[ jerryrain @ 05.02.2009. 19:32 ] @
Da li je moguce popraviti ovo, izgleda da je ulje iscurelo pa na koju god visinu da se podesi stolica, kada se sednje na nju ona se spusti...
[ mist @ 04.03.2009. 13:55 ] @
Sumnjam da moze da se popravi, ali mislim da ima da se kupe celi cilindri u radnjama za stolarsku opremu, tipa "uradi sam"
[ yhaker @ 18.03.2010. 15:48 ] @
Citat:
Da li je moguce popraviti ovo, izgleda da je ulje iscurelo pa na koju god visinu da se podesi stolica, kada se sednje na nju ona se spusti...


Imam isti problem i to nakon samo 2 meseca.Kineske je proizvodnje kupljena u Simpu.
[ Darko Pantelić @ 10.09.2010. 14:12 ] @
Isti slučaj :) Februara ove godine sam u Simpu kupio stolicu ARTI LPP 02. Tad je koštala približno 6500 dinara. Nije od tad prošlo ni dva meseca, a ona je počela da se spušta. Tada nisam imao vremena da odem da reklamiram, a ne znam da li se na stolice uopšte dobija neka garancija. Zna li neko da li se to može popraviti, ako ne može onda da li se i gde može kupiti amortizer. Ako je na forumu zabranjeno pisati ime firme onda bih zamolio onoga ko zna da mi napiše u privatnoj poruci. Počeo sam da razmišljam da bi rešenje bilo zavariti amortizer jer meni odgovara kada je stolica podignuta, verovatno će na kraju tako i biti.
[ Backy @ 10.09.2010. 14:39 ] @
probaj da staviš šelnu sa šrafovima umesto vara, da ipak možeš da podešavaš po potrebi...
[ Darko Pantelić @ 11.09.2010. 17:49 ] @
Hvala za predlog, to mi nije palo na pamet. Ako ne nađem gde ima da se kupi amortizer to ću i uraditi.