[ SBSL @ 20.12.2004. 21:28 ] @
Jer ste culi mozda onu pesma.. Nije Ana, nije Marija od D. Polumente.. Skinuo je muziku od Antonio Remosa, onu KARDIA MOV...

Pa ovo nema nigde.. Evo sad ga gledam na PINK-u, i cudim se.. Sve sam video ali ovo.. Nemam reci..
[ m4rk0 @ 20.12.2004. 21:33 ] @
Ajde sto je plagijat nego slusajte samo reci pesme mislim strasno...BTW Kardija je zakon pesma ( u originalu naravno ! )
[ misko2004 @ 20.12.2004. 21:47 ] @
A bas sam hteo da stavim temu o ovome
Nije Ana nije Marija vec je Ana Marija!
Mislim kako je "pesma cool"!!! Mi Srbi bas umemo da napravimo super muziku!!!
Woooow kako je cooooool!!!
Taj pevac je super!


p.s. sarkazam je cudo

[Ovu poruku je menjao misko2004 dana 20.12.2004. u 23:01 GMT+1]
[ drdrksa @ 20.12.2004. 21:50 ] @
Uzas ... Samo mi nisu jasni oni koji to slusaju ... a ima ih podosta ....
[ misko2004 @ 20.12.2004. 21:52 ] @
Pa svi koji slusaju TAKVE PESME su Pink fanovi!
Ja nemam nista protiv Pinka (" ") ali u poslednje vreme smaraju sa pesmama i sa svim ostalim,pogotovo sa Grand Showom i Lav pivo reklamama!
[ BytEfLUSh @ 20.12.2004. 21:58 ] @
Ja sam Pink fan, a opet ne slušam te stvari. Sviđa mi se "Get This Party Started", "Family Portrait", "Just Like A Pill", ... :p
[ m4rk0 @ 20.12.2004. 21:59 ] @
@misko2004
Istakni na postu "sarkazam" mislice neko da ti stvarno obozavas Dadu...
[ m4rk0 @ 20.12.2004. 22:02 ] @
I ja sam Pink fan, ali sam morao da im difejsujem sajt...salim se
[ misko2004 @ 20.12.2004. 22:04 ] @
Ma kakav Dada
Trebali bi malo da pustaju strane muzike a ne samo nase!
A na nekoj emisiji (valjda nesto o muzici,nemam pojma) kao na spici pustaju neku stranu muziku sve ono znas...kad ono oni mislim ono stvarno
A tek je VELIKI HIT KAD JE DOSLA ONA GRASIJA,ZLOBNICA,KAKO SE VEC ZOVE MAMU JOJ *E*E*M!!!
KAKO STRAVA PEVA ZENA PA NEVIDJENOO!!!
I kao ona tapse uz Haris Dzinovica,a na licu ima neki kiseo osmeh

p.s. sarkazam do daljneg
[ BytEfLUSh @ 20.12.2004. 22:11 ] @
www.pinkspage.com je bio difejsovan? :p
[ misko2004 @ 20.12.2004. 22:18 ] @
Hehe
Pink malo preteruje sa politickim razgovorima,puno puno puno i jos puno puno reklama,PUNO spanskih serija koje zaglupljuju ljude (aj ako nema sta da radis pa odgledas predivne ljubavne cari RUBIna) al preterase.

I tako
[ Deluxer330 @ 20.12.2004. 22:23 ] @
Sta ce te to je nas SRPSKI MENTALITE .
Bar pola mog odeljenja u skoli pevaju ta razna g**** , A tu navedenu pesmu sam cuo i nemam komentara.
[ Stefano @ 20.12.2004. 22:32 ] @
Jao ljudi,sinoc sam se nesto smorio i oko 3 ujutru ukljucio liniju i pretrazivao malo tuner.Nadjem ti je na 88 koma nesto ili 89 koma nesto neki ciganski radio sa RDS-om(Khrlo romengo ili tako nesto).Bilo mi je bruka slusati ciganske narodnjake,i jos na RDS-u non stop vrte poruku "Svim vernicima ekipa Khrlo romengo radia zeli srecnu slavu Sv.Nikola"
[ Nabukodonosor @ 20.12.2004. 23:19 ] @
A sta ste vi ocekivali od Polu Menta?!? Ustvari, on je CEO Mento! A pesma ti je hit nevidjeni! Znam gomilu klinaca od 18-19-20 godina (pa to vise i nisu klinci) koji se odusevljavaju njim i njegovim bratom! Idol im je! A jeste li videli gde je stavio mindjusu...hehe...kakav kreten! A ona riba je nesto kao DJ, a? Smejao sam se pola sata kada sam video.
[ veseliz @ 20.12.2004. 23:55 ] @
Samo ste zaboravili sto Dado nije Srbin, nego Siptar! Zar ne??

A peva covek svaka mu cast! (nije sarkazam)
[ veseliz @ 21.12.2004. 00:04 ] @
I jos nesto,
i riba ima isto mindjusu! A letosa sam ih upoznao zajedno slucajno, jer je riba drugarica od moje drugarice! I izglda ko zmaj samo sto je bila u 9. mesecu, i porodia se, znaci nege u avgustu, (ko bi reko). Inace zive zajedno, ona mu dodje kao zena :)))) !

a pesma je s*****
[ Nabukodonosor @ 21.12.2004. 00:46 ] @
Citat:
veseliz:A peva covek svaka mu cast! (nije sarkazam)

Ma ojeba!
[ SBSL @ 21.12.2004. 01:06 ] @
Citat:
BTW Kardija je zakon pesma ( u originalu naravno ! )


Potpuno se slazem sa tobom..


Citat:
A ona riba je nesto kao DJ, a? Smejao sam se pola sata kada sam video.


Da, da to sam zaboravio da napisem.. ja sam se takodje smejao.. nemam reci, DJ he he he he (ali je riba strasna (mislim na izgled))...
[ aantsas @ 21.12.2004. 12:36 ] @
Tarmi Ricmi je ipak neprevazidjen!

Najjaca scena je bila kad se pre nekoliko godina
pojavio u nekoj emisiji na Pinku
u obucen od glave do pete u lakirani koznjak sa sve trakom na glavi,
ko da peva za Village People!

Tad kad nisam rikno od smeha...

Jos ga voditeljka onako poluposprdno posle pita -
ko vam vodi racuna o imidzu?
Zena, kaze.

Idi, reko, onda uzmi shotgun i ubij je na mestu!

Strasno!
[ ton_majstor @ 21.12.2004. 13:04 ] @
Da li ste provalili da je di-dzejka pushtala "mat" na gramofonu! Rekoh, pa zar ne nadjoshe neku staru plocu, tek da devojcica ne upropashtava igle na tom krshu od TT. A i reakcije joj bejahu SPOOORE, tj, out-of-sync. Verovatno je nocas bila IN-SYNC! Ma sramota, taj GRAND-FORD-KAFA-BRENA-TENIS-BOBA-BATINE-SHAMARI-OTMICE sistem vrednosti je DNO DNA! Shako uzme ono u shaku, pa polumentalno odshljaka.... A tek Shakira.... hahhhahahhaaahah!
[ misko2004 @ 21.12.2004. 13:13 ] @
Ne,a samo ne razumem kako moze to tako,to je Grand produkcija i tu treba da budu narodnjaci (ne mora zestoki) a ne ovo ukradeno koja je vec vrsta muzike,ali sigurno nije narodna.
Sta ce mu DiJejka,majke ti?
World is going CRAZY
[ Mitrović Srđan @ 21.12.2004. 14:43 ] @
ja obozavam saku ima fest pesme ali ovo je sprdnja ne znam kako je pristao da peva ovaj shit
[ Bojan Basic @ 21.12.2004. 14:58 ] @
Možda zato što to nije Šako :)
[ veseliz @ 21.12.2004. 15:23 ] @
Znate sta je najgore??

To sto su oni postigli sta su hteli! A to je, ako niste primetili, da smo svi mi to gledali, i to sa punom paznjom!


I sad kao nesto pljujemo....
[ Bojan Basic @ 21.12.2004. 15:30 ] @
Ja uvek gledam Grand Show, tako da nisam ni ovaj propustio :)
[ Slobodan Milivojevic @ 21.12.2004. 15:34 ] @
Ma ja sam cuo na grand show-u kako neka tamo ne znam ni ja koja je peva pesmu koja ide nekako ovako: "Ti imas cerku, ona je zensko", mislim koji debilizam, pa nije valjda da je svet tolko siznuo, da postoje i muske cerke , mada kad je grand u pitanju, nista nije nemoguce

Smejao sam se pola sata kad sam to cuo, tako da ovo sa 1/2mento(l)om nije nista strasno
[ Bojan Basic @ 21.12.2004. 15:42 ] @
Aha, to ti je Zlata Petrović :)
[ Nabukodonosor @ 21.12.2004. 15:50 ] @
Auuuuu Bojane.....

Citat:
blood: ja obozavam saku ima fest pesme ali ovo je sprdnja ne znam kako je pristao da peva ovaj shit

Ma i on je strasan. Mislim da ova zemlja tone sve dublje i dublje. Kada ima ljudi koji obozavaju Saka i prijatelje...ne znam sta da kazem...kada ljudi nisu pametni da za sebe izaberu dobru muziku, kako ce u zivotu da donesu neku tezu odluku na pravi nacin?! Kako ce izabrati neke vaznije stvari?!

A znate sta je meni licno najzalosnije? Kada se ljudi nesto zgroze i kazu "ma ja ne slusam narodnjake", a ja ih pitam "pa dobro, a sta slusas" i debil pocne da mi nabraja neke super zvezde City produkcije, tipa Sako PoluMento, njegov debilni burazer,....evo, stao mi mozak i ne mogu nikoga vise da se setim...ali shvatate...ne slusa narodnjake, ali slusa kao neku "zabavnu muziku" koja je 10 puta debilnija od narodnjaka. Mislim...Sako...O Boze...
[ Pirossi @ 21.12.2004. 15:59 ] @
Citat:
Bojan Basic:
Aha, to ti je Zlata Petrović :)

He, he. Što ti je (pravi) poznavalac!

Mene kod tog Šaka (Šakoa, Šakua... kako li se menja) nervira to njegovo (umetničko) ime. Mislim, kako može neko da se zove tako.

Ali to pali. Uz njegove pesme ne izostaju kolektivni orgazmi po raznim prčvarnicama Srbije koji neki nazivaju i diskotekama. A mene su gledali kao bolida što sam bio totalno happy kad se lokalni DJ razboleo a ja nagovorio šankera da pusti par stvari od Stonsa i B.B. Kinga. Ja više i ne znam šta su prave vrednosti - SRBIJA!
[ Mitrović Srđan @ 21.12.2004. 16:03 ] @
@pirosi ...a ja da odem u diskoteku i slusam to sto si naveo ???/ jedino kad ocu da udjem u depresiju.mislim daj bre ko to slusa kad izadje bash bih voleo da znam.kao ribe ce djuskaju uz to omg ;p.uzas ok sednes kuci i slusas ali izadjes u pustis to ;p kukuuuuu ;p
[ m4rk0 @ 21.12.2004. 16:12 ] @
Kad vec pominjete stonse i taj period, skoro sam cuo (kakve li ironije - bas na pinku ) mnogo dobru (preradjenu) stvar od Beatls-a...neki mnogo dobar remx...zna li neko o cemu je rec
[ aantsas @ 21.12.2004. 16:28 ] @
Ko sme da tvrdi da Grand Show nije emisija iz kulture
kad u njoj nastupaju i balerine!
[ HerQl @ 21.12.2004. 16:32 ] @
e jel neko nabavio onaj mp3 gde su "domaci pevaci" obradili strane pevace (tipa rammstein-stoja...)?
[ Pirossi @ 21.12.2004. 16:50 ] @
Citat:
blood:
@pirosi ...a ja da odem u diskoteku i slusam to sto si naveo ???/ jedino kad ocu da udjem u depresiju.mislim daj bre ko to slusa kad izadje bash bih voleo da znam.kao ribe ce djuskaju uz to omg ;p.uzas ok sednes kuci i slusas ali izadjes u pustis to ;p kukuuuuu ;p
Ček, ček... ne razumem. Jel đuska moguća samo uz TUBC, TUBC ritam?

Vidim da ne poznajeđ opus Stonsa ali oni imaju opasne stvari, što za đusku što za stiskavac

Satisfaction, Jumping Jack Flash, Sympathy For The Devil (čini mi se da za ovu ima i neka modernija verzija sa bržim ritmom), Rip This Joint etc, etc.
E ako uz ovo ne može da se lepo zaigra u diskoteci i još bolje provede onda ja nemam pojma o čemu pričam.

Depresija samo uz Stoju&3ziliona snešnih umetničkih imena.
[ UroS @ 21.12.2004. 17:01 ] @
Shvatite da ste vi ti koji su u manjini(ne slušam ja ovakvu muziku nego čisto kažem da se zna).
[ ACA-zemun @ 21.12.2004. 19:15 ] @
EJ BRE,BRE,BRE dok vi ovde raspredate shuplje price taj SHako i taj njegov Dado trpaju lovu u dzep obema rukama i nemogu da je natrpaju kolko zaradjuju od tih svojih obozavatelja.Mislite malo i na taj nacin. Ne pevaju oni to sto vole nego sto lopatama zgcu lovu.P.S Ne samo njih dvojca nego svi ti BUZDOVANI.
[ misko2004 @ 21.12.2004. 19:29 ] @
Nek svako slusa sta oce i tako nek bude
Al kako je glupa pesma
Al ajde necu da vredjam,mozda za VECINU ljude,talentovanog pevaca...
[ Slobodan Milivojevic @ 21.12.2004. 23:19 ] @
Neznam, mozda je to zato sto imam starijeg burazera, ali nekako mislim da su njihove zurke bile kud i kamo bolje od danasnjih. Danas, ako se ne uroljas ko svinja propisno, nisi se proveo. :(

A kad se vec uroljas onda i nije bitno sta slusas, zar ne?

Kad pustim nesto iz 80-ih i to bas neku dobru stvar, uvek se nadje neko ko ce da kaze sta si to pustio. A ja mu kazem, de malo slusaj muziku!

Znam da smo se jednom sakupili 10-ak nas i napravili zurku bez narodnjaka, i bas nam je bilo fino. Al tako nesto je tesko izvesti u danasnje vreme.
[ djdrale @ 22.12.2004. 00:18 ] @
Ja najvolim Pepu Vidovica!!!
Kako je gejast!!! To jos na TV-u nisam gledao. Da mu vidite pokreta, a tek glas.
Inace ako neko zeli da downloaduje njegovu stvar samo da kazem da se ta dobra stvar zove Srcelomac(hahahaha - kakav idiot).

Pozdrav
[ dexxx @ 22.12.2004. 01:10 ] @
, kad smo vec kod muzike, provalio sam da gomila ljudi na Palmi trazi preko sms-a da im rezija pusti Gloriju i Aziza. Jednom sam se zainatio...reko' , da vidim sta je to... totalno ludilo... Prvo ne znam na kom jeziku pevaju (bugarski, rumunski, 'bem li ga)...drugo, ta Glorija izgleda klasicno namontirano...a Aziz...ko nije video neka pokusa da zamisli debelog lika sa bradom, utegnutog u neku kozu, obucenok k'o zena sa full sminkom...ne znam kakva je pesma, al' sam umro od smeha...cim nahvatam spot ponovo, bacicu ovde screenshot...
[ blejim @ 22.12.2004. 02:44 ] @
heheh imali su vatrogasci par godina u nazad slicnu stvar, tekst je isao otprilike ovako : "zovite me dzon, zovite me vejn, al ja sam ustvari mister dzon vejn" heheh samo sto je razlika sto je tim likovima svaka pesma bila parodija to i jeste bila njihova poenta, a taj sako to peva mrtav ozbiljan hehehe zhasu
[ HerQl @ 22.12.2004. 07:06 ] @
da stari dobri vatrogasci. Jel ima neko njihov mp3???
[ techtris @ 22.12.2004. 09:14 ] @
Nemojte (mnogo) da vređate Šaku, iz pouzdanih izvora bliskih Grand cirkusu čujem da se čovek sprema za proboj na inostrano tržište, pod umetničkim imenom Hand Halfmint.
[ m4rk0 @ 22.12.2004. 10:07 ] @
...and now, ladies and gentlmen, only for you:Hand Halfmint and song: procuration
>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>NOISE<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<
[ garabin @ 22.12.2004. 11:12 ] @

Sta da vam kazem dragi prijatelji sa ESa. Po meni i to treba da se nadje na TVu.
Jedan moj profesor je govorio: "Ne mozes upoznati kulturu dok dobro ne upoznas subkulturu."
[ dusty @ 22.12.2004. 14:09 ] @
Citat:
da stari dobri vatrogasci. Jel ima neko njihov mp3???


Hehe, ne pravi se ... imam njihov album na mp3.
Ako je Šako Polumentol umetnicko ime, kako glasi njegovo pravo ?

BTW do pre dva meseca sam mislio da je to Shako Poluneshto, neka zahebancija, interna shala stink generacije, nesto na shatrovackom ... dok nisam video plakate za neku svirku. Covek se bez blama zove kako se zove, cak se jos hvali time
[ Slobodan Milivojevic @ 22.12.2004. 17:10 ] @
@ dexxx

Kad već spomenu azisa i gloriju, nije me mrzelo da proceprkam po diskovima i da nađem pesme od njih, hitove prošlog leta.

Našao sam na netu i tekstove, i kako - tako ih preveo sa bugarskog jezika.

http://dhost.info/fissoft/es/tekstovi.html

A ko hoće pesme u .ogg formatu, nek mi se javi na pp. (kvalitet nije nesto, i svaka je oko 1.5MB)

Ne razlikuju se komšije bugari mnogo od nas.
[ djordje @ 22.12.2004. 22:45 ] @
niste culi pesmu "Krk u bulju"....

ansambl Braca Bez Gaca
[ banom @ 22.12.2004. 23:31 ] @
Dobro "Braca bez gaca" i idu da pevaju zaje*anciju.

Cuo sam da ima na Renomeu (Bijeljinska izdavacka kuca), pevaljka koja peva pesmu: "...Ja te volim, a ti mene C!..." UZAS
[ djordje @ 23.12.2004. 00:54 ] @
Citat:
"...Ja te volim, a ti mene C!..."



Sta?
[ dexxx @ 23.12.2004. 11:14 ] @
@ djordje:
C - zvuk koji dobijes kad "coknes" jezikom i nepcem (kad hoces da kazes NE ali te mrzi...kazes samo C)
Ludilo, a?..... "ja te volim, a ti mene C"
moracu da nadjem ko peva tu pesmu...
[ djordje @ 23.12.2004. 12:02 ] @
Kad nadjes, javi. Skupljam takve gluposti
[ misko2004 @ 23.12.2004. 12:42 ] @
Hahaha,C zvuk
Zato se valjda kaze sta Cokces??
[ banom @ 23.12.2004. 12:55 ] @
Citat:
dexxx:
C - zvuk koji dobijes kad "coknes" jezikom i nepcem (kad hoces da kazes NE ali te mrzi...kazes samo C)


Bas to! Videcu da se raspitam ko peva, ako nadjem javicu.
[ aantsas @ 23.12.2004. 13:21 ] @
Ccccccccc!
[ Silencer @ 23.12.2004. 15:32 ] @
E bre sta fali pesmi ANAMARIJA od dado Polumente?
Pesma je bas do jaja, kladim se da se pola beograda lozi na tu pesmu i ne samo pola Beograda nego cela Srbija slusa te danasnje turbo folk pop pevace sto kradu pesme itd. Pa majko mu odes na rodjendan zurku ne znas ni jednu stranu samo nase znas da pevas kad se napijes.

Ma to je sudbina i nije magijaaaaaa. Osecam se kao beba pocinjem da volim :)))))
Nije ana nije marijaaaaaaaaaaaa......
Bla bla bal reci su smesne ali je do jaja kad si pijan i na zurci 18 rodj :) Pa zamisli onda kad ti puste Ludilo ono (a ona igra vrti se kao cigra) kad pocnu flase da lete na sve strane, pa plus posle puste npr. Sanju Djordjevic i pesmu ti zaplakaces na mojoj strani kreveta i kad svi popadamo dole, pa odvali Radeta Lackovica - Da ima ljubavi ili npr Mina - Stariji covek doduse ovo mi vise lici na neku najgoru kafanu a kao slag na tortu puste Indiru Radic - Moj zivote i posle Aco Pejovic - Ma samo opusteno opusteno..... E sad DJ-u se smuci i promeni na najgoru komercijalu Van Helden - My My My i leti mu flasa u glvu direktno.

Aj pozdrav. :)
[ HerQl @ 23.12.2004. 16:30 ] @
svi smo mi pomalo punkeri!!!
[ Silencer @ 23.12.2004. 17:53 ] @
Ma ne moze se bez narodnjaka :)
[ Walker @ 23.12.2004. 17:59 ] @
Pa ovo nije narodnjak.Ovo je ukradeno sran*e
[ desperado @ 23.12.2004. 18:04 ] @
Nemojte da mi dirate Pink Televiziju tako Vam Boga.
Mogu samo da kazem *ebe mi se za Acu Lukasa.

P.S. Radim na Pinku i mogu da kazem da su me dobro platili.
[ Pirossi @ 23.12.2004. 19:42 ] @
Citat:
Silencer:
E bre sta fali pesmi ANAMARIJA od dado Polumente?
Pesma je bas do jaja, kladim se da se pola beograda lozi na tu pesmu i ne samo pola Beograda nego cela Srbija slusa te danasnje turbo folk pop pevace sto kradu pesme itd. Pa majko mu odes na rodjendan zurku ne znas ni jednu stranu samo nase znas da pevas kad se napijes.

Ma to je sudbina i nije magijaaaaaa. Osecam se kao beba pocinjem da volim :)))))
Nije ana nije marijaaaaaaaaaaaa......
Bla bla bal reci su smesne ali je do jaja kad si pijan i na zurci 18 rodj :) Pa zamisli onda kad ti puste Ludilo ono (a ona igra vrti se kao cigra) kad pocnu flase da lete na sve strane, pa plus posle puste npr. Sanju Djordjevic i pesmu ti zaplakaces na mojoj strani kreveta i kad svi popadamo dole, pa odvali Radeta Lackovica - Da ima ljubavi ili npr Mina - Stariji covek doduse ovo mi vise lici na neku najgoru kafanu a kao slag na tortu puste Indiru Radic - Moj zivote i posle Aco Pejovic - Ma samo opusteno opusteno..... E sad DJ-u se smuci i promeni na najgoru komercijalu Van Helden - My My My i leti mu flasa u glvu direktno.


Bože. Ovog Silencera treba ućutkati :)
[ BytEfLUSh @ 23.12.2004. 19:50 ] @
Citat:
Silencer: Pa majko mu odes na rodjendan zurku ne znas ni jednu stranu samo nase znas da pevas kad se napijes.


Ne, zapravo, od domaćih znam jedino da pevam Van Gogh, Čorbu, Prljavo Kazalište, Bijelo Dugme i ne znam, možda sam nešto propustio.
Od stranih mogu nabrojati sigurno 30-40 PUTA više pesama koje znam da pevam. Ako baš puštaju neku domaću "muziku" iz žanra "debilno", a ja sam baš gadno pijan, možda ću i pokušavati nešto da pevam, ali bi se to uglavnom svodilo na mumlanje pošto nemam pojma kako idu reči, niti želim da znam. Reči stranih pesama se mogu setiti bez obzira na količinu alkohola u krvi.

E sad ako je u Beogradu stvarno toliko strašno kao što kažeš... Da svi to slušaju... Hmm pa ne znam šta da ti kažem...
[ misko2004 @ 23.12.2004. 20:42 ] @
Pa normalno da pola Srbije slusa to kad su mladi i zele da budu "IN".
Evo ja sam mlad (90 godiste) pa ne slusam to a skoro svi iz moje skole slusaju to.
Te pesme su jadne,imaju dobar "ritam" i lako ulaze u glavu pa ih zato i volis i pevusis...
[ dexxx @ 23.12.2004. 22:40 ] @
Pa sad, da li pola Srbije slusa turbo-narodnjake je vec pitanje za diskusiju. Mada, verujem da niko nema (niti moze imati) tacne podatke o tome. Stvar je po mom misljenju u sledecem: to sto su te pesme "pevljive" i sto imaju ritam koji "ulazi u glavu" ne znaci da ih zato ljudi slusaju... Slusaju ih zato sto vole tu vrstu muzike. Bez obzira koliko narodnjak bio zarazan i ulazio u usi, to me moze samo naterati da zapamtim neke reci ili deo refrena (ako ga cujem cesce) ali me ne moze naterati da tu pesmu saam pustim i odvrnem do daske. Takodje, mnogo zavisi i od toga u kom se drustvu covek krece, sa kim se druzi, da li mu je muzika dostupna samo preko Palme, ili moze i da cita o njoj, kupuje diskove, prica sa ljudima... Isto tako, iz mog licnog iskustva znam da ljudi koji na pitanje "sta slusas?" odgovaraju "slusam sve" ustvari slusaju narodnjake. Sad but true.
I sto se tice zurki...ne mora zurka da uspe kad svi pijani bauljaju uz Sabana i Cecu. Moze i uz neku drugu vrstu muzike da se covek otkine od provoda.
[ Silencer @ 24.12.2004. 00:54 ] @
Citat:
Pirossi: Bože. Ovog Silencera treba ućutkati :)


Pa pravo da ti kazem ne znam ni ja sam sto je meni nick Silencer :) Valjda zato sto sam mnogo cutljiv ili tih :)
[ vertex @ 24.12.2004. 15:58 ] @
Ma ja bi sve one sto pevaju narodnjake "uza zid pa metak u celo" zajedno sa onima koji ih slusaju!
Jednostavno ne shvatam kako neko moze biti tako primitivan!!!
Cela moja je*ena skola slusa te gadosti, u celoj skoli ima nas 10ak koji smo verni Hip-Hopu :-)
Osim repa slusam i dosta strane muzike, gotivim Rammstein, Offspring, Scooter i sl.
Iako sam ipak dosta mlad('90 god) bar vidim sta je normalno za razliku od ostalih PRIMITIVNIH BUDALA.
[ m4rk0 @ 24.12.2004. 16:48 ] @
Citat:
Iako sam ipak dosta mlad('90 god) bar vidim sta je normalno za razliku od ostalih PRIMITIVNIH BUDALA.

Zasto je neko primitivan, a i jos budala ako slusa ono sto se tebi ne svidja ? Ovo je slobodna drzava i neka slusa ko sta hoce, a ti druze ako ti se ne slusa, nemoj ni slusati a onima kojima se slusa pusti da to i rade... Nekome je bas Rammstein i Scooter s*****,a osobe koje to slusaju - budale. Meni licno ne smeta Scooter i Rammstein...sta vise imaju zaista dobrih pesama..Ali ajde ti prevedi sta oni pevaju pa razmisli koliku vrednost imaju reci u njihovim pesmama (na pr. koliko kosta riba ?!)
nikakvu, cime se podudaraju sa narodnjacima iz cega proizilazi logicki ( ne moj, vec logicki ) zakljucak da su Rammstein i Scooter s***** ( mislim, kad bi tako razmisljali )... Narodna muzika je najbolja, ali ne novopecena narodna, vec stara narodna. Bez ikakve tehnike i dodatnih pomagala ljudi sa savrsenim glasom su pevali, a prirodni instrumenti ih pratili. Zato se takva muzika odrzala i do danas...
[ Nabukodonosor @ 24.12.2004. 16:54 ] @
Citat:
E bre sta fali pesmi ANAMARIJA od dado Polumente?
Pesma je bas do jaja, kladim se da se pola beograda lozi na tu pesmu i ne samo pola Beograda nego cela Srbija slusa te danasnje turbo folk pop pevace sto kradu pesme itd. Pa majko mu odes na rodjendan zurku ne znas ni jednu stranu samo nase znas da pevas kad se napijes.

E, a sta sam vam rekao? Jesam li rekao da ce da se nadje neko ko ce da kaze da je to super?! I sta ti mozes da mislis o takvim osobama? Precutacu....I nikada nisam mogao da shvatim tu pricu da na zurci ne moze da sle slusa dobra muzika nego MORA Sako i prijatelji. Ja sam sa drugarom pravio 18-ti rodjendan i tada (sada vec pre nekih 6 godina) smo pustali Maidene, Metallicu, Rammstein, dosta domaceg rocka i sl. I o zurci se danima posle toga pricalo! Znaci nemoj nikoga da krivis za tvoj debilni izbor. Sam biras sta ces da slusas. Ja sam mali milion puta bio mrtav pijan, ali se NIKADA nisam spustao na taj nivo da slusam Saka, Dada i ostale debilcice. To sto ti kada se napijes ne mozes a da to ne slusas samo govori da ti jednostavno nisi za drugu muziku jer si od toga satkan, a to samo dalje govori o tebi kao personi.
Da se razumemo odmah, ja postujem nasu staru i pravu narodnu muziku, da ne bude zabude. To je nas folklor.

Uz to se usopste ne slazem sa Gresnikom koji bi sve narodnjake uza zid. Ja bi njima po jedan orden. Jebu ovaj glupi narod, a oni su jos srecni zbog toga! A ove sto slusaju bi to sa zidom i metkom. Eventualno motkom, pa u celenku!

Citat:
Osim repa slusam i dosta strane muzike, gotivim Rammstein, Offspring, Scooter i sl.
Iako sam ipak dosta mlad('90 god) bar vidim sta je normalno za razliku od ostalih PRIMITIVNIH BUDALA.

Dobro, jos si ti mlad, ali dobro je da si tako poceo. Valjda ce nesto da izraste iz tog repa, Offspringa, Scootera i slicnih zajebancija, posto je to ekvivalent nasoj Ceci, Luni, Dr. Iggy-u i slicnim tra-la-la grupama. To sto slusas nesto sto nije na nasem jeziku ne znaci obavezno da je dobro. Kao sto je bas i primer u tvom slucaju. Ali dobro, svidja mi se Rammstein.
[ BytEfLUSh @ 24.12.2004. 17:33 ] @
Rammstein je odlična grupa, fenomenalne reči, odlični instrumentali, a pored toga - ne mogu da im nađem ni jednu lošu pesmu, ma koliko pokušavao.
Dakle, The Sinner je na dobrom putu i delim njegovo mišljenje, osim onoga što je rekao da su oni što slušaju te narodnjačke City gluposti budale. Nisu budale, jednostavno su ljudi "ignorant" (neobavešteni je valjda najbolji prevod) pa ne slušaju bolju muziku.
[ Bojan Basic @ 24.12.2004. 18:30 ] @
Pošto je počelo vređanje korisnika sa drugačijim muzičkim ukusom od sopstvenog - zna se.