[ vocki15 @ 20.05.2004. 18:52 ] @
Sta mislite dali ima previse reklama na televiziji
[ MaRaToNcI @ 20.05.2004. 18:57 ] @
s obzirom kako je drugde, ne
[ NikolaVeber @ 20.05.2004. 18:59 ] @
Amen to that !

Ovde na tv-u ima dobrih filmova, ali u toku reklama zaboravis koji film gledas :)
[ NikolaVeber @ 20.05.2004. 19:03 ] @
btw, malo pismenosti nije na odmet :) (dali)
[ SBSL @ 20.05.2004. 19:29 ] @
Citat:
Amen to that !

Ovde na tv-u ima dobrih filmova, ali u toku reklama zaboravis koji film gledas :)


Xe, xe ! :)
[ matija-s @ 20.05.2004. 19:36 ] @
Nov@ TV je apsolutni prvak u duzini reklama....al ok oni su komercijalna televizija i od toga zive

Matija
[ Tisma @ 20.05.2004. 19:43 ] @
Citat:
dali

Piše se odvojeno.
A to da ima previše reklama ima.Pogotovo na PINK-u.Kad gledam Mješoviti brak prekinu seriju na polovini i posle i zaboravim šta sam gledao.
[ VRKY @ 20.05.2004. 21:04 ] @
Ja poludim kad gledam nešto na Njemačkoj televiziji,tamo su reklama po 5-10 min
[ Marko_L @ 20.05.2004. 23:10 ] @
Citat:
Mješoviti brak prekinu seriju na polovini i posle i zaboravim šta sam gledao.

Eh da je samo Mješoviti brak.Ma sve serije od kad znam za PINK su prekidali tako, pogotovo kod onih gledanijih.Jednom prilikom su prevazišli sami sebe, ne znam da li se neko seća kada su se davali Simpsonovi, pa kad su pustili uvodnu špicu, pa onda pola sata reklame, i verovatno zaboravili šta su pustili pa Simpsonove nisu ni nastavili.Tragikomično.Sećam se da me je to posebno nerviralo kada se davao X-Files pa sam koristio svoju patentiranu metodu snimanja na video-kasetu.Pustim fino snimanje i uzmem nešto da čitam, pa kad naiđu reklame, onda pauza, i sve tako, pa posle na miru odgledam epizodu "u komadu" :)
[ yu_rainman @ 21.05.2004. 00:09 ] @
E secam se toga, samo meni nije bilo tolko smesno, jer tada jedino sto sam gledao na tv-u su bili Simpsonovi. Kako sam se tad iznervirao.... Ccccccc....
Ali sta ces, sad vise nema ni Simpsonovih, pa cak ni Southpark-a, nego oni sugavi Ren i Stimpi. Inace video sam neku temu od njima, i price kako je jak crtani. Samo da obavestim te ljude da je to crtani pravljen u sustini za mentalno retardiranu decu (kao i Teletabisi - ako se neko seca njih)... Bar da se neko seti da pusti Sablju i Zvezdane serife... Eeee, to je crtani bre!!!
[ Marko_L @ 21.05.2004. 00:34 ] @
Citat:
Sablju i Zvezdane serife

Eh stara dobra vremena :) Jel se to beše davalo na 3K, kao i Voltron, vikendom ?
Pored toga sećam se da sam voleo da gledam i Transformerse, davalo se nedeljom na RTS1, pre...pa ima bogami više od 10 godina.
[ yu_rainman @ 21.05.2004. 08:08 ] @
Da da, isli su u 10 sati, prvo Sablja pa Voltron (koga nisam preferirao nesto:)
A na prvom sam uvek pred skolu u jutarnjem programu oko 7, 7 i 10 gledao onaj jedan crtani. Jel se seca neko toga... Kao puste nam neku socijalu od crtaca, a ja sav srecan odgledam i odem u skolu...
[ salec @ 21.05.2004. 08:28 ] @
Ne razumem pitanje... pa nema pretplate, zar ne? Onda se TV svodi na kućni bilbord, sa ponekim mamcem za oko, da bi nas privukli da gledamo njihove reklame.

Ali, ipak više volim da me ne smaraju sa pretplatom (ne zbog love, nego zato što mi se onda suviše petljaju u život)... reklame naučiš da izbegavaš posle nekog vremena!