[ Pella @ 19.11.2008. 15:45 ] @
Kako ulepsati ionako predivnog Pandica?Hajde da ovo bude trezor ideja za ulepsavanje Pandica...meni napred u crticama Fiatovog loga fali jedna- a i neka bi mi nalepnica ili slika dobro dosla tim pre jer znam par ljudi koji mogu da naprave sve sto pozelis...a i pozadi mi fali natpis PANDA...ako neko ima Logoe ili slike za ulepsavanje neka ih okaci a ja cu s majstorom videti po kojoj ceni ce nam praviti nalepnice,meni je vec pravio za bicikl i to je super odradio...I da li je neko pravio napred zastitu od cevi ja znam lika koji mi je od cevi pravio police za radnju i siguran sam da to moze da odradi za male pare samo ako nadjeno shemu...znate na sta mislim evo slike...


[Ovu poruku je menjao Pella dana 19.11.2008. u 17:00 GMT+1]
[ yungalunga @ 17.01.2009. 12:39 ] @
Pella,ne bi se slozio sa tobom da je ulepsavanje nasih mezimaca poslednje na listi prioriteta.
a evo slika u vezi sa bull-barom koju vecino su svi videli:


jos jedna mozda korisna informacija da na pandama u engleskoj postoji i plasticna zastita za farove koji obuhvataju zajedno i fas i migavac
[ yungalunga @ 22.01.2009. 10:14 ] @
pozz
htedoh da kupim prednje bele migacve,tj plastiku migavca, pa kazu u radnjama u k.. i a.. , da su sve prodali ,a imali su pre par nedelja,pa me zanima da li neko ima informaciju gde i koliko kostaju.
Ove su bile oko trista kinti po komadu.
pozz
[ AcaDorcol @ 01.02.2009. 13:27 ] @
Cisto ako neko zazeli da sam napravi, evo slike rostilja za prednje farove, kolko vidim spoljni deo se samo podvlaci pod migavce