[ crnka @ 28.04.2004. 14:10 ] @
Jer zna neko gde je taj famozni skejt park kod sajma

Kako se do njega moze doci??

Unapred Hvala!!!
[ InsurrectoR @ 28.04.2004. 18:39 ] @
Trenutno se nalazi kod ulaza u poslednju halu, na prakingu.

uskoro bi trebalo da ga premeste negde na adu
[ crnka @ 28.04.2004. 23:39 ] @
Pa trazila sam danas na sajmu i nisam nasla a ljudi sto rade kazu da nemaju pojma!!!
[ iNCUBUs @ 29.04.2004. 12:57 ] @
Preko puta hale 5, odmah pored parkinga, video sam ga i ja pre neki dan.
Lako se nalazi, ideš pravo dok ne dodjes do poslednje hale, sa desne strane, ispred nje.
[ djdrale @ 29.04.2004. 13:14 ] @
Eh ljudi pa vi imate skejt park. Kod nas u Banjaluci jadnici se lome na ivicnjacima.
[ InsurrectoR @ 29.04.2004. 23:09 ] @
ljudi, mala ispravka!

ewo malo pre mi je javio ortak da su SK8 park vratili u Workshop (verovatno ga doradjuju)

i onako nije bio ceo... ono je bio samo deo onoga sto ce biti na adi
kako saznajem, za nekih metar dana
[ cozi @ 29.04.2004. 23:28 ] @
@ insurrector
kad je tacno takmicenje sto je najavljeno za kraj aprila pocetak maja i uopste da li ce biti.
[ InsurrectoR @ 20.05.2004. 01:22 ] @
http://www.cirilicadist.com/takmicenja.htm


GAME OF SKATE: 22 i 23 maj: stadion Tašmajdan. Ovo je prva manifestacija ove prirode u SCG pod pokroviteljstvom UF i Kobazza.

Nagradni fond je 800 eura u dve kategorije, do 16 i preko 16 godina. Od sprava će biti postavljeni: bank, quaterpipe i grindbox + dve šipke (okrugla i kockasta).

PRAVILA TAKMIČENjA:

U prvom krugu će takmičari dobiti spisak trikova koje moraju da izvedu da bi prošli u drugi krug. Takmičari će se boriti za ulazak u drugi krug po principu JEDAN NA JEDAN, dok će se protivnici birati žrebom. To znači da ako u prvom krugu ima 32 takmičara, u drugi krug prolazi njih 16. U slučaju da broj takmičara bude neparan, jedan od njih u drugi krug ulazi direktno.

U drugom krugu takmičenja, takmičari će dobiti još jedan spisak trikova koji su znatno teži u odnosu na prvi krug. Žrebom se odlučuje koji od 2 takmičara startuje prvi. Dva takmičara koja se bore za prolaz u treći krug, naizmenično će raditi trikove sa liste a svaka greška će se kažnjavati sa jednim od slova SKATE.

Prvi koji sakupi svih 5 slova, ispada iz takmičenja.

U trećem i ujedno finalnom krugu, takmičari će se boriti dok ne ostanu 3 para takmičara, nakon čega će se znati ko se bori za prvih 5 mesta koja i dobijaju nagrade.


__________________
a nakon takmicenja u klubu 'andergraund' (cini mi se) bice promocija novog
snowboard filma Udruzenja Freestylera pod nazivom "Serbia check in"
Preview