[ sasa022 @ 26.07.2004. 20:59 ] @
Da li prognana-izbegla lica mogu uvesti automobil stariji od 6 godina ?
Ako postoji vazeca uredba gde se moze pronaci ?
[ Deep|Blue @ 27.07.2004. 14:49 ] @
pa imas sad dosta agencija koje sredjuju papire priregistrovanju i uvozu vozila, raspitaj se kod njih.
[ u_m @ 27.07.2004. 20:51 ] @
javi ako/kad saznas nesto
[ MaRaToNcI @ 28.07.2004. 00:42 ] @
vise ne mogu ( i kakva prognana lia, kad su nam sve to PRIJATELJSKE zemlje)

p.s . cak su ukinute i ostale povlastice(pomoc)
[ sasa022 @ 28.07.2004. 02:58 ] @
Citat:
pa imas sad dosta agencija koje sredjuju papire priregistrovanju i uvozu vozila, raspitaj se kod njih.


Problem i jesu neke od tih " agencija " kod kojih moze sve.Tako je i do mene stigla informacija da je moguc uvoz vozila starijeg od 6 godina i registracija na lice koje ima izbeglicki status.
Cena " kompletne usluge " je oko 1500 E.......

Ocigledno da su u pitanju neke " mutne radnje " i da se " agencija " koje nude ovakve usluge treba kloniti.
[ u_m @ 28.07.2004. 15:16 ] @
Citat:
MaRaToNcI: vise ne mogu ( i kakva prognana lia, kad su nam sve to PRIJATELJSKE zemlje)


Ne znam kakve su to zemlje, ali ljudi su prognani iz njih i zivot im je prije 9, odnosno 13 godina poceo od nule !!

Citat:
sasa022: Problem i jesu neke od tih " agencija " kod kojih moze sve.Tako je i do mene stigla informacija da je moguc uvoz vozila starijeg od 6 godina i registracija na lice koje ima izbeglicki status.
Cena " kompletne usluge " je oko 1500 E.......

Ocigledno da su u pitanju neke " mutne radnje " i da se " agencija " koje nude ovakve usluge treba kloniti.


E, ovo i mene zanima, da li to ima legalnu osnovu i ko to moze da uradi (mada je cjena malo zabiberena, sumnjivo)