[ nnn @ 18.02.2005. 15:29 ] @
Da li je neko gledao epizode serije dragon ball posle onog sto je bilo kod nas na TVu???
[ Nabukodonosor @ 18.02.2005. 16:02 ] @
A sta je to bilo kod nas na TV-u?
[ m4rk0 @ 18.02.2005. 18:14 ] @
Sta je to TV ? :)
[ blejim @ 18.02.2005. 18:41 ] @
jel dragon ball ono kad oni mali japanci surfuju s oblacicima, a neki i sami lete i onda se krljaju :D heheh kolko jak crtani, odgledao sam dve tri epizode zao mi sto nisam naleteo na vise, bas sam se lepo smejao :)
[ Fuzz @ 18.02.2005. 19:20 ] @
Citat:
blejim: jel dragon ball ono kad oni mali japanci surfuju s oblacicima, a neki i sami lete i onda se krljaju


E ***ote,stvarno dodje coveku da pogleda :)
[ Corey @ 18.02.2005. 20:37 ] @
Meni je krilin omiljeni:P
[ Nabukodonosor @ 18.02.2005. 21:01 ] @
Mene zanima sta je nnn hteo da kaze.
[ SiN_MaFiJe @ 18.02.2005. 21:14 ] @
Ja sam sanjao da sam u semi q3dm17 u QUAKE 3 ARENA i da znam da uradim kame hame talas :))
[ JovanT @ 18.02.2005. 21:14 ] @
@Nabukodonosor
Pink je neko vreme davao ovaj crtani pa je prekinuo baš kod dela koji bi trebao da bude najzanimljiviji (vrhunac zapleta) pa sam siguran da većinu nas zanima šta je bilo posle...

Inače, crtani u suštini nije loš ako ste spremni da zanemarite nekoliko sitnica kao što su: "A kako ovaj može da leti na oblaku?", "Ma kakav kame-hame talas?! Idi bre čoveče - to je nemoguće!" ili pak "Ma ko je još pa video da životinje mogu da pričaju, oblače se i žive kao i ljudi?".
[ Safet Beriša @ 18.02.2005. 21:29 ] @
Citat:
SiN_MaFiJe: Ja sam sanjao da sam u semi q3dm17 u QUAKE 3 ARENA i da znam da uradim kame hame talas :))

To i nije toliko nemoguće. :) Originalni mod je imao baš DBZ karaktere, ali zbog problema sa licencom su morali da izmene karaktere, imao sam prvobitni mod ali je davno nestao prilikom nekog od formatiranja, možda se još uvek može naći preko nekog P2P-a, trebalo bi da je velik oko 200 MB ili tako nešto.
[ su27killer @ 18.02.2005. 22:51 ] @
Jesu li to oni sto reklamiraju CETove kurseve?!?

Misim draguuuun buuuuuul CET CET CET CET :))))))
[ neetzach @ 18.02.2005. 23:11 ] @
Eh, evo nesto za sve ljubitelje:

http://kame3.free.fr/db01.mp3
http://www.geocities.com/songs...kaFushigiAdventureJapanese.txt
[ SiN_MaFiJe @ 20.02.2005. 17:16 ] @
Safet Beriša znam taj mod igrao sam nes malo i nije nesto za san nisam ja sanjao goku-a kako leti po semi nego ja znam kame hame talas :p
Citat:
JovanT: @Nabukodonosor
Pink je neko vreme davao ovaj crtani pa je prekinuo baš kod dela koji bi trebao da bude najzanimljiviji (vrhunac zapleta) pa sam siguran da većinu nas zanima šta je bilo posle...

Inače, crtani u suštini nije loš ako ste spremni da zanemarite nekoliko sitnica kao što su: "A kako ovaj može da leti na oblaku?", "Ma kakav kame-hame talas?! Idi bre čoveče - to je nemoguće!" ili pak "Ma ko je još pa video da životinje mogu da pričaju, oblače se i žive kao i ljudi?". :D
Jeste to je sto kazes ali misim di ste vi u crtacima videli da neki looduje za zenama gleda erotik* ........
[ ironman @ 20.02.2005. 20:38 ] @
Ide Dragon Ball2 na Kanal-u D.
Citat:
Corey: Meni je krilin omiljeni:P

Ja glasam za kornjacinog vraca i naravno za one zenskice.

BTW. Ima ih i u XXX varijanti na internetu.