[ weB_KiLeR @ 10.03.2002. 00:39 ] @
Ajde recite utiske sa zurke i nemojte reci da ono izvlacenje nagrada nije bilo namesteno :)
[ Serbian Fighter @ 10.03.2002. 01:45 ] @
VODNIKA sam castio , mog buduvceg kuma , zasluzuje decko lepo hostinge .. ma zezanje ,

Torbice , Gojko i ostali , ajmo opet ovako uskoror ... stvarno

Mnogo man je bilo lepo
[ InsurrectoR @ 10.03.2002. 02:09 ] @
Citat:
Serbian_Fighter:
VODNIKA sam castio , mog buduvceg kuma , zasluzuje decko lepo hostinge .. ma zezanje ,
Mnogo man je bilo lepo


Ja sam mislio da je onaj vodnik neki napaljeni klinac, a ono se ispostavilo da je samo lik koji je do jaja zeljan paznje!!!!

poruka za DJ: Mislim ono, prelazi su vam bili do jaja!
Sa Guano Apes-a na neki HOUSE!!!

Ali u svakom slucaju ste me odusevuili kada ste ih pustili!

Sve u svemu bilo je do jaja! mrva, oweR i ja smo se otkinuli od piva, i evo nas sada u IPS i mnogo saljemo necega...

c ya l8a
[ B o j a n @ 10.03.2002. 02:13 ] @
ijuuuuuuuuuuuuuuuu

eo i mene L;))))))))))))))))))))))))))))))))))


[ Zoran Rašković @ 10.03.2002. 02:16 ] @
ljudi nisam bio na meetingu al sam se zato 'odro :o))))))))))
[ Ni ten ichi ryu @ 10.03.2002. 02:17 ] @
sta zurka je vec gotova? au...
nadam se da ce biti nekih slika da mi "pacenici" vidimo.
pozdravchek.
[ Gojko Vujovic @ 10.03.2002. 03:05 ] @
22h-03h, dovoljno

HVala svima koji su došli, ali neću ja mnogo komentarisati žurku da ne bi bilo suviše pristrasno. Ostavljam to učesnicima

Biće slika vrlo brzo..

pozdrav
[ torbica @ 10.03.2002. 03:15 ] @
Hvala svima koji su dosli i pozeleli da dodju.
Hvala svima sto su darivali nagrade.
Za sledeci put mix pult dajem UroS-u i drugarima...zaista su OK.
Mislim da je srusen mit da su geek-ovi samo muskarci i da samo pricaju o kernelima . Ziri bi imao zaista problema oko izbora najlepse devojke da nije dosla Milica (sto je delila COM), posto je bilo mnoooooogo lepih devojaka.
Videcete na fotkama i filmu
Mislim da cemo sledeci put jos bolje organizovati, ovo je prvi put.
Ocekujte dakle:
- spisak dobitnika i nagrade sa uputstvom za realizaciju (pivo se najlakse realizovalo)
- fotografije i film
- kolicina prikupljenog novca i plan nabavke
pozdrav Zoran
[ Gojko Vujovic @ 10.03.2002. 03:20 ] @
Materijal sa žurke će biti objavljen ovde:

http://party.elitesecurity.org/
[ Verdana @ 10.03.2002. 03:45 ] @
Hajde recite da vam je bilo lepo, pa da se na leto pravi repriza
Tada ću valjda i ja moći da dođem...
[ Floyd @ 10.03.2002. 09:06 ] @
E,a koliko je ljudi bilo ?
[ ventura @ 10.03.2002. 10:47 ] @
Torbice... Mnogo lepo organizovano... Mada Bonafides, kao prostor i nije nesto posebo, ali za drugi put bice bolje.

Iskreno, ocekivao sam gomilu klinaca, i prijatno sam se iznenadio kad sam video da je vecina ljudi malo starija... Bilo je dosta devojaka, sto je veoma dobro... Cak stavise bilo je i par lepih devojaka :)

Ali opet mislim da to moze mnogo bolje, 40% ljudi koji su bili tamo nisu imali nikakve veze sa [ES]-om, ili su bili sa strane sponzora, ili su dosli eto onako bez veze...

Sam koncept 'zurke' nije bilo bas to... Video sam par riba koje su djuskale, ali one nisu imale nikakve veze sa ostatkom 'dogadjanja', vec su verovatno bile padobranci koji su se zatekli eto na licu mesta... Znaci trebalo bi koncipirati to vise kao neko okupljanje nego klasicnu zurku...

Svaka cast na dobroj organizaciji...
[ weB_KiLeR @ 10.03.2002. 11:28 ] @
Jes stvarno bilo je cool na zurci...
Steta sto nisam mogao vise da ostanem:(
Jebiga ali ono moglo bi malo cesce ovako nesto da se organizuje...
[ MoHicAn @ 10.03.2002. 12:03 ] @
Bilo je do jaja. Mozda je samo malo prostor preveliki al nema veze posluzio je svrsi. Bilo je bash onako gotivno da ne moras da se rves da bi prosao a i da ima ljudi svugde.

Elem kad je bilo biranje mis zurke? Ja sam to propustio? I koje su bile kandidadkinje?

PS: Hteo bih da se zahvalim Web_killer-u na Niksickom pivu.
PPS: Zurka je detaljno oslikana i ocekuje se uskoro upload doticnih slika.
[ Ivan Tanasic @ 10.03.2002. 12:22 ] @
Da, vala bas je bilo ljudi koji nemaju veze, kao i oni koji su se ljuce uclanili na forum, al da ih nije bilo zurka bi bila prsla, odnosno prazna...


Inace, nikako ne gotivim zurke ovog tipa, ali moram reci da je jedna od najboljih na kojoj sam bio (kao sto rekoh, ovog tipa).

Krivo mi je samo sto nisam upozno vise likova...

E da, i ne bi bilo lose da random kaze na cemu je bio kad se onako bacakao
[ Serbian Fighter @ 10.03.2002. 12:28 ] @
Zurke je bila vise nego do jaja ... ali znate sta je bio najveci trip ...
Na fofrumu ima 98% pripadnika muzijaka homo sapiensa a na zurci je bilo 60 - 40 u korist zenki ...
Gojko .. sto ne deli kondome , vise su mi trebali
Ma salim se , ne bi ja moju bebu prevario ...
Legende ste , i stvarno , ajmo vrlo brzo da ponovimo ovo ...
Zahvaljujem se na nagradama i na pivu kojim su me zalivali ... Kraljevi ste majke mi ...
P.s. Nije vodnik Klinac , ja sam klinac
[ UroS @ 10.03.2002. 12:42 ] @
a bilo je lepo... nego mi stvarno izgleda da je namestena ona nagradna igra no dobro...

a inace sledeci put cu da ponesem svoju muziku pa nece biti ono spustanje sa muzikom iz bonafidesa...
[ Milos Milunov @ 10.03.2002. 13:01 ] @
Zuraja je bila nikad bolja!Svaka cast Gojku i ostalim organizatorima!Najjace je bilo kada je KiLeR dobio pivo,kaka stipsa! :) Nije hteo da da nikome! LOL ja delio! :)
Inace od 2 tiketa koja sam ubacio za nagradnu igru dobio sam 2 nagrade! LOL
.CO.YU dome roola! Dajte neki predlog za sajt! :)
Inace zao mi je sto smo otisli tako rano (ja i kiler)!Nego dokle je trajala zuraja?

P.S.
Mohican mozda ti je Kiler vec pisao ali (u slucaju da nije) jel mozes njemu ili meni da posaljes one fotke koje si napravio sa Pivom! :)

Ocemo opet ovako nesto bre! :)
cya
[ Serbian Fighter @ 10.03.2002. 13:08 ] @
Neki su bili stipse , a neki zalivali pivom
Hvala momci ... hvala od mene ...
SRBIJA DO TOKIJA!!!!!
[ Vlada_85 @ 10.03.2002. 13:52 ] @
buaaaa.... sto nisam isao
sledeci put se slepam sa nekim iz ns, pa dolazim... aj ponovite, please...
[ SPAVAC @ 10.03.2002. 14:14 ] @
sad i meni zao.....
dakle sledeci put se kupimo i grupno iz ns-a palimo....
[ Gojko Vujovic @ 10.03.2002. 15:04 ] @
Bice nove zurke za par meseci, nadam se da ce nas biti jos vise sledeceg puta.

Evo dobitnika nagrada ES lutrije:

http://party.elitesecurity.org/001/nagrade/
[ MaRaToNcI @ 10.03.2002. 15:35 ] @
Citat:
Gojko Vujovic:
Bice nove zurke za par meseci, nadam se da ce nas biti jos vise sledeceg puta.

Evo dobitnika nagrada ES lutrije:

http://party.elitesecurity.org/001/nagrade/


za sledecu zuraju dajem "heineken":)

dobitnici hostinga na verat-u(naravno sa co.yu domenom) neka mi se jave na mail da bih aktivirao naloge-postupak je sledeci :trknite do verata-a i popunite nalog i obavezno navedite da nalog koji se salje YU NIC-u putem mail-a posalje i meni(obavestite Vladu ili Dekija u verat-u)
i naravno bice aktivno za 12 sati, a mozda i pre:)

Zuraja je bila Ok samo,licno mislim da bi bilo puno vise ljudi da nije bilo ulaznice u visini 100 Dinkica:( -mlogo je to para za ucenike i studente, mozda da je bila i konzumacija-pice dva bilo puno bolje

MrVa

[ Ivan Tanasic @ 10.03.2002. 16:14 ] @
He, MrVa hvala na pivu )

Da je kiler cicija, nebi smeo da priznam (jer je meni dao), mada jeste... Ubedljivo je najludje kada mu dolaze dve ribe i traze jedno pivo, i lik vice NEIN!!! .

Ili kad mu je doso onaj lik iz digitala i pito jel moz' se loce ovo pivo ;o), a da ne govorim sto je njih 100000 pitalo da li se ovde kupuje pivo :P

Sto se tice nagradne igre, sumnjam da je namestena, ali je tako izgledalo (malo povise)...

P.S. MoHIcAn (il kako se vec pise), nisi nikaki fotograf :P , fali ti malo grupnih slika, di si samo roko po pojedincima u zanimljivim pozama
[ torbica @ 10.03.2002. 16:38 ] @
Nagradna igra nije bila namestena, casna rec.
Nije nam palo na pamet da isti ljudi mogu da osvoje dve nagrade u istoj kategoriji te smo njih vracali u box.
Daj info kako da se realizuju nagrade kod Verat-a
Sledeci put DJ si ti!!!
imas talenat volju i zelju......
[ MoHicAn @ 10.03.2002. 17:08 ] @
Citat:
autoexes:
He, MrVa hvala na pivu )



Da je kiler cicija, nebi smeo da priznam (jer je meni dao), mada jeste... Ubedljivo je najludje kada mu dolaze dve ribe i traze jedno pivo, i lik vice NEIN!!! .



Ili kad mu je doso onaj lik iz digitala i pito jel moz' se loce ovo pivo ;o), a da ne govorim sto je njih 100000 pitalo da li se ovde kupuje pivo :P



Sto se tice nagradne igre, sumnjam da je namestena, ali je tako izgledalo (malo povise)...



P.S. MoHIcAn (il kako se vec pise), nisi nikaki fotograf :P , fali ti malo grupnih slika, di si samo roko po pojedincima u zanimljivim pozama


Hah bilo je chudo grupnih slika a ti pozdravi sestru sto je na svakoj okretala glavu otpala joj da bog da :P

Elem slike su nikad bolje ja jedva cekam da ih okesam pa onda skidajte kolko ocete.
[ MoHicAn @ 10.03.2002. 17:10 ] @
I jos nesto Gojko ovde se podvukla neka greska. Ja sam isto dobio pretplatu na COM casopis. Mada to i nije tolko bidno osim ako je istina da ona Milica radi u COM-u e onda cu bogami podizati svako izdanje doticnog LICNO :P:P:P:P
[ Vlada_85 @ 10.03.2002. 17:13 ] @
Citat:
Gojko Vujovic:
Bice nove zurke za par meseci, nadam se da ce nas biti jos vise sledeceg puta.


"Par meseci" ... jel' se ti to salis ??? Aj' malo brze
[ Floyd @ 10.03.2002. 17:19 ] @
Ajde bre Vlado, sta si tako zapeo..
[ MoHicAn @ 10.03.2002. 18:21 ] @
I slika tj dogadjaj koji je obelezio Zurku !!!



ova fotografija je moje umetnicko delo ... divljenje mozete izjaviti preko maila ili na forumu www.elitesecurity.org :PPPPPPPPPPPPP
[ vilyu @ 10.03.2002. 18:30 ] @
Ej ljudi, ja sam odusevljen ovim sinocnim skupom i veoma mi je drago sto je to uspesno organizovano i sto je bilo kako je bilo. Takodje, iako veoma malo pisem na forumu, redovan sam posetilac i dosta citam pa se nekako osecam kao da pripadam ovoj zajednici. Ali ono sto mi se ni malo nije svidelo je sto je par njih na prethodnoj stranici pisalo kako je trulo sto su tu bili "novi" clanovi, ali je dobro sto su oni bar cinili da skup ima dovoljno ljudi. Ja mislim da ne bi trebalo na taj nacin da se razmislja, pogotovu ne ovde i u jednoj ovakvoj situaciji. Veliki pozdrav svima. Jedva cekam sledece okupljanje.
[ MoHicAn @ 10.03.2002. 18:38 ] @
I naravno misica


Desno






Uskoro sve slike u ultra mega giga php galeriji :P
[ iNCUBUs @ 10.03.2002. 19:31 ] @
Citat:
InsurrectoR:
poruka za DJ: Mislim ono, prelazi su vam bili do jaja!
Sa Guano Apes-a na neki HOUSE!!!


au... sledeci put izbacite taj junk (GA), da bi party bio jos bolji :)
[ Milos Milunov @ 10.03.2002. 19:37 ] @
Citat:
torbica:
Nagradna igra nije bila namestena, casna rec.
Nije nam palo na pamet da isti ljudi mogu da osvoje dve nagrade u istoj kategoriji te smo njih vracali u box.
Daj info kako da se realizuju nagrade kod Verat-a
Sledeci put DJ si ti!!!
imas talenat volju i zelju......


Hehe ja sam izvucen 2 puta ali sve mi se cini da ste me izvukli jos jedanput :) ali da ste vratili moj listic nazad u kutiju :) LOL

P.S.
Mohicanche daj salji mi na [email protected] onu sliku sa KiLeRom i famoznim pivom! :) LOL
[ Milos Vujovic @ 10.03.2002. 20:24 ] @
A mrrrrrsssssssshhhhhh

Sad sam se jos vise izbedacio sto nisam bio na zuraji.

Rodjeni mi brat organizuje zurku,a ja sa mojom nogom u gipsu ne mogu da idem

Bas mi krivo....
[ Darko Pipic @ 10.03.2002. 21:33 ] @
Ajde malo vise detalja sto se tice ispunjavanja nagrada.
poz, Darko
[ Gojko Vujovic @ 10.03.2002. 22:12 ] @
Za nagrade se treba obratiti odgovarajucim provajderima, sa licnom kartom i papiricem koji ste dobili.

Ako nemate papiric, nije toliko vazno, posto ce provajderi imati vase podatke. Obavezna je licna karta.
[ Gojko Vujovic @ 10.03.2002. 22:40 ] @
Evo slicica:
http://party.elitesecurity.org/001/slike/

uskoro scripta za komentarisanje svake pojedinacne slike!
[ Mikky @ 10.03.2002. 22:42 ] @
zurka je bila ok
malo je muzika zakazala, neke stvari su se pustale i po 2 puta kao da niste imali dovoljno mp3-ova ali ok
sve u svemu
[ Djuki @ 10.03.2002. 22:47 ] @
Stvarno mi je zao sto nisam bio, a zvao me ivand. Bash sam pros. Kad bude sledeca docicu 100% ma 1000%
Zao mi sto nisam video sve te likove. ali drugi put... Vidimo se na drugom meetingu
[ Toni @ 10.03.2002. 23:29 ] @
E bilo je fino.

slike koje mozete da vidite su MALO probrane, izvadio sam par komada gde se mohican vata sa svojom ribom Jelenom koja je dobila najvishe nagrada, izvadio sam i par mojih u istoj pozi sa mojoj devojchicom Ivanom. I izbacio sam par koje nisu uspele tj nista se nevidi na njima jer nije opalio blic :)

A sto se tiche video zapisa tu isto glupi mohican zasro tako da sada moram da provaljujem Adobe Premier i da okrenem veicnu klipova za 90 stepeni jer je drzao kameru kao da je fotoaparat i slika portrete :)

sve ostalo je okej ispalo :)
[ Miloje Sekulic @ 10.03.2002. 23:43 ] @
Citat:
Verdana:
da se na leto pravi repriza


Sto da cekamo do leta?

Miloje Sekulic
[ L I L I T @ 11.03.2002. 00:01 ] @
Evo moje perspektive party-a ...
mislim da je i suvise bilo decice na zurci - ali nema veze na mladjima svet ostaje . . . rano ste nesto svi razbezali kucama ili ko zna vec gde . . .ocekivala sam vise ljudi da vidim. . .odusevilo me sto su se ipak i te ribe pojavile tamo u vecem broju od ocekivanog . . .
A za one kondome ipak je trebala neka organizacija da se napravi,cini mi se da su se sinoc dosta njih "zaglavili" po mracnim coskovima Bonafidesa
I mnogoooo vam je trebalo da se opustite za dancing - svi su bili nesto u fazonu ko ce prvi da probije barijeru na podijumu za igru,a muzikica je bila sasvim cool,izbor pozitivan u svakom slucaju / a oni prelazi pa ajde moze i nekako da se oprosti

Ideja o okupljanju ljudi s' neta i uopste ljudi koji imaju ikakve veze sa syber svetom na jednom mestu je jako doooooobra, i tako nesto trebalo bi da se desava cesce u BG-u,ali mislim da organizaciji treba mnogooo vise posvetiti paznje iduci put,nadam se da ce ga biti.Vidim vec se pominje zurkica ponovo za koji mesec - svidja mi se,bilo bi cool ako bi moglo to nesto ranije ))
Drugim recima meni je bilo sinoc bilo super,bez obzira na razno-razne greskice oko atnosfere party-a. . .prvi put je zar ne - a "first time" je najbolniji posle sve ide lako Bilo je to jedno divno "iskustvo" upoznati neke nove ljude,opet se videti s nekim koga si odavno upoznao preko neta . . . razmeniti te reci u "live" verziji i zanemariti za promenu malo to chukanje po tastaturi . . .
Primecujem da je sad nekim ljudima zao sto se nisu sinoc pojavili,ovi koji su mislili da ce to biti jedan smor party,sada sede kuci i bedace,ali posle k..... nema kajanja ali zato ljudi s' kojima sam ja bila ceo dogadjaj komentarisu kao nesto jako pozitivno i rado bi ponovili opet celu stvar . . .

btw zna li neko ko je sinoc bio DJ,trazi se osoba koja je '69 i bila gore u onoj kabini - trazi ga moja drugarica "TIGRICA" radi razmene telefonskih brojeva & nada se da ceo slucaj nece zavrsiti kao X-files . . . ???????????????????????
[ MaRaToNcI @ 11.03.2002. 01:13 ] @
Citat:
Toni:
E bilo je fino.

slike koje mozete da vidite su MALO probrane, izvadio sam par komada gde se mohican vata sa svojom ribom Jelenom koja je dobila najvishe nagrada, izvadio sam i par mojih u istoj pozi sa mojoj devojchicom Ivanom. I izbacio sam par koje nisu uspele tj nista se nevidi na njima jer nije opalio blic :)

A sto se tiche video zapisa tu isto glupi mohican zasro tako da sada moram da provaljujem Adobe Premier i da okrenem veicnu klipova za 90 stepeni jer je drzao kameru kao da je fotoaparat i slika portrete :)

sve ostalo je okej ispalo :)


ako imas problema sa montazom,samo se javi:)
trebali bi napraviti jedan divix,sa svim snimcima,i naravno slikama,pa ga nakaciti da nas ceo svet vidi:)
[ CorpseEater @ 11.03.2002. 01:49 ] @
Poshto nisam bio na zhurci a voleo bih da znam ko je ko od likova koji su na slikama - evo imam par pitanja za vas koji ste bili tamo :

(U medjuvremenu sam skontao ko su neki likovi - pa evo ono ostalo) :

Ko je ona riba sa najlepshim ochima na svetu (http://party.elitesecurity.org/001/slike/0026.jpg) ??

Ko su ta dva tipa - evo ih opet na slici http://party.elitesecurity.org/001/slike/0034.jpg
(a ima ih i ranije dosta) ?

Shta pishe u knjizi na slici http://party.elitesecurity.org/001/slike/0039.jpg ?

Ah .. princeza - http://party.elitesecurity.org/001/slike/0051.jpg !

Ko je tip u plavoj koshulji koji na slici http://party.elitesecurity.org/001/slike/0053.jpg gleda u nebo (inache pojavljuje se na vishe slika pa pretpostavljam da je neko iz organizacije zhurke) ?

Na slici http://party.elitesecurity.org/001/slike/0060.jpg su neki jaaako mutni tipovi

Kakve su bre ovo mutne slike - nishta se nevidi (http://party.elitesecurity.org/001/slike/0062.jpg) ?

Shteta shto slika http://party.elitesecurity.org/001/slike/0070.jpg nije dobro ispala ...

Heh, perverzije - http://party.elitesecurity.org/001/slike/0071.jpg

Ko je dechko sa slike http://party.elitesecurity.org/001/slike/0073.jpg ?

Shta je na slici http://party.elitesecurity.org/001/slike/0085.jpg - ja nekontam ?

Koristite Rexonu ili cje vam se desiti ... (http://party.elitesecurity.org/001/slike/0088.jpg - riba levo) ?

Rekao bih da je riba sa slike http://party.elitesecurity.org/001/slike/0091.jpg bila najbolja tamo - koliko sam video sa slika - ispravite me ako greshim?

Da li je ono pravi tatoo na slici http://party.elitesecurity.org/001/slike/0100.jpg - shta vi mislite ?

Chija je riba na slici http://party.elitesecurity.org/001/slike/0104.jpg - taj je dechko stvarno srecjnik ...

Toliko za sad - dok nestignu nove slike ..
[ torbica @ 11.03.2002. 02:22 ] @
ne sekiraj se
dobrodosao si svugde, nema novih i starih clanova
Citat:
vilyu:
Ej ljudi, ja sam odusevljen ovim sinocnim skupom i veoma mi je drago sto je to uspesno organizovano i sto je bilo kako je bilo. Takodje, iako veoma malo pisem na forumu, redovan sam posetilac i dosta citam pa se nekako osecam kao da pripadam ovoj zajednici. Ali ono sto mi se ni malo nije svidelo je sto je par njih na prethodnoj stranici pisalo kako je trulo sto su tu bili "novi" clanovi, ali je dobro sto su oni bar cinili da skup ima dovoljno ljudi. Ja mislim da ne bi trebalo na taj nacin da se razmislja, pogotovu ne ovde i u jednoj ovakvoj situaciji. Veliki pozdrav svima. Jedva cekam sledece okupljanje.

[ torbica @ 11.03.2002. 03:44 ] @
Citat:
MaRaToNcI:

Zuraja je bila Ok samo,licno mislim da bi bilo puno vise ljudi da nije bilo ulaznice u visini 100 Dinkica:( -mlogo je to para za ucenike i studente, mozda da je bila i konzumacija-pice dva bilo puno bolje

MrVa


Mrva, zurka je bila besplatna, 100 din su placali samo usamljeni muzjaci ;)
[ Floyd @ 11.03.2002. 09:17 ] @
Ljudi, ko je Eminem pored Venture ???
[ VladoMNE @ 11.03.2002. 10:37 ] @


Ljudi bilo je lijepo upoznati vas

Vidimo fino vam je bilo da ste imali nekakvih TIGRICA... ovo ono...
I da ona djevojka sto je na sliku sa Tigricom..... ona skroz lijevo E JES SE DOBRO OZNOJILA
[ 01011011 @ 11.03.2002. 10:58 ] @
GOJKO SUNCE TI KALAJISANO....

Ne zakazivaj nikakav zuraj do Juna u Junu dolazim u Jugu i bicu tamo sve do kraja Leta, pa valljda i men zzapadne edna od ovih preljepih curica..
[ ventura @ 11.03.2002. 11:00 ] @
Citat:
CorpseEater:
Ko su ta dva tipa - evo ih opet na slici http://party.elitesecurity.org/001/slike/0034.jpg
(a ima ih i ranije dosta) ?


Metallica (Plavi, u crnom sakou)

i Ja, u ovoj tamno zelenoj jakni...
[ 01011011 @ 11.03.2002. 11:04 ] @


Evo da i ja kazem da bi vas stvarno bilo lijepo ovako sve upoznati. Ja inace zivim u Americi i oni koji se nalaze na ovoj strani svijeta znaju kako je jebeno nama ovdje, i kakve se zurke ovdje furaju, i sta se zbiga, gadost. Jedva cekam leto.
[ Bad Habbit @ 11.03.2002. 11:41 ] @
Jer moze neko meni da objasni zasto se na stranici gde su sliek sa zurke,pored svake slike pojavljuje neka poruka tipa:

Fatal error: Call to undefined function: showcomment() in /VDOMAINS/elite/www/party/001/index.php on line 122
i slika ne moze da se otvori.
[ ventura @ 11.03.2002. 12:10 ] @
Komentari sa moje strane..

tj. ono sto je meni poznato..

0002 - Torbica
0003 - Mrva
0008&0009 - Gojko
0011 - Jelena Matic (Mohican-ova riba)
0012 - Jelena dobija nagradu
0013 - Ova riba je valjda misica
0016 - Toni sa ribom... Zivopisno...
0021 - Jelena Matic
0022 - Ventura
0023 - Metallica - Ventura, Tonijev prst
0024&0034 - Ventura - Metallica
0026 - Svi gledaju u diskove, a Galic je uvatio nesto lepo...
0029 - Mohican
0031 - Mrva
0032 - Gojko gazi COM :)
0036&0037 - Mohican i Skyline
0039 - Vodnik kaze...
0040 - Presednik Gay pokreta Srbije :)
0042 - Neko i Jelena + Pivo
0047 - Ovako zurka cak i lici na nesto :)
0083 - Svaka cast.. Koje je godiste, ako se sme znati?

[ SPAVAC @ 11.03.2002. 12:43 ] @
koliko mi se cini bas i nije bilo previse opusteno....mozda malo previse tih govorancija sa bine....jedino one curice sa tigrastom se bacakaju nesto...
u svakom slucaju za prvi put deluje fino....
eh, da, nisam bio, samo zakljucujem sa slika i pravim se pametan ;)))
[ Zoran Rašković @ 11.03.2002. 12:51 ] @
http://party.elitesecurity.org/001/slike/0053.jpg

kakav je ovo beli prashak u kesi na stolu ?
[ MoHicAn @ 11.03.2002. 13:33 ] @
Citat:
CorpseEater:

Poshto nisam bio na zhurci a voleo bih da znam ko je ko od likova koji su na slikama - evo imam par pitanja za vas koji ste bili tamo :





(U medjuvremenu sam skontao ko su neki likovi - pa evo ono ostalo) :





Ah .. princeza - http://party.elitesecurity.org/001/slike/0051.jpg !




Shteta shto slika http://party.elitesecurity.org/001/slike/0070.jpg nije dobro ispala ...


Posle cu da se nadovezem na ovo posto ima jos nize ....

Citat:


Shta je na slici http://party.elitesecurity.org/001/slike/0085.jpg - ja nekontam ?




To ti je brate prava domaca SISA. Pardon PAR SISA.

Citat:


Chija je riba na slici http://party.elitesecurity.org/001/slike/0104.jpg - taj je dechko stvarno srecjnik


To bih bijo ja. A da te pitam nesto el to ljubav na prvi pogled prema mojoj devojci ili ???


[ Milos Milunov @ 11.03.2002. 13:36 ] @
Citat:
CorpseEater:
Chija je riba na slici http://party.elitesecurity.org/001/slike/0104.jpg - taj je dechko stvarno srecjnik ...



Pa taj desno je MoHicAn ... pa se da predpostaviti da mu je to devojka! ;)
[ MaRaToNcI @ 11.03.2002. 14:08 ] @
Citat:
Gojko Vujovic:
Bice nove zurke za par meseci, nadam se da ce nas biti jos vise sledeceg puta.

Evo dobitnika nagrada ES lutrije:

http://party.elitesecurity.org/001/nagrade/


VAZNO VAZNO

svi dobitnici hostinga na VERAT-u i naravno MISICA sa 50 casova ne, da se hitno jave u verat (do sutra-utorak) na broj telefona: 011 30 65 329 i traze Vladimira,ili da ostave poruku za njega sa svojim podacima, posto covek ode na CEBIT u sredu. Posle toga javite se meni da gi aktiviram na mail: [email protected] ili [email protected]
[ Serbian Fighter @ 11.03.2002. 15:51 ] @
Gojko , molim te , nadji mi nacin da kontaktiram misiscu ... zenim se
[ caboom @ 11.03.2002. 16:16 ] @
Citat:
Judge Dred:
http://party.elitesecurity.org/001/slike/0053.jpg

kakav je ovo beli prashak u kesi na stolu ?


papiri za lutriju momce...
[ Serbian Fighter @ 11.03.2002. 16:21 ] @
Lazes Milisave masni su ti zubi ...
TO je bio moj burek koji sam jos proslog lleta ostavio tu kad sam ortakak bas za tim stolom cekao ga da mi donese pare za neki uradjeni fon ...
Burek nije beo ... ali ... nakon godinu dana........
[ Milos Vujovic @ 11.03.2002. 16:27 ] @
Mohican u dred fazonu

RASTAMAN
[ Milos Vujovic @ 11.03.2002. 16:41 ] @
Zipa devojku sa 51. slike

KO DUH BRE USR* SAM SE
[ nemesis @ 11.03.2002. 16:42 ] @
Citat:
Judge Dred:
http://party.elitesecurity.org/001/slike/0053.jpg
kakav je ovo beli prashak u kesi na stolu ?


- kokainche , heroinche ...
[ BORG @ 11.03.2002. 17:03 ] @
Mozda je mleko u prahu
[ RAZZLEDAZZLER @ 11.03.2002. 17:11 ] @
Ko su ovo dvoje na ove dve slike?
http://party.elitesecurity.org/001/slike/0095.jpg
i
http://party.elitesecurity.org/001/slike/0096.jpg
[ Serbian Fighter @ 11.03.2002. 17:16 ] @
Citat:
BORG:
Mozda je mleko u prahu :)

Sad sam se setiJo , oci su mi progledale na usi a tako sam na noge uzdahnuo ...
To su bili nasi tiketi za lutriju , jer su oni pripremili svoje , a nase samleli , pa i to da ne bi trosili pare dolili kao secer u prahu ... Ono su bili nasi listici ... PREVARA!!!!
Sledeci put na zurci ja castim sa 2 tepsije bureka ...
Samo da se zna :)
[ torbica @ 11.03.2002. 17:27 ] @

devojka novinara Digital-a
[ RAZZLEDAZZLER @ 11.03.2002. 18:55 ] @
hvala
[ MoHicAn @ 11.03.2002. 19:05 ] @
Citat:
Black^Neo:
Zipa devojku sa 51. slike

KO DUH BRE USR* SAM SE


E nemo se vredjamo to su umetnicke slike A i uzput to mi je devojka !!!
[ B o j a n @ 11.03.2002. 19:29 ] @
Citat:

Na slici http://party.elitesecurity.org/001/slike/0060.jpg su neki jaaako mutni tipovi


i rogati !! >;)


666 rula !
[ Borko Savic @ 11.03.2002. 19:34 ] @
Citat:
MoHicAn:
E nemo se vredjamo to su umetnicke slike :) A i uzput to mi je devojka !!!

lol umetnost u klonji :)
svaka chast :D
[ Smrt @ 11.03.2002. 20:13 ] @
Citat:
CrAzYBoY_LuD:

Vidimo fino vam je bilo da ste imali nekakvih TIGRICA... ovo ono...
I da ona djevojka sto je na sliku sa Tigricom..... ona skroz lijevo E JES SE DOBRO OZNOJILA :)

http://party.elitesecurity.org/001/slike/0088.jpg


Ma to je malo vise stavila parfema.

[ Smrt @ 11.03.2002. 20:15 ] @
Citat:
ventura:
Komentari sa moje strane..

tj. ono sto je meni poznato..

0040 - Presednik Gay pokreta Srbije :)



Koji je ovo tip, tip isti a devojka druga.
http://party.elitesecurity.org/001/slike/0016.jpg
http://party.elitesecurity.org/001/slike/0071.jpg
http://party.elitesecurity.org/001/slike/0040.jpg

[ Smrt @ 11.03.2002. 20:16 ] @
Citat:
borko:
Citat:
MoHicAn:
E nemo se vredjamo to su umetnicke slike :) A i uzput to mi je devojka !!!

lol umetnost u klonji :)
svaka chast :D


Ne znas sta su radili u klonji... (vidis da joj je spala haljina).
[ Zoran Rašković @ 11.03.2002. 20:19 ] @
Citat:
Smrt:
Citat:
ventura:
Komentari sa moje strane..

tj. ono sto je meni poznato..

0040 - Presednik Gay pokreta Srbije :)



Koji je ovo tip, tip isti a devojka druga.
http://party.elitesecurity.org/001/slike/0016.jpg
http://party.elitesecurity.org/001/slike/0071.jpg
http://party.elitesecurity.org/001/slike/0040.jpg



heheheheheh da li vidish dobro :o)))
[ Milos Vujovic @ 11.03.2002. 20:31 ] @
[/quote]
E nemo se vredjamo to su umetnicke slike :) A i uzput to mi je devojka !!!
[/quote]

Wups
Sorry man :)

[ Toni @ 11.03.2002. 20:32 ] @
Citat:
ventura:
0032 - Gojko gazi COM :)
0040 - Presednik Gay pokreta Srbije :)


e nije gojko nego sam ja
a ***o te predsednik gay pokreta u dupe :) :) odakle ti takve ideje?
[ Toni @ 11.03.2002. 20:35 ] @
Citat:
Smrt:
Citat:
ventura:
Komentari sa moje strane..

tj. ono sto je meni poznato..

0040 - Presednik Gay pokreta Srbije :)



Koji je ovo tip, tip isti a devojka druga.
http://party.elitesecurity.org/001/slike/0016.jpg
http://party.elitesecurity.org/001/slike/0071.jpg
http://party.elitesecurity.org/001/slike/0040.jpg




taj sam

ali nije to bre razlichita devojka
:)
to moje zlato Ivana :)
[ Toni @ 11.03.2002. 20:46 ] @
ali ovo mi je bilo najsmeshnije ;)
vip picture high quality:)

[ Verdana @ 11.03.2002. 22:17 ] @
Citat:
Miloje Sekulic:
Citat:
Verdana:
da se na leto pravi repriza ;)


Sto da cekamo do leta? :)

Miloje Sekulic


Zato što juna dolazim u YU, pa ću tada verovatno moći da prisustvujem tako lepom događaju. Nije fer da bas sve prođe bez mene...
[ torbica @ 11.03.2002. 22:28 ] @
Citat:
Toni:
ali ovo mi je bilo najsmeshnije
vip picture high quality


i meni je smesno
iskopace tebe bili
[ BobMarley @ 11.03.2002. 22:40 ] @
Citat:
Toni:
a ***o te predsednik gay pokreta u dupe :) :) odakle ti takve ideje?


... sa gay paradea :)
[ @ 11.03.2002. 23:21 ] @
DOBIJA 5 BAMBIJA KO POGODI KOJA JE OD OSOBA NA 0041 SLICI MUSKO A KOJA ZENSKO!
[ Ivan Tanasic @ 11.03.2002. 23:24 ] @
Citat:
visitor:
DOBIJA 5 BAMBIJA KO POGODI KOJA JE OD OSOBA NA 0041 SLICI MUSKO A KOJA ZENSKO!


Levo je ivand, a desno ne znam ko...

[ zakic @ 11.03.2002. 23:28 ] @
Ono pivo sporo hvata ali bilo je dobro, samo napred momci bilo je super a mislim da ce sledeci put biti jos bolje posto se sada vec svi kolko tolko znaju.
[ Serbian Fighter @ 11.03.2002. 23:55 ] @
SLEDECI PUT MRVA OD MENE DOBIJA BUREK ... KRALJU , pivo mi je lilo venema te noci i govorilo iz mene :)
Zao mi je sto ne rokoh dok sam govorio oko nagrade makakr jednom Ono iz mog potpisa , da vidim koliko vas je srba i naciionalista!
[ CorpseEater @ 12.03.2002. 00:08 ] @
Citat:
MoHicAn:

Citat:


Shta je na slici http://party.elitesecurity.org/001/slike/0085.jpg - ja nekontam ?


To ti je brate prava domaca SISA. Pardon PAR SISA.


hehehe - bash sam debil a i kome se ne bi desilo posle pregledane 84 slike u roku od pola sata - ali nema veze - svaka chast tipu koji je slikao (samo nemoj mohican da mi kazhesh da je i ovo tvoja riba) ?
Citat:

Citat:


Chija je riba na slici http://party.elitesecurity.org/001/slike/0104.jpg - taj je dechko stvarno srecjnik


To bih bijo ja. A da te pitam nesto el to ljubav na prvi pogled prema mojoj devojci ili ???


Samo da napomenem par stvari :

1. Uopshte nisam znao da je to ista riba na te tri slike o kojima sam govorio

2. Sad poshto znam mogu da kazhem da je ta devojka bila NAJLEPSHA te vecheri (koliko sam sa slika video) - kao shto negde rekoh - princeza - ona tigrica joj nije ni do malog prsta na nozi

3. Nije ljubav na prvi pogled nego jednostavno divljenje lepoti devojke (ne samo fizichkoj lepoti jer mi devojka deluje dosta pametno - i mislim da negreshim - bar ne mnogo) - i toliko o tome !

4. Da li je to Ventura osedeo od silnog berzanskog meshetarenja ?

5. Za Floyda - pa nije Floyde svako ko farba kosu u plavo - Eminem - evo ovaj pored venture je Metallica !

6. Odakle Nikola Pandilovicj tamo (slika 01) - zar se tu snimao Bingo ?

itd..

Koliko se meni chini (koliko je nagrada bilo) vi ste svi dobili bar po jednu nagradu ?
[ CorpseEater @ 12.03.2002. 00:13 ] @
Citat:
Smrt:
Citat:
CrAzYBoY_LuD:

Vidimo fino vam je bilo da ste imali nekakvih TIGRICA... ovo ono...
I da ona djevojka sto je na sliku sa Tigricom..... ona skroz lijevo E JES SE DOBRO OZNOJILA

http://party.elitesecurity.org/001/slike/0088.jpg


Ma to je malo vise stavila parfema.



Shto ste odvratni ljudi - sigurno je takva majica :>:> !
[ 01011011 @ 12.03.2002. 01:12 ] @
Najavite zurku malko ranije jedno dva mjeseca ranije, bice vise spoznora, a i onda mogu da uzmem of sa posla i da navratim iz Amerike, l da vidim sta ima u Jugi.
[ Zoran Rašković @ 12.03.2002. 02:39 ] @
Citat:
zakic:
posto se sada vec svi kolko tolko znaju.



pa sad... ne znamo se svi :o)

[Ovu poruku je menjao Judge Dred dana 11.03.2002 u 10:21 PM GMT]
[ ambimoustrous @ 12.03.2002. 02:57 ] @
Da i ja prozborim par reci o manifestaciji:
Zaista me iskreno raduje cinjenica da je zurka ispala cak bolja nego sto su mnogi ocekivali i cini mi se da se pokazuje da je Miloje Sekulic bio u pravu kad je predstavljajuci ovaj dogadjaj pisao o budjenju i samoorganizovanju cyber zajednice. Zasto mi se to cini vaznim?
Evidentno je da drzava i administracija nisu sposobni da daju preko potreban zalet napretku Interneta i ITC-a u nas. Ovu ocenu dajem na osnovu posmatranja izjava zvanicnika poslednjih meseci, iz kojih se jasno vidi da, iako postoje velika, preterana obecanja, u stvarnosti se malo sta desava.
Ova cinjenica prebacuje odgovornost delanja u pravcu jacanja IT sektora i sirenja edukacije o prednostima koje pruza Internet na ljude kojima je ova oblast na ovaj ili onaj nacin svakodnevni posao, profesija i prvenstveno, ljubav. Uspesnost ove zurke meni licno je uverljivo pokazao da postoji ogroman potencijal u ljudima koje u najvecoj meri pokrece entuzijazam. Siguran sam da je ovo samo pocetak jednog velikog i jakog pokreta koji ce pokrenuti neke stvari sa sadasnje, naizgled nulte tacke.
Verujem u nas!
[ Floyd @ 12.03.2002. 08:04 ] @
Citat:
CorpseEater:
5. Za Floyda - pa nije Floyde svako ko farba kosu u plavo - Eminem - evo ovaj pored venture je Metallica !


Ja samo kazem da izgleda ko eminem
A i otkud znam, nesto je pisao "I'm the real Shady" na IRC-u tako da...
[ Toni @ 12.03.2002. 08:08 ] @
Citat:
BobMarley:
Citat:
Toni:
a ***o te predsednik gay pokreta u dupe :) :) odakle ti takve ideje?


... sa gay paradea :)


na tri gay parade :)

Danko ne znam ja ko je doshao sa drugom a ko sa devojkom na zurku :)
[ Toni @ 12.03.2002. 08:10 ] @
Citat:
torbica:
Citat:
Toni:
ali ovo mi je bilo najsmeshnije ;)
vip picture high quality:)


i meni je smesno :)
iskopace tebe bili ;)


hehe reci sto je najacha lol :P
[ Zoran Rašković @ 12.03.2002. 08:22 ] @
Citat:


Danko ne znam ja ko je doshao sa drugom a ko sa devojkom na zurku :)



hehehe ukopa ga sad
[ MoHicAn @ 12.03.2002. 10:00 ] @
Citat:
CorpseEater:
Samo da napomenem par stvari :



1. Uopshte nisam znao da je to ista riba na te tri slike o kojima sam govorio



2. Sad poshto znam mogu da kazhem da je ta devojka bila NAJLEPSHA te vecheri (koliko sam sa slika video) - kao shto negde rekoh - princeza - ona tigrica joj nije ni do malog prsta na nozi



3. Nije ljubav na prvi pogled nego jednostavno divljenje lepoti devojke (ne samo fizichkoj lepoti jer mi devojka deluje dosta pametno - i mislim da negreshim - bar ne mnogo) - i toliko o tome !


Hvala u njeno ime na komentarima ....
Ma ok bre opusteno .... BTW ako ti neso znaci isla u matematicku i zavrsila odlicna/vrlodobra u zavistnosi od godina .


[ iNCUBUs @ 12.03.2002. 10:22 ] @
Citat:
Toni:

Danko ne znam ja ko je doshao sa drugom a ko sa devojkom na zurku :)


ko kaze da mu je Metallica samo drug? ;)
[ ventura @ 12.03.2002. 11:37 ] @
Citat:
CorpseEater:
4. Da li je to Ventura osedeo od silnog berzanskog meshetarenja :) ?


Ocelavio... Kamo srece da sam osedeo... Kazu, kad pocnes da sedis, ne opada ti kosa :)

[ Toni @ 12.03.2002. 11:40 ] @
Citat:
MoHicAn:
Hvala u njeno ime na komentarima ....
Ma ok bre opusteno .... BTW ako ti neso znaci isla u matematicku i zavrsila odlicna/vrlodobra u zavistnosi od godina.


i naravno ishla je samnom u odeljenje u dotichnoj skoli ;)
[ Toni @ 12.03.2002. 11:44 ] @
Citat:
iNCUBUs:
Citat:
Toni:

Danko ne znam ja ko je doshao sa drugom a ko sa devojkom na zurku :)


ko kaze da mu je Metallica samo drug? ;)



ma ja totalno necu da ulazim u detalje tudje
ali nevolim kada neko bez razloga i povoda ulazi u moje i to jos sa netachim tvrdnjama.
[ Kurko Dokolenko @ 12.03.2002. 13:16 ] @
Citat:
ventura:
Komentari sa moje strane..

tj. ono sto je meni poznato..

0040 - Presednik Gay pokreta Srbije :)

http://party.elitesecurity.org/001/slike/0040.jpg



Nema nista lose biti Presednik Gay pokreta Srbije, i u svetu ima predsednika koji su BISEKSUALCI. Drago mi je da vidim kao izgleda Presednik Gay pokreta Srbije.

[ Gojko Vujovic @ 12.03.2002. 15:33 ] @
Komentarisite svaku sliku pojedinacno ovde:

http://party.elitesecurity.org/001/

Uskoro jos 44 nove slike, samo da toni uradi thumbnails :)
Pozdrav
[ Artz @ 12.03.2002. 16:03 ] @
E stvarno ste ludi. Zao mi je sto nisam bio a i cini mi se da sa slika prepoznajem ljude sa kojima sam isao u srednju, a mozda i u osnovnu.
[ Aleksandar Marković @ 12.03.2002. 19:24 ] @
Citat:
Gojko Vujovic:
Komentarisite svaku sliku pojedinacno ovde:

http://party.elitesecurity.org/001/

Uskoro jos 44 nove slike, samo da toni uradi thumbnails :)
Pozdrav


Yo Gojko, a gde su video zapisi, inače već dadoh par comments
[ MaRaToNcI @ 12.03.2002. 22:21 ] @
Proradilo dva domena na VERAT-u od 10

www.junk.co.yu i www.mrva.co.yu

ostali javite se:)
[ Serbian Fighter @ 12.03.2002. 22:21 ] @
BiJo , prokomentarisao ... Jedva cekam ostalo a do tada...
:) SRBIJA DO ... pa zna se (:
[ VladoMNE @ 13.03.2002. 08:04 ] @
http://party.elitesecurity.org/001/slike/0071.jpg

Toni sto cackas dje ti mjesto nije

EEEEEE vazda li je zeljan SISE bio.... no neka kad mu se moze
uzgred ova ti prijateljica ima bijesne OKICE... da nije ova iz PG ? Ehhh ne vjerujem nebi se onda u ovako "provokativnim" pozavam slikala
[ emperor @ 13.03.2002. 08:34 ] @
Fino fino nema sta ........

pa kako sada stoji es sa hardverom
[ torbica @ 13.03.2002. 10:31 ] @
Citat:
emperor:
Fino fino nema sta ........

pa kako sada stoji es sa hardverom

Gojko verovatno zaboravio da postuje, negde ispod 4000 din je skupljeno, koliko ja znam
[ B o j a n @ 13.03.2002. 10:42 ] @
Citat:
torbica:
[ negde ispod 4000 din je skupljeno, koliko ja znam

To ti mislis L;)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))

mah, salim se ... to je sve casna rec, right mohican ?
[ UroS @ 13.03.2002. 12:07 ] @
za te pare moze da se kupi memorija al i to je nesto
[ MoHicAn @ 13.03.2002. 14:51 ] @
Citat:
B o j a n:
Citat:
torbica:
[ negde ispod 4000 din je skupljeno, koliko ja znam

To ti mislis L;)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))

mah, salim se ... to je sve casna rec, right mohican ?


Hm ne znam ja sam posle nasao neke pare po dzepovima .... fino mi pale za taxi
[ Toni @ 14.03.2002. 00:01 ] @
Citat:
Gojko Vujovic:
Komentarisite svaku sliku pojedinacno ovde:

http://party.elitesecurity.org/001/

Uskoro jos 44 nove slike, samo da toni uradi thumbnails :)
Pozdrav


uradio sam ;)
[ Toni @ 14.03.2002. 00:04 ] @
Citat:
CrAzYBoY_LuD:
http://party.elitesecurity.org/001/slike/0071.jpg

Toni sto cackas dje ti mjesto nije ;)

EEEEEE vazda li je zeljan SISE bio.... no neka kad mu se moze :)
uzgred ova ti prijateljica ima bijesne OKICE... da nije ova iz PG ? Ehhh ne vjerujem nebi se onda u ovako "provokativnim" pozavam slikala :)


kakva bre PG :)

nikakva bre inostranstva :)
btw razbolela mi se devojchica :(
[ L I L I T @ 14.03.2002. 03:24 ] @
Ono "PREZNOJAVANJE" na party-ju navelo me na ideju da bi ste sledeci put mogli da organizujete nesto tipa ... Miss mokre majice ali naravno nesto u drugacijem fazonu - riba koja se vise preznoji dobija ...... ;-)
A moglo bi i da se organizuje nesto poput Mister geek - najlepsi geek nad geek-ovima da i mi zenske malo masemo repom
[ Zoran Rašković @ 14.03.2002. 03:33 ] @
Toni, sta si uradio ? I gde su filmovi hehe
[ CorpseEater @ 14.03.2002. 03:43 ] @
Citat:
L I L I T:
Ono "PREZNOJAVANJE" na party-ju navelo me na ideju da bi ste sledeci put mogli da organizujete nesto tipa ... Miss mokre majice ali naravno nesto u drugacijem fazonu - riba koja se vise preznoji dobija ...... ;-)
A moglo bi i da se organizuje nesto poput Mister geek - najlepsi geek nad geek-ovima da i mi zenske malo masemo repom


Hehe - ko je po tebi Mister geek na ovoj zhuraji ??

Bash me zanima ?
[ L I L I T @ 14.03.2002. 06:41 ] @
Citat:
Judge Dred:
Toni, sta si uradio ? I gde su filmovi hehe



Da stvarnooooooo sta je s' tim filmicima?????
I te nove slikice????
Ima nas nestrpljivih ovde
Daj i nama malo da vidimo sto si ....

P.S. e ovo se zove forsiranje
[ L I L I T @ 14.03.2002. 06:48 ] @
Citat:
CorpseEater:
Citat:
L I L I T:
Ono "PREZNOJAVANJE" na party-ju navelo me na ideju da bi ste sledeci put mogli da organizujete nesto tipa ... Miss mokre majice ali naravno nesto u drugacijem fazonu - riba koja se vise preznoji dobija ...... ;-)
A moglo bi i da se organizuje nesto poput Mister geek - najlepsi geek nad geek-ovima da i mi zenske malo masemo repom


Hehe - ko je po tebi Mister geek na ovoj zhuraji ??

Bash me zanima ?


I mene bassss zanima . . .
ali bojim se da posle ne ispadne da sam i suvise pristrasna u izboru geek-a nad geek-ovimaaaa
[ max @ 14.03.2002. 09:19 ] @
E ljudi zao mi je shto nisam bio ali imao sam intervenciju u Zajecharu

Reche mi Toni da je bilo dobro...

Ajd Gojko reci sad shta treba za taj server da vidimo shta moze
da se nadje na lageru kod nas da uletim ja sa tim ako mogu...

btw "tigrica" i one dve iz COM-a nisu ni 5% od Ivane i Jelene...

[ torbica @ 14.03.2002. 12:25 ] @
Gojko je dodao jos 40-tak fotki.....
[ Serbian Fighter @ 14.03.2002. 13:52 ] @
EliteSecurity Party
[ nenamontiran materijal ] :: Bonafides, Subota 09. mart 2002 @ 22:00h


107 slika sa Žurke +bonus nekoliko video klipova, lista nagrada


TREBA DA SE SREDI I OVAJ DEO ... tj PRILAGODI PROMENAMA
[ Gojko Vujovic @ 14.03.2002. 13:52 ] @
max:

Trenutno je u AT kucistu sledece:

k6-2 nepoznata ploca i odgovarajuci procesor na 300 mhz, popunjena 3 podnozja za SDRAM i to 1x128 i 2x32mb, sto mu dodje 196MB sve skupa, i 2HDD-a, jedan 1.2GB (boot) i drugi 3.2GB, oba quantum.

Upgrade kucista je neophodan da bi se stavila neka nova ATX ploca, tako da je to prva stavka.. Kuciste, ploca i procesor...

Za dalji dogovor bih molio da me zainteresovane osobe kontaktiraju na mail :)

Inace na koju Jelenu i Ivanu mislis, reci broj slika?

[ MaRaToNcI @ 14.03.2002. 15:40 ] @
Citat:
MaRaToNcI:
Proradilo dva domena na VERAT-u od 10

www.junk.co.yu i www.mrva.co.yu

ostali javite se



Proradilo jos dva domena: www.theghost.co.yu i www.kontrol-inzenjering.co.yu
ostalo jos 6-javljajte se dok nisam kidnuo na odmor

KOMERCIJANI OGLAS: prodajem VIAGRU LIGHT - nije dovoljna da Ga digne za ONO, ali super izgleda u KUPACIM GACICAMA
[ Serbian Fighter @ 14.03.2002. 18:01 ] @
Pa poslao sam i mail i lepo sve objasnio i na drenik i na verat pa nista ni od odgovora ni do hostinga ni od vremena ...
Ajde odgovori sta je ... (btw ja sam Ivan Minic sa spiska)
[ torbica @ 14.03.2002. 18:05 ] @
Elem pogledajete
http://www.elitesecurity.org/tema.php?TopicID=7079
ZURKA U SUBOTICI
Mogu da obezbedim autobus Bgd-NS-Su i povratak posle zavrsetka Su-Ns-Bgd
autobus je odlican, ima 48 mesta i karta po glavi (povratna) bi bila 400 dinara.
Naravno Mozete da vidite da li ima sponozra za to.....
Mozemo da odemo da se zezamo i da prpmovisemo internet community i elitesecurity :)))))

Hajde da vidimo ko bi isao 100% da se prebrojimo...
javite se...

50% CENE NAJMA AUTOBUSA SPONORISE SUONLINE.NET - KARTA JE PALA NA 200 DIN
ajmo prijave...........


[ Smrt @ 14.03.2002. 21:34 ] @
Kakav je vozni park bio ispred bonafidesa, da nije neko dosao porseom?
[ Trunks @ 14.03.2002. 23:15 ] @
Citat:
Smrt:
Kakav je vozni park bio ispred bonafidesa, da nije neko dosao porseom?


hihihi :)
[ Toni @ 14.03.2002. 23:32 ] @
Citat:
Gojko Vujovic:
Inace na koju Jelenu i Ivanu mislis, reci broj slika?


ma na Mohikanovu i moju devojchicu :)
[ max @ 14.03.2002. 23:32 ] @
OK od mene imate DTK MIDI ATX 300W ...

Ma Tonijeva Ivana i Mohicanova Jelena...

mada i ova "Jelena" odozgo je mmmmmmmm

Citat:
Gojko Vujovic:
max:

Trenutno je u AT kucistu sledece:

k6-2 nepoznata ploca i odgovarajuci procesor na 300 mhz, popunjena 3 podnozja za SDRAM i to 1x128 i 2x32mb, sto mu dodje 196MB sve skupa, i 2HDD-a, jedan 1.2GB (boot) i drugi 3.2GB, oba quantum.

Upgrade kucista je neophodan da bi se stavila neka nova ATX ploca, tako da je to prva stavka.. Kuciste, ploca i procesor...

Za dalji dogovor bih molio da me zainteresovane osobe kontaktiraju na mail

Inace na koju Jelenu i Ivanu mislis, reci broj slika?


[ Miloje Sekulic @ 14.03.2002. 23:55 ] @
Citat:
torbica:
Gojko je dodao jos 40-tak fotki.....


Mohican nam je dozvolio da koristimo njegove fotke za izvestaj sa zurke

Ukoliko ne zelite iz nekog razloga da se eventualno pojavite na stranicama COM-a molim da nam do sutra predvece na mejl [email protected] javite broj fotke koju ne zelite da objavimo.

Postovanje
Miloje Sekulic
[ MaRaToNcI @ 15.03.2002. 00:35 ] @
Citat:
Serbian_Fighter:
Pa poslao sam i mail i lepo sve objasnio i na drenik i na verat pa nista ni od odgovora ni do hostinga ni od vremena ...
Ajde odgovori sta je ... (btw ja sam Ivan Minic sa spiska)


pa fino je navedeno da moras otici licno -sa licnom kartom, sto se verat-a tice, dostavio sam spisak vladimiru (koji je trenutno na CEBIT-u) ali devojka koja radi na prijemu je upoznata sa nagradama.
znaci moras otici u VERAT (ulica ferninandovog ubice) iliti gavrila principa, reci joj o cemu se radi, popuniti formular za hosting i co.yu domen(navedi bilo koju firmu) i potom se javi meni da aktiviram nalog
[ torbica @ 15.03.2002. 03:16 ] @
Culo se do Nisa......
----- Original Message -----
From: "banec" <[email protected]>
To: <[email protected]>
Sent: Friday, March 15, 2002 3:09 AM
Subject: Re: ZURKA 9.marta - utisci


>
> Zdravo, ja imam emisiju na radiju i voleo bih da prokomentarisemo
> malo ovu zurku putem telefona ako je moguce?
> Izvinjavam se sto se javljam posle zurke, ali imao sam probleme
> sa hardverom tako da mi racunar tek sada radi i tek sada sam video
> celu pricu o organizaciji.
> Inace, emisija ide na prvom i drugom programu Radio Nisa tako da se
> cuje dosta daleko po juznoj srbiji ;)
>
> Emisija se snima, pa bi bilo bi zgodno da se dogovorimo za sutra (tj.
> petak) ako je moguce, posto moram da zakazem montazu i sl. ;)
>
> Hvala na mogucoj saradnji ;-)
> > | |--.---.-.-----.-----.----. Bane Cvetković * banec ...
> | _ | _ | | -__| __| mailto:[email protected] (oo )
> -|_____|___._|__|__|_____|____|------ICQ#-70623348----ooO--(_)--Ooo-----
> ...Cannot open file "C:bwavedefault.tag"
>

....
[ max @ 15.03.2002. 07:24 ] @
Ma reci Luciji (mali plavi slatkish od sekretarice) da ti otvori to ili cesh zvati mene... hehhehehe


Citat:
MaRaToNcI:
Citat:
Serbian_Fighter:
Pa poslao sam i mail i lepo sve objasnio i na drenik i na verat pa nista ni od odgovora ni do hostinga ni od vremena ...
Ajde odgovori sta je ... (btw ja sam Ivan Minic sa spiska)


pa fino je navedeno da moras otici licno -sa licnom kartom, sto se verat-a tice, dostavio sam spisak vladimiru (koji je trenutno na CEBIT-u) ali devojka koja radi na prijemu je upoznata sa nagradama.
znaci moras otici u VERAT (ulica ferninandovog ubice) iliti gavrila principa, reci joj o cemu se radi, popuniti formular za hosting i co.yu domen(navedi bilo koju firmu) i potom se javi meni da aktiviram nalog

[ Serbian Fighter @ 15.03.2002. 15:20 ] @
Ok kraljevi ... bice www.BurekLand.co.yu ako bog da u ponedeljak , posto ranijene mogu , nsiam u BG
Hvala!
[ PsYhO @ 15.03.2002. 19:52 ] @

bilo je dojaja
ja lepo reko torbici da ce biti dosta riba ,a on mi nije verovao
dobio sam BSD i postacu haker jejee )))
nego neki ortak je dobio gajbu piva i porucio venturi avanturi da mu je kupio porcshe to mi je bilo najbolje
e a gojko se obukao ))))))
sav se utegao
to se nashe seljanke utegle u helanke (Bora djordjevic )
[ PsYhO @ 15.03.2002. 19:54 ] @
a torbica je jedini cestitao misici
sram ga bilo :)
[ PsYhO @ 15.03.2002. 20:02 ] @
E a jer moze neko lepo da nareze cd pa da se to lepo utopi?
[ SkociMis @ 16.03.2002. 21:24 ] @
Citat:
MaRaToNcI:
Citat:
MaRaToNcI:
Proradilo dva domena na VERAT-u od 10

www.junk.co.yu i www.mrva.co.yu

ostali javite se:)



Proradilo jos dva domena: www.theghost.co.yu i www.kontrol-inzenjering.co.yu
ostalo jos 6-javljajte se dok nisam kidnuo na odmor:)

KOMERCIJANI OGLAS: prodajem VIAGRU LIGHT - nije dovoljna da Ga digne za ONO, ali super izgleda u KUPACIM GACICAMA:)



I ja hocuuu svoj doooooomeeeeen!! :(
Sta da uradim???
Ivana B.
[ Sexual Predator @ 17.03.2002. 03:04 ] @
Citat:
CorpseEater:
Citat:
Smrt:
Citat:
CrAzYBoY_LuD:

Vidimo fino vam je bilo da ste imali nekakvih TIGRICA... ovo ono...
I da ona djevojka sto je na sliku sa Tigricom..... ona skroz lijevo E JES SE DOBRO OZNOJILA

http://party.elitesecurity.org/001/slike/0088.jpg


Ma to je malo vise stavila parfema.



Shto ste odvratni ljudi - sigurno je takva majica :>:> !


Ma BRE to je prala bluzu sa carapama, pa nije primetila da su carape pustile boju .
[ CorpseEater @ 17.03.2002. 05:16 ] @
Citat:
Sexual Predator:

Ma BRE to je prala bluzu sa carapama, pa nije primetila da su carape pustile boju .


E - bash ga sad pretera ...
[ Ozbiljna @ 26.03.2002. 22:31 ] @
Citat:

I ja hocuuu svoj doooooomeeeeen!!
Sta da uradim???
Ivana B.


Ako se sloze ljudi iz verat-a - ja cu da ti ustupim svoj domen

[ MaRaToNcI @ 26.03.2002. 22:54 ] @
Citat:
Serbian_Fighter:
Ok kraljevi ... bice www.BurekLand.co.yu ako bog da u ponedeljak , posto ranijene mogu , nsiam u BG
Hvala!


pa sto ne rece ovaj domen vec ti ja registrova www.burek.co.yu -izvor zaraze ako nije sa mesom:)
[ Serbian Fighter @ 26.03.2002. 23:00 ] @
Ja sam mislio da je burek.co.yu zauzet , ali posto nije , hocu njega :)
[ GirlScout @ 18.06.2002. 11:55 ] @
Citat:
Ozbiljna:
Citat:

I ja hocuuu svoj doooooomeeeeen!! :(
Sta da uradim???
Ivana B.


Ako se sloze ljudi iz verat-a - ja cu da ti ustupim svoj domen :)



sto ste fini .. otje jos neko mozda da ustupi domen .. al .. MENI ?:>>