[ Milos Stojanovic @ 20.12.2004. 01:18 ] @
Da li znate koja je najjeftinija kombinacija za odlazak (i povratak) u Toronto? Čuo sam da ima nekih jeftinih prevoza za ispod 400 EUR (povratna), ali nikako da to potvrdim negde. Spreman sam i da pedalam (ili plivam ;) do tamo, dakle uslovi prevoza nisu problem.
[ neetzach @ 21.12.2004. 00:15 ] @
Bila je neka jeftina promocija kod Maleva, ne znam da li su jos uvek konkurentni, ali uvek mozes da probas CSA, cini mi se da su oni najjeftiniji za sada. U svakom slucaju, odes u "Putnik" pa vidis sta imaju u ponudi. :)
[ Milos Stojanovic @ 22.12.2004. 15:49 ] @
Nadao sam se nekom konkretnom odgovoru :(
Neki link, nešto? Na ovom Malevu (malev.de ?) ima od Budimpešte, u listi gradova nema Beograd. Mada je od Budimpešte najjeftinija karta 34950 forinti (oko 145 EUR valjda). To mi je nešto sumnjivo jeftino.
[ Ivan Dimkovic @ 22.12.2004. 15:58 ] @
To mora da je neki last minute ili neka promotivna prodaja (poceli da lete tamo ili sta god) -

Sto se karata tice, tesko ti je dati neki savet za ubedljivo najjeftiniju jer se ti dealovi menjanju jako cesto i zavise od vremena / lokacija i duzine ostanka.

Ako imas tu prednost da mozes da ides kad hoces - juri last minute karte preko poznatih last minute sajtova - mada razlika za Toronto i nije neka u odnosu na regularne cene, ali moze da se desi neki fin dil.

Ako ne - kreni sledecim algoritmom:

- Gledaj reklame avio kompanija po novinama, internetu i sl - obicno imaju promotivne ponude ili sezonska snizenja koja mozes da ukacis - tipa British Airways moze da da specijalnu promotivnu cenu za let Beograd-Toronto preko Londona...

- Raspitaj se kod par lokalnih travel-agenata sta mogu da ti ponude i po kojoj ceni, oni u principu najbolje znaju da uklope nesto ejftino.

- Pretrazuj po datumima na www.expedia.com, www.flug.de i sl... radi uporedjivanja cena i ruti