[ zoran0406 @ 18.12.2004. 19:38 ] @
Da li neko mozda ima, ili zna gde se moze nabaviti (ne znam kako da nazovem: emisija, reportaza, glupiranje) jednom recju suntavilo?
Prikazivalo se vise puta za vreme rata '99 na televiziji "Palma Plus" iz Jagodine, a radi se o grupi alkosa koji shatro cuvaju neki drveni mostic preko nekog potoka u okolini Jagodine. I naravno ne postoji ni jedna sekunda materijala koji traje oko 20min da nije maximalno smesna!
To ko nije gledao, taj ne znam zbog cega zivi!
Pozdrav!
[ Ramirez @ 18.12.2004. 23:40 ] @
Imam ja gomilu tih gluposti..... ali je sve to poveliko.... mada kada bi mi neko dao FTP ili negde da okacim... ne bi mi bio problem :)
[ Jorda @ 19.12.2004. 01:07 ] @
ma postoji gomila tih klipova ukljucujuci i gorepomenuto... preporucujem svakome ko nije gledao... ja imam 1gb+ klipova a postoji i vise, uglavnom sa jagodinske televizije

klipovi su poveci i vise ti se isplati da narezes negde ili prebacis nekako nego da skidas sa neta
[ S_Kid @ 19.12.2004. 01:41 ] @
Pa dobro ajde nek neko okaci, ima nas koji bi hteli i da skinemo...
[ superbaka @ 19.12.2004. 19:38 ] @
aman Tomo, zamoli nekog da te poveze sa nekim iz televizije da ti narezu, to je barem kod nas lako... :)
[ zoran0406 @ 20.12.2004. 13:22 ] @
Nisam u tim krugovima koji su bliski "Palmi +", na zalost!
U stvari na srecu! Nije vredan toga jedan obican snimak!
Pozdrav za zemljaka i komsiju!
P.S. Kako ti se svidelo u subotu u Fontani?
[ razlog @ 27.12.2004. 18:08 ] @
Zdravo! Ja imam sve te klipove> Travolta iz borce grede, Ziv Karadjordje, Shuntavilo, Policajac i deca i jos punk ku*ac. Cena diska je 100 dinara (uracunati i ptt troskovi). Koga zanima, neka mi se javi na mejl> [email protected]