[ sadux @ 01.01.2005. 18:47 ] @
Meni oduvek ovaj fenomen nije bio jasan.Zasto mi slavimo i drugi dan Nove godine kada to koliko znam jos niko nigde ne radi?
[ Slobodan Miskovic @ 01.01.2005. 18:48 ] @
Pa da bi organizatori uzeli vise para.... tj. da bi mi vise potrosili...
[ Deda_Mraz @ 01.01.2005. 18:51 ] @
Da bi bilo još zanimljivije neki slave i 4 nove godine!

31. decembar-repriza 1.
13. januar-repriza 14.

[ sadux @ 01.01.2005. 18:54 ] @
pa mi smo definitivno toliko luda nacija da ja vise nemam reci majke mi.Sta ces kao nema se para,a ovamo ponavljamo tj.repriziramo novu godinu..strasno
[ Mitrović Srđan @ 01.01.2005. 18:58 ] @
a sta fali tome ko nece da slavi nemora niko ga netera
[ sadux @ 01.01.2005. 19:02 ] @
pa znam naravno da me ne moze niko naterati,ali generalno vazi to shvatanje i obicaj da se ipak ide i za reprizu,to mu dodje iste vaznosti kao i nova godina..kafane rade,uplacuje se,i ostalo..
[ filmil @ 01.01.2005. 19:08 ] @

Citat:

Zasto mi slavimo i drugi dan Nove godine kada to koliko znam jos niko

nigde ne radi?



Radi. Nisi dobro video.


Nismo mi jedini koji troše pare na nepotrebne stvari. S druge strane,

možda i nisu nepotrebne, sve ima svoje razloge.


f

[ Gojko Vujovic @ 01.01.2005. 19:14 ] @
Filip je otkrio smisao zivota!

Podeli to sa nama molim te
[ filmil @ 01.01.2005. 19:44 ] @
Pa -- ne znam šta bih novo mogao da kažem na tu temu, verovatno znate: ako neko umisli da pred sobom ima zid (iako ne postoji) ta je prepreka za njega isto tako stvarna kao i da je zid zaista tu. Ako nešto ljudima pomaže da se oslobode psihičkog tereta, koliko god izgledalo nepotrebno, nije besmisleno.

f

[Ovu poruku je menjao Bojan Basic dana 02.01.2005. u 04:26 GMT+1]
[ Nabukodonosor @ 01.01.2005. 21:45 ] @
To ljudima samo pomaze da se oslobode posla i niceg vise! Dobro, i para. Da ironija bude veca, sve se to desava u zemlji u kojoj svako kuka da nema para i da ne moze lepo da zivi. A slave sve zivo, po 100 puta godisnje. Samo da se slavi. Uzas!
[ KnightOfDoom @ 01.01.2005. 23:00 ] @
Cuti dok ne pocnemo da slavimo i kinesku novu godinu.
Kinezi je slave->Kinaza ima kod nas->znaci trebamo i mi!!!Eto nove prilike za slavlje i trosenje!
[ RAGE @ 01.01.2005. 23:21 ] @
Ma dobro je, samo nek se slavi.
[ Milan Andjelkovic @ 02.01.2005. 00:10 ] @
Ne razumem šta neki ljudi imaju protiv slavljenja i trošenja para?
Pa ne radim ja i ne zaradjujem da bih te pare bacio, nego da sebi učinim život lepšim/boljim/... Ako će mi slavlje to pružiti - slaviću kad god sam u prilici, nije bitan povod uopšte.

Konkretno, ne idem na reprizu večeras, ali sam vrlo lako mogao da odem da mi se slavilo. Uopšte mi nije jasno što se to ikoga tiče.

Live and let live... što komplikujete?
[ markolazarevic @ 02.01.2005. 15:14 ] @
Citat:
Nabukodonosor: To ljudima samo pomaze da se oslobode posla i niceg vise! Dobro, i para. Da ironija bude veca, sve se to desava u zemlji u kojoj svako kuka da nema para i da ne moze lepo da zivi. A slave sve zivo, po 100 puta godisnje. Samo da se slavi. Uzas!

I da dodam u Januaru kad treba da se dobro pocne godina sa puno rada mi pola meseca ne radim,a drugu polovinu se pripremamo za rad!
[ Milos Stojanovic @ 02.01.2005. 15:35 ] @
Citat:
sadux: Meni oduvek ovaj fenomen nije bio jasan.Zasto mi slavimo i drugi dan Nove godine kada to koliko znam jos niko nigde ne radi?

Da bi se popilo piće koje je ostalo od prve večeri
Bar ja "slavim" čisto zato da se skupi društvo, i tako ...

Ljudi jednostavno stalno traže razlog za slavljem, to je uvek tako bilo, i biće.
E sad, ne razumem one što daju 50 EUR za te dve večeri, al to je već druga priča.
[ m4rk0 @ 02.01.2005. 15:47 ] @
Repriza nove se slavi jer slavlja nikad dosta...Sto se mene tice ja bih novu slavio 183 dana u godini. Jedno vece slavim - drugo vece se treznim