[ Sony Erecsson @ 19.05.2007. 00:07 ] @
Napokon nadjoh nesto od modela sa uzim spoljasnjim jedinicama. LG G09AH i LG G12AH, oba modela su istih dimenzija, spoljasnja jedinica oko 60 cm sto je stvarno tesko naci. Posto im je i cena, izgleda, ista (350-400 sa ugradnjom) nema dileme koji ugraditi. :)

Nasao sam jos i Midea CSU 09 HHAA cija je spoljasnja jedinica 70 cm sto je gornja granica za moju situaciju. Medjutim, posto je ova Midea 9-ka i kosta 300 sa ugradnjom, a LG je em kraci, em 350 za 12-cu sa ugradnjom, nekako mi izgleda da nemam mnogo izbora. Jos samo kad bi ovaj LG bio dobar izbor? Kakva su iskustva sa njim?

Takodje, posto sam na forumu naucio da je pravilna ugradnja vazna koliko i izbor klime, ako neko zeli da putem privatne poruke preporuci dobar servis u Beogradu, bio bih zahvalan. Znaci, samo na private da ne krsimo pravila foruma. Hvala.
[ broker @ 29.06.2007. 11:16 ] @
G12AH imamo u firmi skoro dve goidne i jos uvek nismo provalili po kojoj logici to radi. Kada je ukljucimo smrzavamo se, kao da uopste ne reaguje na podesavanje zeljene temperature. Uputstvo za korsicenje je tako sturo da nismo provalili na za sta sluze sva dugmad na daljinskom upravljacu.