[ misco @ 24.05.2009. 19:35 ] @
Imam Pandu 1,1 godiste 2003.Palio je iz prve. Pre pet dana jednom iz 2og puta posle toga sve ok da bi danas auto odjednom nije ni jednom
zaverglao. Da li je moguce da je originalni akumulator riknuo.Auto je imao svetlo na kom.tabli ali nista od verglanja. Posle 20
pokusaja poceli su da se cuju neki cudni zvuci u delu motora ,kao da neko rele drci,metlica brisaca se jedva vuce po s.sajbni.
Iako je nedelja resih da kupim akumulator i skinuh minus klemu al mi je plus klema oblajznula pa moram da prestruzem vezni
zavrtanj da bih oslobodio akumulator. Sada po kuci trazim prospektic koji je bio u dzepu uz akumulator ali sam ga izgleda izgubio.
Molio bih da mi neko prosledi podatke o tipu i amperazi akumulatora. Uzgred silno se isprepadah kad na ovom forumu procitah
da sam mozda otkacinjanjem minus pola mozda resetovao elektroniku. Ako je u pitanju akumulator i isti zamenim novim da li ce
uopste da kresne. Napominjem da Pandu vozim vec trecu godinu bez ikakvih problema i kvarova.
Unapred zahvalan,
Milorad
[ Aleksandar Đokić @ 11.08.2009. 02:22 ] @
pa nece aku tek tako da rikne, mislim da bi paznju trebao da usmeris prema necem drugom