[ Galactic Federation @ 20.03.2020. 20:20 ] @
Napomena ovo nije proricanje, nego analiza trenutnog stanja i procena najizvesnijih dogadjaja. Tekst baziran na ezoterijskim informacija iz akashic recorda.


Covid19 se pojavio kao iskaz slobodne volje, prirodni odgovor na matriks kontrole i ropstva.
Covid19 je virus sa novim genomom. Nijedan čovek nema antitela za njega.
80% zaraženih ljudi dobija blage simptome. 20% dobije upalu pluća i mora se smestiti u ICU krevete. Neki ljudi ponovo dobiju infekciju koja izaziva infarkt.
Izolacija i distanca u ljudskom kontaktu, fizička i duhovna higijena su stvari koje mogu usporiti širenje virusa.
Izolacija i socijalna distanca sprečavaju eksponencijalno širenje i dovode do širenja u ravnoj liniji. Ostanite kod kuće što je više moguće.

Amerika još nije uradila veliki broj testova i zato nema prave brojeve slučajeva, tako da u ovom trenutku infekcije brzo rastu. Biće milioni slučajeva. Potrebno je do 3 kompleta za testiranje po osobi, ali oni ne postoje.
Čak i ako neke zemlje ukinu karantin, novi porast u Americi izazvaće drugi talas i reinficirati druga područja sveta.
Slična stvar će se ponavljati, i tokom ove godine očekuje se 3 velika talasa.
Karantini će biti uvođeni i ukidani naizmenično tokom narednih 6 do 10 meseci. Biće milijarde ljudi u kućnom karantinu u svim velikim gradovima širom sveta.
Uskoro će biti otvorene vojne bolnice.
U problematičnim oblastima 16% ljudi koji se zaraze verovatno će umreti kada prepune bolnice ne budu mogle da ih leče sve.
Vojska će raditi trijažu, i birati one koji mogu da prežive. Ljudi koji uzimaju tablete za depresiju i slično, imaju visok rizik od komplikacija. Lekari će se razboljevati u značajnom broju.
Vakcine verovatno neće stići uskoro, ali čak i ako ih bude, imajte na umu da su vakcine obično 20% efikasne, tako da ako ikad dođu, neće pomoći 80% ljudi i neće pomoći u dodatnim talasima kad virus bude mutirao.
Virus je vrlo zarazan i videćete dugački lanac članaka o političarima koji inficiraju jedni druge.
Skoro je sigurno da u novembru neće biti izbora u SAD-u.
Ove godine neće biti bioskopa, sve će ići online. Većina fabrika će se zaustaviti, neće biti venčanja i proslava.
Toplo vreme ne utiče na virus, zato zaboravite na letovanje.
Dronovi za dostavu i samovozeći automobili biće brzo uvedeni u neka područja.

Ekonomija:

Trenutni finansijski sistem zasnovan je na prevari i dugu koji ima za cilj da vas održi u ropstvu.
Očekuje se da će berza pasti na 13000. Vladajuća elita sada će na tržištu izgubiti 190 hiljada milijardi dolara. Ali to je zapravo bio balon koji nije postojao u stvarnoj vrednosti, već je samo korišćen kao mehanizam za pljačku normalnih ljudi.
Ono što je za ljude dobro, loše je za ekonomiju i obrnuto. Malom biznisu i ljudima sada ponestaje novca.
Sistem će morati finansijski da pomaže pojedincima, umesto da pomaže ekonomiji.
Mnoge zemlje će morati da uvedu prihode svakoj osobi. Oni će takođe morati da suspenduju šta ljudi plaćaju vladi. Očekuje se da će Amazon i poštanske usluge prestati.
Veliki izazov će biti dostavljanje novca ljudima a da ih proces ne zarazi.
Vladajuće elite sada se bore između sebe, što možemo videti u pohlepnom potezu Saudijske Arabije i Rusije koji pokušavaju da izazovu bankrotirat američkih naftnih kompanija.
Trenutno je Kina usporila širenje virusa, ali drastično laže o brojkama. Virus tamo još uvek traje i neće skoro prestati.
Kina sada funkcioniše na oko 30% ekonomije, jer većina ljudi ostaje zaključana kod kuće.
Tajna vlada ima na desetine tehnologija koje trenutno mogu izlečiti bilo koga od ovog ili bilo kojeg drugog virusa ili bolesti. Ali oni neće dozvoliti da se to deli sa običnim ljudima pa čak i političarima.
Ako se ništa ne preduzme, broj žrtava virusa korone na kraju može porasti i do milijardu, ali velika je verovatnoća da će neke korporacije odbaciti sistem kontrole i proizvesti neki lek ili uređaj koji je potpuno efikasan.
To bi bilo drugačije od vakcine. Te korporacije bi mogle da naprave potez u trenutku kada broj žrtava dostigne nekoliko miliona globalno. Sistem neće moći da zaustavi te korporacije i ujedinjene ljude u njima.

Ezoterijske informacije:

Sistem kontrole, poznat kao "globalni narativ", ima tehnologiju za predviđanje budućnosti, ali ovo je sada potez sa višeg nivoa, i sistem nije predvideo ovu pandemiju sve dok nije počela da se manifestuje u našoj realnosti 4. decembra.
Kako stvari postaju haotičnije, ovaj virus će gurnuti globalni narativ u gubitak kontrole.
SAD će doživeti haos kako brojevi počinju eksponencijalno da se povećavaju. Namerno kašnjenje je pogoršalo stvari, jer je tajna vlada premeštala ljude sa jedne vremenske linije na drugu.
Virus nije samo gomila molekula. Ima svest i svoju talasnu funkciju u univerzalnom hologramu.
Ovaj virus se zaletao u energetskom spektru kako bi bio spreman da prevaziđe stvari koje globalni narativ baci pred njega. Zamislite zamajac ogromne brzine koji je teško zaustaviti.
Virus želi da istraje i sruši aspekte sistema kontrole ove stvarnosti. To će učiniti po cenu ljudskih života. Ti ljudi će se u skoroj budućnosti reinkarnirati i biti ponovo rođeni.
Virus mutira prema magnetnom polju. Svojom karmom možete biti imuni na njega, i to je dobra vest za većinu vas. Vašim životima upravljaju strukturisani nevidljivi energetski uslovi zvani duhovni ugovori.
Totalnost vašeg magnetnog polja i vaša ukupna višeživotna karma odrediće vaš imunitet prema virusu.
Ovaj virus se prirodno pojavio, napravio je sam sebe i manifestovao se u našoj realnosti iz viših dimenzija. Sve teorije da je on napravljen u laboratoriji i pušten kao oružje, su dezinformacija.
Mnoga bića iz Atlantide i Lemurije bila su milionima godina odsečena od naše realnosti i bila im je zabranjena reinkarnacija u naše vreme. Neki od njih se danas vraćaju kao virus ili konglomerat virusa sa ciljem naplate karme, jer karma je dug.

Ove godine će svačiji sistem verovanja biti stavljen na test. Bez obzira na koju religiju ili nauku na oslanjate.
Ateisti će biti bačeni na kolena u ovo teško vreme i dovodiće u pitanje svoje bogove u belim mantilima. Nauka ih možda neće spasiti sve, ali tajna nauka bi mogla. Ironija je u tome što ta vrsta ljudi negira postojanje tajne nauke, dok obožavaju mejnstrim nauku.
Ono što nam je potrebno za buđenje jeste da prestane poricanje i suzbijanje tajne nauke. Naučni ateisti sa svojim dogmama krivi su što nisu insistirali na obelodanjivanju tajnih tehnologija.
Svi sportovi i uobičajeni načini odvraćanja pažnje su otkazani.
Ljudi u karantinu neće biti spregnuti sa sistemom kao što su to obično bili na svojim poslovima. Oni će odjednom imati puno slobodnog vremena i životne sile da pokrenu svoje buđenje iz robovskog matriksa i laži.
Globalna medijska mašinerija počeće da puca po šavovima i izgubiće kredibilitet. Oni su decenijama širili laži i manipulacije.
Teorije zavere postaće nezaustavljiva zver koja će apsorbovati ogroman broj novih ljudi.
Globalni narativ gubi kontrolu nad ekonomijom i to je odlična vest za ljude.
Pandemija je tu da izvrši promene i buđenje na zemlji.
Loša stvar je što ubija ljude. Dobra stvar je što ruši sistem i iznosi istinu.
Dugoročno gledano, virus će probušiti zidove u sistemu i pružiti šansu ljudskoj rasi da dostigne svoj pravi božanski potencijal u budućnosti.
[ anon70939 @ 20.03.2020. 20:46 ] @
Ja sam e sad uspanicio zbog tvog posta. Hoce li te neko uhapsiti?
[ Galactic Federation @ 20.03.2020. 20:53 ] @
Nema razloga za paniku, ovo je upozorenje da se stvari shvate ozbiljno i da ostanete kući. Potvrđujem isto što i mediji pričaju, samo dodajem ezoterijsku pozadinu.
[ mjanjic @ 20.03.2020. 21:15 ] @
E, pa, ako je tako, onda da se ne sekiramo, još samo da nam kažeš da će lično Aštar Šeran da nas spase?
[ Galactic Federation @ 20.03.2020. 21:32 ] @
Nece biti mešanja vanzemaljaca dok se sve ne razreši. Oni ne mogu da dodju dok je kolektivna karma u haosu. Posle pandemije sledeca godina je prilika da se iznesu dokazi o korumpiranosti sistema i da se nekim ljudima sudi. Posle jos niza kasnijih promena i neki broj godina ili čak decenija biće prilike da se pojave vanzemaljci.
[ VlaK @ 20.03.2020. 21:43 ] @
Ovo je super:
"Totalnost vašeg magnetnog polja i vaša ukupna višeživotna karma odrediće vaš imunitet prema virusu."
[ MajorFatal @ 20.03.2020. 21:44 ] @
PING! A ukinuše nam ultramadzone zlikovci, baš sad kad nam je svaki čovek važan. Bolji dani za Ritopek, otkrivena je ne jedna, ne tri, već čak dve piramide. Slučajno?

[ pisac @ 25.03.2020. 09:41 ] @
Ovaj virus ekstremno ubija stare i bolesne, čuva mlade i zdrave. Kao takav izaziva sumnju da je laboratorijski proizvod (u šta veruju neki kinezi).

To nije fašizam pošto ne napada određene nacije, ali jeste neka selekcija nalik tome. Kako se zove takva ideologija?
[ Branimir Maksimovic @ 25.03.2020. 09:53 ] @
" Kako se zove takva ideologija? "

Lapot?
[ mjanjic @ 26.03.2020. 02:53 ] @
Nikad nisam čuo za virus koji "čuva" mlade.
[ Sava @ 26.03.2020. 07:12 ] @
Ne čuva mlade, upravo čitam vest da je u Engleskoj umrla devojka 21 godina koja nije imala nikakvih bolesti i mladić od 18 godina, ali je imao neke bolesti. Koliko sam shvatio kod većine ovaj virus prođe nezapaženo ili sa laganim simptomima, a za mlade se smatra da imaju mnogo bolji imunitet od starih.
[ pisac @ 26.03.2020. 15:19 ] @
Citat:
mjanjic:
Nikad nisam čuo za virus koji "čuva" mlade.


Čuva ih od starih
[ Ivan Dimkovic @ 26.03.2020. 23:09 ] @
Citat:
pisac:
Ovaj virus ekstremno ubija stare i bolesne, čuva mlade i zdrave. Kao takav izaziva sumnju da je laboratorijski proizvod (u šta veruju neki kinezi).

To nije fašizam pošto ne napada određene nacije, ali jeste neka selekcija nalik tome. Kako se zove takva ideologija?


Zapravo, cisto gledano u procentima, obican grip ubija drasticno vise starih u odnosu na mlade.

E sad ako neko misli i da je grip lab. proizvod... ne znam sta da kazem.

[ pisac @ 27.03.2020. 16:39 ] @
Pogledaj ti malo bolje taj grafikon, i pročitaj moju rečenicu ponovo. Tako je kako sam ja rekao (ako izuzmemo čuvanje).

Uzgred, oni >50 su stari po definiciji, jer produktivni smisleni ljudski život traje upravo do ~50 godina, sve preko toga je bonus. To se vidi i po ženskoj menopauzi.
[ Windows2 @ 28.03.2020. 01:00 ] @
Moje razmisljanje o tome u kom pravcu ce ovo dalje ici i sta se zeli ovim postici je slicno ovom koje je ovde izneseno. To je ovaj deo od 15:05:

https://youtu.be/nW85MUTJj2U?t=904

Novi neprijatelj koji preti vaskolikom covecanstvu sad kad se Bin Laden malo ubajatio. I proglasenje novog neprestanog svetskog rata protiv tog opakog neprijatelja naseg nacina zivota, rat koji ce jos jednom trajno izmeniti svet i nacin na koji smo do sad ziveli i funkcionisali u njemu. Naravno na nasu stetu to jest na stetu nasih prava i sloboda, al' sve "za nase dobro" . Kao sto je to ucinio svetski rat protiv terorizma nakon 11.09. Rat po rat kriza po kriza i svake godine to i onako mizerno parcence slobode biva sve malecnije.
[ Galactic Federation @ 28.03.2020. 18:48 ] @
Kineska vojska je pretrpela ogromne gubitke od virusa. Podmornice, silosi, podzemne baze. To znam iz psychic izvora. Slicno ce se desiti sa vojskama ostalih drzava. Jer virus "kupi" taj tip multizivotne karme koji vojnici poseduju. Amerikanci su zvanicno javili da su dva nosaca izbacena iz stroja zbog infekcije posade. Americki vojni vrh se povlaci u podzemne bunkere odakle ce upravljati. Amerikanci su rekli da nece izvestavati o slucajevima zaraze medju vojnicima. Globalni narativ ce pokusati da sakrije info da vojnici masovno stradjuju jer to otkriva ezoterijsku prirodu virusa, a i drzave ne zele da narod pocne da formira paravojsku. Ipak obratite paznju o vestima da je neko iz vojnog komandnog lanca podlegao u bilo kojoj drzavi.
[ MajorFatal @ 28.03.2020. 19:27 ] @
Meksički predsednik se prvo smejao virusu, a onda smrtno uozbiljio, u međuvremenu briše žvale i čelo maramicom, i moli da se ne politizuje stvar, ko da imaju istog scenaristu



[ bananaphone @ 30.03.2020. 18:52 ] @
Citat:
Windows2:
Moje razmisljanje o tome u kom pravcu ce ovo dalje ici i sta se zeli ovim postici je slicno ovom koje je ovde izneseno. To je ovaj deo od 15:05:

https://youtu.be/nW85MUTJj2U?t=904

Novi neprijatelj koji preti vaskolikom covecanstvu sad kad se Bin Laden malo ubajatio. I proglasenje novog neprestanog svetskog rata protiv tog opakog neprijatelja naseg nacina zivota, rat koji ce jos jednom trajno izmeniti svet i nacin na koji smo do sad ziveli i funkcionisali u njemu. Naravno na nasu stetu to jest na stetu nasih prava i sloboda, al' sve "za nase dobro" . Kao sto je to ucinio svetski rat protiv terorizma nakon 11.09. Rat po rat kriza po kriza i svake godine to i onako mizerno parcence slobode biva sve malecnije.


Meni je smesno to sto on prikazuje kako smo mi eto pre korone ziveli u demokratiji, u onom istinskom kapitalizmu, u slobodi https://youtu.be/nW85MUTJj2U?t=1090, a onda kad dodje korona i sve shebe

Mislim covece nemoj mi predvidjati buducnost ako ne razumes sadasnjost u kojoj zivimo...
[ Ali Imam @ 31.03.2020. 00:31 ] @
Citat:
MajorFatal

Meksički predsednik se prvo smejao virusu, a onda smrtno uozbiljio

Njega nisam stigao da upozorim.
Ali sam ovde na forumu X puta napisao o hazardima prljavih noktiju.
Da li će se neko opametiti pre nego što se "smrtno uozbilji"?


Ne mož ti objasniti da molitva ne pomaže.


[ MajorFatal @ 31.03.2020. 03:20 ] @
Bog da mu dušu prosti. Valjda sad više neće praviti zbrku u glavi jadnog Ali Imama :)
[ Binary Mind @ 31.03.2020. 19:35 ] @
Citat:
pisac:
Ovaj virus ekstremno ubija stare i bolesne, čuva mlade i zdrave. Kao takav izaziva sumnju da je laboratorijski proizvod (u šta veruju neki kinezi).

To nije fašizam pošto ne napada određene nacije, ali jeste neka selekcija nalik tome. Kako se zove takva ideologija?


Eugenika?
[ Galactic Federation @ 01.04.2020. 22:43 ] @
Branislav Blažić državni sekretar je preminuo od korone. Pre neku godinu je pozivao je na progon antivakcinaša. A očigledno je doneo i zakon o obaveznoj vakcinaciji vakcinama punim otrova. Međutim karma je kučka i korona ima dugačak spisak. Svi koji umru od korone dožive life review i postanu svesni ko vlada svetom i u kakve su laži verovali za vreme života, a neki kakvo su zlo naneli. Kao što sam rekao korona je tu da probuši sve rigidne sisteme verovanja da bi ljudi mogli da se približe istini.
[ Galactic Federation @ 01.04.2020. 23:16 ] @
Na internetu je trenutno poplava besmislenih teorija zavere kao sto sam i rekao da ce biti.
Najzastupljenije su 5g i "nepostojanje virusa".
Da kazem par reci o 5g.
5g mreza ne postoji jer nikad nije pocela masovna proizvodnja. Masovna proizvodnja je trebalo da pocne ove godine ali je to odlozeno. I ko zna kad ce poceti jer su kompanije zapale u gibitke i ne mogu da iskesiraju 500 milijardi dolara da se hardver napravi.
Postoji samo sacica probnih stanica na celom svetu.
5g jeste štetan ali slično koliko i 3g i wifi. 5g ima manji domet od 3g. 3g prolazi kroz zidove bolje nego 5g.
Te probne stanice su kap u moru mobilnog i wifi zracenja.
Nema nikakve veze izmedju 5g i virusa.
Virus postoji i ubice milione ljudi. Virus je prirodni balans karme i tu je da pocisti neke ljude.
Vakcine su opasne jer se stavljaju otrovi u njih.
Reći da je 5g najopasnije oruzje je smešno.
S obzirom da tajna fizika ima neuporedivo efikasnije stvari koje daluju na ljudski um i telo.
Tajna fizika ne koristi klasicne radio talase.

Mi koji ceo zivot pričamo o realnim zaverama sada ne možemo da dođemo do izražaja jer je sve prezasićeno novopečenim promoterima zavera koji dele sve moguce gluposti.

Internetom kruzi priča da ce biti masovna hapsenja vladajuće elite. Svetloradnici su se masovno primili na tu ideju i to je patetično koliko su skrenuli u svoju maštu.
To nije realno uopste, i podmetanjem te ideje verovatno pokušavaju da ubiju pokret koji se zalaže za istinu, jer kad se hapšenja ne dese svi će da dignu ruke od toga, kao sto je bila priča i 2012 da će biti hapsenja pa ćorak.

Jedina zavera o kojoj bi ljudi sad trebalo da pričaju je skrivanje uređaja za lečenje. Međutim niko ne priča o tome. Mlate samo neke gluposti. I kako onda da zaustavimo virus. Virus nem druge nego da nastavi da čisti.
[ MajorFatal @ 01.04.2020. 23:39 ] @
Nemoj da brineš, kako epidemija bude jenjavala tako ćete vi pravi teoretičari moći da kažete: Eto, zar nismo rekli da će baš tako biti...
[ Ali Imam @ 01.04.2020. 23:40 ] @
Jeste karma.
Ali
Nije on riknuo od zakona o obaveznoj vakcinaciji.

Bio je lekar a kreveljio se higijeni.
Nasuprot zakletvi on
30 godina po bolnicama sa zidova skida uputstva kako se održava higijena
a kači crteže bradatih jaraca prljavih ruku i još prljavijih nogu.

Na kraju mu je ista ona prljava ruka koju je lizao iščupala džigericu.

U tome je karma.

[ MajorFatal @ 02.04.2020. 14:00 ] @
Verovatno misli na Svetog Savu što je otvarao škole i bolnice, ili na svete vrače Kozmu i Damjana koji su prvi na svetu držali skalpel u rukama, jer su ga i izmislili, uz božiju pomoć :)

[ jovajovic100 @ 03.04.2020. 17:08 ] @

Newyork


Wuhan

https://fehrplay.com/images/du...oj-znachenie-slova-shajtan.jpg
Ali Imami
[ SunnyBoy @ 05.04.2020. 09:50 ] @
Citat:
Galactic Federation:
Branislav Blažić državni sekretar je preminuo od korone. Pre neku godinu je pozivao je na progon antivakcinaša. A očigledno je doneo i zakon o obaveznoj vakcinaciji vakcinama punim otrova. Međutim karma je kučka i korona ima dugačak spisak.


Hoces reci da mu vakcinacija nije pomogla, a bio je vakcinisan od ove bolesti?

Problem i jeste sto ne postoji vakcina za ovo. Da ima, da smo mogli na vreme da vakcinisemo narod, ne bi bilo epidemije, a antivakceri bi imali o cemu da pricaju.
[ Galactic Federation @ 06.04.2020. 11:04 ] @
Nisam rekao da je bio vakcinisan. Nego da je njegova smrt poetska pravda jer je kao udarna pesnica sistema terao ljude da ubrizgavaju nešto toksično u sebe i pozivao je na progon alternativne medicine i ezoterije. Cela poenta prirodnog nastanka ovog virusa je da pandemija ne može da se zaustavi dok ne obavi udar na sistem. Da postoji nesto što sprečava ovaj, pandemiju bi izazvao drukčiji virus, jer je virus talasna funkcija, to jest, univerzum je kompajlirao virus kakav je potreban da obavi cilj. To je ezoterijska priroda i karma. Ne želim da se raspravljam o štetnosti vakcina. Moj je stav da se u njih ubaciju teški metali i agensi koji izazivaju niz bolesti pre ili kasnije. To je biznis model plus pacifikacija kolektivne svesti teškim metalima. Uostalom to je samo deo ledenog brega od naučnih zavera. Ja sam za nauku ali se borim protiv naučnih zavera i naučnih obmana, kakve praktikuje mejnstrim nauka. U Srbiji postoje primerci overjuniti uredjaja generatora besplatne energije. Ako bude pogodan trenutak videćete ih u javnosti. Time će se srušiti 150 godina zavere u fizici. A fizika je samo jedna grana. Svaka grana je potpuno korumpirana.
[ tuxserbia @ 06.04.2020. 12:57 ] @
Tebra, aj' daj mi broj tvog dilera, izgleda mnoooogo dobra roba
[ Binary Mind @ 11.04.2020. 20:45 ] @
Ma... Čim je "Galactic Federation" znači da tu nešto gadno nije u redu. Mora da se loži na "Bringers of the dawn" i slično štivo... Takvima je "Madzone", kao moljcima sijalica...
[ Zurg @ 11.04.2020. 22:07 ] @
Citat:
tuxserbia:
Tebra, aj' daj mi broj tvog dilera, izgleda mnoooogo dobra roba


Dilera možeš naći na darknetu.

Citat:
Galactic Federation... jer je virus talasna funkcija...


Tačnije virus je dualne prirode, istovremeno je i talas i čestica.
[ Ali Imam @ 11.04.2020. 22:30 ] @
Citat:
Zurg

Tačnije virus je dualne prirode, istovremeno je i talas i čestica.

Može neki plastičan primer gde se virus ispoljava kao talas?
Ima radoznale dece pa da me ne zateknu sa pitanjnima.


[ Zurg @ 12.04.2020. 00:46 ] @
Evo na primer: Kinu pogađa drugi talas korona virusa
[ Ali Imam @ 12.04.2020. 05:28 ] @
To se i očekivalo od tebe.

Zato kad udješ u učionicu nemoj deci ništa da objašnjavaš.
Nemoj ni Scratch da im objašnjavaš.
Više će deca sama naučiti nego da ih ti učiš.

Pogotovu nastavnicima fizike i hemije prepusti da decu uče
o osnovnim pojmovima mase i energije.
A ti sedi i ćuti dok se čas ne završi pa idi da podigneš platu.

[ Zurg @ 12.04.2020. 09:02 ] @
Sviđa mi se kako razmišljaš, ali ja ne radim u školi. Mislim ne samo da ne radim, već nisam ni zaposlen u školi.
[ Ali Imam @ 12.04.2020. 10:31 ] @
Ma napisao si da držiš kurseve.
[ Zurg @ 12.04.2020. 10:52 ] @
Ne moram da budem nastavnik da bih držao kurseve. Nisi razumeo ono što sam napisao, ali lepo je što čitaš moje postove i što se interesuješ za mene.
[ Ali Imam @ 12.04.2020. 10:57 ] @
Aha, potvrdio si, ta "deca" su tvoji kursisti!
Ostaje sve ono što sam napisao.

[ Zurg @ 12.04.2020. 11:02 ] @
Koja deca?
[ Galactic Federation @ 12.04.2020. 13:03 ] @
Kod mene nema supstanci i dilera, samo probudjena svest.
A upravo je objavljeno da je korona pocistila jednog nedodirljivog tiranina:
https://www.espreso.rs/vesti/h...a-kokain-zaobisla-ga-je-sablja

To da je virus kao i sva materija talas, je duza prica. Odnosno kad kazem talas to je krajnje uprosceno izjasnjavanje. Pisem svoju teoriju o fizici ali to cete tek naknadno moci da citate kad bude spremno.
Za sad samo par reci, sve je svetlost jer da nesto nije svetlost ne bi moglo da reaguje sa svetloscu. Kad to znas onda je pitanje sta ta svetlost radi, pa ona transformise svoju strukturu u skladu sa morfoloskim poretkom. A svi vec znaju da svetlost ispoljava talasnu interferenciju. Ono sto ne znaju je da to nije prosta interferencija nego se svaki fragment informacije grana i gravitira prema prema odgovarajucim delovima u morfoloskom poretku. Tako svaki objekat/dogadjaj ima svoj unikatan pattern, a psihicke moci ili hronovizori za gledanje kroz vreme se jednostavno nasteliju prema zeljenom morfoloskom patternu i pristupe desavanjima ili iskustvu te realnosti.
[ Zurg @ 12.04.2020. 13:17 ] @
Tama reaguje sa svetlošću, znači i da je tama svetlost, ali ubrzana do beskonačnosti u negativnom smeru. Ti ne znaš moć tamne strane!
[ Galactic Federation @ 12.04.2020. 13:31 ] @
Ja čak idem dotle da noćno nebo zovem crna svetlost, jer neka svetlost mora biti prisutna i pogoditi oko. Ne mozes oko izolovati od svetlosti, to oko ne bi bilo deo kontinuma.
[ Zurg @ 12.04.2020. 13:43 ] @
Bez tame ne bi bilo ni svetlosti, kao što ne bi bilo eurokrema bez onog dela koji sadrži kakao i koji je po mom mišljenju zbog toga mnogo moćniji od onog belog dela. Ja idem dotle da deo eurokrema koji sadrži kakao zovem tamni deo eurokrema.
[ Ali Imam @ 12.04.2020. 14:04 ] @
Umesto da kupuje respiratore
Zvekan baca novac na obaranje Mila Djukanovića:
Citat:
Amfilohije uz druge sveštenike priveden posle liturgije

"Više sveštenika i građana dovedeno je danas u CB u svojstvu građana da daju izjave na okolnosti okupljanja kod verskih objekata", rečeno je za RTCG nezvanično iz policije

[ Binary Mind @ 12.04.2020. 17:55 ] @
Hej Federacijo. Pitanje za tebe... A ili B? Barbara Marciniak ili Šeldon Nidl?
[ Galactic Federation @ 13.04.2020. 10:33 ] @
Nidle-a sam poceo 2000. godine da pratim, ali 2012 sam napustio sve kanalisane poruke i pratim samo Andrew Bartzis koji ne kanalise nego cita akashic record. Kod njega je pravo znanje za razliku od oskudnih reciklirajucih kanalisanoh poruka koje su i podlozne telepatskom hakovanju i manupulaciji arkona. Mnogi kanali su junk koji telepatski dolazi od vestacke inteligencije i arkona. Arkoni kontrolisu primoranu reinkarnaciju i postavljaju uslove koji nam ogranicavaju moci. Arkonim je moc drasticno oslabila u zadnjem periodu.
[ component @ 13.04.2020. 11:32 ] @
Koliko ja znam dva high templara se spajaju i u jednog arkona. E sad, gubiš mogućnost feedbacka i bacanja munja, ali arkon ima mnogo više štita nego templar. Tako da ti je pogrešna informacija da arkon može da radi neku manipulaciju. Verovatno si mislio na dark arkona ali to je već iz Broodwar-a. Nisi naveo na koji deo si tačno mislio. Takođe, ne mogu se složiti da je arkonima oslabila moć u poslednje vreme. Nisu nerfovani odavno.
Možemo nastaviti raspravu o ovome nadalje, samo moraš biti malo precizniji šta te kontkretno interesuje.
[ Binary Mind @ 13.04.2020. 11:38 ] @
Znači poboljšana verzija... Direktno iz Akaških zapisa umesto kanalisanja nekih tamo Plejidijanaca ili kako beše... Metatron...
[ Zurg @ 13.04.2020. 12:30 ] @
O kojoj se video igri radi? Ja sam ostao kod Super Marko Brosa, Aleks Kida i Šinobija, pa mi je teško da pratim ovo.
[ Galactic Federation @ 13.04.2020. 13:59 ] @
Ne znam te arkone iz igara, ja pricam o pravim.
[ Binary Mind @ 13.04.2020. 16:35 ] @
@Zurg

Arhoni. Čitaj demoni, Agent Smith iz Matriksa, Ajkovi Reptilijanci i tako slični...
[ Branimir Maksimovic @ 13.04.2020. 17:42 ] @
Citat:
Zurg:
O kojoj se video igri radi? Ja sam ostao kod Super Marko Brosa, Aleks Kida i Šinobija, pa mi je teško da pratim ovo.


Mislim da je starcraft...
[ Binary Mind @ 13.04.2020. 18:47 ] @
Bila je i stara igrica za komodor 64. Zvala se Archon. To je valjda bio neki početak Electronic Arts-a...
[ component @ 13.04.2020. 23:33 ] @
Citat:
Galactic Federation: Ne znam te arkone iz igara, ja pricam o pravim.


Pa i mi pričamo o pravim. Imaš lepo objašnjeno na Internetu. Zašto bi tvoj arkon bio bolji od Starcraft arkona?
[ Binary Mind @ 14.04.2020. 08:13 ] @
Arhitekta, arhanđel, arhosaur, arhon... Arkon para uši i ne piše se tako na Srpskom... Zajebite to što se čita arkon na Engleskom... Onda bi arhitekta bio arkitekt...
[ Zurg @ 14.04.2020. 10:51 ] @
Kod nas se već odomaćilo ime Arkan.
[ Binary Mind @ 14.04.2020. 11:10 ] @
To ime je muslimansko...
[ Zurg @ 14.04.2020. 12:09 ] @
Nije, nemačko je.

[ Binary Mind @ 14.04.2020. 14:57 ] @
Eto vidiš. Ne mogu ni krauti bez Arkana. Turci su krivi...
[ Ali Imam @ 15.04.2020. 00:02 ] @
Ova tema zaista postade "Slom Sistema".
Pa, dobro, da i ja dam doprinos:

Arkon bolje zvuči ma šta god značilo.
Onako, zveči kao neko ime.

Arkan nekako asocira na arkane valjda su to bile velike magijske karte.
Pa onda nije prikladno za ime.
Uostalom Arkana su roknuli. Možda je to osveta magijske tame. Pazi čije ime prisvajaš!

[ Binary Mind @ 15.04.2020. 13:13 ] @
Što jes, jes... Baš smo ispali trolovi, mada ja nisam imao nameru.
[ Zurg @ 15.04.2020. 18:46 ] @
Ok, da se vratimo na temu. Ar(h|k|)(o|a)ni zabeleženi okom kamere:



[ MajorFatal @ 15.04.2020. 20:53 ] @
Ne vredi, jednom kad trolovi unište temu to je posle gotovo, al de baš ovde na es-u, es uopšte nije mesto za to.
[ Ali Imam @ 19.04.2020. 14:40 ] @
U Njujorku na javnim mestima gradonačelniik uveo obavezu nošenja maski.
U suprotnom slede kazne!
Širom Njujorka pristalice Trumpa protestvuju i traže ukidanje vanrednih mera radi ekonomije.
Gradonačelnik (bez maske) moli da gradjani prijave one koji "krše".

Pa sad, ko tu koga, kako i zašto?
Ili je "slom sistema"?

---

Na RTS su upravo javili da
"WHO upozorava: ko je ozdravio od COVID-19 ne znači da je stekao imunitet".
Odmah posle toga ide reklama
"Doniraj plazmu".

Srbijanska vlada je pokrenula akciju "Doniraj plazmu".
Ali Srbija je članica WHO i, po izjavama čelnika, postupa u skladu sa preporukama WHO.

I sad meni nije jasno.

Ako WHO sumnja u sticanje imuniteta
da li vlada Srbije rizikuje živote izlečenih (recimo radi održanja na vlasti)?
Jer ako je neko izlečen i ima izvesnu količinu antitela
ali nije stekao imunitet
onda su njemu ta antitela od životne važnosti.

Pošto se premeštenjem antitela iz jednog u drugi organizam
smanjuje količina antitela u izvornom organizmu
tada će izvorni organizam biti ugrožen (ako nije stekao imuniet).

Ili je tu reč o nekakvoj božjoj spirali
koju ja (kao neuki materijalista) ne razumem
pa se putem božjih moći (nalik Adamovom rebru)
jednim antitelom ubijaju dva virusa u distantnim organizmima?

Ko tu koga, kako i zašto?
Ili je "slom sistema"?

[ MajorFatal @ 19.04.2020. 15:47 ] @
Ako budemo imali srbijansku vladu, vladu Srbije, srpsku vladu i aktuelnu administraciju mora slom. Još nam samo fale vlada Republike srpske i vlada Republike srbijanske.
[ Ali Imam @ 19.04.2020. 16:20 ] @
Tri meseca su se kliberili Italijanima
da bi priznali da je virus zakucao i na njihova vrata.
Medju poslednjima su počeli da preduzimaju mere protiv virusa.

Meanwhile, prezidentov rodjak je dobio virus.

A medju prvima su koji eksperimentišu sa plazmom!

Hmmm!

Za koju tako važnu filmsku zvezdu oni prikupljaju plazmu
obzirom da dovode u rizik donatore?

[ MajorFatal @ 23.04.2020. 09:00 ] @
Na esu definitivno slom sistema, ladno nestala cela tema netragom, ovaj es engine opasno trokira..
[ Zurg @ 23.04.2020. 09:48 ] @
Mnogo se trolovalo. U pravu su moderatčiki.
[ Ali Imam @ 23.04.2020. 10:20 ] @
Citat:
MajorFatal

Na esu definitivno slom sistema, ladno nestala cela tema netragom, ovaj es engine opasno trokira..

Jes vala.
Kladim se (lay) u slom korupcije da je to uradio pajaja jer sam ga pomenuo u jednom od komentra.
Nemoj pominješ pajaja.
Nego čekaš pomen mu.

Nestade i moja reinkarnacija u liku Iznoguda.
A reč je o markantnom karakteru koji je u svom poštenju uvek jasno iznosio
da sve što radi radi "da bi postao Kalif umesto Kalifa".
Za razliku od "patriota" koji svoj "patriotizam" dokazuju
pljačkajući i koljući upravo one za koje se "srčano patriotišu".

[ Zurg @ 23.04.2020. 10:58 ] @
Gledalac/čitalac zna Iznogudove namere, ali Iznogud krije svoje namere od Kalifa. Radi se o zlonamernoj preambicioznoj narcisoidnoj ličnosti. Nisi uopšte shvatio lik.