[ caiser @ 15.07.2003. 07:55 ] @
Ajde ko mi kaze kako se zove ona zulu grupa koja je bila nocas na ehu ima pivo od mene. Likovi su neverovatno jaki. Nikad ih pre nisam cuo a jos manje razumem Zulu a ipak sam promukao zbog njih. :D
[ tOwk @ 15.07.2003. 13:56 ] @
E caiser, caiser, još ti imaš da učiš. :-)

Ni oni ne znaju Zulu — što bi ti pričali i pevali na američkom-engleskom da ga znaju?
[ caiser @ 15.07.2003. 14:03 ] @
Pa kad ne znaju srpski da ih ce svet razume onda moraju da pricaju nekim manje rasirenim jezicima kao sto je engleski. :)
[ drdrksa @ 15.07.2003. 14:39 ] @
Pa da ... i ja kazem.

Inace, grupa se zove nesto Buzu .... ne znam dalje ... dobila je ime po nekom liku iz USA i nekim mocvarama ....
[ caiser @ 15.07.2003. 18:24 ] @
Dobro. Tebi ide pola piva. Pola odgovora - pola piva. :) Ajde bre ljudi, mora da neko zna kako se zovu ovi likovi!
[ drdrksa @ 15.07.2003. 18:54 ] @
Setio sam se. Grupa se zove Boozoo Bajou ili na srpskom Buzu Baju.

[ caiser @ 15.07.2003. 23:58 ] @
Nije. :) Zovu se Fun-Da-Mental & The Mighty Zulu Nation. Odnosno to su dva benda. Nista jace nisam cuo uzivo vec duze vreme. Sad jos samo da nadjem i da skinem par pesmica. :) BTW, Fun-Da-Mental imaju i odlicno uradjen sajt, i iza sebe imaju jaku anti-ratnu filozofiju. A na koncertu je malo falilo da zapale americku zastavu (na kojoj je pisalo "No. 1 terrorist") nakon sto je pevac skinuo pantalone (i gace :) i uradio par bezobraznih pokreta nad zastavom. :) Kool. ;) Nakon toga su tu zastavu bacili u publiku. Nadam se samo da ce taj koji je dobio tu zastavu da je prvo opere pa tek onda okaci na zid. :)
[ drdrksa @ 16.07.2003. 01:01 ] @
Jbg, odustajem ....

Ceo program imas na http://www.echofest.com/echo_html/srpski/stages/index.html pa ti vidi kako se sta zove ...
[ Darko Pipic @ 16.07.2003. 01:27 ] @
Pa jeste "Fundamental", tako je rekla ona riha koja ih je najavljivala....btw: odlicni su, samo su smorili posle, ja sam bio odusevljen, nikad ranije nisam slushao nesto slicno pa mi je bilo bas zanimljivo...
poz
[ caiser @ 16.07.2003. 01:50 ] @
Mislis ono na kraju kada su Fun-Da-Mental sisli sa bine i ostali samo Zulu freakovi? Meni je i taj deo bio zanimljiv. Pitanje je kada cu ponovo imati priliku da vidim pripadnike Zulu plemena u njihovoj tradicionalnoj nosnji kako pevaju tradicionalne pesme. :) Bas bi bilo super kada bi neko organizovao njihov koncert u Beogradu uskoro (zajedno sa Fun-Da-Mental). Nema sanse da bi to propustio. :)
[ Marko Bijelic @ 16.07.2003. 07:39 ] @
Urnebesno!


Inace, caiser sha bi (@stage ofkors ;)) kad se razdvojismo...


[ caiser @ 16.07.2003. 12:23 ] @
Ja sam sa Ellom, Markom, njegovom sestrom i onim likom otiso nazad na Fun'da'mental. A vi ste ostali da slusate 'bozu-podunavca'. :) Inace ovaj drugi deo je bio cak i bolji od onog prvog, tako da ste se zajebali sto ste ostali tamo. :p

BTW, do kada ste vi ostali?
[ Darko Pipic @ 17.07.2003. 00:09 ] @
E, ok su zulu-i ali smore posle, jedino kad bi se uziveo ali nesto nisam imao zelju iako su me odushevili, i onda je oko cetvorke krenuo billy nasty da vrti, majko mila, adrenalin mi je bio visoko iznad normale!
[ Marko Bijelic @ 17.07.2003. 18:43 ] @
Citat:
caiser:
Ja sam sa Ellom, Markom, njegovom sestrom i onim likom otiso nazad na Fun'da'mental. A vi ste ostali da slusate 'bozu-podunavca'. :) Inace ovaj drugi deo je bio cak i bolji od onog prvog, tako da ste se zajebali sto ste ostali tamo. :p

BTW, do kada ste vi ostali?


sto se tice fun'da'mentala do kraja - jebiga....

a provod - do ranih jutarnjih casova :)
iliti dok se lil't nije sjet'la da ima foto-aparat u torbi :)


[ caiser @ 17.07.2003. 19:02 ] @
Imala je foto aparat a nije rekla. Cccccc..... :( A zna koliko ja volim da se slikam. :'(
[ Marko Bijelic @ 17.07.2003. 21:24 ] @
E jeb'ga, stvarno mi je zao ono sto nemam sliku s tobom (bice prilike :), ali kao pozitivnu stvar mogu da istaknem da sam se slik'o s tri poznata elitesecurity.org gurua ;)

Inace jos nesto, pozitivna stvar je sto znamo ko je kriv za sve -- i za foto aparat i za niz drugih desetina zajebanih sitauacija u toku veceri...znamo ko je, zna se ko je za sve kriv... ;-)))


[ caiser @ 17.07.2003. 22:54 ] @
Citat:
mungos
kao pozitivnu stvar mogu da istaknem da sam se slik'o s tri poznata elitesecurity.org gurua


Ebi ga... moglo je da ih bude cetiri. :))))

Citat:

E jeb'ga, stvarno mi je zao ono sto nemam sliku s tobom


Ma da, i meni je isto zao sto nemam svoju sliku sa eha. :ppp Salim se, ofkorz. ;) Bas je glupo ispalo to sa slikama. Steta sto nema neka gde smo bili svi zajedno. :(
[ Darko Pipic @ 18.07.2003. 01:04 ] @
Jel to bio neki mini geek meeting na "odjeku" ?
[ -zombie- @ 18.07.2003. 17:16 ] @
Citat:
caiser:
Citat:
mungos
kao pozitivnu stvar mogu da istaknem da sam se slik'o s tri poznata elitesecurity.org gurua


Ebi ga... moglo je da ih bude cetiri. :))))



misliš mogli smo i vrzu da nađemo ;)
[ caiser @ 18.07.2003. 21:59 ] @
Ma ne. Da se niste odvojili bio bih i ja tu, ovako.... ;)))
[ L I L I T @ 19.07.2003. 01:55 ] @
eeeee ...blago meni ....