[ plavatrava @ 28.05.2004. 06:45 ] @
U narednih par dana treba da smislim ime za preduzece ,a bas mi nekako neide od ruke pa vas molim ako mozete da mi sa vasim predlozima pomognete da resim taj problem.Treba mi jednostavno,zvucno,lako pamtljivo,itd ime.
Unapred hvala .
[ pctel @ 28.05.2004. 11:16 ] @
Zar ne mislis da prvo treba da napises cime ce se preduzece baviti, kao i da sto bolje opises ciljnu grupu potrosaca/korisnika? Zamisli sad da mi kazemo nesto u stilu npr. "Beba Kids", a preduzece treba da se bavi proizvodnjom strugova za obradu celika
[ plavatrava @ 28.05.2004. 12:22 ] @
Potpuno ste u pravu .Preduzece ce se baviti (proizvodnjom)brizganjem plastike,case flase itd-veletrgovinom-trgovinom,uvozom-i slicno ali mi netreba specijalno ime da podseca na plastiku kao sto je poliplast ili megaplast .........vec malo zvucnije tipa ITM,ITMM.kratko ali efektno ili MGM ili moze i duze ali da ostavlja slican utisak kao dati primeri.
Unapred zahvalan. Pedja
[ old @ 28.05.2004. 16:18 ] @

ICM




[ zorg @ 28.05.2004. 16:47 ] @
Probaj sa IBM, SNN, SKY, RTS... (mozda se toge jos niko nije setio...). Salim se ,ali mislim da su vec sve kombinacije koje se mogu sastaviti od tri (a i vise ) slova -vec odavno iskoriscene...
[ plavatrava @ 29.05.2004. 10:00 ] @
Dajte malo kreativnosti.Ocekivao sam gomilu predloga,ali dobro i dalje ocekujem.
[ yu_rainman @ 29.05.2004. 10:28 ] @
I N J E C T (ne INK JET)

Mislio sam kao ubrizgavanje, kratko je, nije skracenica, i nema veze sa plastikom (ima sa ubrizgavanjem)... Izgovori ga par puta, efikasno je... Vec imam trip i za logo:)