[ nszmduu @ 04.02.2005. 12:54 ] @
Cini mi se da je jedan od mojih profesora na PMF-u u Novom Sadu vanzemaljac. Kako da budem siguran u to? Da li je neko vec otkrivao i hvatao vanzemaljce?
[ jablan @ 04.02.2005. 12:56 ] @
Da li ti to previše smeta?
[ Davor Vlajkovic @ 04.02.2005. 12:59 ] @
.::lol::.
[ biotech @ 04.02.2005. 13:02 ] @
sta,ima tanke a dugacke ruke i noge,veliku glavu i oci?
komunicirate telepatski?
[ misko2004 @ 04.02.2005. 13:04 ] @
Shut up Kyle,shut your god damn mouth!!!!
[ Milan Andjelkovic @ 04.02.2005. 13:22 ] @
Trebalo bi da se upoznaš sa konceptom tolerancije. Nije on kriv što je vanzemaljac, a ti bi odma' da ga 'vataš...
[ mitar1982 @ 04.02.2005. 13:28 ] @
Vanzemljaci?????
Ko neće da živi u ovu državu slobodno nek ide....
[ Miloje Sekulic @ 04.02.2005. 13:40 ] @
Citat:
Da li je neko vec otkrivao i hvatao vanzemaljce?


Obicno se kao mamac koriste vanzemaljke.

Miloje ovdasnji
[ steva75 @ 04.02.2005. 13:44 ] @
znaci mali zeleni su ponovo medju nama
LOL
[ Deluxer330 @ 04.02.2005. 14:09 ] @
da te nije pipno prstom , znas valjda kako vanzemaljci vode ljuba ?
[ [eDo] @ 04.02.2005. 14:21 ] @
Pazi sad:
Znaci pridji mu i udariga u njegovu muskost ako se ne cimne onda je definitivno vanzemaljac i ljudi ja sad mislim da je potrebno da kazemo svi ovo

"Moldere vrati se sve ti verujemo"

I pazi ja licno mislim da su nindza kornjace veoma blisko povezane sa vanzemaljcima zato pokusaj da strupish u kontakt sa Krangom koji ce ti pomoci da uhvatite tog profesora (Ruzan je sto posto ko dupe iznutra)!Ali pazi ja licno mislim kada bi se svi mi lepo organizovali da bi mogli vec jednom da napravimo te palacinke samo nam treba jajca i kvasac koji se mogu samo naci na planeti zenon ali nema veze rekao mi je donatelo da je napravio uredjaj koji obicnu kisnu glistu pretvara u kvasac i da je nashao nacina da kokosku natera da pravi jaja nekontrolisano!Al zipa sad znaci cekamo dok testo ne naraste onako i kad stavimo u tiganj i kad pocner mmmmm uhh mmmm m .... znaci oni su se stekali na b a mi smo gi izasli na a ups druaga tema sta sam ono pricao a da nuklearna fuzija ce se dogoditi ma ne bre ne lupaj eDo znash da si pricao o molderu ada znachi molder je moj friend ali zipa kad je skiner otishao iz MUP-a jer su mislili da je SKINS a on je zapreavo black metalac i sad Alex Krajchek je ispao najveca debilcina.Ali Molder u tom trenutku je imao uzbudljivu noc sa skali znate kako kazu stari ljudi:"PET MINUTA SLATKO CEL ZIVOT TATKO!!!"i tako ga ona ujeba molder-a e sad sta sam ono hteo da kazem a da duhovi postoje nindza kornjache postoje i da znate nemojte ali pazite nemojte nikad da se zajebavate sa Kvascom u poljskom WC-u bice sranja na sve strane e i za kraj IV njutnov zakon glasi:
TRESJA NE TRESJA ZADNJA KAPKA U GACE OSTANE!!!" dolko od mene nadam se da sama pomogao nesto sorrry ako sam smorio ali ako sam hahaha
[ Deluxer330 @ 04.02.2005. 14:36 ] @
HAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHA zabole me stomak , pa ti imas bas bujno mastu nego ajmo sad :

"Moldere vrati se sve ti verujemo"

***ote meni ono nebi palo napamet ni da smisljam 100 godina zezce sam se pokido nisi me smorio ni jednog jedinog trenutka, hahaha.
POZDRAV !!!

[Ovu poruku je menjao Milan Andjelkovic dana 04.02.2005. u 15:46 GMT+1]
[ nszmduu @ 04.02.2005. 14:37 ] @
Citat:
biotech: sta,ima tanke a dugacke ruke i noge,veliku glavu i oci?
komunicirate telepatski?


Noge i ruke su mu normalne, ali ima veliku glavu i velike oci!

Citat:
Deluxer330: da te nije pipno prstom , znas valjda kako vanzemaljci vode ljuba ?


Hm... Nije me pipao... Al sam ga video jednom kako pipa tastaturu. Izgleda da je nastran!
[ neetzach @ 04.02.2005. 14:43 ] @
Dovraga, kako je dobio drzavljanstvo i vizu za Srbiju?!
[ Milan Andjelkovic @ 04.02.2005. 14:47 ] @
Dobro... fino je bilo :)