[ Nabukodonosor @ 12.12.2004. 12:54 ] @
Konacno cemo moci da igramo PES4 preko mreze. Na ovoj adresi imate programce koje sluzi toj svrsi. Enjoy.
Bilo bi dobro da napravimo neku temu u kojoj bi ugovarali meceve i slicno.
Ne znam za vas ali kod mene su izmenjena sva imena stadiona i onih timova koji nisu imali originalna imena. Plus, najnoviji transferi. Mogli bi i vi ovo da uradite. Pozdrav svima.
[ ivander @ 13.12.2004. 23:59 ] @
ajde ako imas neki fajl koji mozes da posaljes da i meni budu sva imena prava
ili ima na netu neki vec gotov patch koji edituje sva neisparavno napisana imena (stadiona, klubova, igraca) ?
[ Nabukodonosor @ 14.12.2004. 01:32 ] @
Nisam 100% siguran da je to taj, ali imas ga ovde. Pazi, ja sam ih skinuo nekoliko, i SVI ce ti promeniti imena klubova, stadiona itd., ali samo jedan menja i dresove i azurira najnovije transfere. Mislim da je to ovaj koji sam ti dao. Skini pa pogledaj jel imaju grbovi i sponzori na dresovima engleskih timova. Ako nema, javi se.
[ ivander @ 15.12.2004. 00:00 ] @
skinuo sam, i izmenio mi je imena klubova i igraca, onih koji nisu bili licencirani
ali nema original dresova i grbova
a i pratizan ima nekoliko gresaka, pise ivic umesto ilic i nema nekoliko igraca iz ove sezone (petrovic, emeghara)
sve u svemu ovako je mnogo bolje nego po defalt-u igre, ali opet...
ako bi mogo da pronadjes koji je taj sa najnovijim transferima i dresovima :)
pozdrav
[ Bojan Basic @ 15.12.2004. 00:06 ] @
Nabukodonosore, ako se ne varam ti imaš dial-up konekciju, zar zaista misliš da ćeš uspeti njom da igraš mečeve preko net-a?
[ Nabukodonosor @ 15.12.2004. 00:25 ] @
@Bojan Basic
Pa u pravu si, ali se nadam da cu kao client moci da igram. Sta ti mislis?

@ivander
Onda to nije taj. Mada sam bio poprilicno siguran. Nasao sam koji je, ali ne znam odakle sam ga skinuo. Tacnije skidao sam ga kod drugara. Moraces da sacekas do sutra ili da ti posaljem na mail.
[ Bojan Basic @ 15.12.2004. 00:28 ] @
Mislim da nemaš teorijske šanse. U lokalnoj mreži - da.
[ Nabukodonosor @ 15.12.2004. 00:32 ] @
Moras da me razocaras, a? :-(
[ Bojan Basic @ 15.12.2004. 00:34 ] @
Uh, izvinjavam se, htedoh reći: "U svakom slučaju ćeš uspeti, čak sam ubeđen da ti se ni vreme na netu neće obračunavati dok igreš PES4, a telefonski račun umesto da se povećava će se smanjivati" :) Je l ti sad lakše? :)
[ Nabukodonosor @ 15.12.2004. 01:22 ] @
A stvarno? Al nemoj da me zezas! Jel stvarno mi se nece obracunavati impulsi? Tih pa to je super! A ja zbog toga nisam hteo da igram. Super. Odo' sad da probam.
[ Shoshone @ 16.12.2004. 08:55 ] @
Jel igrao neko PES4 u LAN-u?
Meni je u LAN-u, nekako dosta sporije?
Jel ima neko boljih iskustava?
[ ivander @ 16.12.2004. 22:00 ] @
e, nabukodonosor, jel si pronasao link za taj patch sa originalnim grbovima i dresovima za sve klubove?
ako nisi, mozes i na mail da mi posaljes....
[ aleksa74 @ 11.03.2005. 12:28 ] @
http://www.filefront.com/

Ima mnogo korisnih stvari, pach-eva itd
Tu sam nasao i pach za PES, samo ga jos nisam isprobao
I tezak je 98 MB, dakle ne moze na mail
[ Nabukodonosor @ 11.03.2005. 14:28 ] @
Sta donosi taj patch?