[ bukovski @ 20.01.2005. 23:50 ] @
stara glumacka ekipa na okupu.
po iseccima iz filma reklo bi se da nije los
premijera 26.2.2005

ako su ga odradili bar 50 posto od prvog dela bice lud i nezaboravan

i pricace se citati kao "nikola nisam ti ja majka silazi dole "
jel ce da me boli kod cika zube -- pa naravno -
sta sam nocas propustio -- nista
i ostali

jer neko video bar nesto pre iz predprodukcije i sl.

komentari?

[Ovu poruku je menjao random dana 31.01.2005. u 02:44 GMT+1]
[ markolazarevic @ 20.01.2005. 23:57 ] @
Ne moguce SIGURNO najgledaniji film 2005.
[ BytEfLUSh @ 20.01.2005. 23:58 ] @
Izaći će "Mi nismo anđeli 2"??! U al sam neinformisan...

Šta da kažem... Jedva čekam taj dan... :)
[ flylord @ 21.01.2005. 00:05 ] @
hhe, ja mogu da se pohvalim da nisam gledao ni prvi deo
[ SBSL @ 21.01.2005. 00:13 ] @
Hmmm, koje je godine ono bese izasao 1 deo..?! Znao sam za film, ali sam tada jos bio 'mali' da ga razumem..

Sutra uzimam 1 deo.. da se podsetim..

PoZdRaV
[ Mihailo @ 21.01.2005. 00:14 ] @
Po insertima koji se vrte, liči na one debilne američke tinejdž filmove.
Ne verujem da će biti upola dobar kao prvi.
[ MajstorRA @ 21.01.2005. 00:25 ] @
@Mihailo:
Slazem se

[Ovu poruku je menjao Bojan Basic dana 21.01.2005. u 09:55 GMT+1]
[ bukovski @ 21.01.2005. 00:58 ] @
nemora biti bolji al bar cemo da malo odmorimo mozak od jelena vila marija i ostalog smeca !!!
[ -sfx- @ 21.01.2005. 01:25 ] @
Osecam da ce biti ne samo najgledaniji vec i najgori 2005
Ma oce Dragojevic da uzme kintu da bi snimao nesto ozbiljnije.
Sve mi je postalo jasno kad sam pogledao neku emisiju, sve iste fore, samo sto su glumci stariji. I to je kao smesno...
A inace pink dao kintu za film, ubedljivo najskuplji nas film u poslednjih 10 godina.
Al ici cu da ga gledam prvog dana, i gledacu ga jos jedno tri puta minimum :D
[ superbaka @ 21.01.2005. 07:59 ] @
meni je bitno da me nasmeje i oraspolozi i da iz bioskopa izadjem srecan i zadovoljan...
a to da li je komercijalan, ili nema umetnicki dojam, ili Dragojevic ovo Dragojevic ono -
ma zabole me bas nesto!
[ jablan @ 21.01.2005. 08:48 ] @
Intervju sa S. Dragojevićem u najnovijem Vremenu:

http://www.vreme.com/cms/view.php?id=403544
[ S_Kid @ 21.01.2005. 10:17 ] @
Ovaj intervju je totalni trash... ne znam sta pokusava da postigne odgovorima, kao da imitira Tarantina, smesno...

Sudeci po reklamama od Andjela 2 ne ocekujem ama bas nista specijalno ali nikad se ne zna, mozda i iznenadi... Pink je dao lovu, na bilbordima su svuda Chipsy, Dunav Osiguranje trange frange, samo da se pojavi jos i Dejvid Duhovni sa pakovanjem Head&Shoulders sampona i pobije vanzemaljce :)

No, bumo vidli...
[ Marko Bijelic @ 21.01.2005. 10:20 ] @
Inače da li neko zna ko je radio muziku za film? Hali Gali Halid (aka Mile Bare) opet? :)

Što se filma tiče, žešća komercijala preme insertima jeste, mada sa Dragojevićem se nikada ne zna, pogotovo imajući u vidu njegova prethodna tri bisera srpske kinematografije.


[ jablan @ 21.01.2005. 10:20 ] @
Citat:
Ovaj intervju je totalni trash... ne znam sta pokusava da postigne odgovorima, kao da imitira Tarantina, smesno...

Što, kako ti misliš da treba da zvuči jedan mejnstrim reditelj? Otvoreno kaže da mu je cilj gledanost filma i to je to.
[ Milos Stojanovic @ 21.01.2005. 10:55 ] @
Citat:
flylord:
hhe, ja mogu da se pohvalim da nisam gledao ni prvi deo

Nikada od njega neće biti čovek!
[ superbaka @ 21.01.2005. 11:51 ] @
ljudi, sto skidate gace a jos niste videli vodu? kako mozete da donosite proizvoljne zakljucke na osnovu reklame? mozete li da zakljucite kakvog je ukusa kroasan koji se reklamira, a jos ga niste probali?
[ misko2004 @ 21.01.2005. 12:14 ] @
Najverovatnije da ce biti najgledaniji jer danas mladi vole takve filmove osim pojedinih koji su "normalni".
Ali nece zasigurno doziveti uspeh kao prvi deo to zasigurno
A po iseccima iz reklame je jadan,jer prikazuju film u Hip-Hop fazonu.

[ Mitrović Srđan @ 21.01.2005. 13:38 ] @
a koji je to fazon hip hop :0 posto ja slusam semsu u kom sam ja onda balonu?
[ -sfx- @ 21.01.2005. 15:06 ] @
Citat:
superbaka: ljudi, sto skidate gace a jos niste videli vodu? kako mozete da donosite proizvoljne zakljucke na osnovu reklame? mozete li da zakljucite kakvog je ukusa kroasan koji se reklamira, a jos ga niste probali?


vidi svaku domacu komediju u poslednjih 5 godina. Sve, ali SVE kljucne fore su ispucane u reklamama. Verovatno i za ovaj film imaju istu koncepciju. A ako je duhovit kao reklame, onda zali boze para. Doduse, ukusi su razliciti. Ja i sam nekad volim ono bas glupe komedije, al da su bez pretenzija.
[ skundra @ 21.01.2005. 15:36 ] @
Jedan moj drugar je imao priliku da odgleda film pre montaze tona, iiiiiiiii kaze da ce to biti jedan od najboljih domacih filmova.Takodje rece da je bolji cak i od prvog dela.Inace studira FDU, tako da.....valjda zna sta prica. : )
[ bukovski @ 22.01.2005. 02:03 ] @
da bas tako to na treba neko ko je pre bioskopa pogledao film i sta kaze

lako cemo svi mi pricati posle zar ne !!! sigurno ima nekog iz preprodukcije jos
[ DzoA @ 27.01.2005. 13:27 ] @
Znam samo da bilo koji domaci film koji izadje svi ga hvale na foru ovo ce biti film godine a mozda i vise od toga...
Onda se ja zaj*bem i pogledam i razocaram se.
Ali ne znam neko rece danas (dal na tv-u ili negde na netu) da je gledao i da ima mnooogo dobrih fora i da ce morati jos par puta da pogleda kako bi pohvatao sve fore...
[ vindic8or @ 27.01.2005. 17:59 ] @
Citat:
Onda se ja zaj*bem i pogledam i razocaram se.


ajd sad :) to je ipak samo 200 din, zar ne? :)

[ smars @ 27.01.2005. 18:02 ] @

Gledao danas, mogu reci da mi se svidelo. Sad, neki hard kor ljubitelji prvog dela
nece misliti da je bog-zna-sta dobar ili bolji od prvog dela, ali zaista ima nekih opasnih fora... A i upakovan je fino film, nema sta..'prodaksn' sto bi se reklo. :))

Ko hoce da gleda, ne mora.. :))

Pozdrav
[ Demoritus @ 27.01.2005. 19:41 ] @
Bio sam na premijeri. Super je film, ali se moram složiti da moje mišljenje neće deliti hardcore ljubitelji prvog dela.
[ alazovic @ 28.01.2005. 01:15 ] @
Upravo sam ga odgledao...

Malo su usiljeni fazoni, preterali su! Krvi do kolena, previse psovki...

Sve u svemu, recimo da sam se lepo zabavio, a i sala bioskopa je bila puna.

Izgleda ce ubrzo da rade i treci deo, kako se prica. Valjda ce, pouceni ovim iskustvom, da naprave bolji film

Prvi deo je mnogo tecniji, jednostavniji i bolji A nasao sam ga (a da nisam ni znao da ima) na trafici u DVD izdanju za 250kinti

Aleksandar, Kraljevo
[ broker @ 28.01.2005. 09:49 ] @
Na ES-u je, izgleda, postao manir da se pljuje nesto sto se ne poznaje.
Sta vam znaci to "nisam gledao ali znam da je s*****"?
[ ddz @ 28.01.2005. 21:32 ] @
Odlgedao sam film. Mnogo bolje je tehnički urađen, ali baš nedostaje Bubi (Branka Katić), tačno se vidi da je njen lik na silu zamenjen likom Vesne Trivalić
[ bukovski @ 29.01.2005. 00:08 ] @
bubi je trudna samo onako info !
[ ddz @ 29.01.2005. 09:39 ] @
Pa jeste, ali kad su već čekali 13 godina da snime drugi deo, mogli su da sačekaju još par meseci da se porodi
[ Dante_BGD @ 29.01.2005. 12:42 ] @
Ja sam juce gledala film i mislim da su na reklami ispucali...mozda.....khm...trecinu fora...ali samo toliko. Takodje su u reklami za film prikazane scene koje izgledaju totalno glupo i nerazumljivo jer su izvucene iz konteksta...ali kada pogledas film sve dodje na svoje mesto...tako da... :) gledacu ga jos koji put sigurno :)))
[ Milos Stojanovic @ 29.01.2005. 14:02 ] @
Citat:
Bio sam na premijeri. Super je film, ali se moram složiti da moje mišljenje neće deliti hardcore ljubitelji prvog dela.

Pa ne može posle 15 godina da ostane isti stil i tehnika pravljenja filma. Ko je očekivao tako nešto, stvarno ne razmišlja, ma kolko on bio "hardcore ljubitelj prvog dela"
Citat:
Na ES-u je, izgleda, postao manir da se pljuje nesto sto se ne poznaje.
Sta vam znaci to "nisam gledao ali znam da je s*****"?

Evo ja da nisam gledao, ali znam da je mnogo dobar ;)
Citat:
vidi svaku domacu komediju u poslednjih 5 godina. Sve, ali SVE kljucne fore su ispucane u reklamama.

Probaj moj recept: nikad ne gledaj reklame :)
[ flylord @ 29.01.2005. 14:14 ] @
Sa dobrom reklamom i najgori film svih vremena moze da postane najgledaniji.
Sva ispitivanja govore da je Pepsi vecini ljudi ukusniji, ali se ipak vecina ljudi opredeljuje da kupi Coca Cola-u.
Reklama bato (marketing, PR ...)
[ Dante_BGD @ 29.01.2005. 14:41 ] @
Heh...tesko je preskociti reklamu...jedino da batalis TV....
A i fore koje su ispucali u reklami nisu ni upola dobre kao one ostale u filmu... :)
[ broker @ 29.01.2005. 22:01 ] @
Ma dobar je film. Odavno nisam izasao iz bioskopa sa projekcije domaceg filma sa osecajem da sam stvarno nesto gledao.
[ FlashGrounder @ 30.01.2005. 03:18 ] @
NAPOMENA: osobe koje nisu gledale film netreba da citaju dalji tekst u ovom postu ako ne zele da proctaju neka desavanja iz filma, da im ne bih upropastio efekat iznenadjenja kada budu gledali film

Evo i ja se vracam sa projekcije, kao sto je neko rekao okorelim ljubiteljima prvog dela se nece svideti jer je to sasvim novi film.

Zanimljiv, hiljadu dobrih fora od kojih sam se cepao, ali i preterano ponavljanje fora iz prvog dela. Ona underground atmosfera iz prvog dela se nazalost naslucuje samo na pojedinim mestima, mada je mozda i ekvivalentan prvom delu po pitanju vremena u kome se snima. Najgori automobil koji se vozi u filmu je City Cruiser, previse sexa... po celom filmu lete sise, kondomi(pohvalno), vibratori itd.(sto se mene tice i treba u takvom filmu, ali neke scene su me podsetile malo na neku reklamu za koriscenje kondoma), tako da stvarno podseca na americki tinejdzerski film.

Produkcijski, vizuelno, nabudzeno do savrsenstva, poput najskupljih americkih filmova, nesumnjivo da ce biti najgledaniji film 2005. vreme ce reci najbolje

E da moram da napomenem poslednju scenu u filmu koja me je totalno razocarala, jer kada uporedim sa poslednjom scenom u prvom delu to je totalni kontrast(mozda sam preterano konzervativan ali BRUKA), pa me interesuje da li je na to uticao neki gay lobi ili nam evropska unija salje neke poruke?


[ iNCUBUs @ 30.01.2005. 12:47 ] @
Mali info, film je do sada videlo skoro 100.000 gledalaca, tj 100.000ti može da se očekuje već danas/sutra.
[ broker @ 30.01.2005. 13:59 ] @
Citat:
FlashGrounder: Zanimljiv, hiljadu dobrih fora od kojih sam se cepao, ali i preterano ponavljanje fora iz prvog dela. Ona underground atmosfera iz prvog dela se nazalost naslucuje samo na pojedinim mestima, mada je mozda i ekvivalentan prvom delu po pitanju vremena u kome se snima. Najgori automobil koji se vozi u filmu je City Cruiser, previse sexa... po celom filmu lete sise, kondomi(pohvalno), vibratori itd.(sto se mene tice i treba u takvom filmu, ali neke scene su me podsetile malo na neku reklamu


Meni je to sve savrseno logicno ako se uzme da je sustina price da otac, koji je svojevreeno i a jos uvek je, svaler bez skrupula, potane svestan da mu cerka dolazi u godina kada postaje lovina ljudima kao sto je on. Normalno je da se sav isfrustirira i preuvelicava sve preko svake granice.

Sto se atmosfere tice, meni je ona takodje logicna. Likovi su isti ali je vreme 15 godina kanije, kada su, kao sto se to desava i u obicnom zivotu svakom mladomo coveku koji dodje u srednje godine, svi u nekim sasvim drugim pricama - nisu vise u underground fazonu.

Za poslednju scenu, slazem se da je ljigva i meni se cini da je popuno promasena. Uistini, meni su i u prvom delu likovi andjela i djavola delovali preterani i cak nepotrebni a u drugom mi se cak cini da su uguravani na silu.
[ shadowgirl @ 30.01.2005. 18:10 ] @
meni se film dopao ali da budem iskrena ocekivala sam nesto vise.fore su ok,smejala sam se produkcija je super, ali mislim da film nece postati legendaran kao 1.deo.cini mi se da 1.deo ima nekako bolju pricu, vise oslikava bg.iz onog perioda,bolje su fore ovaj 2.deo mi je mnogo 'plici'.ne znam, sigurno ce biti najgledaniji, ali...
[ alazovic @ 30.01.2005. 18:25 ] @
Citat:
broker: Sto se atmosfere tice, meni je ona takodje logicna. Likovi su isti ali je vreme 15 godina kanije, kada su, kao sto se to desava i u obicnom zivotu svakom mladomo coveku koji dodje u srednje godine, svi u nekim sasvim drugim pricama - nisu vise u underground fazonu.

Za poslednju scenu, slazem se da je ljigva i meni se cini da je popuno promasena. Uistini, meni su i u prvom delu likovi andjela i djavola delovali preterani i cak nepotrebni a u drugom mi se cak cini da su uguravani na silu.


To je to! Jos da su smanjili dozivljaj oko onih scena gazenja onog jadnika na pruzi i uvodjenja sexa u neki prosek, pa i 200% vise, taman bi bilo kako treba. I oni redovi za dolaz kod devojke su bezveze po meni...

Ali gramofon cu da PAMTIM!!!! Tooo je scena :) Sta cu, stara garda...

Vidi se da je Srdjanu ovo samo posluzilo da drpne pare od naroda da bi napravio neki film do koga mu je malo "vise stalo"...

Pozdrav, Aleksandar
[ flylord @ 30.01.2005. 18:43 ] @
Cista komercijala. Video covek da moze da zaradi i toliko. Da je dobar film, ne bi morali ovoliko da ga reklamiraju
[ Strahinja233 @ 30.01.2005. 20:58 ] @
Citat:
flylord: Da je dobar film, ne bi morali ovoliko da ga reklamiraju


Ne mogu da verujem. Znas li ti o cemu pises?
[ flylord @ 30.01.2005. 21:14 ] @
I te kako znam o cemu pricam. Kvalitet != Kvantitet, tako da i kvalitet filma != gledanost filma
Da li bi ovaj film bio gledan da prvi nije nikad ni snimljen!? Jok vala, sem uz nesto bolju kampanju. Ocigledno je zasto je snimljen film: NOVAC, i oni se maximlano trude da dobiju taj novac, tako da su dosta ulozili u marketing.
Kvalitet? Ha. Dajte nekome ko nikad nije cuo za prvi deo da gleda obaj film. E ako vecina takvih ljudi bude rekla da je film dobar, onda se moze reci da je dobar. Ovako to je samo nastavak prvog dela, i mnogi ga gledaju ISKLJUCIVO zbog prvog dela. Pa i ovde su mnogi rekli: "Gledao sam prvi deo, moram gledati i drugi". Fuj
[ Demoritus @ 30.01.2005. 21:15 ] @
Pa, verovatno ne zna i verovatno ga nije gledao..
[ flylord @ 30.01.2005. 21:19 ] @
Za razliku od vas dvojice, ja sam racionalan i realan covek. Da li bi bilo ove masovne histerije o tom filmu, da taj film nije nastavak onog prvog i da onaj prvi nije snimljen? Naravno da ne bi. Da li bi bio ovoliko gledan? Naravno da ne bi.
[ Dante_BGD @ 30.01.2005. 22:20 ] @
Mislim da nisi u pravu. Danasnjim 15-godisnjacima ce A2 da budu mnogo bliskiji nego prvi deo filma. Ima dosta klinaca koji prvi deo nisu ni gledali a otici ce u bioskope da gledaju drugi. Zasto - jer ima mnogo fora, moderno je uradjen i u tinage je fazonu...njima je to dovoljno....
U svakom slucaju A2 je prica za sebe...a ima prednost sto je nastavak filma koji je bio super propracen...
[ etsel @ 30.01.2005. 22:31 ] @
upravo sam odgledala film... da budem iskrena: mene bas briga da li je film radjen samo da zgrne pare, da li mu je prica kvalitetna kao prvom delu, da li je Dragojeic imao neke ciljeve...i sve ostalo sto se ovde navodi. meni je super jer sam se smejala sat i po (iako za moj ukus ima malo vise ljigavih scena, ali u celini mi je odlican). ne volim ta uporedjivanja "prvi-drugi" (ili npr "knjiga-film" kao sto je bilo u slucaju gospodara prstenova). jednostavno, sam za sebe film je jako zabavan i ja cu ga sigurno gledati vise puta.
[ Nabukodonosor @ 30.01.2005. 22:59 ] @
Nisam citao sta ste pisali jer me ne zanima. Samo da kazem da je i Zona Zamfirova bila najgledaniji film godine i Kad porastem bicu kengur. To su dva primera kao iz udzbenika da ono sto je gledano ili slusano ne mora da znaci da je i dobro. I u 99% slucajeva i nije dobro, cim se "masi" svidja. Da podsetim da je ovo zemlja gde su veoooma popularni pevaci tipa :Sako Polumento, Seka Aleksic, Ceca i slicni, a to dovoljno govori o ukusima ove nacije. Verujem da ni sa filmovima nije drugacije.

P.S. Ne pratim ovu temu, tako da ne morate da se trudite da mi odgovarate.
[ flylord @ 30.01.2005. 23:02 ] @
Kengur je jedan od najdebilnijih domacih filmova koje sam ikad gledao. Nisam se cak nijednom nasmejao dok sam ga gledao. Uzass
A ni ovi andjeli nisu mnogo bolji
A ja sam jedan od onih koji nisu optereceni prvim delom, jer ga nisam ni gledao.
[ random @ 31.01.2005. 01:38 ] @
Kengur je skroz veseo i zabavan film. Smejao sam se sve vreme. Kičić i Glogovac su mi bili posebno zabavni. Inače nisam neki redovni gledalac domaćih filmova. A2 ću da pogledam definitivno, akonto prvog dela.
[ random @ 31.01.2005. 01:45 ] @


Oficijelni sajt:

http://www.minismoandjeli2.com/
[ bukovski @ 31.01.2005. 02:20 ] @
au sajt radjen ko da smo u USA - pola sata mi trebalo da ga pregleam ! ima neka fora da ove flash stvari zapamtim na disk
[ flylord @ 01.02.2005. 00:19 ] @
Nemoj te mi reci da vam se svidja taj debilni sajt? Ja se ne secam kad sam zadnji put video tolko glup i glupo organizovani site. Ne verovatnooo, i ne mogu da verujem
[ Safet Beriša @ 01.02.2005. 00:40 ] @
Na toj adresi je neki sajt? :)

Šta ću kad ne volim takve stvari...
[ flylord @ 01.02.2005. 00:45 ] @
Klasican sund, kao sto je dobar deo muzike koja se stvara na ovim prostorima. Da vam nije prvog dela, samo bi ste ignorisali ovaj drugi
[ sadux @ 01.02.2005. 16:07 ] @
@flylord
ej ajde nemoj da s**** za sajt kad je odlican!
Ko je nama kriv sto imamo slepacku vezu i moramo da ga otvaramo pola sata..Veoma zanimljiv i dobar sajt..I nije fora da se sve obezvredi,nego ako nesto zaista vredi treba ga pohvaliti i ispostovati.
[ goranbj @ 01.02.2005. 18:27 ] @
Jedva cekam da ga pogledam.
Prvi dio mi je super.
[ ventura @ 02.02.2005. 07:14 ] @
Ali ljudi, to je samo film, zar ne?

Cemu ovoliki izlivi emocija, razocarenja, odusevljenja, gneva, i sta ti ja znam vec... Pa film je napravljen da bi zabavio gledaoca, u tih 1.5 sat vremena, za sta placas bioskopsku ulaznicu kao nadoknadu autorima...

Jel vi nemate nista bitnije u zivotu o cemu ce te se brinuti, nego se sa tolikom zustrinom se odnosite prema najobicnijem filmu?
[ flylord @ 02.02.2005. 09:52 ] @
Oni su prvi poceli da izazivaju masovnu histeriju. Kao da ce da dozive totalnu extazu kad pogledaju ovaj film. A film ko i svaki drugi.
[ Dr.sima @ 02.02.2005. 19:41 ] @
Juce sam pogledao film, mogu samo da kazem da sam vristao od smeha celih sat i po... A da nije kao prvi, nije ... Da treba da zaradi pare... normalno da treba, niko ga ne bi ni snimao da ne treba :)
[ Mister Big Time @ 03.02.2005. 01:47 ] @
Sta znam. Nije me odusevio, ali ni razocarao. Sve je nesto okruglo pa na cose, nema konkretnih fora i fazona kao u prvom delu. A da ne pricam sto je radjeno po sistemu - ako nemas novih ideja, uzmi pa prekopiraj prethodni deo.

Sve u svemu za odgledati super film, ali nece trajati ni pola godine, kamoli 10 godina kao prvi deo.
[ mordor @ 03.02.2005. 01:58 ] @
Film je takav plagijat da je to zastrasujuce !!
[ FormatC @ 03.02.2005. 02:15 ] @
Citat:
ali nece trajati ni pola godine, kamoli 10 godina kao prvi deo


Ništa čudno. Drugi deo kao drugi deo.
[ bukovski @ 03.02.2005. 02:19 ] @
pa sad teske reci ali svako ima misljenje naravno
mada za drugi deo zelim reci terminator 2 je bolji od 1
[ FormatC @ 03.02.2005. 02:36 ] @
Ima izuzetaka, naravno, ali ipak većina drugih delova nisu toliko poznati ko prvi.
[ taca07 @ 03.02.2005. 13:14 ] @
Nisam gledao film ali ću da nešto iskomentarišem . Setite se (važi za one koji nisu bili mali) kako je u medijima reklamiran prvi deo . Nikako .Vremena su se promenila ne samo u kinematografiji već u svim oblastima života i onaj ko ne vidi razliku i ko se do sada nije prilagodio taj je očigledno negde zakasnio ..... Dakle,kultni film ne postaje tako što će da se reklamira i što će njegov autor , i pre nego što padne prva klapa , uz pomoć sumnjivih finansijskih moćnika da hvali svoj film i da ga poredi sa titanikom. Prvi deo finansiran je iz budžeta , pa ako uspe-uspe a drugi deo mora da uspe da ne bi bilo krvi zato se i reklamira .Znači kultni film postaje nakon izvesnog perioda od prestanka prikazivanja kada se u narodu (obično mlađoj populaciji) počnu spontano koristiti provale u svkodnevnom životu a nikako se kult nemože vezati za novac.Paja i Jare su bili duhovitiji sa mnogo manje love i psovki.A naš današnji film nije film ako se pola filma ne psuje.I da zaklučim:narodu se servira ono što on voli da gleda ili da čuje zato nam pink i jeste najpopularnija stanica - bljak.
Gledaću A2 zato što je , od svih filmova koji se trenutno prikazuju u BG (a njih je ukupno jedan) najbolji.
[ zi:: @ 04.02.2005. 06:45 ] @
Ja gled'o, stvarno je smesan, produkcija odlicna, vrlo moderno snimljen film, svaka cast. No, replike koje bi trebale da udju u svakodnevni govor su iz prvog dela.

Nikola Kojo: svaka cast. Mile, pardon, Zoran Cvijanovic se pretvorio u Mileta, kao da Mile glumi psihijatra: "Alo, samokontrola!! Jel' me razumes?"

Bas citam na forumu b92 o ovom filmu:
http://www.imdb.com/title/tt0098308/

Pazite o cemu se radi:

Citat:
Doug Simpson lives alone with his two daughters Katie and Bonnie. Katie has just turned 15 and when Doug is out of town on a business trip she gets herself treatment at a beauty parlor. She removes her braces and her thick glasses. Without those, she is a beautiful young woman and the boys line up outside the front door to date her. But Doug won't accept that his *girl* is seeing *men*...


well, izgleda da je neko (citaj S.D.) gledao ovaj film pre nego sto je snimio a2 .... Narocito sto cujem da su neke scene potpuno iskopirane.

Svejedno, prvi put sam kod nas bio u dupke punom bioskopu nakon X godina.
[ misko2004 @ 04.02.2005. 11:21 ] @
Film je zaista super,ali nije kao prvi deo.
Za jedno 2 godine ce da ga pustaju na TV-u pa ce biti super posto se prvi deo tako "opopulario"
Ali sve u svemu,dobar film,prica je super.
A na reklami uopste ne izgleda tako kakav je film.... (ako me neko razume)
[ Mihailo @ 04.02.2005. 13:04 ] @
Zabavan film za jednokratnu upotrebu .. Vredi taman tih 200-300 dingera.
[ Mister Big Time @ 05.02.2005. 06:35 ] @
Citat:
FormatC: Ništa čudno. Drugi deo kao drugi deo.


Tako nekako.
Citat:
bukovski: pa sad teske reci ali svako ima misljenje naravno
mada za drugi deo zelim reci terminator 2 je bolji od 1

Da, ali je zato Terminator 3 upravo ono sto su Andjeli 2 :) Kopija svog prethodnika.. i to losa.
Citat:
zi::: Ja gled'o, stvarno je smesan, produkcija odlicna, vrlo moderno snimljen film, svaka cast. No, replike koje bi trebale da udju u svakodnevni govor su iz prvog dela.

Nikola Kojo: svaka cast. Mile, pardon, Zoran Cvijanovic se pretvorio u Mileta, kao da Mile glumi psihijatra: "Alo, samokontrola!! Jel' me razumes?"


Stvarno istina, ovo je Mile... Zoran se pogubio nacisto...
Citat:
Mihailo: Zabavan film za jednokratnu upotrebu .. Vredi taman tih 200-300 dingera.

Word :)
[ smars @ 05.02.2005. 11:27 ] @

A i cini mi se da Milan (Miki Manojlovic) kaze (cak i u reklami) 'Sva sreca sto nemam zensko dete' .. A sta je onda sa 'Milane dodji brzo, Julija je opet sve povratila' iz prvog dela?? :))
I tu su se zeznuli, ili...?

Pozdrav
[ maggy @ 07.02.2005. 16:05 ] @
bila sam na premijeri 26.jan i smatram da je naaaaaaaaaaaajjjjjjjjbbbbbbolji film ovih vremena. Odusevljena sam. Cim izadje dvd kupujem ga!!!!!!
[ Floyd @ 07.02.2005. 16:49 ] @
Ma super je film bre, jedna od najsmesnijih komedija koje sam pogledao u poslednje vreme. Nisam ni skontao da je proslo sat i po vremena, toliko sam se smejao.
[ S_Kid @ 09.02.2005. 22:49 ] @
Konacno ga i ja juce pogldah, film je cist dobitak :))
Bio sam baaaas skeptican ali sam se odusevio :)
[ bukovski @ 10.02.2005. 01:53 ] @
ma naravno ali uvek ce postojati ljudi koji ce zbog svoje nemogucnosti i nemocnosti na sve zivo pljuvati ! pa bolje ljudi i ovo nego JELENA tuzno ali isinito :(
veleo sam andjele volim ih jos vise a volecu i gledacu i 3 deo pa makar bio najgori na svetu !!!
[ PsYhO @ 10.02.2005. 09:44 ] @
produkcija odlicna, kamera takodje, fotografija isto, ali film kao film moze opusteno da ide bez prvog dela, jer totalno nema veze sa istim. srky ga je iskoristio cisto da bi se naqpio para, generalno gledano na skali od 1-5 film dobija ocenu 3, samo na osnovu dobre produkcije, i odlicnih fora, ali je prvi deo idalje KEVA!
[ ironman @ 10.02.2005. 11:34 ] @
Film je ocajan
[ copyworld @ 10.02.2005. 12:35 ] @
kod mene nema bioskop tj neradi vec godinama
[ sagittarius @ 10.02.2005. 20:42 ] @
Citat:
smars: A i cini mi se da Milan (Miki Manojlovic) kaze (cak i u reklami) 'Sva sreca sto nemam zensko dete' .. A sta je onda sa 'Milane dodji brzo, Julija je opet sve povratila' iz prvog dela?? :))


Mozda to i nije njegovo dijete. (Ozenio je zenu sa djetetom iz prvog braka), a mozda je i dijete iz komsiluka koje je bilo doslo kod njihove djece.

Maby
[ psu43npv @ 11.02.2005. 21:13 ] @
Cujem da ima da se uzme DVD i DivX u Beogradu? Jel zna neko gde to moze da se nabavi?

Hvala
[ Insider @ 12.02.2005. 01:14 ] @
Ima na www.podzemlje .com da se skine dvd.Ali koliko sam video to je pirat ..i to tezak ;-)
[ mrkidivx @ 12.02.2005. 14:16 ] @
Posle odgledanog filma zaključujem da je prvi mnogo bolji.U drugom je nekako sve nategnuto, napadno, nabacano, ima dosta fazona iz prvog dela-dakle već viđeno.Film svakako ne zaslužuje toliku medijsku pompu.

Pravi primer kako se nastavak šlepa na račun slave prvog dela.
[ Brzina @ 14.02.2005. 22:57 ] @
Veceras sam odgledao film. Mislim .... ono film sa ovako bolesnim i dobrim forama nikada nisam odgledao. Dobro možda "Mrak film 1,2,3". Kada onog lika izgnječi na pruzi ,
kada onome sijece k**** i Resident Evil fora..... prosto nemam riječi = KOMEDIJA IPO!!!
[ Vaxter @ 15.02.2005. 01:15 ] @
Ne znam da li je to neko vec pomenuo, ali je navodno neki Shvedski kritichar totalno ocrnio film!

+

Rekao je da je film totalno pokraden neki Americhki fim.


Da li je josh neko chuo za tu prichu?

To mene zanima???
[ skundra @ 15.02.2005. 11:02 ] @
Pogledaj prethodne postove, a andjeli imaju slican sinopsis kao sledeci film
http://www.imdb.com/title/tt0098308/
[ PreMilos @ 15.02.2005. 13:08 ] @
gledao sam film sinoc.
film je predobar stvarno
mnogo bolji od prvog dela
[ dalibord5 @ 15.02.2005. 17:18 ] @
I ja sam ga odgledao sinoc.
Film je zabavan,ali ne verujem da ce zaziveti u forama kao prvi deo.
Mnogo je preteran.U svakom pogledu.
Ipaq tacno pokazuje sta je bilo pre 10-15 dina a sta je sad.
Ovoliko psovki,krvi...pa na kraju poljubac dva muskarca.Zabranili bi ga odmah,a to sve sada izadje na normalno.
Pa zurke nekada i sada...Maloletne ribice kao stoka cekaju u redu da udju u "klanicu"gde ce ih odrati od k....
Smejao sam se...i pomislio koliko se sve promenilo.
[ Nikola_BGD @ 20.02.2005. 10:35 ] @
1. Onaj poljubac na kraju filma je totalno odvratan i skida bar jedno 30% pozitivnog utiska koji imas kad odgledas film. Stvarno ne znam "sta je pisac hteo da kaze".

2. Takodje mislim da su andjeo i djavo pomalo na silu ugurani u film, koji bi bio skoro isti da nema njih, tj ne bi po meni nista izgubio na kvalitetu.

3. Gledao sam film jer je logicno da hoces da vidis sta se desava posle 1. dela, jer sam cuo da ima dobrih fora (pa zasto se ne smejati u bioskopu), jer mi se tema filma i cela fora sa Caletom koji ima frku sa cerkom mnogo dopala.

4. Gledao sam film pre jedno 3 nedelje otprilike, i zaboravio sam vecinu fora

5. Nesto ne znam koja ce se fora iz tog filma citirati usmeno, kao sto je to slucaj bio sa neprevazidjenim forama iz prvog dela, a koje su odmah pocele da budu citirane.

5.a. Po reakcijama ljudi sto su se ovde javili pre mene, stice se utisak da je film urnebesna komedija - ne delim to misljenje, ima dobrih fora i ima ih dosta ali fore su tek dobre - nista specijalno po meni i mozda sam eventualno samo na jednu bas "crko od smeha"(daleko od toga da se nisam smejao uopste al nijedna me nije bas nasmejala) - ali samo mozda, posto se evo stvarno ne secam ni jedne fore koja je toliko dobra i smesna da bih je zapamtio.


6. Mile, pardon Zoran je glumac koga sam veoma cenio a mislim da je sebe upropastio ulogom Mileta koja jeste cool ali kao sto neko rece on se pretvorio u Mileta. Po meni je bio bolji glumac nego sto je sada.

7. Deca od 15 godina u filmu masovno voze kola - ocigledan uticaj amerike, koja velica automobile na sve nacine, gde moze da se dobije dozvola sa 16, ako se ne varam i gde je glavna fora i uzitak voziti auto.

Da rezimiram, film mi je ok i to je to. Nista extra specijalno, ima dobrih fora ali mislim da se sa tom temom moze snimiti mnogo bolji i smesniji film. Pomalo mi je ponegde vestacki sto se tice glume ali ajde..

Svakako cu ga pogledati jos jednom kad se dokopam tog divx-a sto kruzi beogradom cisto da prodjem jos jdnom fore ali sumnjam da ce mi i treci-cetvrti put biti zanimljiv (citaj - da cu moci da ga gledam a da ne gledam i na sat kad ce kraj)

poz

n

ps. Da nije neko gledao film po kome su radjeni andjeli 2? I S.D. je priznao da mu je taj americki film bio uzor, pa me bas zanima da li je ovaj nas film puki plagijat ili je jednostavno pozajmio temu ??
[ wasspp @ 20.02.2005. 12:24 ] @
totalno glup film
[ mrkidivx @ 20.02.2005. 12:59 ] @

@Nikola_BGD

Apsolutno se slažem sa onim što si rekao.
[ baba_sera @ 20.02.2005. 13:13 ] @
Ovo mi je obrisano kao poruka ali se jos uvek drzim svake reci !!!

Iskreno najvece TRASH s***** u poslednjih 10 godina, ljudi imao sam dva
smeska za ceo film, ono fore sve iz prvog dela, mislim kao da mi baba
prica andjele1 , film traje bednih 80minuta( ustvari to je jos bolje).

Onda ono mislim pederski lobi na kraju pa reklame po celom filmu, idi
bre.Na TV kao prepricavaju se nove fore, koje fore bre? Ovo je kao u
15veku, niko nista ne objavljuje naivnom narodu.

Ma ustvari narod i treba da gleda i da nam ovo bude najgledaniji film
svih vremena ej pa ZONA je za ovo OSKAR.

Ljudi ko nije gledao ni pod slucajno u BIOSKOP, nego ako ste bas
zagrizeni kao sto sam ja bio lepo ne dajte bagri novce nego nadji nekog
pirata i shvati da sam u pravu.

Dragojevicu mogu samo da porucim da treba malo do TERAZIJA da proseta,
da ga pojeb*e onaj dlakavi mamut (tito i ja) a onda ga one glupace (voditeljke)
ustroje za sva vremena.A da i obavezno vesanje

Ej apple guraju u filmu, pa sad volim WINDOWS nego ikada i ako ste ludi
gledacete film.

E sad ono ludo gledaliste ce da me ovde psuje ali briga me pa ljudi vi
niste normalni bog vas **** pa vi niste normalni.

Za kraj, od srca vam ovo pricam, jedva sam docekao da vidim film i da
mi priredi ovakvo s***** nisam verovao, pa bolje da sam gledao SJAJ U
OCIMA kad je bio u bioskopu nego ovo.

Sad vas da cujem, sve i koji su gledali i koji nisu.
[ zi:: @ 20.02.2005. 14:54 ] @
E, i ja sam razmisljao o ovome:

Citat:
5. Nesto ne znam koja ce se fora iz tog filma citirati usmeno, kao sto je to slucaj bio sa neprevazidjenim forama iz prvog dela, a koje su odmah pocele da budu citirane.


Prakticki mi ni jedna fora nije ostala u glavi osim starih ... Doduse prvi deo sam gledao vise od 30 puta, pa su cak i skrivene fore imale sansu da odrade svoje.

Nakon nekog vremena, jedna nova fora mi se ipak uvukla koja će se ponavljati:
Šta reeeećiii ...

[ Radovan__III @ 20.02.2005. 19:21 ] @
Da da bas ono sto sam ocekivao, jeftin miks starog dela i americkih teen komedija.
[ srba88 @ 20.02.2005. 20:05 ] @
znali iko kako se zove pjesma i koje izvodi kada u 2.djelu andjeo i djavo pjevaju na korvu zgrade ono cekala sam cekala
[ wasspp @ 21.02.2005. 10:14 ] @
ma bre mala mirka poduvala dragojevicu i sad je ona
kao nasa najveca glumacka nada ,mala je debilka

a kad sam video legend limeted kolekciju daj ne bih nosio tu majicu
da me tuku

a o onom malom shupku cu sledeci put
[ S_Kid @ 21.02.2005. 12:03 ] @
Mislim šta reći...
Ne mislim, šta reeeći...

Evo jebite mene, molim vas jebite mene, vama to ne znači ništa ali meni znači mnogo... Malo sam deblji al zato dobro mešam!

Nema Boga... Ima, ali je uzeo neplaćeno!

Ona riba kad udara u gong... kad mu gata i baci one štapiće (ispalo ti je ovo!:)

Scena sa nemačkim pornićem u kadi :)

Eto, pet fora na koje sam se baš baš smejao, 20 sekundi razmišljanja, da pogledam film još koji put bilo bi sigurno mnogo više...

Vi sa poredjenjima oladite bre malo, film ne zaslužuje da bude nastavak ali je extra zabavan, sve preporuke...


[ random @ 21.02.2005. 14:12 ] @
„Slušaj Marina... to tvoje nepoverenje je i sahranilo našu vezu, znaš...“

„Alo? Pa slušaj ti pedofilčino jedna odvratna! Reci mi gde živiš da JA dođem da te izvedem! ... Pa na KLIZANJE, mamu ti jebem [baca telefon] onu nenormalnu!!“

Odličan je Nikola Kojo, vadi ceo film. Zapravo jedino on mi je i smešan.
[ random @ 21.02.2005. 14:25 ] @
[sa dečijim horom]
I kad ima neku tetu, tata voli samo tebe
A tu tetu samo jeeeednostavno poštujee...
[ Mitrović Srđan @ 21.02.2005. 14:41 ] @
eto i ja sinoc pogleda film,sve sam pokusavao al mi se nije dalo :)
meni je ono bash dbar ima dosta fora i sit sa se ismejao kad sam ga gledao.
takodje onaj pederski polhubac na kraju je FUJJJJJJ! mislim stvarno ne kapiram sto stu ga stavili.
ali zato ova Glumica klinka otkida kako izgleda
takodje kao i mnogi zapazio sam da se zoran C totalno utopio i ulogu Mila.
[ bakara @ 21.02.2005. 17:32 ] @
Hmmm...interesantno je videti da ima ljudi kojima se film svideo,posto ja takve stvarno ne poznajem...
Meni se (da li samo) cinilo da je dragojevic prvo sakupio gomilu sponzora, i onda kad je video ko je sponzor, pokusao da snimi jednu veliku reklamu, za sve od Mc, do durexa chryslera (koliko bre ima chryslera i apple u BGD?), ma cega sve ne...
Skidam kapu za reklamnu kampanju za film, to jos niko nije tako dobro odradio sponzorima ce se isplatiti svaka para koju su ulozili, ali ovolika pompa i hvala (da nazalost, dragojevic se najcesce sam hvali...), o jednom bar prosecnom ako ne i ispod proseka, uzimajuci u obzir i njegove druge filmove...
[ bakara @ 21.02.2005. 17:46 ] @
> e da... sto se tice toga da ce to biti najgledaniji film....ma nema sanse,
gradom vec kruzi prica kakav je film, da li cemu reklamiranje na pinku
pomoci....videcemo
[ SandraNS_85 @ 21.02.2005. 18:46 ] @
Meni je film super i kontam da ce biti najgledaniji u 2005 kod nas
[ @ 21.02.2005. 20:46 ] @
Film najbolji naaj smesniji deo je kada kazu:
lopov!lopov!nisam ja lopov ja sam jebacina jebacina!jebacina!
ma sta stalno pustate ovu muziku daj malo pornic!
[ dalibord5 @ 21.02.2005. 21:13 ] @
Kako bilo oni hteli da naprave gledan film i usspeli.
A dali je dobar ili ne?Sluzi svrsi.A i pokazuje da je pre zezanje bilo bolje.

Sada je zakon kinta,auto...i jos poneki feget tu i tamo.
[ baba_sera @ 21.02.2005. 23:02 ] @
Ala ste pukli, pa ovo gov*o od filma je najveci ali najveci TRASH, pa ja mislim da vi ovo namerno pisete ili ste maloumni pa koga sam god pitao kaze "FILM JE SMORCINA", ali briga me za to, bolje da vas upozorim za ovaj film:

"DRAKULA 3000" ~ Najvece s***** u poslednjih 200 godina sto se tice horora na temu drakule.

Pozdrav mrziteljima TRASH filmova tipa drakula3000,andjeli2,LoR itd.
[ Mitrović Srđan @ 21.02.2005. 23:10 ] @
@baba_sero
nije cudo sto nosis takav nick.
imam osecaj da si dosao samo da prosipas nesto ovde,kakav TRASH jel te neko tera da gledam,eto ima sutra da pogledam jos jednom.mislim pazi lika
a sta ti je LoR ??? nada se da nije Gospodar Prstenova.
[ bakiman @ 21.02.2005. 23:15 ] @
Odgledao sam film i ne sviđa mi se preterano, prvi deo je mnoooooogo bolji, u drugom nema radnje, a fore su samo solidne.

Prvi deo: 9/10, drugi deo: 5/10.
[ Nabukodonosor @ 22.02.2005. 01:15 ] @
Mislim da itekako treba da se uzme u obzir da je onaj debil od reditelja kopirao jedan strani film. I na kraju svega on mi nesto na B92 k**** o pirateriji. Kao "ljudi ne shvataju da je to necija intelektuelna imovina", a pri tome misleci na piratske kopije "njegovog" fima koje mogu da se nadju na ulici. A zasto ne kaze " i ja sam ukrao tudji film". I to je piraterija. Da li je moguce da se kod tog maloumnika izbrise svaka moralna barijera kada mu Z. Mitrovic pokaze nekoliko novcanica?! I da gledam film takvog *coveka*?! Ne pada mi na pamet!

P.S. A jeste li primetili da je sada *cool* da film svi nazivaju Andjeli 2 ili Andjeli? A jos je *kulje* da ga zovete A2! Cisto da znate. Da budete u toku. Da budete *cool*.
[ Mitrović Srđan @ 22.02.2005. 01:26 ] @
cekaj nabuko oces da kazes da su filmovi Dragojevica za debile ili sta???
mislim pazi izjave :P]
reziser lepih sela i rana??? itd ahahahahaa ismejo sam se veoma jako :P nemoj vise
[ bukovski @ 22.02.2005. 01:36 ] @
nemozes uporedjivati lepa sela lepo gore sa ovim ovo je cista komercijala i za ono za sta je pravljena je i vise nego dobra pogledajte mu komkurenciju na trzistu a to sto nije kako ste vi htelui boze moj upisite reziju pa napravite sami film kupite 3 kamere navatajte neke maloletnice da glume i nekog manijaka. cigane umesto crnaca i eto film boli glava :)
p.s. a zamislite film Lepa sela "jos" lepse gore tj 2 deo desavanje malo juznije bilo bi dobre teme za film tj nastavak bjele u njemu samo da ne ubace kompaniju iz kengura mislim bljak ...
[ Mitrović Srđan @ 22.02.2005. 12:07 ] @
pazi covek je rekao " onaj debil od reditelja ",mislim to se odnosi na reditelja a to ej Srdjan Dragojevic,reditelj gorepomenutih naslova.
[ Nabukodonosor @ 22.02.2005. 14:38 ] @
Citat:
blood: cekaj nabuko oces da kazes da su filmovi Dragojevica za debile ili sta???
mislim pazi izjave :P]
reziser lepih sela i rana??? itd ahahahahaa ismejo sam se veoma jako :P nemoj vise

Ne, ja nisam rekao da je film za debile, vec je reditelj debil. Jednostavno ne volim ljude kao sto je on. Ako si ti npr. javna licnost, onda treba da pazis sta pricas i koga prozivas, kao sto je on radio sa Z. Mitrovicem. Sada od tog istog coveka uzima pare, promovise film na njegovoj televiziji i dele zaradu. I kada ga pitaju za to, on se samo nesto smeje i prelazi na neku drugu temu. Zaista ljigavo. Ne znam samo kako je toliko bez kicme da moze da proziva pirate.
A sto se konkretno filma tice, i dalje stojim iza toga sto sam rekao. Covek je lopov! Jednostavno, ukrao je tudju ideju. Cak su neke scene KOMPLETNO prekopirane. Ostatak filma, je kako sam informisan, "prepisan" iz prethodnog dela. Zaista zalosno. Ako nemas materijala za novi nastavak, nemoj silovati kinematografiju i snimati nesto sto realno nije zasluzilo da se vidi na biskopskom planu.

Citat:
bukovski:a zamislite film Lepa sela "jos" lepse gore tj 2 deo

A znas kako bi bilo jos "kulje" da ga zoves? Sela 2. Ili S2. Tako bi ti bio bas cool. To je sada tako popularno.
[ Nikola_BGD @ 22.02.2005. 16:25 ] @
Za sve kojima se film mnogo dopada neka dovrse sledecu recenicu:

"Meni se film bas svidja zbog..." (dopuniti)

Bas me interesuje, jer sam ja izgleda nesto gadno propustio. Film je bre prosek. Fore su tu i tamo smesne ali tek da te nasmeju nista da su extra komicne i da se pamte...

Vidim citirate ono "Šta reeći" ja se toga uopste ne sećam iz filma ... ali uopste

Ipak ima par dobrih fazona ali ne cine oni film.

Dragojevic je sa Lepim selima super opisao jednu generaciju i tadasnja desavanja.
Ranama je takodje opisao jednu generaciju i tadasnja desavanja.

"Andjelima" po meni nije opisao nista. Film cak i nema radnju bre ljudi.

Ipak zabavan je da se odgleda sa drustvom cisto malo opustanja radi al to je to. Ne vidim sta se loze ljudi toliko.

poz

n
[ Mihailo @ 23.02.2005. 11:40 ] @
Pazite na izražavanje! Vidim „lock“ u bliskoj budućnosti.
[ bakara @ 23.02.2005. 17:30 ] @
Auu...piraterija,sramota ti bi bre da skidas sa neta, idi bre ko covek izdji
na ulicu i kupi ga za 100 dingera i obavezno trazi racun...
>
[ jopjap @ 23.02.2005. 19:14 ] @
Citat:
Nabukodonosor: A sto se konkretno filma tice, i dalje stojim iza toga sto sam rekao. Covek je lopov! Jednostavno, ukrao je tudju ideju. Cak su neke scene KOMPLETNO prekopirane.


Ako moze naziv tog kopiranog filma, bas bi voleo da ga pogledam.
[ Nabukodonosor @ 24.02.2005. 02:22 ] @
Naravno.

Film se zove She's Out of Control.
[ bukovski @ 24.02.2005. 02:38 ] @
al ces ga tesko naci kod nas !
malo je poznat
[ skijash @ 24.02.2005. 15:35 ] @
Jel neko zna na koju adresu se salje za nagradnu igru?
Delirijum films....?
[ vunidu @ 28.02.2005. 12:26 ] @
Aoooooooooo....
ZA mene je ovo najbolji domaci film.
Ali kako je SEXY ona Mirka.Ko bi reka`da ima 13 godina taman koliko i ja

kad bi moga` da joj saznam e-mail...................................................

AKo neko zna neka mi ga POOOSALJEeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee!































[ Brzina @ 28.02.2005. 12:38 ] @
Citat:
vunidu: Aoooooooooo....
ZA mene je ovo najbolji domaci film.
Ali kako je SEXY ona Mirka.Ko bi reka`da ima 13 godina taman koliko i ja

kad bi moga` da joj saznam e-mail...................................................

AKo neko zna neka mi ga POOOSALJEeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee!


Ima 15 godina.
[ vuki1 @ 28.02.2005. 12:45 ] @
Zonu nece stici i kad se sabere sa gledanoscu u ex-yu.

Zona- 1.200.000 gledalaca
[ bakara @ 28.02.2005. 17:51 ] @
> > > ZA mene je ovo najbolji domaci film.
> > Ali kako je SEXY ona Mirka.Ko bi reka`da ima 13 godina taman koliko i ja
Xa xa...sta reci....film je bas za tvoj uzrast
[ BytEfLUSh @ 28.02.2005. 18:43 ] @
Po čemu? Ja, eto, imam malko više od 13 godina i mislim da je film odličan.
[ JovanT @ 28.02.2005. 21:59 ] @
Citat:
Brzina: Ima 15 godina.


Ne, ima 14. Čini mi se da sam negde pročitao da je rođena septembra 1990. godine. A što se tiče njenog izgleda: da u filmu izgleda dobro to ne poričem mada smatram da bi bilo koja tinejdžerka njenog godišta izgledala isto tako da prođe celu armiju šminkera i stilista.

@BytEfLUSh

Profil ti je veooooma zanimljiv ;).
[ @ 14.03.2005. 15:51 ] @
Film je strava!!! a sajt odlicno uracen slike su vam odlicne!u filmu mi
se naajvise dopala Mirka Vasiljevic ako mozete psaljite mi njenu sliku preko e-mail
[email protected] ili preko poste Stara Pazova ulica Dositejeva 2 a
moje ime Filip Bzovski.cao!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

[ BytEfLUSh @ 14.03.2005. 18:18 ] @
Citat:
JovanT: @BytEfLUSh

Profil ti je veooooma zanimljiv ;).

To zbog slike ili zbog vutre? :)

Citat:
u filmu mi
se naajvise dopala Mirka Vasiljevic

E, da, Mirka je odlična... ;)
[ JovanT @ 14.03.2005. 20:41 ] @
Pa dobro, slika ti je malo smešna ali ovo:

Citat:

Kompjuterske veštine: Slaganje CD-ova abecednim redom
Obrazovanje: Zabavište
Zaposlenje: Drvoseča


ti je najjače. BTW, ni sajt ti nije loš samo bi trebalo da ga završiš.

Citat:
filip bzovski:
Film je strava!!! a sajt odlicno uracen slike su vam odlicne!u filmu mi
se naajvise dopala Mirka Vasiljevic ako mozete psaljite mi njenu sliku preko e-mail


Njene slike imaš na sajtu filma a i potraži malo preko Google-a, siguran sam da ćeš naći nešto...

Sajt mi se ne sviđa toliko. Ako je tačno to da su pokrali fore iz nekog američkog filma zašto ne bi i sajt bio za isto tržište. Mislim da (još uvek) cela Srbija ne ide na Internet preko neke širokopojasne (ili broadband, BytE ;) nego se zlopati sa modemskom vezom i čeka na pola sata da bi saznali par informacija o filmu. A to što nemaju ni biografije glumaca i slično neću ni da komentarišem.


I kad sam već počeo da komentarišem samo da kažem sledeće: svi vi koji imate nešto protiv filma imajte na umu da je film sniman prvenstveno za tinejdžere (po ugledu na američke teen komedije) i da vam verovatno iz tog razloga nije smešan. Do sada nisam sreo nijednog poznanika mojih godina da je rekao nešto tipa "film je totalno s*****" ili slično.
Posmatrao sam i moju braću (koji imaju 9 godina) kako gledaju prvi deo filma i veći deo fora su ukapirali dok za drugi deo nisam siguran da hoće (još ga nisu odgledali).

Dakle, prvi deo je sniman za veći deo populacije nego drugi.
[ mrkidivx @ 14.03.2005. 21:29 ] @
Citat:
svi vi koji imate nešto protiv filma imajte na umu da je film sniman prvenstveno za tinejdžere



Ma da, a ko je lansirao tu žvaku, možda sam dragojević da bi opravdao komentare da je film s*****.

Još jednom I deo je bio nešto novo, originalno i osvežavajuće za našu kinematografiju.

II deo totalni promašaj-jedina svetla tačka je Nikola Kojo, ali on sam nije mogao da spasi film.

[ anon21796 @ 14.03.2005. 21:30 ] @
Znate kako, Mirka je strasno lepa cura, vi koji ken***e da je sminka u pitanju uopste se ne slazem, klinka je prirodno prelepa !!!
Ima 14 god.

E sad, film je radjen po uzoru na americke, ipak je dosta fino uradjen i verujem da su uspeli u onome sto su hteli.

Za film takvog tipa nemam zamerke, to nije dubokouman film, a niti ga je shekespeare pisao, prema tome , sasvim je ok za gledato :)
[ Mishkin @ 14.03.2005. 22:30 ] @
gde si ti cuo da je sekspir pisao filmove???
i mislim da se pise shakespear
[ bukovski @ 15.03.2005. 01:56 ] @
jel a kako se pise bukovski a? nebitnmo je imamo vuka kako pises tako citas ili bese obrnuto poremeti me apatinac? :)
[ GoranYu @ 15.03.2005. 11:41 ] @
Meni je glup i prvi deo, par puta su me neki drugari terali da ga gledam i "shvatim" koliko je dobar ali nikada nisam mogao da ga odgledam do kraja.

Dalje, posle nekoliko izjava reditelja (necu ni ime da mu pomenem) koje sam video zadnjih nedelja i posle debilne reklame koju jadan moram da vidim ili cujem ako neko od mojih stavi na onu televiziju (necu ni ime da joj pomenem) izveo sam zakljucak: nemam nameru da gledam ovaj film a narocito nemam nameru ni dinara da dam ni reditelju ni toj televiziji.

Samo za kraj da pomenem jednu izjavu tog lika od reditelja koja je bila odgovor na kritiku neke kriticarke da je film pun plitkog humora: "Sta ta prica, ne postoji plitak i dubok humor. Samo humor."

O, svasta.
[ @ 15.03.2005. 16:15 ] @
Opet ja e samo kad bi Mirka videla ovo sigurno ce videti. Pliz!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
reci mi tvoj meil ili da li chatujes i gde?
[ BytEfLUSh @ 15.03.2005. 16:25 ] @
Citat:
Pa dobro, slika ti je malo smešna

Hehe, da sam hteo da ispadnem smešan, verovatno bi se nasmešio... Ali ovako sam hteo da delujem autoritativno... :)
(joke)

Citat:
ni sajt ti nije loš samo bi trebalo da ga završiš

Hvala. :)
Meni se lično ne sviđa dizajn, ali me sad mrzi raditi na svom sajtu pošto imam neke druge sajtove da dovršim.

@bzovski
Nešto ne verujem da Mirka posećuje ES...
Inače, ispod svakog username-a imaš i opciju E-Mail nakon što se registruješ...
[ Mishkin @ 16.03.2005. 00:51 ] @
Citat:
bukovski: jel a kako se pise bukovski a? nebitnmo je imamo vuka kako pises tako citas ili bese obrnuto poremeti me apatinac? :)

pa nije ni on pokusao da napise kako se cita!!!
[ @ 16.03.2005. 10:28 ] @
Nema joj!!!!!!!!!!!!!!!!!
[ @ 17.03.2005. 11:14 ] @
Dajte bre i nazovite Mirku da ovo pogleda!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
samo da joj kazem da je seksi u filmu i da mi da njen mejl
[ iNCUBUs @ 18.03.2005. 00:38 ] @
e zvao sam je i rekla je da neće da ti da njen mejl :(
[ samoaktuelizacija @ 24.03.2005. 13:27 ] @
Ne zanosi se Mirkom,nije ona tako savrsena!