[ fanfon @ 25.11.2004. 14:59 ] @
Naslov kaze. Da li pijete samo jednu vrstu pica ili mesate vise vrsta. Pre koji vikend pomesao sam belo vino i pelinkovac i mogu priznati da nije lose.
[ BytEfLUSh @ 25.11.2004. 15:32 ] @
Ranije sam mešao, više ne.
Sad samo pivo.

Znam da sam jednom mešao vinjak (oko 3,5dl), pivo (3 piva - 1,5l) i vino (oko pola litre).
U tu kombinaciju ubaci i vutru, ali to naravno nije piće :)
[ Nabukodonosor @ 25.11.2004. 15:41 ] @
Mesam. Vodu i belo vino.
[ Slobodan Miskovic @ 25.11.2004. 16:01 ] @
Sinoc sam malo pomesao....

Dva Lava, 14 gin tonica, 1 stomaklija, 2 vodke (busene)....i bilo je super...
[ Bounty @ 25.11.2004. 16:13 ] @
naravno, viski i vodu (t<0C)
[ m4rk0 @ 25.11.2004. 16:21 ] @
Otkako sam se kod druga Stojketa razbio kao zver vise ne mesam pica. Popio sam u roku od 2.5 h 10 laskih (konzerva), 1l Johnny-a i na sve to pola litrache neke votke sumnjivog porekla i kvaliteta.I to sve u po bela dana (kad sam isao u 2 razred srednje) .Ehhh sta cini mladost.
[ fanfon @ 25.11.2004. 16:50 ] @
Pa ovde sve sami kapaciteti...A jel boli glava posle? Ja znam odlican lek za jutarnju glavobolju-pivski kvasac. Jedna kasicica toga i posle sat i po ko nov! Najbolji je bio onaj Belvit-S al ga vise ne proizvode.
[ Mitrović Srđan @ 25.11.2004. 17:55 ] @
eeeeee sine ;P ....kolko smo ja i drug popili rakije u roku od 3 sata nesmem ni da kazem ;P pomislice da nisam zdrav ;p.

eto sad sam mesao u subotu pivo i pelinkovac i ;( prskoh
[ fanfon @ 25.11.2004. 18:08 ] @
Za proslu Novu:vino(2l,pola crno, pola belo), lasko(4kom.), kajsija(2 casice) pa viski(3x2 na ex u 15 min). Vec u pola dva sam spavao. Kad samo pomislim sta sam uneo jeza me uhvati. Vise nikad takvu kombinaciju...
[ Milos Stojanovic @ 25.11.2004. 19:08 ] @
Citat:
STELLANOVA: Sinoc sam malo pomesao....

Dva Lava, 14 gin tonica, 1 stomaklija, 2 vodke (busene)....i bilo je super...

E malo si ga preter'o, a ?

Odgovor na pitanje: ne. Kada pijem žestoko (a to je retko) onda pijem samo jedno. Kada pijem pivo (a to je uvek ;), onda je samo pivo ;)
[ Slobodan Miskovic @ 25.11.2004. 19:11 ] @
Citat:
E malo si ga preter'o, a ?



Ne, sto? Nije to nista...
14*0.02l=0.28l ...casa i jos nesto malo... ;)
[ Milos Stojanovic @ 25.11.2004. 20:11 ] @
Aaaaa.... ako je 0.02 čašica, onda može :)

[Ovu poruku je menjao Bojan Basic dana 26.11.2004. u 13:27 GMT+1]
[ Slobodan Milivojevic @ 25.11.2004. 20:35 ] @
Uglavnom ne, ali desava se, (kad nestane vina, prelazim na piwo) :)

Znaci uglavnom volim da pijem cisto vino, belo ili crno, manje bitno, al volim da pocnem sa jednom casicom vodke. Od toga me nikad nije bolela glava, ali ako nestane vina, pa predjem na piwo, ujutro nisam covek.
[ m4rk0 @ 25.11.2004. 21:12 ] @
Kad vec spominjete pivo, boljeg druga od njega nemam. Dobro ajd...blood mi je bolji drug od piva . Shala...Elem, piva mogu piti kao zedna kamila vode. Ne bi da se hvalim ali kad sam bio prva godina srednje na ekskurziji (Nis, hotel "Ambasador") popio sam 35 limenki Haineken-a za ceo dan i celo vece. Mislice neko: pih, pa sta ti je tolika kolicina piva za ceo dan i celo vece, ali imajte u vidu : prvi razred srednje to je 16 godina ;-).
Nikad ne mesajte pica. Ili se rasturite od jednog ili bolje nemojte mesati...
[ blejim @ 25.11.2004. 23:28 ] @
heh ekskurzija i piva :) Znaci treci srednje ekskurzija u grcku u freeshopu kupio 40 konzervi fostersa i do dolaska do soluna to sve popio :) ali ajde to je je*eni fosters koji ipak nije kao nasa piva ;)

A sto se tice mesanja pica ......... ranije mnogo, ali bas mnogo, znaci kad god pijem uvek mesam, secam se prvog velikog odvaljivanja u zivotu, bilo je to flaja od manastirke onda uzmem eksiram jedno 2-3dl i uvatim da kombinujem u tu prazninu, pola deci loze, pola deci vinjaka pa malo starog brendija i pici, onda uvatim i do kraja veceri stucem celu liju tog miksa i da onda bar stanem nego ne uvatim da tucem po vinu. Da sam bar pametan bio pa da mi je to sluzilo kao lekcija da to vise ne radim ...... al nisam, nego sam se onda u srednjoj skoli trovao ceo prvi drugi treci, a bogami i dobar deo cetvrtog srednje. Jos ono u vreme 18. tih rodjendana, znaci treci srednje provalimo kako su shutersi ekstra dobri (guarana+votka) i onda samo po tome.

Medjutim krajem srednje sam se opametio, od tada samo pivo, crno vino, tekilu ili ako je neka bas bas dobra domaca radza i nista drugo. Kad pijem vino pijem samo vino, a kad pijem tekilu kombinujem s pivom al ne puno jel nema se kesha da se napijam tekilom :P a kad pijem radzu onda je samo radza, nju nikad nemesam zbog neprijatnih iskustava u proslosti :)

ali ipak u vecini slucajeva je to samo velike kolicine piva i nista drugo
[ Zikka @ 26.11.2004. 00:11 ] @
Nekada davno kada sam otkrio da sam otporan na alkohol sam znao da popijem litru votke i 10-15 piva za vece. To je bilo nekada. Sada vrlo retko pijem , kada to i uradim onda je to samo cisto vino. Naravno ne na prazan stomak.
[ flylord @ 26.11.2004. 00:29 ] @
Meni ovo lici na diskusiju za neko drustvance (manja grupa ljudi koji se druze), ali ne i za ES. A i tema nije nimalo konstruktivna.
Zakljucavam temu. SVe zalbe meni na PP ili na za to predvidjen forum.
Hvala na razumevanju