[ bokerini @ 24.09.2004. 14:07 ] @
Prosle godine sam bio u Americi na studiranju(23god).Nisam studirao nego sam radio.Po povratku u jugu poneo sam nove garancije iz SAD.Otisao sam u ambasadu ali sam zabrljao i falsifikovao dokumenta.
Dobio sam dozivotnu zabranu ulaska u ameriku na ne useljenicke vize.(c6)

Da li neko zna da li imam neke sanse da ponovo udjem u USA.Imam kombinaciju da Americka drzavljanka dodje u jugu i da se uzmemo.
U Americi mi je rodjena sestra na studijama i namerava da tamo i ostane.Za 5-10 god. pozelecu da je posetim ili da vidim njene klince ali nikako necu moci i sama pomisao na to me ubija.
Ako neko nesto zna ?
[ VRider @ 24.09.2004. 14:44 ] @
Zenidba ti ne gine.
Ne znam da li bi pomogla promena imena i prezimena, eventualno uzimanje nekog drugog drzavljanstva.
[ bokerini @ 25.09.2004. 11:40 ] @
Nije problem da se ozenim.Nego da li ce me pustiti u SAD ako to uradim ovde.Plasim se da cu sve da uradim i puknem najmanje 10 000$ i ostanem ovde
[ markom @ 25.09.2004. 12:26 ] @
Možda ne bi trebalo da se mešam, nije moj život, ali čisto zbog drugih koji ovo možda čitaju.

O svemu tome je trebalo da razmišljaš pre nego ti je na pamet pala idiotska ideja da falsifikuješ dokumenta. Po meni, sad bi najbolje bilo da se okaneš ćorava posla (odlaska u Ameriku) i razmisliš šta ti je raditi da sledeći put ne moraš da dođeš u priliku da falsifikuješ dokumenta (škola, poslovno iskustvo, itd.).

Marko.
[ Ivan_BG @ 25.09.2004. 13:01 ] @
podnesi dokumenta za iseljenje u kanadu, pa ako te prihvate odes i posle 3 godine postanes kanadski drzavljanin i onda te bas zabole za zabranu.
[ bokerini @ 25.09.2004. 15:12 ] @
Hvala na savetima narode
[ caka81 @ 05.10.2004. 04:28 ] @
Necu da komentarisem tvoje prosle postupke jer je suvisno-ali nije bilo bas najpametnije to da radis...pazi Ameri ti vise nece dati vizu nikada,to da odmah znas....probaj sa nekom neutralnom varijantom-tipa radis na brodu i dobijes brodsku vizu i jednog dana zapalis u USA....ili odes u USA pod drugim imenom-uzmi pasos od neokga ovde-sve se to da srediti ako znas prave ljjude i tako sa cistim dosijeom nebi trebalo da te odbiju
u sakom slucaju srecno
[ ton_fun @ 05.10.2004. 04:58 ] @
iskreno... mislim da ako ti sestra legalno ostane u americi mozesh slobodno da racunash da ce da dodje makar jednom u narednih 5 do 10 godina... pa valjda bi joj do brata stalo toliko .. ne bi valjda dala da umresh od muke...