[ djnesha @ 26.01.2009. 19:06 ] @
pozz svima! deesava se da Call of Duty 5 na nekim masinama jednostavno nece da ucita misiju! posle odabira tezine igre, vrati vas u meni za pocetak misije i tako u krug! ovo je resenje:
1. instalirate punkbuster, ako treba i najnoviju verziju, naci ce te ga na google-u. kad ga startujete, ubacite u njega igru cod5.
2. idite u C:\Documents and Settings\Administrator\Local Settings\Application Data\Activision\CoDWaW\players\profiles i obrisite sve profile.
3. na tom mestu napravite folder kako zelite da se zove vas profil i pored njega (znaci NE u njemu) textualni fajl pod nazivom ACTIVE.TXT
4. u taj text fajl upisite ime tog foldera
5. startujte igru! (u gornjem desnom uglu pisace ime vaseg profila, ako ne pise, pogresili ste negde!)

Uzivajte u cod5!
[ Mitrović Srđan @ 26.01.2009. 19:24 ] @
Ima neko resenje za l4d u mrezi? u lanu?

Inace do sada sam normalno igrao COD5 u mrezi (nazi zombies samo) i sada odjednom kada napravim na desktopu igru laptop je ne vidi iako je mreza normalno funkcionalna. Sta to moze biti?
[ pantic68 @ 26.01.2009. 23:23 ] @
Jesi li proverio da firewall ne zeza?
[ Mitrović Srđan @ 27.01.2009. 18:37 ] @
Pa disabled je na oba racunara?
[ Rapidoz021 @ 27.02.2009. 15:28 ] @
Ja imam problem što u Document and Settings/Administrator uopšte nemam Local Settings\Application Data\Activision\CoDWaW\players profil..?????? Šta da radim...
[ Nabukodonosor @ 27.02.2009. 16:55 ] @
Mozda nije pod Administrator vec pod tvojim user nalogom.