[ Bounty @ 04.12.2004. 14:41 ] @
zasta sluze chat animatorke? na nekom sajtu sam video konkurs.....
[ velkod @ 04.12.2004. 15:08 ] @
To ti je kao kada u kafani koja je u sustini rupa da bi razvio posao uzmes nekoliko dobrih riba za konobarice da animiraju goste. ;-)
Znaci chatuju i privlace ostale da se ukljuce u chat da bi bio popularniji.
[ Bounty @ 04.12.2004. 15:12 ] @
tako sam i mislio ali u cemu je kvaka tu zasto bi neko placao da bi glupavi chat bude popularan?
[ Davor Vlajkovic @ 04.12.2004. 17:41 ] @
Sajt je popularan --> Veliki broj poseta --> Dobro mesto za oglasavanje --> $$$
[ Miloje Sekulic @ 04.12.2004. 20:46 ] @
Služe da te navedu da ideš na neki sajt.
Fora je kao na chatu si sa ribom pa kad se primiš ona te navuče da pogledaš kao njene slike gde se baš slikala u akciji sa dečkom. I tako dalje...

Po meni je to vrsta spama

Miloje
[ Nabukodonosor @ 04.12.2004. 23:13 ] @
I eto ti jedna od konkretnijih primena zena.
[ bluesman @ 05.12.2004. 00:02 ] @
Citat:
Miloje Sekulic: Služe da te navedu da ideš na neki sajt.
Fora je kao na chatu si sa ribom pa kad se primiš ona te navuče da pogledaš kao njene slike gde se baš slikala u akciji sa dečkom. I tako dalje...

Po meni je to vrsta spama

Miloje


Verovatno ima i toga, ali to je totalno pogresna upotreba. Verovatno ste bili u nekim malo ekskluzivnijim hotelima (da ne spominjemo Club Med :-)) gde postoji grupa mladica i devojaka koji su placeni da animiraju goste. Nekima to zvuci kao "animir dama" medjutim to je pogresno shvatanje. Recimo, njihov zadatak je da na plazi startuju one koji su smoreni, kao "hajde da igramo odbojku" pa ih dovuku na teren za odbojku i igraju sa njim - nista vise od toga. Cilj je da gostu bude zabavno da bi dosao i sledece godine. Isto tako i u barovima startuju usamljene goste i caskaju sa njima, djuskaju u diskotekama... itd

E sada, zasto "(da ne spominjem Club Med)" ? Zato sto Club Med ima placene radnike ciji je zadatak recimo da startuju bakice i idu cak do seksa sa njima. Zato te bakice dolaze svake godine i trose hiljade dolara za nedelju - dve "odmora" u Club Med.

Chat animatori su ljudi koji vise na chatu i kada se neko pojavi zapocinju neki razgovor sa njima. Najgore sto moze da se desi je da dodjes na chat gde svi cute. Da se to nebi desavalo - animatori iniciraju razgovore.

To sluzi promociji sajta i nije nista nemoralno kako je ovde prestavljeno :-)

Na kraju, nema ni veze sa spamom, ali bas nikakve :-)
[ BobMarley @ 05.12.2004. 00:03 ] @
i di se jedan moze javiti na taj konkurs ?
[ Nabukodonosor @ 05.12.2004. 00:26 ] @
Da ne bi ti?
[ MilošV @ 05.12.2004. 00:43 ] @
Zbilja, ako se fino placa, nema veze kojeg si pola
Prijavis se pod nickom "tootsie" i svakog mjeseca "dvjesta keka u dzep"
[ BobMarley @ 05.12.2004. 03:01 ] @
normalno da bi .. daj ajde neka neko nabaci lin k jer na googlu slabo ima