[ XXXYYY @ 27.06.2007. 21:22 ] @
Da li je neko imao iskustva ili cuo nesto o ugradnimm rernama i grejnim plocama marke NEO i Amica?
Pozdrav
[ ivanulus @ 30.06.2007. 21:09 ] @
Neo je poznata marka koja se obavezno kvari, pa je ne bi preporicivao, a za ovu drugu nisam cuo. Radio sam u prodavnici bele tehnike i prepurucio bih ti Indesit, Ariston, Gorenje, naravno sve zavisi od tvog budzeta
[ bakara @ 30.06.2007. 21:40 ] @
Citat:
ivanulus: Neo je poznata marka koja se obavezno kvari...

Ovde je rec o ugradnim plocama i nicemu drugom, a koliko sam ja primetio NEO ne proizvodi sam svoje ploce vec je u pitanju drugi proizvodjac (zaboravio sam koji...)

Gorenje rerne ti nikako ne bih preporucio, moja je pocela da rdja posle samo tri godine, a posle cetiri je progorela, a bilo je i drugih clanova sa istim primedbama (koristi pretragu...) E sad, mozda su u medjuvremenu promenili lim za rerne nadam se da prave malo bolje...
[ XXXYYY @ 03.07.2007. 22:54 ] @
Hvala na odgovorima! A sta mislite o rernama Elektrolux i Zanussi? Sta znaci osobina - Klasa energetske efikasnosti: A (ili B) ? Totalno sam se pogubila u svim tim razlicitim proizvodjacima, vrstama i cenama. Da li neko ima iskustvo sa Elektrolux EOB 3100 X? Ili da li mozete da mi preporucite konkretno neki model u tom rangu (po pitanju cene i kvaliteta)?
Pozdrav!