[ shumar @ 29.12.2004. 21:21 ] @
Negde je moja majka nashla moje pismo Deda Mrazu - sa pocetka prvog razreda (pre 6 godina). Nije montaza.

P.S.: tad josh nisam znao da postoji AMD
[ BytEfLUSh @ 29.12.2004. 21:43 ] @
Ehehehehe :)

btw, isti moj rukopis.... :)

Inače, negde '90., kad sam išao još u vrtić, su nam davali voštane bojice i papir a4 formata da crtamo... Ja sam bio uporan i stalno sam pisao neke BASIC programe na tom papiru, voštanim bojicama.... Moram to negde da skeniram i postavim ovde.... Stvarno sam bio gadno natripovan tada...
[ burex @ 30.12.2004. 13:06 ] @
Off Topic: Je si li dobio not-buk???
Ili si se zadovoljio sa "Milkom"?
[ Davor Vlajkovic @ 30.12.2004. 14:21 ] @
OT: A sta si ono crtao sa druge strane - Deda Mra-za?
[ Milos Stojanovic @ 30.12.2004. 14:34 ] @
Ehhh šta su ti današnja deca. Ja sam u prvom razredu tražio komplet vodenih bojca, a vidi sad...

Citat:
DaxxBGD: OT: A sta si ono crtao sa druge strane - Deda Mra-za?

Pričica "Dve koze na brvnu", kolko ja i photoshop vidimo
[ Nabukodonosor @ 30.12.2004. 14:58 ] @
Citat:
BytEfLUSh: Ehehehehe :)

btw, isti moj rukopis.... :)

Inače, negde '90., kad sam išao još u vrtić, su nam davali voštane bojice i papir a4 formata da crtamo... Ja sam bio uporan i stalno sam pisao neke BASIC programe na tom papiru, voštanim bojicama.... Moram to negde da skeniram i postavim ovde.... Stvarno sam bio gadno natripovan tada...

Pa ti si poceo da programiras jos sa 3 godine, a?!
[ BytEfLUSh @ 30.12.2004. 15:19 ] @
Ne 3, nego 5 :)
Sem toga, u pitanju je BASIC..... Šta je tu čudno?
[ shumar @ 30.12.2004. 15:24 ] @
Max shto sam tada mogao da uradim je da igram avanture...
[ Mitrović Srđan @ 30.12.2004. 16:00 ] @
lol ;P byte u 5 si kodirao u basicu ;p,pa mislim neki su tek tad naucili tablicu mnozenja ...
[ BytEfLUSh @ 30.12.2004. 16:08 ] @
Hehe... Tablica množenja je ipak mnogo teža... Nem pojma kad sam to naučio, ali bilo je mnogo kasnije.... :)

Evo sad sam iskopo neki skener i pokušavam da ga povežem... Čisto da dokažem onima koji ne veruju...
[ Leftist @ 31.12.2004. 00:47 ] @
Da, ja sam tablicu mnozenja prvo pravio u BASIC-u, a tek onda ucio : )

Stari dobri C64. Jednom sam cak nacrtao kucicu u Simon's BASIC-u. Mislim da je tu bilo dovoljno koda za za tri A4 papira, na kojima sam mogao da nacrtam 2 put bolje kucice, ali hebiga... ne bih onda izrastao u ovakvog programatora i krekera : )
[ x kepa x @ 31.12.2004. 01:08 ] @
tako je. ja sam c64 dobio sa 4 godine i latio se basic-a odma. naravno nisam sa 4 godine pisao svoje programe, vech prepisivao iz knjiga kao shto su veurjem svi i radili... a posle sam vech nauchio sam da radim, pa sam na rodjendanu kod drugara u prvom rezredu osnovne zadivljavao masu kako programiram na c64-ci.. uradio sam im 'prost' program sa bazom svetskih rekorda... naravno koja crna baza, program je bio totalno straight, ukucash naprimer "najbrzi covek" a on odradi IF za sve moguche upite koje sam smislio i odradi print. :] ahhh... mada sam malo posle toga vech pisao pismo, ali ne deda mrazu nego bill gates-u, da mi poshalje jedan Silicon Graphics jer sam se primio na 3D animaciju. hahah.. detinjstvo reprezents.