[ mrki05101967 @ 07.01.2005. 22:06 ] @
Pocetnik sam i zelio bih da naucim svirati gitaru.Znam da je jedan od najboljih programa GUITAR PRO,ali nije registrovana verzija,a sto se tice downloada daje mi samo demo verziju,ali ne full.Zato vas molim da mi pomognete i kazete koji je najbolji program da se naucim svirati gitaru ali da je free download??
HVALA!!!
[ Pici man @ 08.01.2005. 01:45 ] @
Prvo uci akorde recimo. Tu ti mogu pomoci "Guitar Chord Buster" zatim "Super Guitar Chord Finder"... Posle toga skidaj polako sa neta tablature sa akordima nekih laganica pa vezbaj,vezbaj,vezbaj. E, onda u pomoc pozovi nekog prijatelja koji zna da svira i sve ce lakse krenuti. Bolje receno najjednostavniji nacin pored ovih je da se posavetujes i ukrades malo vremena prijateljima koji to znaju. Tako smo uglavnom svi poceli.
Pozdrav!
[ sadux @ 09.01.2005. 03:13 ] @
da i ja se slazem,ali ipak ce biti neophodno da pozoves nekog ko zna da svira,jer je ipak drugacije..Pricam ti to iz iskustva jer i ja sviram gitaru i znam kako ide..
Pozdrav i srecno!
[ DaChaS @ 09.01.2005. 16:21 ] @
na www.gitara.co.yu imas bas skolu gitare za pocetnike pa nije lose da to posetis i steknes neko osnovno znanje pre nego sto pozovesh nekog prijatelja pozdrav i srecno sa uchenjem
[ S_Kid @ 09.01.2005. 18:31 ] @
Guitar Pro, nema bolje...
za vise informacija overi www.akordi.co.yu
[ mrki05101967 @ 09.01.2005. 23:15 ] @
E HVALA LJUDI!!
Inace ja znam sve osnovne akorde osim onih BARE AKORDA koji me zezaju vec pomalo.Ne mogu postici jacinu da se cuju sve zice.Mene ovako vise interesuju one solaze,npr.uccenje onih skala.Sto se tice Bare ne mogu savladati Fdur,Gmol,Hdur,Cmol itd.Uhvatim ja njih ali se ne cuje, nedostaje mi snage u zglobu.

PUNO VAM HVALA!!!!!


[ MAD-MAX @ 09.01.2005. 23:52 ] @
Ja sam tako pokusavao da naucim da sviram gitaru i nikako mi nije islo. To je bilo pre vise godina, znam da sam za taj neki program procitao u Svetu Kompjutera ali ko sto rekoh - nista nisam naucio!
[ Nabukodonosor @ 10.01.2005. 02:13 ] @
Pitaj Bojana, mislim da ce on moci da ti pomogne.