[ pirgos_madden @ 30.05.2004. 22:45 ] @
Nabavio sam neki Combat Flight Simulator 3 (sa ulice by the way). ima 2 cd-a i sve se instalira ok ali kad pokusam da je pokrenem javi gresku da nedostaje fajl D3D8.DLL. Ima neki "crack" na cd-u ali kad njime zamenim originalni .exe ponovo ista prica. Zanima me jel neko imao slicnih problema i kako ih je resio. Dal da potrazim neke druge crack-ove???
[ R-Byter @ 31.05.2004. 08:31 ] @
Tebi je izgleda prs'o DirectX. Reinstaliraj njega. Najbolje DirectX 9.0b.
Pozdrav
[ pirgos_madden @ 31.05.2004. 14:52 ] @
E hvala ti care. To je garant problem, iako je on vec nudio da mi instalira jaci DirectX, i ja pristao, obzirom na mesto gde sam nabavio igru, sto puta veca verovatnoca je da bih posumnjao na sam kvalitet igre :) nego da je DirectX mada me je redovno zeza.
Pozdrav!
[ R-Byter @ 31.05.2004. 14:56 ] @
Nema problema "podaniche"! :) :) :) :) :)
[ pirgos_madden @ 31.05.2004. 18:50 ] @
E ok je sad (bar sa DirectX-om) ali trenutno postoji jos jedan problem. Naime kad pokrenem ovu "igru" dobijem upozorenje da video drajveri instalirani na sistemu nisu podrzani. Ja imam GForce 2 MX400 ali sumnjam da je to problem (pa lepo pise da nesto nije u redu sa drajverima). Inace jos kad sam instalirao sam graficku nisam mogao da nadjem originalni pa sam koristio neki Inno3D 2.2 univerzalni drajver za GForce pa garant nesto nije u redu sa njim (nije podrzan). Sta vi mislite, gde da nadjem odgovarajuce?
[ R-Byter @ 01.06.2004. 08:25 ] @
Ono sto sam ja zakljucio, kad sam pokusavao da instaliram tu igru je:
Ista, ali potpuno ista poruka je i meni izasla kad sam je instalirao na Win98 a imao sam najnovije originalne drajvere. CIm sam instalirao na WinXP-u proslo je bez problema. Kasno sam video koji OS koristis pa te nisam upoyorio i na ovu gresku!
Pozdrav
[ pirgos_madden @ 02.06.2004. 13:47 ] @
Pa znas sta, ja sam na NVidia-nom sajtu nasao drajver 56.64_win9x_international koji sam instalirao i sve odlicno radi na Win98 naravno. Ne znam sta mislis o ovoj igri, ja je jos nisam ni mnogo igrao ali mi se cini da bez dzojstika nema igranja Combat Flight Simulator 3-a. Sta vi mislite?
[ R-Byter @ 02.06.2004. 16:26 ] @
Na tastaturi probah i oboren bejah. :) :) :)