[ aantsas @ 29.12.2004. 00:35 ] @
Ne mogu da verujem!!!

Malopre na PINK-u videh spot gde je Keba "skinuo" Freddie Mercury-a!!!
Aaaaaaaaaaaaaaloo bre!

Sta je sledece?
Era Ojdanic kao Jimmy Hendrix?
Mitar Miric kao Bob Marley?
Karleusa kao Janis Joplin?


[ maj1991 @ 29.12.2004. 01:25 ] @
Cuo sam da Bora Drljaca obradjuje Perfect Crime od G'N'R
[ SBSL @ 29.12.2004. 01:41 ] @
Posle D. Polumente jos jedan los trip..

Pa ovo ljudi breeeeeee nema nigde u svetu !!

OVO JE SRBIJA !
[ Mister Big Time @ 29.12.2004. 01:43 ] @
Ccccc ja sam samo cuo o ovome... Kazu da snima spot... Ima isto one bele lone kao freddie.. pa plast... ma komedija

Pa sta kad je Tarmi Ricmi mogao da skida rockerske kozne pantalone + Raiders repersku majicu, zasto i Keba ne bi isao istim stopama


Metak u celo, i da ti bude zao metka.
[ Nabukodonosor @ 29.12.2004. 01:46 ] @
Cuo sam da u Engleskoj (tacnije, to mi kaze drug koji zivi u Londonu) postoji zakon da televizija ne sme da "maltretira" narod kako ona to hoce, kao sto npr. radi Pink. Odmah je zatvore. Znaci Pink u kulturnim zemljama ne bi izdrzao dva dana.

Citat:
aantsas:Malopre na PINK-u videh spot gde je Keba "skinuo" Freddie Mercury-a!!!

Ajde objasni malo, nisam gledao, a bas me zanima kako je to bilo.
[ aantsas @ 29.12.2004. 02:21 ] @
Ma vido sam samo par sekundi i odma mi se slosilo!

Vidi "King Freddie" na http://www.kingofqueen.de/
i slicna slika na
http://www.geocities.com/cazza_1.rm/freddie/mercury.html
a tu je i slika u zutoj koznoj jasi koju keba takodje eksploatise u spotu!

Ja odavno tvrdim da na ulazu u Srbiju treba da stoji tabla s natpisom:
Welcome to the jungle!!!
[ abishai @ 29.12.2004. 03:19 ] @
Znate ono kada amerikanci u svim svojim filmovima kazu "Amerika je slobodna zemlja".... ala lazu... trebali bi da dodju ovde malo, ovo je SLOBODNA zemlja :).
[ Radovan__III @ 29.12.2004. 17:01 ] @
Narodnjaci prelace u rock ...... dokaz

Pesma "We will rock" you od sada zvuci "Volilim volim narodno", naravno totalno ista muzika ... long live rock
[ mali-mitja @ 30.12.2004. 07:26 ] @
Hehe ako se secate keba je obradio pesmu i od "The Rolling Stones -Paint In Black":D
...kebina se zove "U Crno Obojeno" iste reci samo muzika...:D
ajoj:((
[ zaxcx @ 30.12.2004. 23:41 ] @
A Dzej sredinom devedesetih!Tunderstruck od Ac/dc?To jest:mrak,mrak!
[ banom @ 31.12.2004. 00:17 ] @
I da vec je pomenuto negde, obrada Indire Radic "Du hast" :)
[ Nabukodonosor @ 31.12.2004. 12:56 ] @
E da znas da bih taj debilizam voleo da cujem.
[ Mitrović Srđan @ 31.12.2004. 13:44 ] @
livin la vida loca u interpretaciji Mitra Mirica sa sve koreografijom
[ aantsas @ 31.12.2004. 14:12 ] @
Posto je Freddie Mercury bio gej,
mozda je Keba krenuo u osvojanje tog trzisnog segmenta!

Kad im vec nije prosla gej parada u Srbiji
da im se bar posreci u Grand paradi!
[ Mister Big Time @ 01.01.2005. 23:08 ] @
Bilo je sinoc na Novogodisnjem programu! Ide nesto - Halime, crni sine... jooooj STRAHOTNO. Cak idu i isecci iz Merkjurijeve karijere

P.S. Meni licno se mnogo vise dopao Brajan Mej, vise lici nego keba na Merkjurija! :P

[ abishai @ 02.01.2005. 01:56 ] @
E sinoc sam i odgledao.... ne mogu da verujem.... pa on je lood :))) hahaha. Strava je :) (bas sam se lepo nasmejao)
[ Pici man @ 02.01.2005. 02:26 ] @
Sve sam mogao da svarim i u sve da poverujem sto se tice nase "estrade" ali ovo je za plakanje, tugu i jad. Keba ili polako i sigurno gazi heroin i kokain ili je covek zreo za "ispitivanje"?!?
Nemam reci!!!!!!!!!!!!!!
Jedino nam sada nedostaju "potpuno gole ko od majke rodjene pevaljke" koje u "CITY-ju" sa voditeljima vode ozbiljne filozofske rasprave o MORALU?!?
Mada uzimajuci u obzir da su u ovoj drzavi uglavnom svi promasili profesiju pa od cobana postase muzicki umetnici od cobanki zamalo i ministri kulture(secate se milosevicevog perioda) onda nas nista ne cudi. Mozda ce u buducnosti predstavnice morala i kulture biti prostitutke koje ce odredjivati ukus nacije uz blagoslov crkve?!?
Morbidno?
E, nije. Ako Keba moze da uradi ono sto se nisu usudili ni u nekom seoskom amaterskom pozoristu onda "NAS NISTA NE SME IZNENADITI"?!?
Verujem da ce i volovi propevati samo ako mogu da plate!
Izgleda da su za sve krivi nasi eminentni bendovi i muzicari koji su u proteklom periodu samo kukali i napadali druge umesto da su se probudili i potrudili da urade nesto kvalitetno(bar da pokusaju jednom godisnje izdavanje albuma). Prvo su dopustili da isplivaju nekvalitetni underground bendovi, zatim narodnjaci sa svojim "turbo folkom"(doduse potpomognuti od strane prethodnog rezima koji je vrlo dobro znao da poguraju muziku koja ne "kritikuje, ukazuje, napada i dize svest ljudima" vec je samo zatupljuje). Ljenjost ih je savladala, nedovoljna motivacija i danas svi placamo danak.

Jednom recju UZAS!
[ aantsas @ 02.01.2005. 06:49 ] @
Citat:
Pici man:
Jedino nam sada nedostaju "potpuno gole ko od majke rodjene pevaljke" koje u "CITY-ju" sa voditeljima vode ozbiljne filozofske rasprave o MORALU?!?


Kako to mislis "nedostaju"?
Pa upravo si opisao sve talk-show-ove na PINK-u!
[ ton_majstor @ 02.01.2005. 07:51 ] @
On je, nesretnik uvek koketirao sa pop-rokerima, pa sam cesto prisustvovao razgovorima sa nekim pop producentima ili aranzerima o njegovim idejama u tom pravcu. Pricao je i sa Djuletom iz V.G. da rade duet... shto da ne, nisu predaleko jedan od drugog (iz Beograda su... hehehehehe)

Medjutim, tekst i muziku za OVU SRAMOTU je potpisao "Avram Besparica", tj. MLADJAN DINKIC, ministar finansija! Ako sam ga i dosada u ponecemu cenio, sada smatram da je lik DNO DNA!

Ma sta me briga.....
[ Manonegra @ 02.01.2005. 14:51 ] @
Ja mislim da se covek samo ludo zabavlja i nista vise...a mozda i voli to da slusa
:)) cini mi se da je i Dzej pre par godina imao nesto slicno, ako se ne varam
[ Dragan_v @ 02.01.2005. 22:42 ] @
ma dajte ljudi...
keba ono nije mogao sam da uradi...dakle(m) nije usamljen u svom ludilu...
kako mi samo kreteni gade jednu po jednu pesmu iz mladosti.....
[ Deluxer330 @ 02.01.2005. 23:08 ] @
Zakljucak je OVO JE SRBIJA.
Mene matorci j*b* u zdrava mozak po ceo dan svira grand pojacan do max-a ja cim ga puste izletim napolje i dolazim kasno kad svi legnu nabijem sluske i uzivam,a posle me smaraju kako samo visim napolju.I ramzisljam se kako su oni zatupljeni.
Ustvari nisu toliko imam likove u skoli(70%populacije skolske) koji nemogu da zive bez granda (odapnuli bi) a tek matorci 100%.A ovaj keba on to mora da radi iz para kao i svi oni.Neko iz pozadine je stavio takve na scenu da zatupljuje narod.I ovako smo zatupljeni ali ovo je preterano.Mene dosta njih u skoli gledaju ko divljaka zato sto slusam DMX,50 cent,Eminema,Rammstein.........Kad sam u skoli na novu godinu pustio od Green day-a American idiot pocelo pola njih da sklanjam te klosare i da pustim nesto "NORMALNO".
[ Swans @ 03.01.2005. 06:07 ] @
Paint in black
[ aantsas @ 03.01.2005. 10:32 ] @
Citat:
Deluxer330:
Kad sam u skoli na novu godinu pustio od Green day-a American idiot pocelo pola njih da sklanjam te klosare i da pustim nesto "NORMALNO".


Ma snimi ce valjda Kebica i nesto od Green Day-a
pa ces se resocijalizujes! :-)
[ pivce @ 03.01.2005. 15:32 ] @
ma odlepili ljudi...
ili to keba ima sidu :P
[ HerQl @ 10.01.2005. 20:05 ] @
Keba posto Gay,e gledo sam spot covece koja teska industrija!!!