[ Troublemaker @ 06.12.2005. 17:26 ] @
Gde u Bg moze da se popije kafa uz dobar jazz, da pritom nije guzva i da je usluga dobra?
Nadam se da ne trazim previse :-)
[ Deda_Mraz @ 06.12.2005. 17:36 ] @
Obilićev venac!
[ superbaka @ 06.12.2005. 17:39 ] @
ako si mislio na onaj Mandicev, promasio si odgovor...
ima jedan dobar (zaboravio sam mu ime, Sinatra ili tako nesto) ispod Narodnog pozorista, u ulici gde je slovenacki konzulat...
[ Troublemaker @ 06.12.2005. 18:00 ] @
To je ipak restoran? Mislio sam na neko mesto gde je naglasak na muzici, opustenoj atmosferi.. klopa mi nije bitna.
[ Nemanja Avramović @ 06.12.2005. 18:11 ] @
Odesh u Bridge Pub, ubacis 10 dinara u onaj dzhuboks i pustish neki Jazz, naruchish kafu i uzhivash ;)
[ Qlex @ 06.12.2005. 19:07 ] @
U okolini one crkvice koja se nalazi u Dzordza Vasingtona ima jedna ulicica u kojoj je jedna kuca i u toj kuci mnogo dobar dzez kafe. Trenutno ne mogu da se setim naziva ulice i kafea, ali cim saznam poslacu vam ovde. Mesto je fenomenalno uradjeno, unutar nekog stana i izgleda bas kurtoaski :) Na dva sprata je lokal. Gore, leti je verovatno super jer ima iznad kosih prozora i pogled je lep, a zimi verovatno ubacuju neke peci pa prostor dobija onaj lep narandzasti sjaj zbog lepe braon boje drveta...
Vredi se pomuciti i naci to mesto. Casna rec!
[ Troublemaker @ 06.12.2005. 19:44 ] @
Da nije caffe Ptica i Gospodar Jovanovoj?
[ Qlex @ 28.02.2006. 22:00 ] @
Gospodar Jovanova je iznad Džordža Vašingtona?!

Čini mi se da je ovo dole, niže...
[ Gugliša @ 01.03.2006. 16:17 ] @
Ima jedan u Gradicu Pejton.
Pozurite dok ga nisu srusili
[ bibby @ 02.03.2006. 18:31 ] @
Citat:
Qlex: U okolini one crkvice koja se nalazi u Dzordza Vasingtona ima jedna ulicica u kojoj je jedna kuca i u toj kuci mnogo dobar dzez kafe. Trenutno ne mogu da se setim naziva ulice i kafea, ali cim saznam poslacu vam ovde. Mesto je fenomenalno uradjeno, unutar nekog stana i izgleda bas kurtoaski :) Na dva sprata je lokal. Gore, leti je verovatno super jer ima iznad kosih prozora i pogled je lep, a zimi verovatno ubacuju neke peci pa prostor dobija onaj lep narandzasti sjaj zbog lepe braon boje drveta...
Vredi se pomuciti i naci to mesto. Casna rec!


Ivane ajde saznaj pa javi, molim te ;)
[ Qlex @ 14.02.2009. 16:53 ] @
Evo mene na ovom forumu posle, dobro nije 100 godina, ali 3! Uglavnom, u medjuvremenu sam saznao koji je ono kafic, pa
ako nekog zanima to je kafe Ptica! :D
[ Gugliša @ 17.02.2009. 08:48 ] @
Odlično mesto. Živa svirka je petkom i subotom. Ostalim danima je praznjikavo.

http://www.clubptica.com/

Klub se nalazi u Šantićevoj ulici broj 8 (blizina Gundulićevog venca).

[ Iceblast @ 27.05.2011. 18:16 ] @
Novi bas dobar klub sa fenomenalnim pogledom
Zove se Jazz club Cekaonica i veoma je neobicno uradjen(otvorila su ga dva studenta jedan gradjevine a drugi arhitekture) na 8 spratu zgrade BIGZ-a sa velikom terasom
Pogled je naprosto fenomenalan(od novog mosta na Adi sve do Slavije puca pogled)
[ MarkoKa @ 27.05.2011. 22:13 ] @
Radi li preko dana?
[ Iceblast @ 29.05.2011. 18:48 ] @
Rade od 8 ili 10 ujutro ja mislim, jer preko dana je to kafic sa jazz muzikom, ima bar jednom nedeljno ziva svirka
Obicno rade do 2(posle ponoci) ali kad je muzika radi dok ima gostiju
Uglavnom jedno neobicno mesto koje se ipak razlikuje od `fensi` pozerskih lokala
Ili ce vam se svideti poprilicno ili cete zbog celokupne zgrade(u kojoj ovo dodje kao oaza) ipak ostati verni ustaljenom mestu