[ anon28907 @ 18.09.2004. 22:10 ] @
Pravim mali internet klub za ljubitelje Metallice, Nightwisha, Clasha, Offspring i Nirvane. Nije potrebno slusati sve grupe vec je dovoljno slusati jednu od njih. Pa ko hoce nek mi posalje privatnu poruku (including ime&prezime).

P. S. Bilo bi dobro da i napravimo svoj sajt .
[ Fuzz @ 19.09.2004. 01:50 ] @
To kad tako nabacas na gomilu tesko da mozes dobiti klub....
[ anon28907 @ 16.01.2005. 22:01 ] @
Citat:
Fuzz: To kad tako nabacas na gomilu tesko da mozes dobiti klub....


Sad pravim samo za one koji slusaju metal.
Ima li zainteresovanih?
[ markolazarevic @ 16.01.2005. 22:07 ] @
Sam0 se ti nadaj!
[ Dalibor81 @ 17.01.2005. 10:41 ] @
Ma ko be da se nada, ima nas iha haj!!! a i bice toga jos.
[ Demoritus @ 28.01.2005. 01:11 ] @
Praktično je nemoguće napraviti takav neki fan club jer je;

Metallica thrash metal, Nightwish power metal, Clash i Offspring punk, a Nirvana grunge..

To je sve užasno nepovezano, bolje napravi za samo jedan bend. Uostalom, fan clubova danas ima i previše.
[ djordje @ 28.01.2005. 01:28 ] @
Zar ti fan klubovi nisu samo izgovor za ogromno gubljenje vremena na racun zarade nekog levog tipa ili tipova koji vas ne poznaju i boli ih **rac za vas? A uz to vecina metalaca izgleda krajnje bolesno (duboke cipele, uvucene pantalone, lanci duge neuredne kose, marihuana i ostala sranja)
[ Fuzz @ 28.01.2005. 01:37 ] @
Citat:
djordje:  lanci duge neuredne kose, marihuana i ostala sranja)


Tako je bako....
[ BytEfLUSh @ 28.01.2005. 01:44 ] @
Citat:
djordje: marihuana i ostala sranja


Nemoj mi marihuanu svrstavati sa "ostalim sranjima".
[ dejan @ 28.01.2005. 01:50 ] @
Citat:
Sad pravim samo za one koji slusaju metal.
Ima li zainteresovanih?

Sad bas da je sve ovo sto si naveo metal... i nije...
[ djordje @ 28.01.2005. 01:51 ] @
Citat:
Nemoj mi marihuanu svrstavati sa "ostalim sranjima".


Pa jel nije povezano u vecini slucajeva?
[ BytEfLUSh @ 28.01.2005. 01:52 ] @
Povezano sa čim? Sa metalcima? Ne kolko ja znam.
Odakle ti to?

PS: Srećan rođendan! :)
[ Slobodan Miskovic @ 28.01.2005. 03:10 ] @
Pre bi je povezao za Ajs Nigrutina ;)
[ djordje @ 28.01.2005. 10:08 ] @
Citat:
PS: Srećan rođendan!


Hvala!

Citat:
Pre bi je povezao za Ajs Nigrutina


Nema potrebe da ga povezujes, vec je cvrsto vezan

Ima jedno mesto u sapcu gde izlaze samo metalci i 90% od njih "duva". Mozda sam ja malo generalizovao, ali takva je stvar u Sapcu.
[ Fuzz @ 28.01.2005. 10:37 ] @
Ma dobro je dok samo ti metalci duvaju....
[ djordje @ 28.01.2005. 10:44 ] @
Pa ne bih to bas tako cvrsto povezao
[ Mitrović Srđan @ 28.01.2005. 12:06 ] @
ja sam iz sapca :)
pazi ovako ko te to lago.
mislis verovatno na rupu gde se okupljaju takvi pajseri :) mislim ti metalci ultra hard dick core i ta sranja.meni je to smesno ja bi to uvatio kao Hitler lepo i u logor do jednog.
sto se tice Sapca pa ima duvanja :))) mislim brate kolko para toliko muzike :) al ima vise rakije
[ m4rk0 @ 28.01.2005. 12:42 ] @
Citat:
djordje: Ima jedno mesto u sapcu gde izlaze samo metalci i 90% od njih "duva". Mozda sam ja malo generalizovao, ali takva je stvar u Sapcu.

Reci mi molim te koji je to kafic ?
[ Corey @ 28.01.2005. 14:10 ] @
Kako mozete da slusate Niravanu kada su na albumu napisali "Zabranjeno za pse i Srbe".
[ vertex @ 28.01.2005. 16:03 ] @
Citat:
Pre bi je povezao za Ajs Nigrutina


I ne samo za njega.Tu su i Timbe, Skywikluh, Moskri, Seven, Eufrat...Ima ih indijanaca kolko hoćeš...

Što se tiče fan kluba mislim da si stavio malo prešarenu muziku...
Tj. različitim žanrovima pripadaju...

@byte - Ja ne bi stavio marihuanu sa ostalim sranjima, ja bi je stavio kao najveće s***** zajedno sa svim ostalim drogama...
Jer onaj ko se drogira je ili glup ili slabić...
[ UroS @ 28.01.2005. 17:44 ] @
Ma da bre tog nigrutina i taj tehno možeš samo uz drogu da slušaš.
[ Fuzz @ 28.01.2005. 18:32 ] @
Citat:
Corey: Kako mozete da slusate Niravanu kada su na albumu napisali "Zabranjeno za pse i Srbe".


Ajd sad lepo google pa mi nadji taj omot albuma....Niravane....


Citat:
VERTEX.eXe**SH@DER
@byte - Ja ne bi stavio marihuanu sa ostalim sranjima, ja bi je stavio kao najveće s***** zajedno sa svim ostalim drogama...


Imali smo vec slicnu temu...sve u svemu,da ti ne bi rekao da si budala,reci cu ti samo da ne znas o cemu pricas.
[ BytEfLUSh @ 28.01.2005. 19:22 ] @
@Corey:
Nije mi bitno, tako me zabole kome "zabranjuju" da sluša tu muziku. Meni se sviđa (mada nikako nisam metalac). Pored toga, ne verujem ti.

@Vertex...:
Hmmm da.... Kao što Fuzz kaže, ima već takva tema.... Takođe:
Citat:
Fuzz: da ti ne bi rekao da si budala,reci cu ti samo da ne znas o cemu pricas

Inače, Vertex, ako ti piješ alkoholna pića ili pušiš cigarete, ti si glupi slabić.
[ Demoritus @ 28.01.2005. 20:25 ] @
Citat:
Corey: Kako mozete da slusate Niravanu kada su na albumu napisali "Zabranjeno za pse i Srbe".


Muka mi je od ovakvih laži. Pogotovo ako se priča o nečem direktnom, a pritom se ne ostavi ni odakle je to pročitano..

To je kao kad bi ja rekao da je Bil Gejts Srbin.
[ markolazarevic @ 28.01.2005. 20:53 ] @
Molim moderatore da poruke clana Corey obrisu osim ako nisu zasnovane na cinjenicima:
Citat:
Corey: Kako mozete da slusate Niravanu kada su na albumu napisali "Zabranjeno za pse i Srbe".
[ vertex @ 28.01.2005. 23:13 ] @
Citat:
reci cu ti samo da ne znas o cemu pricas.


Možda... Ako ja tako mislim ne mora da znači da stvarno jeste tako.To je način na koji ja gledam na takve stvari.Dokazano je i da cigarete i alkohol i droga loše deluju na ljudski organizam..Ne shvatam zašto bi ih onda neko konzumirao?Ja mislim da je to zato što nemaju dovljno "čvrst" karakter da to ostave.

Citat:
Inače, Vertex, ako ti piješ alkoholna pića ili pušiš cigarete, ti si glupi slabić


Naravno, zato nikad ne planiram ni da pijem ni da pušim...
Uostalom, nije ovo tema za to i neću da se prepirem oko toga sa vama.Vi valjda znate šta je za vas dobro a šta ne.Ne iznosim svoje stavove da bi se pravio pametan, nego iz najbolje namere.Shvatam da sam možda premlad da bi mogao neke stvari da sagledam na pravi način.

Pozdrav
[ MAD-CROATIA @ 29.01.2005. 00:13 ] @
ne obazirite se na one koji pljuju po metalu!!!

***patuljci ionako pojma nemaju****


btw koji k.. moj ip radi s ljeve strane poruke?
[ vertex @ 08.02.2005. 13:27 ] @
A jok sa desne ce...
[ pajaja @ 08.02.2005. 13:55 ] @
Citat:
Corey: Kako mozete da slusate Niravanu kada su na albumu napisali "Zabranjeno za pse i Srbe".


A ja cuo da je to napiso Eminem...
[ vertex @ 08.02.2005. 14:34 ] @
Ma bwe seru
[ dejan @ 08.02.2005. 22:39 ] @
Citat:
Kako mozete da slusate Niravanu kada su na albumu napisali "Zabranjeno za pse i Srbe".

Da, secam se da je neko ranije pustio tu buvu, ali ja nikad nista slicno nisam nasao... ako imas konkretan dokaz za to bas bi voleo da vidim. Iskreno mislim da ne postoji 0% sansi za tako nesto, jer bi time pljunili na svoje stavove i etiku.
[ dexxx @ 08.02.2005. 23:32 ] @
A sve je pocelo tako sto je lepo covek pozvao metalce da mu se pridruze u pravljenju internet fan sajta...
Ccccc, pa posto mi sve ovo previse mirise na "lock", aj' da ja tipnem retrospektivu:

Prvo je pocelo sa protivljenjem samoj ideji. nastavilo se kroz generalizovanje i pljuvanje metalaca, raspravom o droZi i pusenju, uz to je pridodata poznata teorija o tome kako je osnovni cilj postojanja Nirvane bio da mrzi Srbe,...uz malo dodataka Hitlera i alkohola...

Skuvali ste bas lepu corbu...
1. ako neko slusa metal, nek' izvoli (njegova stvar-sve dok ne smeta komsijama)
2. ako se neko puca u venu, to je njegovo pravo (sve dok ne puca u nekog drugog)
3. ako neko nosi lance i ima masnu kosu, nece ga hteti fine cice, ali mislim da to nije problem nikoga drugog osim doticne(ih) individue(a)

btw, upravo sam zapalio cigaretu,pustio Nirvanu na winampu, pijuckam Jim Beam, kuckam ovu poruku.....i uopste se ne osecam kao slabic :D
[ Fuzz @ 09.02.2005. 00:02 ] @
Uuuuu lave : )

Citat:
VERTEX.eXe**SH@DER: A jok sa desne ce...


Jel ti to trebalo 10 dana da smislis doskocicu?
[ vertex @ 09.02.2005. 16:57 ] @
Ma ne se*i