[ shoba @ 08.10.2004. 14:39 ] @
Negde na netu sam nabasao na sledece obavestenje:

:: UZIVO UTAKMICA NA NASEM RADIJU Zbog velike zainteresovanosti za gledanje i slusanje utakmice Bosne i Hercegovine mi smo se potrudili da Vam omogucimo slusanje direktnog prenosa utakmice koja pocinje 9 Oktobra 2004 u 20.00 po evropskom vremenu sada Vi sebi izracunajte u koje vrijeme pocinje. Kvaliteta radija ce biti 24 kps tako da svi mogu da slusaju ovu zestoku utakmicu.Za slusanje utakmice potreban Vam je WINAMP player kojeg mozete SKINUTI OVDJE i morate ga instalirati da bi slusali utkamicu.Ovaj direktan prenos ce moci da slusaju posjetioci koji uplate 5 dollara americkih , kvalitet radija mozete da poslusate OVDJE za sada emitujemo KALMAN RADIO preko naseg servera koji ce da prenosi direktan prenos utakmice. Svi posjetioci koji uplate za utakmicu dobice e-mail u kojem ce se nalaziti link gdje ce se slusati uzivo prenos utakmice mi cemo snimati citavu utakmicu da imamo za arhivu . Naprije Bosno i Hercegovinooooooooooooo POSLUSAJ KVALITET KOJI CE BITI KADA BUDE UTAKMICA KLIKNI OVDJE KLIKNITE OVDJE DA UPLATITE 5 $ ZA ULAZ NA RADIO SLUSAJTE KALMAN RADIO DOK CEKATE UTAKMICU MOLBA: Molimo posjetioce da ne cekaju zadnji trenutak da uplate za utakmicu jer zelimo i mi da gledamo ovaj veliki derbi.IDITE NA GLAVNU STRANICU OD NASEG PARTNERA WWW.EUROMUZIKA.COM ::

Hihihi, ne znam da li mi je smesnije ono "vi sebi izracunajte u koje vreme pocinje" ili "mi cemo snimati da imamo u arhivi" ili "molimo posetioce da ne cekaju"...

Nista, da im bar pozelimo da pobede (ne pise koga) kad vec "tolko volu".
Pozdrav!
[ toleander @ 08.10.2004. 14:54 ] @
kako da im pozelimo da pobede kad igraju protiv nas? :)))) dugo ocekivani turnir bosna i hercegovina - srbija i crna gora :)
[ shoba @ 08.10.2004. 15:56 ] @
Jel? Vidi se da ne pratim.

A i pisac ni jednom recju nije pomenuo protivnika.
[ Marenović Slaviša @ 08.10.2004. 17:43 ] @
A jel to turnir???
[ Nemanja Dubravac @ 08.10.2004. 18:49 ] @
Srbija i Crna Gora i Bosna i Hercegovina...

pa pogledaj koliko drzava ucestvuje :))