[ BuzzLightyear @ 08.09.2022. 16:55 ] @
Trebalo bi neko da je pita, dok još uvek napreduje, kakav je bio kao čovek Vožd Karađorđe.

Gad sejv d kvin.
[ B3R1 @ 08.09.2022. 17:03 ] @
Treci svetski rat ce preziveti samo pacovi, bubasvabe i HMQE2. :-)
[ BuzzLightyear @ 08.09.2022. 17:12 ] @
Nije ni ona više tako mlada kao nekada... a noćas sam je sanjao. Daj bože da izađe na dobro i da ne stavljamo sutra svi engleske zastave umesto profilne slike na FB.
[ calexx @ 08.09.2022. 17:43 ] @
Moja procena je da je već otišla a sada kreće scenario koji je odavno spremljen. Ako je još živa, mislim da je otprilike gotovo, ne bi ovoliko razglasili.
Šta da se radi, to niko nije izbegao mada je ona delovala kao neko ko to možda i uradi.
[ Java Beograd @ 08.09.2022. 18:42 ] @
Potpuno se slažem. Đekna je već umrla.
[ MajorFatal @ 08.09.2022. 18:48 ] @
BBC ima spremljen program za nemili događaj, tri dana neće puštati komedije i ićiće ozbiljna kamerna muzika ..

Jedino što su taj program spremili još osamdesetih godina prošlog veka, pitanje danas da li neko zna gde je to u arhivama, takođe tad su mogli sebi da priušte da tri dana puštaju tužnu muziku, a danas ko zna ..
[ calexx @ 08.09.2022. 19:11 ] @
Ona je bar imala "sreću" da kao mlada dođe na to mesto i proživi život kao kraljica, sada je novi kralj Čarls (valjda III) već mator da bi mnogo dugo uživao na ovom mestu. Sa 73 godine ... bar mu je tu Kamila. Verovatno će Vilijam bolje da prođe nego tatko mu.
[ whitie2004 @ 09.09.2022. 07:30 ] @
Verovatno ce izabrati novo ime, sada kada je kralj. Ako zadrzi ovo - verovatno ce ubrzo abdicirati .... Bar tako kazu? Jblg.
[ BuzzLightyear @ 09.09.2022. 07:38 ] @
Izabrao je, ne mogu da se setim tačno, ali znam da ima u imenu Treći. Nešto kao Radovan Treći ili možda Čarls Treći.
[ calexx @ 09.09.2022. 09:33 ] @
On ima 4 imena pa je mogao da izabere bilo koje, uradio je kao i majka koja je zadržala svoje i vladala sedam decenija. Čarls III sigurno neće toliko, skinuli su ga sa biroa u 73. godini. ;)
[ nkrgovic @ 09.09.2022. 10:18 ] @
Citat:
B3R1:
Treci svetski rat ce preziveti samo pacovi, bubasvabe i HMQE2. :-)

Keith Richards.
[ Java Beograd @ 14.09.2022. 10:41 ] @
Sačuvajmebože, mrtvu babu vozikaju po Britaniji levo desno, gore dole.
[ BuzzLightyear @ 14.09.2022. 11:26 ] @
Zašto ne balsamuju i naprave mauzolej na trgu u centru Londona?
[ Manager @ 14.09.2022. 12:02 ] @
Zato što je centar Londona rezervisan za balsamovanu lešinu iz mauzoleja.

Ima rezervaciju za prvi MOW - LCY let Cirkonom.
[ Manager @ 14.09.2022. 12:04 ] @
Zato što je centar Londona rezervisan za balsamovanu lešinu iz mauzoleja.

Ima rezervaciju za prvi MOW - LCY let Cirkonom.
[ Bradzorf012 @ 14.09.2022. 21:24 ] @
To je zato što im plate u javnom sektoru nisu nabiflane kao kod nas.
[ MajorFatal @ 15.09.2022. 08:29 ] @
Možda će hiljadu puta ponovljena vrljotina postati zanimljiva, a i baba je bila fašista ili nacista, ili tako nešto slično
[ Bradzorf012 @ 15.09.2022. 08:55 ] @
Kakve veze ima što je bila nacista ili fašista, biznismeni im nisu ucenjeni što je u ovom trenutku najvažnije.
[ BuzzLightyear @ 15.09.2022. 09:00 ] @
Citat:
MajorFatal: Možda će hiljadu puta ponovljena vrljotina postati zanimljiva


Neće sigurno. Bradzorf je ubedljivo najdosadniji član foruma svih vremena. Dok je bio na ostrvu delovao je kao kul lik.
[ MajorFatal @ 15.09.2022. 09:10 ] @
Citat:
Bradzorf012: Kakve veze ima što je bila nacista ili fašista, biznismeni im nisu ucenjeni što je u ovom trenutku najvažnije.


Ima veze što nacisti hiljadu puta ponavljaju jedno te isto dok im se žvalava usta ne osuše :)

Citat:
BuzzLightyear: Neće sigurno. Bradzorf je ubedljivo najdosadniji član foruma svih vremena. Dok je bio na ostrvu delovao je kao kul lik.


Ali onda su došli na brodovima oni sa batinama i naterali ga da mu daju novčiće, a uzeli mu zemlju i bibliju, da se bar setio da kupi batinu nego ni to.
[ BrutalCoin @ 15.09.2022. 10:03 ] @
Kako je tema krenula u odgovarajućem pravcu da dodam neku rečenicu:

Za šlagvort evo par citata:
Citat:
Queen Elizabeth is not innocent of the Crown’s crimes
The late queen faithfully served the British imperial project.

With the end of Elizabeth’s reign, open criticism has been voiced – largely by denizens of former colonies from Ireland to Nigeria – of the Crown’s responsibility for colonisation, enslavement, indenture, extraction, dispossession, ethnic cleansing, and violence. It has also been pointed out that the royal family’s wealth is inextricably tied up with the projects of enslavement and colonisation even as the sources of royal riches remain shrouded in opacity.



CBS News govori o protestima koji se javljaju u Engleskoj (dok je vozan kovčeg) u kojima se kritikuje Britanska monarhija.
Pogadjate naravno - protesti su ugušeni, protestani pohapšeni.
Ko bi rekao u "freedom & democracy" da se guši sloboda govora?
Ali će Britanci u Srbiju vrlo rado poslati svoje peddere iako je pedderski skup zabranila policija iz bezbednosnih razloga.


[ Bradzorf012 @ 15.09.2022. 10:04 ] @
Citat:
MajorFatal: Ali onda su došli na brodovima oni sa batinama i naterali ga da mu daju novčiće, a uzeli mu zemlju i bibliju, da se bar setio da kupi batinu nego ni to.


Možda su mi uzeli zemlju, ali su mi dali slobodu medija kao osnovno ljudsko pravo, institucije koje nisu uzurpirane i ne ucenjuju me ako želim da se bavim biznisom.
[ BuzzLightyear @ 15.09.2022. 10:17 ] @
Ko ti je branio da sve to imaš i bez njih?

Gej osobe su mnogo komplikovane :) *

* Ova tvrdnja nema nikakve veze sa članovima foruma, kao ni sa Gej ostrvom**.
** Kada sam napisao Gej ostrvo nisam mislio na Veliku Britaniju, iako je Alan Tjurnig bio gej, ubijen od strane homofobičnih ljudi sa Ostrva.
[ Bradzorf012 @ 15.09.2022. 10:46 ] @
Ništa ne shvataš, naravno da mi niko nije branio, ali sam bio glup, eto. Glup i nesposoban. Nema veze što danas moju pšenicu uzima on, što moju ribu jede on, što vodu iz mojih još uvek čistih reka pije on, ja sam mu na svemu tome zahvalan. Zahvalan, jer konačno imam slobodu medija, institucije koje nisu uzurpirane, jer mogu da se bavim biznisom slobodno, a ne da budem ucenjen. Shvataš?
[ BuzzLightyear @ 15.09.2022. 12:07 ] @
Ne shvatam jer nemaš ništa od toga što si naveo. Nemaš ni slobodu medija ni institucije, niti možeš da se slobodno baviš biznisom jer si poklonio svoju zemlju čoveku sa broda. Čovek sa broda je toliko pametnji od tebe da je uspeo da obesmisli pojam slobode medija, institucija, slobodnog bavljenja "biznisom". Ti u svom jeziku nemaš više reči kojim bi opisao ove pojmove jer ih je čovek sa broda redefinisao. Ako bi se na tvom Gej ostvru pobunio neki starosedelac jer na Ostrvu ne postoji sloboda medija, odmah bi se pojavio neki Bradzorf koji bi ga ismejao i ukazao na to kako medijske slobode izgledaju na Demokratskom naftnom ostrvu.
[ Bradzorf012 @ 15.09.2022. 12:20 ] @
Zaista mi je žao što moram ovo da ti kažem, ali ti baš baš ništa ne shvataš.
[ BuzzLightyear @ 15.09.2022. 12:37 ] @
I meni je žao što moram da ti kažem da ti znaš samo da ponavljaš par rečenica kao papagaj sa Gej ostrva.

Ne bih obavljao posao papagaja ni za duplo veću platu, a imam zilion biteterijuma neto.
[ Bradzorf012 @ 15.09.2022. 15:54 ] @
Ua Vučić.
[ TheSpiridon @ 15.09.2022. 15:58 ] @
Ne bih bio na @Bradzorf012 - om mestu ni za duplo veću penziju.
[ SASA M. @ 15.09.2022. 16:39 ] @
Bila je simpa lejdi, ako nista drugo, bar je sama sklanjala posudu sa mastilom

btw


[ TheSpiridon @ 15.09.2022. 16:50 ] @
Mi imamo i Kralja i Kraljicu samo ih niko nije obavestio.
[ ademare @ 15.09.2022. 16:53 ] @
Vezano za ovu fotografiju i posetu SFRJ !

Postoji Urbana legenda o tome .


Navodno posle posete , Kraljica je bila prilicno Impresionirana Titom !

Zbog toga je iz radoznalosti trazila vise informacija od MI6 o Titovoj biografiji itd.

Oni su joj dostavili Zvanicnu Biografiju gde pise da je Tito bio masinbravar !


Po toj Urbanoj legendi , Kraljica kada ej to procitala , posle je izjavila " Ako je ovaj covek Masinbravar, onda ja Nisam Britanska Kraljica ! "

Evo i clanka sa istom fotografijom: https://nova.rs/svet/elizabeta...bravar-ja-nisam-kraljica-foto/
[ MajorFatal @ 15.09.2022. 17:43 ] @
Bolje da se o sebi raspitala, poseta je bila '72 i tad je izjavila da su joj roditelji bili u Jugoslaviji 50 godina ranije, a ona rođena 1926, ko zna čija je ona .. bila.
[ BuzzLightyear @ 15.09.2022. 17:47 ] @
Ne bih želeo da budem na kraljičinom mestu ni za kakve pare. Čak je i Gej ostrvo bolje.
[ whitie2004 @ 16.09.2022. 07:54 ] @
ccccc Vidi seljake kako drze casu!!! Pa njih Vucko nebi pustio na sajam vina ni da plate ulaznicu !!
[ TheSpiridon @ 16.09.2022. 08:43 ] @
Ne bih rekao da su u ovakvim čašama poslužili Vino :/

Možda Konjak.
[ B3R1 @ 16.09.2022. 16:20 ] @
O njoj i ostatku njene (kraljevske) familije najbolje misljenje po meni je dao Robert Smit (premotajte na 5:17). Bas tako - sta su oni u zivotu uopste i postigli:



[ BuzzLightyear @ 16.09.2022. 17:48 ] @
Hteo sam da vam napišem jedan vic o kraljici. Ne znam baš tačno kako ide, ali znam da je na kraju platila čaj rubljama i bilo je smešno.
[ Java Beograd @ 19.09.2022. 13:52 ] @
Ukopaše li babu? Nakon onolike vožnje po Britaniji.
[ TheSpiridon @ 19.09.2022. 13:57 ] @
Ne znam protestantska pravila, dal će da je zakopaju, založe ili da je stave u neku 'kuću cveća'
[ BuzzLightyear @ 19.09.2022. 16:41 ] @
Staviće je pored Lenjina da mu pravi društvo.
[ Java Beograd @ 20.09.2022. 12:23 ] @
Sad idu beskonačne analize: ko je šta obukao, ko se kad i kako pomerio, ko je šta kad i kako rekao, prdnuo, mrdnuo, podrignuo.

Jbt baš smoriše.
[ Java Beograd @ 20.09.2022. 12:26 ] @
Kažu da se Makronova žena (bakuta) ozbiljno naljutila, kad je na sahrani, uz čašicu rakije prepečenice, za dušu, čula: "samo neka ide redom"
[ BuzzLightyear @ 20.09.2022. 15:14 ] @
Šta je obukao Putin? Šta, nije bio?! Kakav udarac za rusofile!
[ calexx @ 20.09.2022. 17:56 ] @
Citat:
Java Beograd:Kažu da se Makronova žena (bakuta) ozbiljno naljutila, kad je na sahrani, uz čašicu rakije prepečenice, za dušu, čula: "samo neka ide redom"
Šta li bi tek rekla Ala Pugačova, tek sad sam ukapirao kako ona živi svoj život. Prosto neshvatljivo mada je OK da to radi.
[ Java Beograd @ 21.09.2022. 07:24 ] @
Pa podeli sa nama to, kako ona živi svoj život. Nisam ništa posebno izguglao.
[ calexx @ 21.09.2022. 12:47 ] @
Ništa bitno osim što se udala za klinca od koga je starija skoro 30 godina i rodila dva deteta kada je već bila duboko u svojim šezdesetim tj u sedmoj deceniji života. Pomenuo sam zbog francuske bakute, obe vole pilećinu.

Mada su sve u svemu tu negde, Makron mlađi 25 godina, Ala starija 27 godina ...
[ jovajovic100 @ 17.05.2023. 09:24 ] @
Engleska kraljica ne i dalje ide napred , ukopala se duboko
[ Whitewater @ 07.06.2023. 08:33 ] @
Tito je u Moskvi ziveo 3 godine i tamo je isao na Marksisticki univerzitet tako da bio je on dosta obrazovan, ne formalno, ali neformalno da.

Tesko je bilo u ono vreme za siromasnog coveka da se iskoluje.