[ sasa000 @ 22.03.2007. 18:35 ] @
Serviseri da vas vidim, klima je Galanz 12000 BTU stara 4 godine, radi sve ok 5 minuta i iskljuci zelenu led diodu "RUN" i pocne da blinka crvena led na "SLEEP" blinka pazite u uputstvu pise samo da sija crveno ne postoji nikakav opis kada blinka, ali sto je najveca misterija klima nastavlja da radi normalno, kada se ugasi klima na daljincu uredno zatvori poklopac i nastavlja da blinka crvena na "SLEEP", tek kad je izvuces iz struje i ponovo ukljucis ponavlja se prica pali se zeleno na "RUN"i posle pet minuta prelazi na blink crvene led diodu "SLEEP", pisao sam i na mail fabrike GALANZ nista zvao razne majstore servise i nista, bio bih veoma zahvalan ako je neko imao iskustva sa ovakvim problemom . HVALA
[ dejanVPK @ 23.03.2007. 08:45 ] @
Pozovi 064 / 181 77 00 momak se zove Goran (resava razne misterije za moju firmu pa nek vidi)
[ sasa000 @ 25.03.2007. 16:40 ] @
hvala cim uhvatim malo vremena zovem ga jedini je problem sto sam ja u novom sadu. U svakom slucaju hvala
[ frigo servis bata @ 25.03.2007. 17:51 ] @
Senzor isparivaca ili senzor spoljne jedinice,stampana ploca.Jel ti je dovoljno.
[ frigogagi @ 19.04.2007. 00:31 ] @
99% isparivacki senzor, a oce i do hall senzora koji je zaliven u kucistu isparivackog ventilatora...
[ msolajic @ 18.06.2007. 23:59 ] @
Pozdrav svima, imam istu klimu u firmi. Menjali smo stamanu plocu kompletno, medjutim desava se da sve tri diode trepcu odmah nakon ukljucivanja na daljinskom upravljacu, ili se desi da klima pocne da radi, i nakon par minuta iskljuci kompresor i ponovo trepcu sve tri led diode. Kada smo vec svi odustali, predvece je neko od kolega ukljucio i klima je normalno radila. Cini nam se da klima radi samo kada je spoljna temperatura niza od nekih 25 do 28 stepeni. Sta u ovom slucaju moze biti kvar? Pretpostavljam, neki od senzora, ali nisam strucnjak tako da ne bih da nagadjam.
Unapred hvala.