[ cyBerManIA @ 20.05.2004. 20:54 ] @
Neznam da li sam pogodio forum ali sigurno nece da skodi!

Dosta puta sam gledao imisiju polarotor.
Skoro svake nedelje daju po neki poklon.
Kazu da ko se prvi javi na telefon (011 2600842) posle emisije dobija nagradu.

Siguran sam da su velika vecina zvala ali kada pozovu ono zauzeto.

Jos sam siguran da ste svi zvali odmah cim se pojavi spica za kraj!


nadam se da je se neko setio da pozove u TOKU emisije , i sta bi prometili
telefonska linija je zauzeta.A zasto , zato sto sto oni moraju da dele nagrade , ako ih uopste i dele kada mogu jednostavno da podignu slusalicu u nagrade istaju za njih!

Stvarno su pichke sto tako rade.
Nije mi do nagrada,toliko koliko me nerviraju sto kazu da dele.
Emisija im pocinje u sredu oko 6 .
telefon je zauzet od 17:30 do 21:00.

Malo su me iznervirali pa sam morao nesto da iserem o njima!!!


Ako neko ima neki komentar neka slobodno napise sta zeli!

Promenjen naslov poruke - nema potrebe za ><<><...

[Ovu poruku je menjao kUdtiHaEX dana 21.05.2004. u 11:08 GMT]
[ Tisma @ 20.05.2004. 21:51 ] @
Moj komšija je pre nekoliko godina izvučen u nagradnoj igri (dok još nie bilo e-maila)
i "dobio" miš koji naravno nije mogao da podigne iz ne znam kojih razloga.
A taj isti lik je jednom dobio (stvarno) traku za štampač.
[ Mikky @ 20.05.2004. 21:54 ] @
Sta se nerviras zbog te penzoske emisije... nije ti valjda toliko stalo do tih nagrada?
[ slovas @ 21.05.2004. 12:04 ] @
Uh covece, ta emisija izgleda kao talkshow na Al Dzaziri ili kako se vec pise. Ne bih nikada uzeo nagradu i da je dobijem jer bih verovatno dobio pravog zivog poljskog misa umesto kompjuterskog jer mis je mis, a tamo ovih poljskih verovatno ima vise nego plasticnih.
[ Balša @ 21.05.2004. 12:38 ] @
Ne znam šta očekujete od emisije čiji se voditelj potpisuje sa "Prof. dr. Inž.". :)
[ S_Kid @ 21.05.2004. 13:11 ] @
Ja sam pre jedno 3 godine na sajtu Polarotora popunio neki upitnik za nagradnu igru, inace, sajt se sastojao od upitnika i nekog 16color gifa u obliku satelitske antene :))) Uglavnom, izvukli su me za 20 sati kod Memodate i to sam zaista i dobio. Mada, niko me od njih nije obavestio da sam izvucen nego sam cuo od drugara koji je gledao...

Najbolja fora je sto sam se prijavio sa adresom webmaster@k****-palac.com, i to je onda lepo pisalo preko celog ekrana na TV-u :))
[ fumaremigel @ 21.05.2004. 15:33 ] @
sto si prestao sa radom na sajtu k****-palac.com?
[ cyBerManIA @ 22.05.2004. 18:07 ] @
Ma budale...
A sajt im je jos gori... da ne pricam, samo navlace jadne gledaoce tim svojim glupim nagradama... a mene je cisto interesovalo,mada i sam znam da je to sve namestaljka.


Bye
[ bOkIcA @ 22.05.2004. 18:18 ] @
Zna li neko kako se zvao covek koji je vodio Polarotor u pocetku?
Crn, nizi, crna brada.

Tada je to bila odlicna emisija.
[ Balša @ 22.05.2004. 19:00 ] @
Da nije A-n-d-r-i-j-a K-o-l-u-n-dž-i-ć?

[Ovo ime ne sme se neoprezno pominjati, jer kod čitalaca/slušalaca može izazvati nekontrolisane napade smeha, s eventualnim epileptičnim napadima i unutrašnjim krvarenjem.]
[ bOkIcA @ 22.05.2004. 19:20 ] @
Sreća pa više nemam vremena za praćenje tv programa.
[ dejan @ 22.05.2004. 20:02 ] @
Citat:
Da nije A-n-d-r-i-j-a K-o-l-u-n-dž-i-ć?

[Ovo ime ne sme se neoprezno pominjati, jer kod čitalaca/slušalaca može izazvati nekontrolisane napade smeha, s eventualnim epileptičnim napadima i unutrašnjim krvarenjem.]

Ha ha, totalno si u pravu. Mi u kuci smo svojevremeno imali uzrecicu "Ser*s kao Andrija Kolunzic" :)

A inace emisija je dno dna sve zajedno sa "prof dr. inz"-om.
[ bobiska @ 23.05.2004. 10:12 ] @
Odavno je trebalo da zamene "ishlapjelog starcica", a bogami i celu ekipu iz realizacije. Koncept emisije je takav da je mogla da bude kultna. Ali kada budaletine uzmu stvar u svoje ruke...
Inace radim u instituciji gde kolo vodi gomila tih nadri "prof. ing. mr. dr." drkadzija, koji u zivotu nista nisu uradili, osim sto su u strahu od povratka na njivu i medju koze, histericno polagali ispite na faksu. Posle toga, zabole ih...Dokaz - pogledajte nam drzavu. Klasican Polarotor.
[ babylonian @ 24.05.2004. 02:54 ] @
inace jeste znali da je prof.Dr.ing. bio (ne znam da li je jos(ne vidim razlog da nije)) pprofesor na Visoj Poslovnoj u BG. Treba pogledati knjige koje je on pisao o kompjuterskoj nauci, i sve ce vam biti jasno.

Inace bio je naj nadrkaniji profesor, cesto se desavalo da mlade "studentkinje" zaglave kod profe po 1 sat, dok 30 ljudi ceka ispred. I onda lik izadje i svima *ebe majku sto su previse glasni

A Andrija Kulundzic je posle Polarotoa postao jedan od najplacenih glasova za radio i poneke TV reklamice.

tako... uzas do uzasa

CP6UJA !
[ stex @ 24.05.2004. 06:34 ] @
Jednom je neki matori, celavi vodio emisiju polarotor. Ja sam mislio da je to neka parodija, on je najavljivao neke goste tako sto je svirao tus na izmisljenim bubnjevima.
[ cyBerManIA @ 24.05.2004. 10:07 ] @
Ma emisija im je uzasna.

se jedni isti likovi pricaju gluposti.

Prikazuju teme stare 6 meseci.

Mnogo su me iznervirali da sam morao nesto da dokazem
kako samo seru raznim stvarima!•
[ dejan @ 24.05.2004. 12:25 ] @
Citat:
inace jeste znali da je prof.Dr.ing. bio (ne znam da li je jos(ne vidim razlog da nije)) pprofesor na Visoj Poslovnoj u BG. Treba pogledati knjige koje je on pisao o kompjuterskoj nauci, i sve ce vam biti jasno.

Inace bio je naj nadrkaniji profesor, cesto se desavalo da mlade "studentkinje" zaglave kod profe po 1 sat, dok 30 ljudi ceka ispred. I onda lik izadje i svima *ebe majku sto su previse glasni

Da, ja sam jednom posetio drugara koji je to studirao i slucajno se potrefilo da sam prisustvovao bas tom predavanju. Prvo sam se iznenadio kad sam video poznato lice u ulozi profesora, ali sam se vrlo brzo iznervirao jer je lik od samog pocetka bio totalni drka*zija - arogantan, drao se i glumio neku strogocu i mudrost kao da je sva znanja sveta posisao... KRETEN!
[ broker @ 24.05.2004. 14:43 ] @
Ovakvim temama samo pokazujete ruzno lice ES-a.

Dajte ljudi, ako mislite da to ne valja, uzmite pa uradite to bolje. Pun je bre ES vas sto "sve znate i umete bolje" ali uglavnom se to zavrsava na vasim izjavama i pljuvacini onih koji vam u datom momentu budu meta.
[ Nemanja Jakovljevic @ 24.05.2004. 14:56 ] @
ko je taj andrija?
[ slovas @ 25.05.2004. 11:11 ] @
Da, emisija zaista ne valja, a to da ako neko ume bolje neka uradi, ne sumnjam da ima mladih ljudi koji bi sa vise energije, uz zanimljivije teme i novije vesti mogli vrlo jednostavno da naprave nesto bolje, za sta imate puno primera na drugim televizijama, samo sto za to ne mogu da dobiju sansu. Problem je u tome sto na ovoj televiziji kao i u vecini drzavnih institucija vladaju dipl. ingovi zato sto su dipl. ingovi, tj. zato sto su nekada nesto znali. Najgore od svega je sto oni znaju da ne znaju, a ako bi jos neko to javno saznao oni vise ne bi bili tu gde jesu i to je ono cega se plase i zbog cega se lancima vezuju za polozaje. Isto kao sa Slobom na vlasti proteklih 15-ak godina. Nema tu mnogo razlike, isto je to vaspitanje.
[ Balša @ 25.05.2004. 15:51 ] @
Broker, taj rezon je potpuno besmislen.

Da bih kritikovao drajvere za NetMod, treba li da sednem i napišem bolje?
Da bih kritikovao neki film, treba li da najpre izrežiram svoj?
Da bih prepoznao mućak, treba li prvo da snesem jaje?
[ @ 26.05.2004. 15:20 ] @
Dosta bre ljudi!!! Pokloni ostaju njima... Iz pouzdanih izvora
[ broker @ 26.05.2004. 15:57 ] @
Citat:
Balša:
Da bih kritikovao drajvere za NetMod, treba li da sednem i napišem bolje?
Da bih kritikovao neki film, treba li da najpre izrežiram svoj?
Da bih prepoznao mućak, treba li prvo da snesem jaje?


Ne, ali moras biti nekakav autoritet na tom polju. Autoritet se stice makar i nacinom kako nesto kritikujes.

U svakom slucaju, pljuvanje, klevetanje, olajavanje, tracarenje pa cak i vredjanje nisu pogodne metode da se nesto iskritikuje. Pogotovo ne na ES.
[ simovina @ 26.05.2004. 18:21 ] @
...

a kako ljudi da ne kritikuju...kad je onaj Ćoso zmaj od čoveka...i ja sam bio SREĆNI dobitnik knjige za AutoCad i čeko sam tu knjigu da je ne dočekam nikada...rečeno mi je da se strpim zbog finansiranja sponzora...pa ako su već profesionalni neka odrade nešto kako valja...emisija je ok što se tiče tematike...ali ono...onog voditelja bi trebalo zameniti da ne prepada i ne preseca goste koji od njega nakog pametnog i ćelavog nemogu da dođu do reči...gde li mu je samo onaj Modli...e onaj je stvarno vrh...nema dalje !!! Treba više takvih emsija...ali polarotor je puko !!! Ćosiću jankiyu jedan pošalji mi knjigu !!!!

....


[ kumkat @ 26.05.2004. 20:22 ] @
Citat:
KnoghtOfDoom:Dosta bre ljudi!!! Pokloni ostaju njima... Iz pouzdanih izvora


E tacno sam znao !!!!
[ Balša @ 26.05.2004. 20:44 ] @
Citat:
broker:Ne, ali moras biti nekakav autoritet na tom polju. Autoritet se stice makar i nacinom kako nesto kritikujes.

To su onda tri različita stava:

1) Nemoj da kritikuješ, nego napravi bolje ako umeš.
2) Nemoj da kritikuješ ako nisi autoritet na tom polju.
3) Ako kritikuješ, kritikuj ozbiljno.

S ovim trećim mogu da se složim, uz ogradu. A ograda je ova.

Meni nije problem da detaljno analiziram i obrazložim zašto mislim da je Ćosićeva emisija loša. Loša je bila i kada ju je vodio Andrija Kolundžić. Tada je, štaviše, bila skandalozna, baš kao što je skandalozan i A. K, celokupnom svojom biografijom. Sa Ćosićem je "samo" loša, počev od scenografije i produkcije, pa do samog voditelja, čija samoljubivost i malograđansko samoreklamerstvo nemaju konkurenciju (tročlana titula "prof. dr inž." koju stavlja ispred svog imena to lepo ilustruje). To je živa šteta, jer u tu emisiju često dolaze izuzetno pametni i stručni ljudi, koje Ćosić naprosto nema šta da pita, a utisak je i da ga uopšte ne zanima šta gosti žele da kažu. Možda je Ćosić privatno lafčina, no to ćeš ti možda bolje znati jer ga, pretpostavljam, lično poznaješ.

Sličan stav bih mogao opširno obrazlagati i za, recimo, emisiju "City" na Pinku (možda samo ne bih znao odakle da počnem). Stvar je samo u tome što ni "City" ni "Polarotor" ne zavređuju moje vreme i napor.

Drugim rečima, samo ozbiljne stvari zaslužuju ozbiljnu kritiku - "Polarotor" se tu naprosto ne kvalifikuje, pogotovo ne na forumu kakav je ES.
[ cyBerManIA @ 27.05.2004. 09:26 ] @
Ma naravno da ostaju njima.

Kad god pozoves :
- pre emisije
- U toku emisije
- Posle emisije
telefon je zauzet!

Nije tesko shvatiti o cemu se radi
[ cyBerManIA @ 29.05.2004. 08:24 ] @
Da je emisija i sve u njoj ...

moze da shvati i ...
[ Walker @ 03.06.2004. 00:39 ] @
A mozete da ga pitate i licno
http://galeb.etf.bg.ac.yu/~polarotor/
[ shoba @ 05.11.2004. 15:32 ] @
Hehe, moram i ja da se umesam Nikad nije kasno! Da krenem redom.

Walker, sajt na galebu nije menjao od 1998. koliko ja znam. Verovatno je zaboravio da ga ima. Postoji i www.polarotor.co.yu ! Inace, ne odgovara ni studentima, ali ipak pokusajte da ga pitate kad ce u penziju na primer

Ne znam za poklone ali po mom misljenju od kako je gospodin Cosic preuzeo Polarotor, emisija je totalno unistena. On jednostavno NE ZNA da vodi emisiju. Upada gostima u rec, dovodi uvek iste ljude, ne zna da se ponasa, izigrava ne znam koga sa soljom kafe koju pije tokom emisije, dovede gosta pa se takmici da ga preduhitri u reci i ispadne pametniji od njega, nije nimalo elokventan, vrti stalno iste recenice koje, uzgred, i nisu nesto milozvucne , ne zna da organizuje vreme i trosi ga neracionalno, vrlo je antiTV covek jer ne zna da organizuje ekipu ni u emisiji koja se snima (a kamoli da ide uzivo).... i moglo bi se ovako nabrajati do sutra. Ukratko - ne deluje da je strucan, deluje da ne zna sta je bonton i rad na televiziji, odvraca mlade od racunara (a mladozenje da i ne pominjem ).

Slucajno sam prisustvovao jednom snimanju emisije u Sava Centru (bio sam samo 15 minuta) i stekao sam utisak da je ekipa nezainteresovana, gospodin Cosic ima ogromnu tremu ili ne zna sta hoce, a da su gosti zbunjeni njihovim ponasanjem (pa i oni dugogodisnji jer ne znaju sta ona njegova mimika znaci) ali su ipak uz njega jer su na TVu

U gornjem tekstu nisam imao nameru da bilo koga uvredim, samo sam rekao svoje misljenje pokusavajuci da ga argumentujem.
Pozdrav!

[ joejoe @ 05.11.2004. 19:29 ] @
Upuca ga Shobo ko zekana!
[ ton_majstor @ 05.11.2004. 19:48 ] @
Narode, Andrija Kolundzic i gosn "Coso" su dva eklatantna primera likova koji su "u pravo vreme na pravom mestu" jer svi mi zajedno nismo toliko eksponiranizaradiliusreceni u svojim bedacima, dok su oni korisno upotrebili svoj "klasic znanjca". Citajte Radoja Domanovica, pripovetke "Danga" i pogotovo "Mrtvo more", i bice Vam jasno gde smo mi, a gde su doticna gospoda. Uzgred, kada sam 1987-8 radio za "Racunare", urednik Jova Regasek (najcrnja komunjara) i Dejan Ristanovic (smrdlja) su bili (vec tada) ista ekipa.... Proleteri svih zemalja, ujedinite se!!! Uf, preterah?
[ iNCUBUs @ 06.11.2004. 14:14 ] @
Šta neobično primećujete na ovoj stranici? :D :D :D
[ shoba @ 06.11.2004. 15:06 ] @
Popularizacija piraterije - mislim SERIJSKI BROJ

Jesam li dobio nagradu , hihihihi!

Ali tu imamo i inovacije u pisanju reci - copyright !
[ burex @ 06.11.2004. 23:28 ] @
Gosti uglavnom dolaze da bi predstavili (citaj: izreklamirali) svoju firmu...

U studiju se cuje brujanje kulera (ili usisivaca??), kojekakvo lupkanje, a iza stoji ekran na kome se pokazuju neke web stranice i stari mobilni telefoni (Powerpoint style)... A da ne zaboravimo onaj ritual gde gost dolazi u studio:

Cosic drzi neki PC casopis (ali ono bash napadno - "Look at it! It's a REKLAMA, BATO!"), sve to uz svoju (trusty) solju "I love you BRE" dok se pozdravlja - "Dobro nam dosli", a ovaj "Bolje vas nasli"...

A one shpice, UF!!!

-"Polarotor, a cele vesti!"
-"Nezno kao softver, jako kako hardver!... POLAROTOR"
-"Gledali ste emisiju polarotor (dok se kockica okrece...), svakog cetvrtka u 18h..."

Ali, sta ce nam Polarotor kada imamo:

1) PCTV (koji se napalio na Microsoft i pljuje Linux i bilo kakva Open Source resenja, sve to uz veselog cursor-a koji zaokruzuje sta trebamo kliknuti u nekom beskorisnom programu.)

2) e-TV (Ipak najbolja u Srbiji, po mom misljenju, ali me nervira sto se uglavnom bave predstavljanjem nekog baje koji apeluje na koriscenje legalizovanog softvera, i manifestacija na Kopaoniku, Zlatiboru itd... gde se cela stvar sastoji od gomilu biznismena u hotelu koji su sisli na 15 minuta da bi odgledali prezentaciju napravljenu u PowerPoint-u.)

3) KLIK - na tvNS (objasnjavaju kako se koristi align-ovanje texta u Excelu na monitoru od 15 incha, enough said)

4) IN MEMORIAM - HiTech (ili kako vec beshe? - HighEnd?) na Pinku - shmrc... sada je siroti voditelj zaglavio na "Lova za slova"...
[ Stefano @ 07.11.2004. 02:38 ] @
A meni je najjaci fazon kada na kraju emisije kaze "vidimo se i sledeceg cetvrtka u isto vreme i i svako dobro

Tu emisiju nisam skoro gledao(mozda pre godinu dana),ali gledao sam je redovno pre jedno 10 tak godina(1994 i 1995) ali tada jos nisam imao komp.Meni je jedina simpaticna licnost u emisiji Zoran Modli,ako idalje gostuje,prvenstveno zbog onog njegovog "originalnog" glasa radio voditelja
[ srki @ 07.11.2004. 02:58 ] @
Citat:
burex: 4) IN MEMORIAM - HiTech (ili kako vec beshe? - HighEnd?) na Pinku - shmrc... sada je siroti voditelj zaglavio na "Lova za slova"...

Mislim da je on najnepismeniji voditelj kod nas, ikada. Ne razumem kako ove na Pinku nije blam da ga drze kao voditelja. Meni je zaista smetalo da slusam njegove nepismene konstrukcije recenica. Bolje da se ponovo vrati u osnovnu skolu.
[ the.kum @ 07.11.2004. 18:05 ] @
Citat:

A one shpice, UF!!!

-"Polarotor, a cele vesti!"
-"Nezno kao softver, jako kako hardver!... POLAROTOR"


To mi lici na stil Zorana Modlija. On je svojevremeno malcice osvezio polarotor svojim pojavljivanjem...secam se da je bila neka spica valjda ovako "pola rotor, a pola stator" kada se on pojavio, ili tako nesto pa zato kazem da mi ovo lici na njega...ne znam dal je jos u emisiji ili ga samo kopiraju, ali mi nikako nije jasno zasto se legenda Modli uopste pelja sa likovima kao sto je dr.mr.dipl.ing.
[ ton_majstor @ 08.11.2004. 11:48 ] @
Hahahaha, najjaci ste!
Tacno, "Polarotor" je malo dete za PINK-ovu bivsu emisiju "HighEnd". Onaj Milicic, mucenik, dobije tekst da nauci i odbleji, a da li je to pijacni barometar, seca sume u Amazoniji ili prikaz nove kartice za PC, nije vazno.
Ipak, ne budite tako blagi! E-TV je NAJGORI! Kvazi-fancy rezija, nadobudni voditelj i njegovi "nadrealisticki" drugari, liche na emisije Lune Lu, Snezane Dakic ili Maje Uzelac, tri kraljice cyber-udavaca. Ako ugasite TV posle ove emisije, i pokusate da se setite sta ste zapamtili, verovatno ce to biti muzika iz filma "Treci Covek"! A da se sponzorise, Bogu hvala, DA, samim tim vrednost informacije obrnuto proporcionalno opada!
[ Stefano @ 08.11.2004. 16:19 ] @
Sa Zoran Modli je stvarno likcina.Ja slusam onu njegovu emisiju ZaIr na TOP FM-u,da neulazimo u njegovu strucnost,ali on to sve prezentira sa njegovim "smekom",tako da ti je milina da ga slusas
[ aantsas @ 10.11.2004. 16:58 ] @

IT+DC=0=POLAROTOR=BOOOOOOORING!!!!!!

=> DC=-IT

gde su

DC= Dragan Cosic - merna jedinica za smaranje

IT=Informacione Tehnologije - tema koja pruza beskrajne mogucnosti
u stvaranju gledljivih i zanimljivih TV emisija

Steta sto se doticni DC nije rodio na drugom mestu u drugo vreme
jer mislim da bi bio sjajan voditelj slicnih emisija
u SSSR-u za vreme tavaris Breznjeva.
Vec ga vidim kako najavljuje...
"...a u danasnjem Polarotoru gost nam je prof.dr. Sergej Ivanovic Smaranov
koji ce nam govoriti o najvecem mikrocipu na svetu koji je
njegov institut uspeo izraditi..."

Samo mu u onom magacinu hocu reci studiju
fale Andrija Kolundzic i uh-ah-hiiii-Mimi u belom tesno skrojenom odelcetu
pa da cirkus odnosno smaracina budu kompletni!

Boooooooooooo!

[ fop @ 10.11.2004. 17:25 ] @
izgleda da je ova rasprava stigla do polarotora, pošto su od ove emisije promenili način dobijanje poklona. naime sada se na njihovom sajtu ostavlja mail, pa u sledećoj emisiji se šatro e-bubnjem izvlači dobitnik...

a verovao bi im jedino da u svakoj emisiji pre izvlačenja prikažu sors, iskompajliraju, i zatim pokrenu e-bubanj...
[ DDMM @ 11.11.2004. 18:34 ] @
Nekada davno pre cirka skoro 10 godina bejase neko nagradno takmicenje u Prolupatoru.
Trebalo je poslati comp. animaciju. Prva nagrada: satelitska antena.
I ja se prikljucim. Odradim, predam i krenem da cekam.

Secam se, celo leto a i koji mesec pre toga sam pazljivo gledao sve epizode ko moja baba spanske serije. i... Pa, u jednoj je u par recenica smandrljao ko je dobitnik. A svasta je obecao. Te da ce strucni ziri da pregleda, da razgovara sa autorima.

Kasnije sam iz pouzdanih ( ili "pouzdanih" ) izvora saznao da tu antenu nije dobio od sponzora.

A ima i nastavak. Animacije koje su ljudi odradili pustao je u emisiji izmedju priloga. Za dzabe je dobio nekoliko uvodno/odjavnih spica.
I to skoro nekoliko godina posle toga. Mozda i danas vrti neku od tih.

[ aantsas @ 13.11.2004. 10:22 ] @
Cini mi se da masa ljudi zeljno ocekuje da konacno
odgleda odjavnu spicu ove nesretne emisije i jos nesretnijeg "voditelja"!
[ pesfan @ 20.11.2004. 03:56 ] @
Nije da ima neke veze sa temom (a nije i da nema), ali ja zelim samo da kazem da je andrija kolundzic jedan veliki prevarant i lazov. Radio sam kod njega tri meseca i nije mi platio ni dinara.
[ Toxter @ 20.11.2004. 12:04 ] @
Neka prica ko sta hoce, ali je ta emisija 'prezivela'
dosta dugo vremena --> znaci gledana je!
[ burex @ 20.11.2004. 23:51 ] @
Koliko se meni cini, pre je emisija trajala po 1 sat, a sada po 30 minuta, sto znaci da polako tone...
[ Bananaman @ 21.11.2004. 13:11 ] @
Secam se da se desio skandaloza slucaj na Visoj poslovnoj skoli kada je Cosavi pokusao da odgurne jednu studentkinju niz stepenice jer ju je "uhvatio u prepisivanju". Ona vristi u pomoc i nekako se hvata za klupu da ne polomi vrat, a on sve jace gura... A gomila debila stoji i posmatra... Cuveno srpsko dzentlmenstvo i solidarnost...
[ aantsas @ 21.11.2004. 14:19 ] @
Cosic je Dobrosav Gajic emisija o racunarima! :-)
[ @ 04.12.2004. 15:21 ] @
naravno da je zauzet kada svi zovu sa novog beograda
[ acabg @ 08.03.2005. 02:21 ] @
Pa valjda pokloni ostaju kod njih u studiju ako se nevaram