[ BuzzLightyear @ 15.04.2022. 14:29 ] @


Samo se šalim. Nevidljivi čovek je duša od čoveka, a nije ni bio prisutan. Bajden se izgubio i ne zna gde je izlaz.
[ ademare @ 15.04.2022. 18:33 ] @
Na netu ljudi tvrde da se u stvari rukovao sa jednim (jedinim ) svojim glasacem .

[ SASA M. @ 16.04.2022. 00:52 ] @
Nash je pametniji, on im samo mahne sa terase, ili iz sumanuto brzog voza. Uvezbao za doba korone.
[ Turmen @ 16.04.2022. 07:50 ] @
Neko maznuo Hari Poterov plašt nevidljivosti, a pošto Bajden ima super moći, on vidi i ispod tog plašta..I onda se normalno rukovao sa svojim prijateljem koga mi nismo mogli da vidimo.
[ BuzzLightyear @ 16.04.2022. 07:52 ] @
Puna sala nevidljivih ljudi! Jel svi ovi glasaju? Vlast će biti u problemu ako neko od ovih nevidljivih ljudi odluči da objavi memoare.

[ Mikis1011 @ 16.04.2022. 17:00 ] @
Ma to se on rukovao sa svojim "Alchajmerom".
[ MajorFatal @ 16.04.2022. 21:47 ] @
Ja mislim da oni prvo puste snimak krupan kadar gde stvarno deluje kao da neko prilazi i rukuje se sa nekim, pa to prođe mlako jer koga briga da l se rukovao ili nije (a kao pa da nemaju dovoljno para u budžetu da angažuju nekog da priđe i rukuje se), pa onda puste "epohalni" razotkrivajući snimak za tabloide koji "raskrinkava" da se rukovao sa vazduhom, i onda narod burno reaguje u čudu, onda političaru kažu da imaju krticu koji je iscureo snimak i da moraju biti mnogo oprezniji i povećati budžet za sigurnost, a posle mu kažu da su to namerno uradili samo da bi videli ko će da reaguje i da svi takvi ispali naivni jer su naseli na štos .. i svi dobiju povišice zbog gledanosti, bitno da nema protesta na ulici a i šta će nam, mediji su to .. nad nama ovu taktiku dvostruke krinke na njegovom licu primenjuju od kako je supermen spasao dete is snega, pa iscureo snimak kad mu dvaput dodaju dete i vraćaju da bolje snime, mada neki kažu da ni vatrogasci ni hitna pomoć satima nisu mogli da priđu mestu nezgode dok ne dođe spasilac. Ja ću lično sad ovu temu da razmatram i neću da idem na proteste zbog toga :)