[ stinger @ 06.08.2001. 11:48 ] @
[ES] CounterStrike ekipa u nedelju od 17 pa naradnih 5 sati bukvalno je odvaljivala ostale ekipe koje su se smenjivale, u ekipi su bili

Ivand
predator
owl
moja malenkost,

i nas novi clan - WuDu..

ovim putem bi teo i da pozovem sve zainteresovane da se svake nedelje
okupimo u ovoj igranici i da napravimo neku vrstu tradicionalnog CS opustanja... ;)) hehehe al serem... ajd momci cujemo se i vidimo iduce nedelje u igraonici...

[ES] ekipa Rulez... :)
[ @ 06.08.2001. 11:58 ] @
e pa da, kao, navuk'o se i na to, pored q, q2, sc-a itd...
sad gubim vreme igrajuti sve to, jel ipak sam pro gamer =>
ajd da ja ne kakim rpevishe za prvi put, pozdrav svima pa se vidimo na nishanu ;]
[ Ivand @ 06.08.2001. 13:23 ] @
svake nedelje moze
nego mogli bi da nadjemo neku bolju igraonicu sa vise racunara ....
[ c00l_daem0n @ 06.08.2001. 14:53 ] @
de idete, koja igraonica ?
ima jedna gore kod krsta iliti blizu gsp koledza, zadnji put je bilo 11 kompova.
[ Ivand @ 06.08.2001. 15:03 ] @
ova je gamecraft kod slavije !
ima 8 racunara ! ( nema klimu ;( )
[ Vojislav Milunovic @ 06.08.2001. 17:08 ] @
DA prenesm svoje utiske : Bilo je super zao mi je sto seldece nedelju necu biti tu jer sad u subotu letim za USA tako da nisam tu 10meseci.Ali svakako cu stingeru da se pridruzim preko NETa ;o)
Najace fore su bile na de_dust kad onaj mali nije hteo vise da nosi bombu jer je mislio da njega prvog uvek gadjamo bas zbog bobmbe ;o)
stinger je na cs_assault2k samo gledao mene da skine i tu je uspevao ali nisam se ja tako lako predavao...ali opet on je odneo pobedu ... hrmmmf
posle su po starom dosli neki klanovci SSD koje smo blago reci osurili na cs_militia oni se poredjaju po krovovima a stigner samo sa SNAJPERCINOM obara dok mi hrabro jurisamo u kucu i izvodimo doktore,usput gadjajuci sve sto se mrda.
Jedna od jacih fora je bila kad je jedan iz klana tvrdio da je mp5navy bolji od commanda koji imaju terori (4-2).Do te lepe i pametne izjave je doso posle toga kad sam prvo njegovog ortaka a onda njega sa mp5navy i cuvenim radom nogu uspeo da oborim sa crvenim zdravljem ;o))
Na cs_estate smo svi uglavnom popili po metak.
I da na cs_siege smo ubedljivo porazili teroriste.vodili smo cak 14:0 a onda su se malo uozbiljili pa prestali da koriste SNAJPERCINE ;o))

stinger,ivand na de_dust smo mogli da ih pustimo da postave bombu jer sam stavio da eksplodira na 2000 sekundi a runda je trajala samo 180 ;o)))

I normalno [es] rulez.E Gojko mora da nas sponzorise ;o)
[ stinger @ 07.08.2001. 09:56 ] @
generalno su uspeli jedno na estate-u da nas poraze... rekao bih da je to bilo posto ni ivand ni ja nismo voleli da igramo na toj mapi... na svim ostalim mapama ekipa [es] je dominirala sa ubedljivim razlikama od recimo 10-18 prema 3-4 :)
[ stinger @ 07.08.2001. 10:00 ] @
igraonica koju bi smo izabrali mora da ispuni sledece kriterijume :

1. 17" monitori
2. 100 MBs eth.
3. GeForce2 (32mb)
4. min. 700 MHz procesori
5. min. 128Mb rama
6. Klima ili ladan podrum
7. Mogucnost rezervacije
8. Minimum 8 racunara
9. popust na stalne rezervacija za preko 4 racunara

ako neko ima informacije... nek ostavi post...
[ @ 07.08.2001. 10:16 ] @
ah da, zaboravih da pomenem da sam ja igrao uvek protiv [es] starih chalnova, stingera ..itd, jer nas je bilo malo vishe, i ne nzam zashto, ali imam ustisak da jedino ja sam znao u svojoj ekipi da igram cs(malo opravdanja), jedan ...hmmm.. zazovi igrach iz moje ekipe, ima oko 10 godina=), ide sa ..hm.. mnoooogo para koje su se nagomilale, i da, da mu nismo rekli on ne bi ni pucao =>>>
eto tako, pa za sledetji put moratjemo da odemo u ips, mislim da tamo ima dosta vishe rachunara, ne znam za klimu i tako, ko ima mogutjnost, a i blizu mu je to kod cumitjevog sokacheta(odmah pored sport cafe-a) nek se porsheta i raspita za uslove, ja sam u zemoonoo tako da mi niej bash blizu ..
ajd pa zdrv
haug!
[ Vojislav Milunovic @ 07.08.2001. 10:22 ] @
Pa estate nije losa mapa,ja sam je isto mrzeo ali evo kod mene u igraonici u kraju ljudi najvise nju pikaju pa se ja naviko da uskacem kroz prozore ... dva slikanja i ulecemo sa m4 i pucamo...mada terori se popnu na sprat i samo vrebaju sa commandom ili sa AK-47(aka avtomat kalashnikov).

Inace ova igraonica kod mene ne zadovoljava nijedan od uslova koji si naveo (osim klime,imaju ventilator ;o)). Monitori 14 sta vise da kazem.Mreza losa,zvuk ne radi kako valja,secka igra,jednom recju strasno
[ weB_KiLeR @ 08.08.2001. 03:03 ] @
Sledeci put dolazim ja da vas lesim(salim se):)))
Mislim usljeko sam se zesce sad pa cemo da vidimo cija majka crnu vunu prede...
[ stinger @ 08.08.2001. 10:29 ] @
hehehe, odlicno... nedelja se priblizava.... samo da izaberemo igraonicu pre petka/subote da bi smo uspeli da rezervisemo mesto.. :)

aj... svi zainteresovani nek ostave svoj broj icq-a il mail pa da se izorganizujemo
[ Vojislav Milunovic @ 08.08.2001. 20:06 ] @
Zainteresovan ali nisam tu,pozdravljam vas i da se uvezbate pa da kad se vrnem sledece godine nastupimo na nekom turniru kao [es] odeljak u CS
[ Vojislav Milunovic @ 08.08.2001. 20:13 ] @
E da ako neko ima ili je naso mapu cs_oem_beta26 ili tako nesto nek javi gde je naso ili nek je okaci negde pa da je skinem.
[ stinger @ 09.08.2001. 10:44 ] @
Citat:
predator je napisao:
E da ako neko ima ili je naso mapu cs_oem_beta26 ili tako nesto nek javi gde je naso ili nek je okaci negde pa da je skinem.


probaj sa searchom na google-u..
[ Vojislav Milunovic @ 09.08.2001. 14:19 ] @
Probao sam to kao prvo ;o(
[ Ivand @ 09.08.2001. 19:42 ] @
da li neko zna neki site gde ima mapa za CS
ali ne onih standardnih nego novih ja imam
jedan ali ima samo par mapica !
http://www.countercraft.w3.to/
[ Vojislav Milunovic @ 10.08.2001. 09:53 ] @
http://www.cs-maps.co.uk
[ Milos Vujovic @ 12.08.2001. 21:25 ] @
E ovako ljudi,ja se vratio kao prvo iz Austrije!


I NEMOJ SLUCAJNO DA VAM SE DESI DA IGRATE CS BEZ MENE SAD KADA SAM TU!

Gojko se vraca sutra popodne iz Budve,cisto da znate!
[ BobMarley @ 13.08.2001. 01:43 ] @
ja mislim da biste vi trebali ovdje otvoriti "ES CS klan" ili "ES game" ili neki forum u tom stilu , mislim ima dosta toga za pricu oko toga pa mozete ladno i da se smestite u svoj dio foruma.

samo predlog.
[ UroS @ 13.08.2001. 01:47 ] @
pazi kad je dobar predlog

bas sam se primio na cs igram svaki dan na drenikovom serveru

al uvek me ubiju :(
[ Milos Vujovic @ 13.08.2001. 08:53 ] @
Zipa stvarno sto je dobar predlog!!!!
Recicu Gojku da napravi nesto (mada imam osecaj da nece da se slozi oko toga svega,al ajd' da probamo).



Jel Urose,sta sve treba da bi se igralo preko drenika?!
Jel ima laga?


[ WuDu @ 13.08.2001. 09:53 ] @
i tako prodje josh jedna nedelja(i dan i skup dana), a mi opet odvalismo igraonicu, u pitanju je opet bila ista igraonica, tim [es] stinger, error.. ma sve baje i naravno najvetji moguttji veliki najvetji baja od svih mogutjih velikih najvetjih velikih baja WuDu, tj ja =)
i tako opet oprasmo likove koji su bili tamo i tako lepo smo se izigrali.. i .. to je to =)
a za sledetji put mogli bi da se malko bolje organizujemo da nas ima dovoljno... minimum 4, i tako.. svashta neshto..
bla
haug!
[ Milos Vujovic @ 13.08.2001. 13:53 ] @
E a ja se bas vratio juce uvece oko pola osam iz Austrije!!!!
I video sam Ivand sa jos nek(om)im deckom(devojkom) sa dugom kosom kako se vozi u onoj krntiji od stojadina ( )do Panceva,i izgleda da me nije
ni video kad sam prozujao pored njega sa mojom masinom od pegeota

Jel sledece rokanje u Nedelju a?
E pa RACUNAJTE NA MENE da idem!!!
[ WuDu @ 13.08.2001. 19:34 ] @
ako, shto nas je vishe to bolje, samo da se u subotu obavezno potvrdi za dolazak u nedelju da se ne bi deshavale stvari kao shto su se desile juche, da se nije pojavio dechko
eto.. pa ko je 100% siguran nek se prijavljuje ;)
[ Gojko Vujovic @ 13.08.2001. 21:43 ] @
khm
ja se vratio

kakav novi forum za CSovce pa vi treba da ste sretni sto vas odavde ne brisem

a ivand je, siguran sam, bio sa deckom duge kose u kolima hahahhaha....

kakav smor od igre taj CS ne mogu da verujem.

Red Alert forever!

ali dobro, pricajte u madzone, ne smeta mi .. za sad
[ BORG @ 13.08.2001. 23:13 ] @
Citat:
Gojko je napisao:
khm
ja se vratio

kakav novi forum za CSovce pa vi treba da ste sretni sto vas odavde ne brisem :D

a ivand je, siguran sam, bio sa deckom duge kose u kolima hahahhaha....

kakav smor od igre taj CS ne mogu da verujem.

Red Alert forever!

ali dobro, pricajte u madzone, ne smeta mi .. za sad ;)


WB Gojko !
Sta fali CS-u?Ja sam danas ga dobio(poslije puno muka),i nije los.
I zamoljavam da ne floodate forume sa onim telekomom,ima 30 poruka samo u vezi telekoma u onom forumu.
[ UroS @ 14.08.2001. 00:23 ] @
da bi igro cs na drenikovom serveru treba ti:

half life 1.0.0.6 (minimum)
cs 1.1

da bi proverili koju verziju imate pogledajte u diru gde je half life odnosno cs fajl readme.txt i na drugoj liniji pise


ip je 195.252.112.4

ping varira u zavisnosti od vremena najbolje je oko 3 ujutru

meni od nekih 150 - 200

mada nadamo se da ce biti bolje
[ stinger @ 14.08.2001. 12:03 ] @
gojko ne pali se... CS nema veze sa politikom... :) a i nosili smo svi pored nick-a ponosno (bla al trtljam) [ES] prema tome ne pipaj nam forum... :)
[ Vojislav Milunovic @ 14.08.2001. 17:38 ] @
Tako je stinger reci ti njemu,nego ja te pingam iz USA i nesto ti kaze Destination bet unreachable.Da nisi nesto zeznuo ili su nam u USA odskeli vezu prema dreniku ;o)
[ BORG @ 14.08.2001. 20:33 ] @
hmmm...neradi ni meni...pise unable to connect !
[ stinger @ 15.08.2001. 10:04 ] @
koju masinu pingate? ne ide dalje od cisco3.drenik.net masine, odsekli smo ping ;)
[ stinger @ 16.08.2001. 09:59 ] @
biiip, biiip biiiiiip, glup korisnik u blizini, bip bip biiiiiip, biip.... vodnik.... bip bip biiiip
[ Illiron @ 27.10.2001. 13:14 ] @
ja zivim vrlo blizu lejmkraft-a pa mozete da me pozovete da vas izvoshtim nekad:))
[ Darko Pipic @ 27.10.2001. 18:57 ] @
Jel se ide sutra???? i gde?
[ NIGHTSHADE @ 28.10.2001. 11:21 ] @
Vidim pali ste na CS nije losa igra ali STARCRAFT je zakon bre!
Videcu da ja jednom dodjem u tu igraonicu gde igrate CS...pozdrav sada!
Black^Neo...kada cemo u 3D da te malo "vostim"!
[ Illiron @ 28.10.2001. 13:18 ] @
ako cemo tako Rogue Spear rula!
[ fozzybear @ 08.02.2011. 13:05 ] @
Zelim ja u klan!
[ Isak666 @ 08.02.2011. 13:22 ] @
Covece, poslednji post je napisan pre jednu deceniju.

[ JankoNIS @ 08.02.2011. 13:27 ] @
Namerno to radi, podigao je jos neke koje su prastare.
[ HeYoo @ 08.02.2011. 13:32 ] @
Di si kreno s tim krampom??? Ne kontam koja je poenta?
[ freeworld @ 08.02.2011. 17:53 ] @
haha,koji lik ovaj fozzybear.