[ XPhantom @ 04.02.2005. 07:31 ] @
Ajmo malo komentirati utakmicu, mislim da je vecina vas gledala tekmu i da cemo se svi sloziti oko jednoga, a to je da su sudci stalno 'srali' i da su ostetili i jednu i drugu reprezentaciju.

Ja osobno sam potrgao sve zivce gledajuci ovu utakmicu, jer to je bilo 'finale' a ne cetvrtfinale, i zato,

''Neka pati koga smeta, Hrvatksa je prvak svijeta, neka samo suze rone mi imamo sampione''

To je samo jedan stih pjesme, nemojte me pogresno shvatit ...
[ mirel @ 04.02.2005. 08:39 ] @
Cestitke i jednoj i drugoj ekipi.Ko god da je pobijedio bilo bi zasluzeno.
[ kompic @ 04.02.2005. 10:13 ] @
Igra je bila dosta napeta,sto se tice sudjenja nije moglo bolje.Stvarno su suci bili korektni.A sto se tice pobjede,pobjedio je onaj tko je imao vise srece, a to je bila HRVATSKA!!
[ goni @ 04.02.2005. 11:53 ] @
Finale pre finala
Pobedio je bolji,srecniji,smireniji. Igra je bila odlica. Sudjenje nije uticalo na rezultat ali ipak korektno. Ko gubi ima pravo da se ljuti.
[ Glava @ 04.02.2005. 12:28 ] @
a ko se to ljuti ovde???

svaka cast i jednoj i drugoj ekipi.......

da je utakmica bila prava, vidi se i po tome ,sto se do zadnjeg momenta nije znalo kako ce se utakmica zavrsiti!

bolji? srecniji? pametniji? iskusniji ?

nesto od toga je pobednik bio i prosao dalje........ko to sad zna sta je od toga......

pozdrav
[ cvisitz @ 04.02.2005. 13:31 ] @
u cijeloj ovoj prici to je trebala biti utakmica za finale.
Nadam se da sad nece Hrvatska kiksat protiv Francuske ili .....
[ steva75 @ 04.02.2005. 13:42 ] @
e da smo pametni kao sto nismo gde bi nam bio kraj.da smo lepo odigrali opusteno i podelili bodove i svima lepo,ovako jedni odose u polufinale a mi ...Videcemo gde cemo zavrsiti

pozdrav
[ XPhantom @ 04.02.2005. 14:50 ] @
SiCG je trebala pobijediti španjolce i sve bi bilo drugacije, isli bi i jedni i drugi u polufinale, i vjerojatno bi bili i u finalu, ali šta je tu je. Nisu smjeli dopustiti remi u tom susretu a imali su sve u svojim rukama, jednom riječju, pobijedili su sami sebe, a bolji idu dalje, ili je to namjerno bilo da se sudare s hrvatskom, jer su do sada imali 3 službene utakmice i sve tri su bili pobjednici, pa su možda mislili da bi mogli i ovaj put, ali eto ispade to, kriva procjena.

Sve čestitke hrvatskim igračima i sretno im protiv francuske
[ bekias @ 05.02.2005. 00:19 ] @
Pozdrav
Posle kiska Srbije i CG protiv HR nadam se da moji Fracuzi nece napraviti isto sto i
SCG mada ce ipak francuzima biti lakse jer nece morati igrati i protiv sudija kao SCG tokom celog prvenstva
Napred FR
[ goni @ 05.02.2005. 10:46 ] @
@Glava
Ljuti su navijaci i igraci i strucni stab SiCG, ali imaju razlog, jer stvarno su igrali ODLICNO i da su kojem slucaju pobedili bilo bi opravdano.
[ C A I N @ 05.02.2005. 12:10 ] @
@bekias,@goni,imate se pravo ljutiti ali
pobjedili su svjetski i olimpijski prvaci!
[ grandcafe @ 05.02.2005. 12:32 ] @
Stvarno mi nije jasna svrha ovog foruma.
Da li je moguce da se ovoliko vremena raspreda tema kojoj nikako nije mesto ovde.
Koga vise zanima utakmica , aman ljudi.
Bezite na svastarske forume pa se izvinjavajte jedni drugima , ko je bio bolji a ko je pobedio.
[ deki77 @ 05.02.2005. 12:41 ] @
Nadam se da Francuzi neće odigrati kao mi...Zaista gupo u 2.poluvremenu..sramota...sreća na strani CRO...
[ Bojan Basic @ 06.02.2005. 22:45 ] @
U Pravilniku MadZone foruma jasno je navedeno da ovakve teme nisu poželjne.