[ Dominator08 @ 23.09.2022. 08:53 ] @
Da li neko ko je ugrađivao skoro sobna vrata ima da mi preporuči firmu, izdvojio bih 250 - 300€ po vratima? Gledam da budu od medijapana, puna vrata (da ne bude saće)
Pronašao sam firmu Supporta koja mi je na osnovu opisa na web sajtu delovala korektno, međutim videh na Google recenzijama da su im se mnogi kupci žalili..
[ component @ 23.09.2022. 10:28 ] @
Mi smo prišle godine ugrađivali 4 komada sobnih, a ove godine i ulazna.
Zovu se Samigo invest. Iz Pančeva su.
Žena je birala vrata po izgledu, a meni su dobra što se tiče kvaliteta. Uzeli smo puna, a ne saće kao što ti hoćeš i mislim da je to bolje.
[ ademare @ 23.09.2022. 12:40 ] @
Na sajtu ne pisu da imaju vrata od punog drveta. Bar ja nisam nasao . Ako ima napisi koji je to model jer je nepregledno za trazenje.

Sva vrata zovu SOBNA VRATA HDF i MDF , pa sad razni dezeni itd. Imaju i farbana . Ista ova samo farbana .



Evo sta pise :

Krilo je ravno rezano,kantovano,s okvirom od punog drveta ili medijapana,s ispunom od presovanog rešetkastog saća.


Mozda su od prosle godine prestali da prodaju bez saca ?


Jedino ova , ali ni to nije od punog drveta, vec su praznine ispunjene plocama od iverive koje na sebi imaju cilindricne rupe ?! Valjda da bi bile lakse .

Sobna vrata Suporta izrađuju se i u varijanti Suporta Strong kod kojih je krilo ispunjeno ekstrudiranom ivericom (cene za sobna vrata serije Suporta Strong možete videti u cenovniku sobnih vrata).


Evo sa drugog sajta sta je ekstrudirana iverica :

Ekstrudirana iverica je presovana iverica sečena u profilisane table koja ima cilindrične otvore. Primenjuje se u građevinskoj industriji kao dodatni zvučni i termički izolator (izradu vrata, pregradnih zidova itd) u vidu ispune.


Svakako su cvrsca od klasicnih sa sacem .

[Ovu poruku je menjao ademare dana 23.09.2022. u 13:52 GMT+1]
[ component @ 23.09.2022. 12:53 ] @
Nisam znao da traži puno drvo. Ne znam za ta. Verovatno me je zbunio ovaj deo:
Citat:
Dominator08:
Gledam da budu od medijapana, puna vrata (da ne bude saće)


Ova što imamo mislim da su ekstrudirana iverica. Bolje izoluju zvuk i nekako su masivnija od saća. Ne znam da li ima od čistog medijapana (mislim da bi bila jako teška za debljinu koju mi imamo).
Mislim da Dominator08 zna šta traži, pa može da se raspita. Ja sam samo napisao gde smo mi uzeli. Nije reklama. Nisam nezadovoljan ni ugradnjom ni vratima, a nisam baš nešto razmišljao da treba da ih hvalim.
[ ademare @ 23.09.2022. 13:53 ] @
Ne pitam ja za njega vec za sebe .

I mene interesuju sobna vrata sto kvalitetnija .
[ Dominator08 @ 23.09.2022. 18:27 ] @
Nisam mislio na puno drvo, napisao sam samo da budu puna / ispunjena, sad na koji način u to nisam ulazio

U pitanju je Supporta Strong model i za to stoji:
vratno krilo je potpuno ispunjeno i pruža dodatnu zvučnu i toplotnu izolaciju

@component hvala za preporuku!