanje programa. Hvala
[ test1234 @ 15.03.2020. 05:08 ] @
Je sili ti bio na toj mašini. Mislim, jesi li je gpregledao ili ti je to neko preneo telefonom.