[ Malcolm @ 09.06.2003. 12:01 ] @
Jel gledao neko Taxi 3?

Ja ga bas sinoc odgledao i...
Dobar film samo po meni bolji je Taxi 2.
poz.
[ darkofdoom83 @ 09.06.2003. 12:28 ] @
Aha,i meni je drugi deo bolji.Uskoro ce i Taxi 4,valjda u novembru.
[ Shadowed @ 09.06.2003. 13:09 ] @
I ja sam gledao. Slazem se da je drugi deo bolji od treceg ali je i prvi deo bolji od drugog. Istovremeno prvi deo i nije nesto (po mom misljenju) tako da se iz toga da zakljuciti kakvo mi je misljenje o trecem delu.
[ dejan024 @ 09.06.2003. 15:08 ] @
Ja sam ga gledao pre dva meseca , kad je poceo film , ono sa Silveterom mislio sam ono reko bice zanimljivo , ali on se nigde nije pojavljivao. A i radnja je glupa u filmu. Glasam za drugi deo. Ako i izadje 4 deo i bude kao ovaj bolje da i ne izlazi :-(.
[ lancia88 @ 09.06.2003. 17:08 ] @
Pozdrav,
ne znam u kom formatu ste ga gledali, ali ja sam se dokopao neke solidne bioskopske verzije koja je ipak ispod nivoa DVD rip-a toliko da mi nije bilo zadovoljstvo gledati a da ne pominjem ton. Pitanje: koliko filmova neko i zna da je drugi deo bio bolji od prvog a kamoli neki treci deo? naravno,ima ih ali retko. Izgleda da to ni velikog Bessona nije zaobislo, pa eto...
[ manca @ 09.06.2003. 22:38 ] @
E interesuje me gde ste ga gledali u bioskopu ili na cd-u...
KO ima cd neka me kontaktira na pp pa da se dogovorimo da mi nareze...
OZI!
[ smfilip @ 04.10.2003. 11:27 ] @
Da li neko zna kako se zove pjesma u taxiju 3 koja se cuje tokom prve voznje?
Ako neko zna neka mi posalje naziva na email [email protected] ili neka postuje na ovom forumu...
[ Bojan Basic @ 04.10.2003. 12:05 ] @
Citat:
lancia88:
Pitanje: koliko filmova neko i zna da je drugi deo bio bolji od prvog a kamoli neki treci deo? naravno,ima ih ali retko. Izgleda da to ni velikog Bessona nije zaobislo, pa eto...

Možeš li me podsetiti bar nekog?
[ Shadowlord @ 04.10.2003. 15:05 ] @
Pocetak je dobar , posle su ga malo smorili...
Bolja su mi prva 2 dela od ovog..
[ Mikky @ 04.10.2003. 21:41 ] @
Ima par dobrih fora koje su me nasmejale ali film je generalno losa kopija holivudskih filmova u tom fazonu... iliti narodski receno sr**e.
[ Tea_ @ 05.10.2003. 12:54 ] @
Citat:
Bojan Basic:
Citat:
lancia88:
Pitanje: koliko filmova neko i zna da je drugi deo bio bolji od prvog a kamoli neki treci deo? naravno,ima ih ali retko. Izgleda da to ni velikog Bessona nije zaobislo, pa eto...

Možeš li me podsetiti bar nekog?

Star Wars (prvi serijal)
[ iNCUBUs @ 05.10.2003. 21:04 ] @
Citat:
Bojan Basic:
Citat:
lancia88:
Pitanje: koliko filmova neko i zna da je drugi deo bio bolji od prvog a kamoli neki treci deo? naravno,ima ih ali retko. Izgleda da to ni velikog Bessona nije zaobislo, pa eto...

Možeš li me podsetiti bar nekog?


Aliens
Godfather II
[ Corleone @ 05.10.2003. 21:18 ] @
Morate priznati da je prvi deo najbolji i najzanimljiviji.

Pozdrav

P.S. treći deo je sr**e
[ Deep|Blue @ 07.10.2003. 01:10 ] @
inace amerikanci snimaju ??? rimejk ??? filma Taxi, popularnog francuskog rezisera Luc Besona.
radnja naravno u USA
glavni akteri
fotomodel Bundchen i neka glumica tog tipa


katastrofa !!!
[ Deep|Blue @ 07.10.2003. 01:20 ] @
inace treci deo je zbilja prava katastrofa, kao i tansporter
[ iNCUBUs @ 08.10.2003. 00:14 ] @
Citat:
Deep|Blue:
inace amerikanci snimaju ??? rimejk ??? filma Taxi, popularnog francuskog rezisera Luc Besona.
radnja naravno u USA
glavni akteri
fotomodel Bundchen i neka glumica tog tipa


katastrofa !!!



Pa sta je tu cudno, to stalno rade :)

Pogledaj koliko su rimejka imali...

A neki su cak i ok ("Ring")
[ vili @ 08.10.2003. 09:38 ] @
Taxi (sva tri dela) kao i jos brdo filmova koje trejleri najavljuju kao filmovi Luc Beson-a, nisu njegovi filmovi, vec su u njegovoj produkciji, s' obzirom da je covek otvorio producentsku kucu "Europa". Uglavnom saradjuje na scenarijima, a reziju prepusta svojim ucenicima. Cesto scenario pisu likovi koji glume glavnu ulogu u istom filmu.
Kvalitet tih filmova nije na naviknutom besonovskom nivou, ali je bezobrazno uporedjivati ih sa holivudskom produkcijom. Oni za manje para snimaju filmove koji su interesantniji od klasicnih holivudskih akcija. Cak je i sam nacin snimanja (kamera, svetlo i sl.) drugaciji i sveziji.
Sto se tice Taxi-ja, jedino prvi deo ima nesto dobro, dok je svaki nastavak sve bledja kopija.
[ Deep|Blue @ 09.10.2003. 00:45 ] @
da tacno, u pravu si
luc beson samo producira, mada je i napisao price za sve delove, ako i za 4-ti koji se trenutno snima.
slicna prica i sa transporterom.
mada su taxi 3 i transporter katastrofa.
[ ivan200 @ 10.11.2003. 01:26 ] @
Da vam ja pravo kazem meni je najbolji prvi dio ali i drugi nije los ali 3 da nepricam pravo sra.... ali 4 nadam se da ce biti bolji barem mali pozdrav svima:
[ SaBoTaGeR @ 12.11.2003. 16:43 ] @
U celom filmu mi se najvishe svidja pochetak!
Taxi 2 mi je bolji....