[ milos petrovic @ 27.05.2004. 00:53 ] @
recite mi kako da citam e-mail na racunaru jer sam prikacen preko mobilnog i tamo imam otvoren nalog za e-mail.Ili jos bolje mirecite kako mogu da otvori novi nalog,gde i kako da citam poruke.Hvala unapred!
[ rajco @ 27.05.2004. 01:10 ] @
ne mozes da citas mail na nekom od provajdera ako nemas vremena ili posle odredjenog vremenskog perioda(meseca dana na sezamu od dana uplate) najbolje bi bilo da napravis mail na yahoo imaces 4mb sto je sasvim divoljno a i najbolji je besplatni mail servis
www.yahoo.com
[ Ni ten ichi ryu @ 27.05.2004. 04:40 ] @
nije najbolji, nego najkorisceniji.
pogledaj jos i
gmx.net
mail.ru
softhome.net
...
[ Dusan Aleksic @ 27.05.2004. 12:59 ] @
Ja ti toplo preporucujem www.mail.ru
Imas sanduce 25 Mb, mozez da napises poruku i zakacis fajlove ukupne velicine 10Mb. Takodje nikada u ovih >godinu dana nisam dobio ni jednu jedinu spam poruku, imas pop i smtp pristup, tako da ako imas telefon koji je sposoban da koristi te protokole mozez lako da primas i saljes poruke - bez odlaska na njihov sajt (moj drug ima SE t300) i uz to je i besplatan. Jedina potencijalna mana je sto je sajt na ruskom.
[ VRider @ 27.05.2004. 14:20 ] @
Osim svega nabrojanog mail.ru ima i omogucen i wap pristup, a i eng.mail.ru ko ne zna ruski. Ubedljivo najbolje.
[ fumaremigel @ 21.06.2004. 19:04 ] @
Koji su pop3 i smtp serveri?
[ rajco @ 22.06.2004. 00:25 ] @
smtp.mail.yahoo.com
pop.mail.yahoo.com
samo sto vise ne mozes da pristupis mail-u for free preko pop-a te ukoliko ti je potrebna ova opcija trazi nesto drugo(mislim da mail.ru moze)
[ marockee @ 22.06.2004. 01:27 ] @
Citat:
rajco:smtp.mail.yahoo.com
pop.mail.yahoo.com
samo sto vise ne mozes da pristupis mail-u for free preko pop-a te ukoliko ti je potrebna ova opcija trazi nesto drugo(mislim da mail.ru moze)


Onda skineš YahooPOPs! : http://yahoopops.sourceforge.net/
[ old @ 22.06.2004. 23:40 ] @
Imaš ove:
pop.newmail.ru
&
smtp.newmail.ru
[ x kepa x @ 23.06.2004. 02:21 ] @
da, da i ja koristim mail.ru vech 100 godina, i takodje niste rekli da ne dodaje u mail-ove nikakve reklame ili signature... carski
[ rajco @ 23.06.2004. 20:44 ] @
Citat:
Onda skineš YahooPOPs! : http://yahoopops.sourceforge.net/

hvala vec sam imao ali nisam mogao da lepo konfifurisem pa nije radiio tek sam sad pogledao uputstvo i sve sredio. pise se drugi pop i smtp pa zato
[ Maximu$ @ 18.09.2004. 13:36 ] @
Treba mi pomoc!!! Koristim outlook za skidanje poste sa mail.ru i koristio sam pop.newmail.ru i savaki put mi trazi lozinku iako sam stavio da je zapamti i da me ne pita. Ponovo je ukucam lupim enter a on posle par sekundi me pita ponovo, pa me pita ponovo i ponovo i ponovo.....I tako da nemogu da je skinem. Lozinka je OK jer normalno pristupam preko njihovog sajta. Sta da radim ako je neko voljan da mi pomogne!!!!!
[ Maximu$ @ 18.09.2004. 14:28 ] @
Reseno!!!

POP3 je mail.ru a SMTP moze i od svog provajdera npr. smtp.ptt.yu
[ blablablabla @ 20.09.2004. 01:27 ] @
mail.ru je zakon

Koristim ga kao poslovni e-mail vec nekoliko godina !