[ sadux @ 06.01.2005. 01:52 ] @
Kakvi su Vasi utisci o tom serijalu na prvom programu??
[ Nabukodonosor @ 06.01.2005. 02:40 ] @
E, hteo sam ja pre neki dan da pokrenem ovu temu, ali sam zaboravio. Koje su ono debilke!! Do skoro mi je ona ANA bila simpaticna, ali sada...A onu anonimnu i ne znam. Cuo sam da je neka voditeljka, ali ne znam. Sta li glume da mi je da znam?! Pogotovo ona Ana koja je zivela kod aerodroma u nekim uslovima...ma....nemojte da me vucete za jezik...Onakve ljude bi ja uza zid pa...khm...
[ reiser @ 06.01.2005. 02:47 ] @
Ta druga je "Mrvica" iz Bunga-Banga-Re
[ ultra @ 06.01.2005. 08:44 ] @
Losa li je "Mrvica"
[ Java Beograd @ 06.01.2005. 11:34 ] @
Hoće li neko biti ljubazan da u par rečenica objasni o čemu se tu zapravo radi ? Ja sam par puta naleteo na tu seriju, ali ništa mi nije jasno ! U čemu je poenta ?
[ goranmecka @ 06.01.2005. 12:21 ] @

Teska povreda copyrighta , posle toga kopiranje win-a je smesno :) , identicna serija postoji i zove se Paris Hilton Simple life ili tako nekako , gde smeste nju i njenu najbolju drugaricu u neku americku selendru .
Mada dobro mislim da kod nas i nemaju mogucnosti da smisle nesto orginalno .

Citat:
Nabukodonosor: Pogotovo ona Ana koja je zivela kod aerodroma u nekim uslovima...ma....nemojte da me vucete za jezik...Onakve ljude bi ja uza zid pa...khm...


U kakvim uslovima ?:) . Da i ja bi njih dve uza zid khmmm :))))))
[ Goran Aničić @ 06.01.2005. 15:17 ] @
Citat:
goranmecka: Teska povreda copyrighta , posle toga kopiranje win-a je smesno :) , identicna serija postoji i zove se Paris Hilton Simple life ili tako nekako , gde smeste nju i njenu najbolju drugaricu u neku americku selendru .
Mada dobro mislim da kod nas i nemaju mogucnosti da smisle nesto orginalno .


Domaći serijal je pod licencom, pogledaj odjavnu špicu (20th Century Fox - Simple Life).
[ sofija2004 @ 06.01.2005. 19:37 ] @
...da nije tuzno bilo bi smesno...
[ bukovski @ 06.01.2005. 20:18 ] @
pa sad nije trebalo biti lose setite se ko je prvi u svetu bio u tom reality programu sestre hilton licno i zgrnuo je velike pare a sad sto u srbiji nije izabran neko drugi to je vec drugo pitanje.
a iskreno nije ni tolko lose cisto da se malo nasmejes
[ Mikky @ 06.01.2005. 22:11 ] @
e bas je do jaja show
[ sstanko78 @ 07.01.2005. 16:27 ] @
Gledao sam par epizoda. Svidelo mi se. Mislim da te dve zgodne devojke ( necu da kazem nesto drugo;) uopste ne glume. Ponasaju se onako kako su vaspitene. Pogledajte samo sobu u kojoj spavaju. Zar nase sobe (nas koji zivimo u gradu) nisu slicene? Zar niko od vas u svojim srednjeskolskim ili studentskim danima nije spavao do 12h? Ljudi nemojte se zavaravati. Dosta nas bi se tako ponasalo kada bi nas "bacili" na selo. Zamislite: nema racunara,interneta,es-a,diskoteka,kafica, devojaka već samo fizicki rad...
[ sadux @ 07.01.2005. 18:25 ] @
a najmocniji su sorcici i kako se samo guze na onu kameru... :))
I to sve u pink ruzicastoj boji!!
[ Slobodan Milivojevic @ 07.01.2005. 20:35 ] @
Mozda sam odrastao u takvoj sredini, i nista sto je u toj seriji prikazano kao cudno meni nije. Al zanimljivo je videti kako reaguju na to osobe koje prvi put takav nacin zivota vide u zivotu.

Ipak mislim da je to sve malo previse izrezirano, prosto ne verujem da se neko tako plasi kad treba da zakolje kokosku, ili ustroji svinju....

Mada mozda i gresim :)

A na izboru pi** svaka cast, skidam kapu ;)
[ MaRaToNcI @ 07.01.2005. 20:58 ] @
u tome i jeste poenta, sto je izvestaceno i previse prenemaganja.
jedna od njih je odrasla na hipodromu ( bile su biografije ) gde je pravi seoski zivot:) a tu je i cuveni ugostitelj Uzelac koji kolje po 20-30 bleja dnevno:)

sve u svemu nimalo realisticno
[ markolazarevic @ 07.01.2005. 21:45 ] @
Citat:
Mikky: e bas je do jaja show

Slazem se!
[ JovanT @ 08.01.2005. 11:22 ] @
I ja se slažem.

btw, a ko to nama ovde gleda Bunga, banga, re? :)

[Ovu poruku je menjao Bojan Basic dana 08.01.2005. u 18:58 GMT+1]
[ su27killer @ 08.01.2005. 11:46 ] @
Citat:
sadux: a najmocniji su sorcici i kako se samo guze na onu kameru... :))
I to sve u pink ruzicastoj boji!!


Zbog toga je emisija i pravljena, da bi gomila besposlenih gradskih klosara posla na selo nadajuci se da ce ih tamo cekati Ana i ova druga...

Bzvz
[ 3funovic @ 08.01.2005. 12:43 ] @
nije loše... za informativni servis građana :(
a pošto su pi*ići tu u funkciji gledanosti kao jedinom kriterijumu, kad im ponestane ideja mogu da se prisete kako se Ćićolina provodila na selu...
[ dusty @ 08.01.2005. 13:00 ] @
Citat:

Ljudi nemojte se zavaravati. Dosta nas bi se tako ponasalo kada bi nas "bacili" na selo.


Mislis na naprasni gubitak mozdane mase (: Ponashao bih se tako da sam rodjen i odrastao na nekoj hi-tech svemirskoj stanici pa bi mi bio kulturni shok kada bih otisao na selo.
One glume debile da predstava bude interesantnija ... i to loshe glume.
Kao nikada nisu videle kako se kokosh kolje ili slicno ?! Bullshit !
Mozda bi se Paris Hilton tako ponasala jer je celog zivota dobijala sve na srebrnom posluzavniku, ali ove nashe dve seljanCure -- teshko (:
Pa nasha 'estradna ikona' Ceca je iz nekog sela (mislim da se zove Zhitoradja), pevala po najgorim birtijama, a sada je shatro kultivisana i dama !
Manje vise svi koji su iz grada imaju rodjake na selu, ili imaju neku vikendicu gde su rintali. Ovde u Srbiji nikome nije nepoznat fizicki rad.

Citat:

Zamislite: nema racunara,interneta,es-a,diskoteka,kafica, devojaka vec samo fizicki rad...


Sto zamishljati ? Sluzi vojsku i eto ti (;
A najbolje da na selu ljudi ne izlaze u kafice i ne jure ribe.

Ta predstava je skroz njesra, jedino su dobre ribe (kada cute i nista ne rade (: )
[ reiser @ 08.01.2005. 15:24 ] @
Citat:
btw, a ko to nama ovde gleda Bunga, banga, re? :)

Mora se (mladji brat), on zbog slonova, ja zbog mrvice ;ppp
[ bokini @ 08.01.2005. 15:50 ] @
Citat:
dusty: Sto zamishljati ? Sluzi vojsku i eto ti (;
A najbolje da na selu ljudi ne izlaze u kafice i ne jure ribe.

Ta predstava je skroz njesra, jedino su dobre ribe (kada cute i nista ne rade (: )


Dusty, ti pises sa desna na levo ;) , a moze i (;
[ JovanT @ 08.01.2005. 15:57 ] @
Citat:
Marko Paunovic: Mora se (mladji brat), on zbog slonova, ja zbog mrvice ;ppp


Isti slučaj je i kod mene mada mi i ne pada nešto teško
[ dusty @ 08.01.2005. 18:02 ] @
Citat:
Dusty, ti pises sa desna na levo ;) , a moze i (;


(; kurovel mas ots nasonop ikhsarV
Zamisli shok kada neko sedne za moj komp i vidi da nema misha desno od tastature (:
Prvo im treba par sekundi da shvate gde je mish nestao, a posle izvode akrobacije tako sto ukrste ruke (:
[ Zikka @ 08.01.2005. 19:02 ] @
Ne svidjaju mi se uopste. Ja smatram da se ove dve jednostavno malo foliraju a malo vise su nevaspitane. Jedno je kada neke stvari ne znas da uradis ili prvi put vidis u zivotu adrugo je nevaspitanje.
[ dusty @ 08.01.2005. 22:42 ] @
Citat:
Ne svidjaju mi se uopste. Ja smatram da se ove dve jednostavno malo foliraju a malo vise su nevaspitane.


Foliraju, i to previshe ! Nema veze sa nevaspitanjem. Svrha te predstave je da mi 'obichni' ljudi kazemo "kakvi su ovo idijoti ?!", i da, po staroj Srpskoj, uzivamo da gledamo da su gluplje od nas kako bi nam narastao ego. Showbiz, to je to. A ekipa uzela profit.
[ Deda_Mraz @ 08.01.2005. 22:56 ] @
Sada bi bila fora da "navataju" neke ljude seljake iz tri p.m. u nekim brdima, koji grad u životu nisu videli i da ih dovedu u grad u neku vilu Simple Life Pa da furaju po kafićima i diskotekama.....čisto onako
[ sadux @ 09.01.2005. 03:08 ] @
pa de bre ove "gradske" seljacine bi ih ugazili od batina... :)
[ amadeuss @ 09.01.2005. 03:23 ] @
Citat:
Deda_Mraz: Sada bi bila fora da "navataju" neke ljude seljake iz tri p.m. u nekim brdima, koji grad u životu nisu videli i da ih dovedu u grad u neku vilu Simple Life Pa da furaju po kafićima i diskotekama.....čisto onako



Pa nesto priblizno tome imas vec na Grand paradi na pinku




[ Slobodan Miskovic @ 09.01.2005. 04:42 ] @
Hahaha...bravo za poruku...! Naravno da imas...GRAND SHOW!
[ KristinaNS @ 09.01.2005. 15:19 ] @
Potpuno razumem i Anu i Mariju,mislim da uopste ne glume.Sigurna sam da bih se ja i jos par mojih prijateljica ponasale slicno,posto nikada nismo imale iskutava sa boravkom a ne zivotom na selu.Ne mislim nista lose o ljudima koji zive na selu,ali jednostavno ja sam gradsko dete i normalno je da bih poludela kad bih morala da zakoljem kokosku i slicno.Ustvari ja to nikada ni pod kojim uslovima ne bih izvela,ne bih imala srca
[ Marenović Slaviša @ 09.01.2005. 16:23 ] @
A svi zaboravljate da nije rec o jednom ili dva dana, vec o mesec dana boravka na selu, kako neko rece bez net-a, bez ES-a i ostalog.
Nije to isto. Vi vidite samo onih 40 minuta koliko traje emisija. Stavite prst na celo i setite se da su one tamo bacene na mesec dana.
[ dusty @ 09.01.2005. 19:00 ] @
Citat:
A svi zaboravljate da nije rec o jednom ili dva dana, vec o mesec dana boravka na selu, kako neko rece bez net-a, bez ES-a i ostalog.


Strashno - 'celih' mesec dana (: Na selu su, ne na dnu vulkanskog kratera (:
Ovo ce mozda za neke biti shok, ali ja sam u nekim selima video struju, vodovod pa cak (je'l ste spremni za ovo ? Sedite i uzmite cashu vode i shecera) i telefone i komjutere (:

Zar niko nije isao na letovanje/zimovanje na par nedelja ? Ili tada nosite sa sobom laptop i satelitski telefon (: A je'l neko odsluzio vojni rok ?
Posle, odprilike, 3 dana normalan chovek bi trebao da se adaptira na okruzenje.
One se, ili foliraju da su u toj meri razmazene i 'urbane', ili su kompletni idioti.

Citat:
Pa nesto priblizno tome imas vec na Grand paradi na pinku


Xexexe (:
Mislim da je govorio o poljoprivrednicima, na Stinkovom Grandu su seljachine (kao karakterna osobina (: )
[ Zikka @ 09.01.2005. 22:16 ] @
Kuca gde su otisle je bogata i ima sve. Kako bi bilo da su otisle u neku siromasniju porodicu. Ili mozda na Kosovo. Sve ono je najobicnije foliranje.
[ sadux @ 10.01.2005. 03:44 ] @
pa jeste brate to su najbogatiji ljudi na selu i bukvalno sve imaju.U nekim momentima se bas vidi foliranje,ne moze da se sakrije,a opet u nekim se i ne snalaze bas najbolje,ali sta ces..Ja nekako i sumljam da su one i bile citavih mesec dana tamo..Mozda su za par dana odradili sve,ili cak dolazili iz BG,ali da nisu sve vreme bili..
[ Buum @ 10.01.2005. 11:42 ] @
Jednostavan život -> borring...

Trebalo bi da ubace malo akcije npr. da neke baye selyatzi nategnu ove dve tzitze i tako to.
[ markolazarevic @ 10.01.2005. 11:48 ] @
Kao u onom makedonskom sranju!
[ Marenović Slaviša @ 10.01.2005. 11:51 ] @
Citat:
sadux:Ja nekako i sumljam da su one i bile citavih mesec dana tamo..Mozda su za par dana odradili sve,ili cak dolazili iz BG,ali da nisu sve vreme bili..


Ko je pratio stampu jesenas, mogao je da vidi najavu za seriju i da je u toku snimanje .
Mozemo verovati u sta god zelimo. Svejedno, ovo tvoje, par dana..... Da li ti znas koliko je potrebno za jednu epizodu????
Alo bre!
[ Nabukodonosor @ 10.01.2005. 14:10 ] @
Citat:
Marenović Slaviša: A svi zaboravljate da nije rec o jednom ili dva dana, vec o mesec dana boravka na selu, kako neko rece bez net-a, bez ES-a i ostalog.
Nije to isto. Vi vidite samo onih 40 minuta koliko traje emisija. Stavite prst na celo i setite se da su one tamo bacene na mesec dana.

Koliko se ja secam, ovo si ti rekao. Malo su ti kontradiktorne poruke.
[ amadeuss @ 10.01.2005. 16:09 ] @
Ja ne vidim sta je tu kontradiktorno.


[ markolazarevic @ 10.01.2005. 16:28 ] @
Ni ja.
[ Marenović Slaviša @ 11.01.2005. 16:23 ] @
Neki ljudi jednostavno ne razumeju. Ili zele da budu po svaku cenu u pravu.
[ sadux @ 11.01.2005. 16:50 ] @
Pa sta tu sad nije jasno?Ako epizoda traje 40 minuta to nista ne menja moje misljenje..
Pa ne mora to da se snima svaki dan,mozda je se snimalo u nekim razmacima..Ono dodjemo danas pa malo snimimo,pa za 7 dana i tako..

Citat:
Marenović Slaviša:Mozemo verovati u sta god zelimo. Svejedno, ovo tvoje, par dana..... Da li ti znas koliko je potrebno za jednu epizodu????
Alo bre!


Pa kolikoje potrebno majke ti?To se bre posle montira sve,snimi se jedan fazon,da sledeci i sve tako...

Nije mi jasno kako ne mozes da poverujes da se mozda i tako snimilo??
[ Marenović Slaviša @ 11.01.2005. 17:09 ] @
@sadux:

To je reality show...

Zar nisi video da su u epizodama scene i od jutra, i od podneva i od veceri?
Ili mislis da su sve epizode snimljene za jedan dan pa je izmiksovano?

Svejedno.

Show je, kako neko rece, do jaja.

P.S. Imas opako dobar potpis.
[ sadux @ 11.01.2005. 17:13 ] @
Ne,ne nisam rekao da je za jedan dan snimljeno,pa to je nemoguce!
Neko sam posumljao samo da su svih mesec dana bili tamo,mozda i nisu.Mozda se snimalo 3 meseca s tim sto su oni bili u razmacima..ali mozda i nisu..
Nekako mi tesko da poverujem u sve to,posebno za tako dve urbane devojke,da ih neko natera da provedu toliko vremena izlolovane od gradskog zivota..Nekako mi to ne ide u glavu..
[ Marenović Slaviša @ 11.01.2005. 17:16 ] @
Citat:
sadux:
Nekako mi tesko da poverujem u sve to,posebno za tako dve urbane devojke,da ih neko natera da provedu toliko vremena izlolovane od gradskog zivota..Nekako mi to ne ide u glavu..


E pa to im je posao.
Cure su sa televizije, a tamo su dobile radni zadatak:
Snimiti takav i takv sou. I ti bi da si na njihovom mestu, da ti je radno mesto u rtv.
I ja. Sto da ne, to je posao, a pritom su se mogle i zabaviti i nauciti nesto ako imaju malo mozga.
[ Nabukodonosor @ 11.01.2005. 20:20 ] @
Citat:
Marenović Slaviša: Neki ljudi jednostavno ne razumeju. Ili zele da budu po svaku cenu u pravu.

Uopste nisam mislio da su ove dve recenice kontradiktorne, koje sam ja citirao, vec to sto sam citirao i tvoja prethodna poruka, koju si ocigledno editovao, jer sada vise nije ista kao kada sam ja pisao poruku. A sad glumis nekog mangupa. Ma nije moguce.
[ Marenović Slaviša @ 12.01.2005. 01:10 ] @
Ja nista od svojih poruka nisam menjao mesecima. Ako sam neku poruku editovao i menjao, onda to i pise.
Tj pisalo bi: Ovu poruku je menjao/la Slavisa.....

Alo bre!!!
Ako me pratis putem maila, okaci ovde dokaz da sam nesto menjao, odnosno mail koji si dobio kao obavestenje o mom novom postu posto znam da me pratis (mada ne znam iz kog razloga).

Dakle?
[ Nabukodonosor @ 12.01.2005. 01:22 ] @
Ma ja cuvam sigurno tvoje mailove, nemam preca posla. I uopste ne mora da znaci da ce da pise da si menjao. Al nema veze, nebitno. U pravu si ti.
[ rajco @ 12.01.2005. 01:36 ] @
Nisu u pravu Nabuko jer sam par minuta posle tvog posta pogledao njegovu poruku i cudio se sta je tu kontradiktorno.
[ Bojan Basic @ 12.01.2005. 17:05 ] @
"Ovu poruku je menjao blablabla..." se ne ispisuje samo u slučaju kada se menja poslednja poruka u temi, u svim ostalim slučajevima se ispisuje, da to razjasnimo.
[ Marenović Slaviša @ 13.01.2005. 02:35 ] @
Znam ja to, ali ako vec tvrdi da sam menjao poruku (a nisam) zasto ovde ne okaci mail-obavestenje koje je dobio kada sam ja postovao.
Svaki put kada ja nesto postujem, on dobije obavestenje mailom. Pa, evo prilike da to iskoristi. Nemam razloga da menjam poruke i da nekoga zavlacim, mali je se malo zeznuo u racunu... Dal je bio umoran, sta li, nije me briga. A da menjam poruku...ma ocu sacu.
Ko da cu ja da sanjam da ce neko nesto posle postovati pa da mu unapred zeznem strategiju. Pogledaj vremena postova.
[ Bojan Basic @ 13.01.2005. 02:54 ] @
Nisam nikoga ni optuživao ni branio u prošlom postu. Ja sam rekao kako stoje činjenice, a ko je šta menjao i da li je to raspravite vas dvojica, ne želim da imam ništa s time. Jedino mi nije jasno kako ti znaš da on prati tvoje poruke mail-om, ali nije ni to mnogo bitno.
[ Nabukodonosor @ 13.01.2005. 12:54 ] @
Citat:
Marenović Slaviša:Svaki put kada ja nesto postujem, on dobije obavestenje mailom.

Otkud tebi ova glupa ideja?! Zar zaista mislis da si mi TI toliko interesantan da cu tvoje postove da pratim?!?! E ovu poruku cu da sacuvam, da me oraspolozi svaki put kada sam loseg raspolozenja! Evo jos ne mogu da prestanem da se smejem!!